mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:57:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 130 131 132 133 134 [135] 136 137 138 139 140 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782792 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #2010 : torek, 20.03.2012 : 22:51:15 »

Ja, super je bilo. Slikala nisem nič, najedla sem se fino Grin
Hvala vsem za vse in pa kocki za prevoz ter razlage na poti nazaj Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2011 : torek, 20.03.2012 : 23:13:30 »

Aja, pa ko smo že ravno pri fotkah in pri prvem pomladanskem dnevu, je treba pohvalit še prelepe "flower power" fotke od NoJinx bravo ljubezen

Pa ker smo piflarji na vseh področjih, vam malo bolj podrobno predstavljam rožico, ki je verjetno v osrednji Sloveniji ne srečate Smiley
Medtem, ko so se paparaci pridno ukvarjali s svojim poslom, sem jaz fotkala kraško floro.  Wink


To je rožica s prve in druge fotke, gorski kosmetinec, zavarovana rastlina kraških suhih travnikov.

Tisto rumeno drobno cvetje na naslednjih dveh fotkah pa je dren, ki ga verjetno vsi poznate. Tisti, ki ste ali boste na Cvetno nedeljo nosili butarice na žegnanje, ga verjetno poznate kot obvezni, cvetoči element v zeleni butarici (Štajerke verjetno poznate to zadevo Wink
Na Rokovem Jesenskem Louskem Siminarju bomo lahko nabirali tudi drenove plodove, slastne drnulje (če le ne bo suše poleti - takrat praviloma skoraj vse odpadejo z grmov).

No, ljubke trobentice poznamo vsi, preproge pomladanskega žafrana pa so v tem času res prava paša za oči - in za žuželke Smiley

Današnja ura botanike bi bila s tem končana Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #2012 : sreda, 21.03.2012 : 06:18:02 »

Hvala tršica, tile kosmatinci so bili meni prav lušni in sem vmes SD spraševala kaj so to zaene rožice Smiley
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #2013 : sreda, 21.03.2012 : 09:32:45 »

Smiley
Glede tistega "problema", o katerem sva začeli debatirati, ap v bistvu nisva končali, se lahko pa še kdaj malo bolj konkretno pomeniva.


To bi pa tako zelo rada! Pa Rocky tudi, čeprav tega še ne ve.  Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2014 : sreda, 21.03.2012 : 09:41:53 »

Jst pa tistega zame najbibil kitajski goli pes  Grin kar ne morem pozabiti. Šarmer mali lepi kitajski!  Kiss Kiss
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #2015 : sreda, 21.03.2012 : 09:45:05 »

Maja, čudovite fotke!!  Cheesy
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #2016 : sreda, 21.03.2012 : 09:48:13 »

Luna7  Kiss...  sicer je še bolj facast, samo je bilo veliko (velikih) psov + ni bil spuščen. Ko tega psa vidiš v gibanju se ti pa sname (no ja, meni se sname  Smiley), ker je hiter ko metek in živahen kot le kaj.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2017 : sreda, 21.03.2012 : 10:42:44 »

Joj, potlej bi bil pa primerna družba za laufanje z Lexi Cheesy. Edino me skrbi, da ga ne bi ravno marala - zaradi jajčk  sram Wink. Enkrat bi se morali dobit, če bi se vseeno vnesla. Bi prav rada videla tisti kup plapolajoče dlake v luftu Grin.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2018 : sreda, 21.03.2012 : 14:24:39 »

@aska2005 ful fajn fotke!  Cool

@mamaF - hvala za nazorno obrazložitev kraške flore.  Kiss Lepe rožice mate pri vas!  Smiley

@missysb - si kar mislim, da mora noro dobro zgledat, ko mini afganistanc teka naokoli.   ljubezen
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #2019 : sreda, 21.03.2012 : 20:04:22 »

Joj, potlej bi bil pa primerna družba za laufanje z Lexi Cheesy. Edino me skrbi, da ga ne bi ravno marala - zaradi jajčk  sram Wink. Enkrat bi se morali dobit, če bi se vseeno vnesla. Bi prav rada videla tisti kup plapolajoče dlake v luftu Grin.

Riry, komot se dobimo in gremo na polje tam na koncu Novih Jarš... kaj misliš?
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #2020 : sreda, 21.03.2012 : 20:05:20 »

NoJinx, ta z afganistancem pa zmaga!  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2021 : sreda, 21.03.2012 : 23:44:21 »

Hojla, prijatelji!

Midva sva tudi danes seveda pohajala po naših revirjih in med drugim opravljala vsakodnevno akcijo "očistimo Slovenijo". Ekola, Rokov ulov, ki ga je potem pridno odnesel do vreče, ki jo imava v ta namen nastavljeno na robu gozda. Ko bo polna, jo bova pa domov odnesla, kaj pa naj ... če hočeva loviti po čistem revirju, si ga morava spucat sama. Me jezi in to zelo, da vsaj dan poberem vsaj tri, štiri pločevinke piva in še kako plastenko in to na zelo kratki razdalji Angry Zdaj vidim, da tele moje nastavljene vreče za smeti, vsaj delno delujejo vzgojno ... pločevinke sicer "neznani storilci" namesto po tleh priiiidno odlagajo v vreče, me pa prav zanima, kaj bo ko bodo vreče polne. Verjetno bodo čakali "gozdno vilo", da jih bo spraznila, ali kaj Angry No, ja ... se nama z Rokom vsaj ni treba udeleževati dirigiranih skupinskih pobiranj smeti, midva lovca samotarja imava "Očistimo Slovenijo" kar vsak dan. Ampak nikoli ne bom razumela, kako je človek lahko tako prase, da se pripelje delat v vinograd z avtom, tam poje svojo malico, embalažo od malice pa seveda ne zna pospraviti v avto in nesti doma v smeti .... kje pa ... vse ostane v prijetni gozdni senci Angry Ali pa se zelo očitno pelje z avtom in po poti pije pivo, na koncu pa prazno pločevinko odvrže ven iz avta ob cesto. Grrrr ... Komaj čakam, da jih dobim na delu, tele naše nemarneže, bova z Rokom uprizorila tak NaGlas, da bo vse u luft letelo! Evil

A nisva pridna? Cheesy


Takole lepi romantični so sicer najini revirji, kamor ni smeti Smiley ... je pa tu lepo razrito od divjih prašičev, Roko je zelo previden, izgleda da vonj merjasca ne deluje ravno prijazno Lips Sealed


malo žafrančkov


... ki jih je bilo treba hitro povaljat  Angry Lovec je našel neko svinjarijo, s katero se je bilo treba takoj nadišavit. In ne, na srečo tokrat ni bil iztrebek divjega prašiča  Cool ... tisto pa je en smrad, ki ga zleoa ne izpereš  bruham


... eh, lovec moj, kam te nese nos ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2022 : četrtek, 22.03.2012 : 08:27:28 »

Ma vidva sta prav za kakšno ekološko nagrado dobit. Bravo! bravo Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2023 : četrtek, 22.03.2012 : 09:05:27 »

Bravo, bravo, sedi, deset! Kiss bravo Priiiidna!
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #2024 : četrtek, 22.03.2012 : 10:19:03 »

Pridna sta  Kiss NaGlas pa le uporabita, ko dobita kerga zraven, nč se šparat  jezen
Logiran
Strani: 1 ... 130 131 132 133 134 [135] 136 137 138 139 140 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines