mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:17:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 125 126 127 128 129 [130] 131 132 133 134 135 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782710 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #1935 : ponedeljek, 19.03.2012 : 10:05:15 »

Iiiiiii, slikce!!!
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1936 : ponedeljek, 19.03.2012 : 10:24:21 »

Pa kaj mate vi vsi tolk neutrjenje pse na divjanje in celodnevno druženje. Moja dva sta ob 4 ko vstali, ob magični besedi ''gremo ven'' skočila po luftu v trenutku, kdo je pa še slišal za spanje  Grin Grin

Krasne fotke, mojo malenkost fotk objavim v kratkem  Wink
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1937 : ponedeljek, 19.03.2012 : 10:52:40 »

Bilo je super! bravo veselje Cheesy
Lana je doživela šok ob tako velikem številu kužkov, a se je pozneje navadila.
Hvala mamiF za idejo in organizacijo Louskega siminarja in prav vsem, da ste prišli in tako ali drugače pomagali pri izvajanju Siminarja. Družba in hrana sta bili odlični. Hvala tudi vsem, ki ste dogodek ujeli v objektiv.
Vsekakor si želiva z Lano ŠEEE.
Uganite, kdo je že ob 8h zvečer zakomiral. Azn Namig: to NI bila Lana. Wink
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1938 : ponedeljek, 19.03.2012 : 11:06:24 »

Tudi mi se vsem zahvaljujemo za prijetno druženje.
 
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1939 : ponedeljek, 19.03.2012 : 11:15:33 »

Boni si je zaželela Royeve družbe, on jo je tudi eden redkih zvabil v igro. Cheesy  Jst sem pa tako računala na "pomoč" Miyu.  Tongue Smiley Onidve pa nič....
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1940 : ponedeljek, 19.03.2012 : 11:29:15 »

Boni si je zaželela Royeve družbe, on jo je tudi eden redkih zvabil v igro. Cheesy 

Royu je bila Boni blazno všeč.  Cheesy
Je imel sicer blazno željo pod njeno kiklco vohljat, ampak Boni je prava dama in se ne pusti.  Afro

Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1941 : ponedeljek, 19.03.2012 : 11:31:26 »

Še malenkost naših fotk, pretežno je sicer škotske gospode in Maršija, ma se najde še kakšen drug kosmatinček  Tongue Wink

http://s288.photobucket.com/albums/ll196/anajelincic/Kras/
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1942 : ponedeljek, 19.03.2012 : 12:27:08 »

Jst sem pa tako računala na "pomoč" Miyu.  Tongue Smiley Onidve pa nič....

Sej sta šli en krog, potem ko je bila Boni že dodobra ogreta, ker Miyu ve, da se ne gre prej dirjat, da ne bo preveč muskelfibra Tongue
Logiran

riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1943 : ponedeljek, 19.03.2012 : 12:58:21 »

Mi smo se tudi imeli mega, lepo je bilo spoznat in prečohat še tiste  kosmatince o katerih sem do sedaj samo brala na forumu, sami luštni cukerčki Kiss. Upam, da se naslednjič uspemo udeležit tudi hranjenja Evil, so se mi prav pošteno sline cedile, ko sem videla vse prinešene dobrote Smiley.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1944 : ponedeljek, 19.03.2012 : 14:33:53 »

Wauuuu, koliko fajnih fotk! Pridni parapaci Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1945 : ponedeljek, 19.03.2012 : 16:06:25 »

Izbranih par fotk, ker tiste od daleč z mojim fotkičem so kr nekaj Lips Sealed
Lubček in ljubica Wink


čeprav mu je Aska že na začetku povedala kar mu gre Evil


okupacija Krasa


mala srčica Boni


atentat na Lexi Grin sem zelo ponosna na to, da ni nadrla picimicenega Fižoučka


Trije ubogi in zatirani Sad Wink



Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1946 : ponedeljek, 19.03.2012 : 17:15:50 »

Še jaz, še jaz... ful mi je bilo dobro Cheesy
Zelo sem ponosna na Mico - mi je Xenino opozorilo, naj premislimo, če so naši psi za v gužvo, mal dalo mislit, pa sem si pol mislila - što ne ubija jača - in sva šli. Ni kazala nobenih večjih znakov strahu spljoh bravo veselje
 -Boni lubica se mi je v Xeninem varstvu dala mirno počohat, je dvignila sprednjo tačko, očitno ji čohanje pod pajsko ful paše Kiss
- Maršija sem si sicer želela počohat, ampak si zaradi njegovega ˝vihravega˝ karakterja in mojega steklenega
p(k)olena nisem upala. Bom počakala na naslednjo priliko Smiley
- Miša je pa res zahtevna bejba Cheesy - takšnega fehtanja za čohanje še v lajfu nisem doživela. To sploh ne moreš roke odmaknit stran, takoj te opozori, da ne opravljaš svojega dela Kiss Kiss
- Pio si zelo želim še kdaj videt, ker jo je Mica v svoji bližini zares prenesla brez strahu, pa se sicer dolgodlakih nemk boji od ugriza dalje. Super terapevtska bejba ljubezen
- Roko Louc, bolj malo sva se čohala, sem si te pa predstavljala malo bolj ˝konkretnega˝, ti si pa tak eleganten pes Azn
- Jagica Kiss
- BAKLAVA vegi vegi - še dobro, da mi luna7 ni naložila dvojne porcije za domov, ker bi sicar požrla VSE butnglavc, tako sem pa pač samo polovico huh
- torta-njami vegi
- sopotnici, hvala za družbo, je pa smešno slišat, kako strašna ˝pošast˝Corsica v avtu cvili kot mala miška ljubezen

Hvala za družbo in čvek VSEM (tudi tistim, ki tule niste omenjeni posebej Kiss Kiss), sem se pa ene parkrat vprašala, pa kdo ima tega weimija s seboj  butnglavc, kaj češ stara sem že, sicer bi šla z veseljem počohat lubadarko in srebrnega, če bi mi le lajtnga tolk daleč potegnila sram

Super organizacija in res je ponovitev NUJNA Kiss Kiss Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1947 : ponedeljek, 19.03.2012 : 17:37:32 »


- Maršija sem si sicer želela počohat, ampak si zaradi njegovega ˝vihravega˝ karakterja in mojega steklenega
p(k)olena nisem upala. Bom počakala na naslednjo priliko Smiley


Joj kocka če bi mi rekla, bi jaz že Maršiju povedala da ne sme skakat po tebi pa te podirat, sicer pa ima on za ljudi kar fajn občutek, naprimer pri otrocih s posebnimi potrebami je zeloooo umirjen kuža, kot bi bil malo bolan, točno ve koga lahko podre po tleh in koga ne  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1948 : ponedeljek, 19.03.2012 : 17:48:44 »

Veste kaj, jaz že komaj čakam eno ponovitev Cheesy

Kocka, mi je žal, da nisem imela več časa malo poklepetat s tabo in Miculo Kiss Roko pa tudi ne. Ampak bomo že še enkrat nadoknadili Smiley

Marši je pa tak nežen zlatko, recimo mene podre po tleh samo zato, ker se toliko intenzivno stiska, sploh ni tisto, da bi se kar zaletel v človeka Kiss , on se pač nasloni nate, da bi se čimbolj stiskal Smiley  Če bi sedela na klopci, bi ti probal po mojem pač zlesti v naročje, ampak to skrajno počasi in vztrajno, nobenega skakanja. Je pa res, da njegovih 60+ kil podre po tleh mojih 50 tudi brez pospeška Grin

Sem pa že letela po tleh, ker sta se mi natančno pod kolena zaletela izmenično dva nora izstrelka v diru, enkrat Roko in enkrat Bajka, oba pod 18 kil Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1949 : ponedeljek, 19.03.2012 : 17:55:07 »

Ja, saj verjamem da Marši tudi uboga Kiss, sem pa po tem, ko mi je prejšnji teden ena stara baka spet na novo poškodovala koleno (po tem, ko je bilo že kar stabilno) en malčk napsihirana in imam eno bremzo v glavi sram
Mi je v čakalnici (ker noge ne morem skrčiti in vedno malo ˝štrli ven˝) zapela nogo in potegnila in to ravno tako, da se mi zdi, da je spet zje***a kolateralno vez - tisto, ki bi se morala sama zarasti in se mi je zdelo, da je bilo že malo bolje, zdaj je pa spet jajc Angry.
Logiran
Strani: 1 ... 125 126 127 128 129 [130] 131 132 133 134 135 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines