mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:29:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 127 128 129 130 131 [132] 133 134 135 136 137 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783431 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1965 : torek, 20.03.2012 : 01:11:29 »

Čarka, nadvse fajn je bilo srečat tudi tebe in navihano Bindi Smiley Upam, da se še vidimo, pa da spoznamo še gospo Čaro in piflarja Picija Wink

Kar pa se fotografij tiče: krasni ste, vsi fotografi, ne vem, kdaj vam je ratalo toliko naškljocat. Sploh Aska2005 me preseneča - na začetku sprehoda mi je malo žalostno rekla, da bo verjetno preveč zaposlena z Asko, da bo težko foto torbo sploh odpirala. No, zdajle pa sem se pasla po njenih fotkah in sem samo takole Shocked bravo Afro ... prav škoda, da je natečaj "v gibanju" že minil Smiley

Sposojam si iz Askinega FB albuma:
Tale mi je takoooo všeč Smiley Roko in Fedrca


... pa z Bindi v ospredju


... pa Rokov lepi bratec Bor in ljubica Bajka ljubezen


... pa še mamaF z Rokovo majčko in Ana - z žejnimi zverinami Smiley


... pa še meni najbolj simpatičen pasji parček - simpatična malamutka Aska in Billy .)



Jaz danes sploh nisem kuhala kosila Smiley Moj g.Profesor je bil cel dan v službi, otroka sta od doma, jaz pa sem si privoščila "fraj dan" z enim dolgim lovskim pohodom z Rokom, pa malo poležavanja v postelji v deževnem popoldnevu, za lakoto pa je bilo poskrbljeno ... hihi, čudoviti mediteranski mafini od Silbe Mie, pa čičerikina solata od NoJinx, pa baklave od Lune7, pa še kup peciva od vsepovsod, pa sir od Ane J. (ki bo spet strašno kratek rok trajanja doživel Grin ... Pa pregledovanje vaših super fotk - skratka ponovitev mora bit, ker tole je čist preveč fajn, da bi bilo samo enkrat zadosti Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #1966 : torek, 20.03.2012 : 01:54:06 »

Hočmo še absolutno!
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #1967 : torek, 20.03.2012 : 02:03:13 »

Pa a lohk mal špecam? 
K sem še čist navdušena - sem namreč pokasirala včer cele 3  Shocked lupčke od Jagi!  ljubezen objem  Koooolk je bla pa punca sproščena včeri, a ste jo vidli, zmagovalko??



(Maja, mega slike!)
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1968 : torek, 20.03.2012 : 02:11:18 »

Jaaaa, Jagi je cela carica! ljubezen Ona, ki baje "strašno redko vzame kak priboljšek od drugih ljudi, če pa že, mora bit to Poli", je od mene vzela kar tri Rokotove piflarske ribje priboljške Cheesy

Taka srečanja aPsolutno koristno delujejo na vse tele naše smotkote "s posebnimi potrebami" Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1969 : torek, 20.03.2012 : 02:13:52 »

Mi pa ne vidimo Askinega albuma  Sad

Carolino je pa prvič v življenju pes nadrl ( Bajki očitno ni bila niti malo všeč  Evil ) in je bila malo šokirana, dokler ni uspela nafehtat par priboljškov.  Tongue

Kocka, lubadarka se naslednič toplo priporoča za izdatno čohanje, srebrni je pa nad neznanci blazno navdušen v zavetju svojega doma, na prostem pa vse po vrsti gladko ignorira.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1970 : torek, 20.03.2012 : 02:21:22 »

Taka srečanja aPsolutno koristno delujejo na vse tele naše smotkote "s posebnimi potrebami" Kiss

Bo kar držalo-Roy ni niti trznil, ko sta Frula in Roxy zamenjala Carolino za zajca  veselje
Je bilo toliko pristnih kraških vonjav tam po grmovjih, da je kar pozabil na svojo vlogo bodyguarda.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1971 : torek, 20.03.2012 : 02:22:07 »

O, škoda, verjetno ni na javno nastavljen Undecided Joj, meni pa je tako žal, da se Royu nisem imela prilike malo bolj približat, me je prav hipnotiziral s tistimi svojimi očmi ljubezen Pa ne vem, kaj si se toliko bala, da bo delal kažin (si vidla zdaj na Bajkinem primeru, kaj je tapravi kraški kažin Evil ). Meni se je zdel fuuul priden.
A to pomeni, da ga je treba prit na dom obiskat, da si pusti prebožat tista seksi žametna ušesa? Azn

Sploh pa ste vi trije ena krasna familija - Roy in ti taka elegantneža (tvoja fruzura včeraj je bila zakon), Carolina pa frfrica navihana Cheesy

Evo, malo fotkic Najkrasnejšega med Lovci od Aske:




Logiran

Unikatne tablice in portretki
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1972 : torek, 20.03.2012 : 02:55:08 »

Pa ne vem, kaj si se toliko bala, da bo delal kažin (si vidla zdaj na Bajkinem primeru, kaj je tapravi kraški kažin Evil ). Meni se je zdel fuuul priden.

Jeeej, slikice  Cheesy

Sem res malo cvikala kako bo. Roy je prava italijanska polenta, malo poguma je pridobil samo zaradi Caroline. Ponavadi nepoznane frende od Caroline poriva proč od nje in ker oni hitro pogruntajo, da je Roy en navaden jogurt, se potem znajdemo v situaciji, ki je za Roya jako neprijetna.
Grize pa ne, ne ljudi ne psov, od mačk pa jih redno dobiva po glavi  Evil

Ga bom naslednič kar k Boni pa Fedri priključila, pa bom lahko brez skrbi.  Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1973 : torek, 20.03.2012 : 08:33:52 »

Aska2005, jaz tudi ne vidim tvojih oh-in-sploh fotk  Cry , pa bi jih straaaašno rada  Wink (a zato ker nisem fejstbukova?  Undecided?)
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1974 : torek, 20.03.2012 : 08:42:05 »

Mi pa ne vidimo Askinega albuma  Sad
Ko bodo vse slike vidne (niso še vse označene in pomanjšane), bom dala na mojalbum.com. Ko bo tam, dodam sem link.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1975 : torek, 20.03.2012 : 09:09:30 »

 
Ko bodo vse slike vidne (niso še vse označene in pomanjšane), bom dala na mojalbum.com. Ko bo tam, dodam sem link.

Cheesy  bravo

Aska2005, ti si najbolj zlata Maja  Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1976 : torek, 20.03.2012 : 09:13:17 »

Eko, še en mix premikajočih se slik Wink
klik
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1977 : torek, 20.03.2012 : 09:25:23 »

Naša že od ponedeljka spušča obilo sline ob spremljanju dogajanja na temle iventu.  Roll Eyes
Da bi ga pa nama prvoščla, to pa buh-ne-dej!  Angry Je sicer pogledala v un svoj koledar, pa nekej računirala in zraven prov fejst zdihovala, nazadnje pa nekej godrnjala o obveznostih, pa da je treba nujno jabke in hruške popedenat.  Angry Pih, kokr da se naja to kej tangira. N-č ne rečem, če bi blo kej za v najin želodec, ampak jabki in hruške...  bruham
Sočasno je cvilila, da tut ni čist ziher zarad gužve.  Angry Sicer se je baba končn vpisala v ehte Nemška šule, da se končn mal prilagodi in socializira, kar pomen, da obstaja upanje, da se naju pa za naslednji ivent usmili!  Cheesy Sicer sva za TA čist neuporabna, ampak ta manjko nadomestiva pr drugi disciplini.  Cool
Vam pa povem, da je zarad tele svoje socializacije zadnje cajte čist nemogoča.  Angry Ne sam, da naju že zjutraj vsakega posebej sekira, češ da vadi svoj Glas. jezen Na vsake tolk cajta zbaše Matsa v avto in ga nekam odvleče, da je revež čist preč, ko domov pride.  Sad No, ja. Boljš on, kt pa jest!  Evil Čeprav jo mam fejst na sumu, da bo slej ko prej še mene začela z maniram posiljevat  bruham trmoglavka .
V upanju na boljši jutri Vas pozdravlja Vaša Siva  Kiss
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1978 : torek, 20.03.2012 : 09:34:40 »

Eko, še en mix premikajočih se slik Wink
klik
Super filmček Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1979 : torek, 20.03.2012 : 10:17:28 »

U, super premikajoče slikce!! Grin In Fižou, kako se trudi Lexy upecat.... Smiley Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 127 128 129 130 131 [132] 133 134 135 136 137 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines