mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:38:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 132 133 134 135 136 [137] 138 139 140 141 142 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782632 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2040 : četrtek, 22.03.2012 : 22:38:24 »

Torej: po dolgi siesti sva se Louca in Smetarja odpravila na teren, nastavila sveže vreče z napisi "Ko vrečo napolnite, jo še odpeljite v kontejner. Hvala.", spotoma pobrala spet kupček smeti, vmes sprobala še Piščauko, je delala zelo dobro, razen enkrat, ko je Lovec zavohal eno sled (jaz pa ravno neke pločevinke iz grmov vlačila) in zašibal nekam med grmovje in sem ga kar malo dlje čakala, da je pritekel nazaj k meni. Ampak prišibal je in to popolnoma po Nemško (beri, v šoski položaj pri vračanju ob odpoklicu) bravo Res, da mu je iz gobca nagnusno smrdelo po enem dr***, ampak košček hrenovke je vseeno dobil. Potem pa se je čudežno pridno obnašal, ne vem ... mogoče se je krivega počutil Tongue

Kar pa se vseslovenske akcije tiče - da ne bi kdo narobe razumel, sama 100% podpiram take ideje, sploh zaradi tega, ker takrat ljudje vsaj stopijo skupaj in z združenimi močmi rešijo kak problem, ki je bistveno večji kot "moje" škatlice od čikov in plastenke ob cesti. Mislim na razna divja odlagališča, ki jih poznate verjetno vsi, ki se sprehajate po gozdovih in travnikih okoli vasi in na obrobjih mest. Tisti kupi gradbenega odpada, odsluženih avtomobilskih karoserij, gospodinjskih aparatov ... ki so jih ljudje zvlekli v najrazličnejša brezna, doline itd., so pač problem, ki jih naključni sprehajalci kot smo jaz in vi sami, z vrečko v rokah, pač ne moremo rešiti. In prav takele akcije združijo sovaščane, ki pridejo s traktorji, prikolicami itd., da odstranijo navlako, da se zavejo problema in morda tudi s prstom pokažejo na stalne krivce ter jim preprečijo nadalnje nemarnosti...

Jezi me le, da mora nekdo "iz radia in TV" spomniti ljudi, da je treba svojo okolico tudi čistiti 365 dni na leto in ne samo čakati, da bodo smeti "čudežno izpuhtele" oz. "da jih bo že pobal tisti, ki je za to pristojen" ...

V glavnem, lep dan sva imela z mojim wannabe Lovcem, vse je šlo kot po maslu ... zdajle pa preberem žalostno novico o Tritonki Trini in sem tako žalostna  Cry Cry



Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2041 : četrtek, 22.03.2012 : 23:19:43 »

Tudi jaz sem žalostna zaradi Trine.  Sad Samo pa kot, da bi čutil, da nekaj ne štima, še bolj kot običajno se stiska k meni in pomirjujoče prede.  ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2042 : petek, 23.03.2012 : 14:01:22 »

Težko je, tole pasje življenje ...
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2043 : petek, 23.03.2012 : 15:12:05 »

Ubogi črni pes Roko, a takole te je zmatrala? Pol te je pa še pred hišo kar na štengah pustila?  Roll Eyes 
Tu mač, res... Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2044 : petek, 23.03.2012 : 16:52:58 »

Pa to poglejte...na ketni je!  Shocked Shocked Shocked Roll Eyes Grin Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2045 : petek, 23.03.2012 : 17:36:06 »

Na ketni, na golem betonu, brez zavetja ... skledo za vodo in hrano vidite kje? A?
Kr samoprijavo bom naredila ... tega Vursovci še ziher niso doživeli Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2046 : petek, 23.03.2012 : 20:35:34 »

Roko, jasd sem mislu, da mam jaz Gvatanamo, ko sem pr ta strogi Šefici, zdej pa vidm, da maš ti še bl Gvatanamo!  Shocked A prideš mal k men, pa mojmu strogemu ateju in Zlati Mamici.  Sigurn ti ne bo tko hudo kt pr Tvoji! Še Krunmpita ne vidm nikjer u tvoji bližini!  Angry

Tvoj NVMP  Kiss
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #2047 : petek, 23.03.2012 : 21:43:52 »

bogi .... za prjavt si da veš ti mamaF, te bom gumičarkam zatožila  Angry Angry mu tud enga povštrčka ne prvoščiš ...  revež
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2048 : sobota, 24.03.2012 : 22:58:54 »

Roko, jasd sem mislu, da mam jaz Gvatanamo, ko sem pr ta strogi Šefici, zdej pa vidm, da maš ti še bl Gvatanamo! 
Dragi moj NVMP ... ti maš vsaj Zlato Mamico, pa tut če si kdaj u Gvantanamu ...
Jast pa ... buhseusmili, polek Gvantanama še ... Nemško šolo Cry Jast sem tolk bogi, ti ne znam povedat. Moja je bla danes čist Obupana je rekla da zarat mene. Taprvo ni zastopla da se meni nč ne da in je bla jezna ker me ni znala Zmutivirat da bi bolj S veseljem z njo hodiu. Pol sm meu rep med nogami kersem se bau enga Pesa, ki je biu jezen pa je lajau na enga druzga Pesa in to Grdo. Sej so ga utišal sam meni je blo tumač pa nisem hotu Moje gledat u fris ker sem biu jezen ker je Ona kriva dame sili da moram nardit Use kar si je Zamislila. Je bla skor žalostna od Jeze in Usi sojo tolažli Ona pa ne Zastopi Zakaj Jast njo U revirju znam lepo ubogat in sem veseu in rat tečem Z njo in tut Ubogam Nemške vaje Usak dan malo - u Šoli pa kapitulirava oba ker Jast bi rat kaj drugega delau kot pa se Učiu. Je rekla da zdaj sva skupaj kot Sinusna krivulja (jast nevem kaj to pomen) zdaj sva prau na dnu pol morava na na Vrh splezat. Ampak jast ne verjamem da Ji bo uspel na Vrh splezat ker Ona se ful boji višine in noče U hribe hodit. Jast pase bojim plašilke če poči sem kaput in neGlede kolk se matrajo Z mano in se igrajo in talajo pribolške samo jast ne uzamem. Profesor je reku moji da se nesmem smilit sam sebi in Njej in da mora bit vesela in me spodbujat še Boljše da bom Ukapiru da se mamo fajn. Sam Ona je zelo Žalostna in Zmatrana. Ampak noče pa špricat Šole Jast je ne razumem.

NVMP, a ti tut moraš u Šolo hodit? Kaj tudi ti moraš delat Use kar si zmislijo in Ubogat? Zakaj morva taka pridna kuška kot sva Midva tolk trpet in Ubogat?
Jast bi res rat šel k Tvoji Mamici in se meu lepo. Tvoja Mamica zihr ne sili tebe uŠolo. Edino upanje somi tvoje Krumpite.
Jast sem zelo Bogi tudi na splošno Cry Cry Tut če Uni rečejo dase nesmem Smilit Jast se smilim sam sebi in sigurno tudi Tebi Kiss
Te pozdraulam Tvoj prjatu Nerazumljeni Roko in Žalosna mamaF pozdraula Tvojo Samooklicamo Krušno Šefico
Ampak jutri bo spet vesela ker greva na Lou in ne ušolo in bom tut jast priden kušek Smiley

@Natis, ti lepo prečitaj Gumičarkam tole Rokovo zgornje pisemce, naj se zavedajo, kako carsko življenje imajo Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2049 : sobota, 24.03.2012 : 23:32:35 »

Roko, vidva s Tvojo raje k nam, izbeglicam (=azilčkom) pridta, tam se lohk kaka vaja tut mal po svoje nardi. Ne vem, zakva bi te rada ona vse prectakoj naučila.... kaj boš pa pol delu, ko boš vse znou?! Bolj je fajn, če to na ene par let raztegneš....tko, saj veš, po Črnogorsk! Wink

k
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2050 : nedelja, 25.03.2012 : 00:19:39 »

A veš kaj Tršica, Jast sem že večkrat Mojo slišau, da je govorila da Ona bo itak ene šest do deset let u To šolo hodila. Kr nej, Mene tut če doma pusti. Jast nisem neumen Ona rab Šolo Tongue

Sej Ona rab šolo ne Jast. Dans je pa en tak dan daje usa Žalosna ker se počut prau nesposobno mene u Šoli Veselega nardit Sad SEj Ona zna ful lepo natančno use nardit vaje samo midva skupi sva razštelana učasih in zgleda žalostno ker Jast bi rat neki Posvoje ona bi pa rada da bi meu Veselje s Šolo ne pa da zgleda ko da mi je muka Isusova Sad Pa Jast se Upiram in pol caplam zanjo pou metra udzadi namest Polek alpa prtečem Knjej še prej ko ona reče Sem alpa bi najraj Ušel s Poligona kadar mi Kaj ne paše.
Ona ma srečo da ma Dobre sošolce ki ji dajo Borouničke pa potolažjo jo. Ata od Hossa ji je Šnopc ponudu pa je Reku da niNič hudga tut če Joka ker take so ženske. On (ne Hoss, Hoss je frajer) je tut skori jokau dve leti ko sta mela s Hosom Kunflikt al kako se reče. Ampak zdej se mata pa kul paše zmeri znami U Šolo hodta tut če staže študirana.
Tut Moja bi rada ful u šolo hodila zato pa jo Jast mal zafrkavam da bo več let trajala Šola, hehe. Usaj zarat prboljškou se splača, čeže druzga ne Tongue Ona bi kar u tri šole hodla čebi mela čas in soude. Bi hodla še k Teb in H Bajki ker grejo u Ljubljani na kafe in se igrajo Smiley

Tršica ne zamert upam da znaš Prečitat sam U šoli sene učimo Pisat.
Te bi rat še Gdaj vidu in hlače tudi. In Tovariša tvojga tudi in Paige dabi diujala mogoče skupi Smiley

Sej Moja sebo pobrala nese bat je Tršežna ker tist ki hodi u Nemško šolo mora znat potrpet dost časa. Kr puglej Samotovo Samooklicano ki zna ful nemško kolk je Trpežna in Pametna. Tudi Moja bi rada bla do Penzije taka. Ispit od bbH pa bova nardila za njenga Abrahama pol bo pa žur! vas bova na Borouničke in Šnopc in Jegermajster povabla Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2051 : nedelja, 25.03.2012 : 01:25:51 »

Dragi Roko,

jasd morm tut u Nemško šolo hodt.  Angry Sam mene ne siljo samo polek pa sem pa take stvari, ampak misljo, da morm tud po lestui znt hodit, pa čez en bav bav tunel se plazt, pa po enih takih ozkih dilah, k se sm pa tja premikajo, pa po guncncah hodt.  butnglavc Pa kje je Pes še videl, kaj takega?!?  trmoglavka In pol se Samooklicana pa Strogi Atej vsako sredo dopoldne dobita in gresta z mano vaje delat, da bom use to znou. Sm jima že večkrat povedu, da ne vidm nobenga smisla u tem, pa sam prauta, da sm baletka in me še nprej neki učita.  Roll Eyes Čist brezveze, ti rečm. Čeprou ub torkih se mam pa fajn, ku lohk čluveke iščm. Tist je pa prou luštn.  Afro

Samooklicana prav. da nej se tvoja ne sekira, da mamo psi učasih take finte, da kr use pozabmo, kr smo že znal in pol so naši vodniki čist hin.  sram  objem Ampak Samooklicana prav, da to tud mine in da se spet spomnemo, kar smo znal glih tko hitr kot smo pozabl in da tud iz repom začnemo spet mahat.  Wink Roko, tebi sploh ne bom tega razlagav, ker midva veva kako u resnici to je, a ne?  pevka Aja, pa moja prav, da bo s tvojo o streljanju kakšno rekla, ko naslednjič pride na ubisk. Mislm, da bo tut teb ušeč, kr ma za puvedat, no usej začetk.  Cool

Res morš prit h men in spoznt Zlato Mamico.  ljubezen Ona samo hvali, pa dooobrooo papico daje, pa hvali, pa igra se s kuški. Super Zlata Mamica je!  ljubezen ljubezen

Lepo se imej jutri na Louvu, pa kej velcga ujem!  Afro

Te pozdravlja tvoj sotrpin NVMP  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2052 : nedelja, 25.03.2012 : 18:05:14 »

NVMP, Ti si še hujši Trpin kot Jast. Jast bi predlagau da te prijazna Smetka oduzame tem Tvojim krutim Šefom pa napiše Pogotbo daje Tvoja lahko samo Mamica Kiss Strogi Atek in Samooklicana pa bi morala dobit Prepovet Približevanja alpa usaj Ovatbo za Mučenje Kuška Angry
Ker to paže ni normalno dabi morau Kužek po lojtri hodit in po Nevarnostih čes deske in Ruševino Angry Pa sej nisi cirkuški Pudel.
A Pese tut iščete u vaši Šoli? Ker čeje tako bi lahko ti Mene šou iskat in me k Tvoji Mamici prpelau Cheesy

Povej Tvoji Samooklicami da bomse potrudil bit bol priden danebo Moja več Žalosna. Bom probu zdaj en drekec poiskat ker to me zelo Razveseli in maham z Repom. Ziher bo vesela komebo vidla mahat z Repom!

Enkrat Danes meje že pohvalila ker so prišli Nepijatelski Auti in ene Punce samo ne čist do mene. Jast sem biu na Ketni in Moja je rekla AAAA in mi pokazala z roko da moram it Nazaj, Nazaj! Pa sem šou, mal sem hotu še Godrnjat paje rekla AAAAANaglaS pol sem se pa ulegu na Moje štenge in jezno gledau ampak sem biu Tiho in Priden in se nisem več Zaganjau proti smeri Neprijateljeu. Jast Mislim dasem kar dobro speljau da je bla Vesela Smiley
Tudi to lahk poveš Tvoji da Jast se trudim samo me Čustva premagajo učasih. Na žalost pa u Nemški šoli ne Zastopijo da Jast sem bol Balkanske krvi in bol Čustven kukr uni Nemci naši. Sam tko to je - tut u telenovelah so taki tipi pa Usi radi gledajo telenovele ane. Sploh ženske.
Sam Tvoja nevem če to gleda kerje Intilektoalka. Huh

Hvala Tebi za Potporo u hudih časih, Jast sem ti zelo hvaležen. Ti bom kake fajn Palce pršparau alpa Kost ot Jelena. Eno Krumpito bom pa zdej moji Bajki nesu, sej neboš jazen ane Cool

Rat te ima Roko  Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2053 : ponedeljek, 26.03.2012 : 11:28:11 »

Roko, a veš, da si mi dau idejo. Bom tema dvema ta strogima predlagu, da me še pese naučita iskat, potem pridem pa pote in greva svobodi naproti!  Cheesy

Sm veseu, da si tko dobr udigrou,  ko so prišli Neprijatelji. Afro Sigurn si jo uspešno na finto vrgu in je bla ful vesela in punosna.  Roll Eyes Jst te čist razumm, da si bol čustven tip, sej bo tud tvoja to enkrat dokončno skužila in uspela razlužit unim u nemški šoli, da morjo met do tebe pusebn nežn udnos!  Cool Kje so pa že vidl tazga kavaliraj kot si ti, da prjatlci krumpita nosi u dar? No, kje? Uni nemci svojim prjatlcam zihr nikol ne prnesejo krumpit!  Angry Glede telenovel pa ne vem, če jih Samooklicana gleda. Kadarkol pržge televizijo gleda neki u švabščini, pol pa jasd ne vem kaj, k n-č ne razumm.  Angry A tm tud fantje dekleton krumpita pudarjajo? Ker, če jih pol ona telenovel ne gleda, k take scene še nism vidu.   Undecided

NVMP ma te rad  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2054 : nedelja, 01.04.2012 : 15:37:10 »

Midva sva najboljši par ljubezen

Včeraj je bila sobota, dan za Nemško šolo. Po žalosti od prejšnjega tedna sem si tokrat oblekla eno od mojih "srečnih majic" (novoletnio darilo pd Samotove Kiss ), v kleti natočila flaško terana za sošolce, globoko vdihnila, se odločila, da bo danes dober dan in sva šla. V Nemško šolo.

1. Gladiatorji in zlati Roko ali kul Šefica, kul pes Smiley
Pouk v nemški šoli se je začel optimistično. Ko so malošolarji zapustili poligon, smo "taveliki" začeli s svojim drilom. Vse je šlo kot po maslu, sonce je prijazno sijalo, psi so lepo sodelovali, skratka - piflarska idila na kvadrat ... ki bi trajala, če ne bi ...
če ne bi enemu od naših sošolcev, prepotentnemu labi mixu Bolfotu z ogromnimi jajci, ki stalno išče neke špetirje z ostalimi samci, spet .... spet! Angry nekaj šinilo v bučo, da je med enim od "prostorov v gibanju", kjer smo bili vodniki od psov oddaljeni vsaj 15 metrov, psi pa so ležali pribl, meter in pol vsaksebi vsat in se zagnal proti drugemu sošolci, kastriranemu Pikotu, ki je zelo fajn in miroljuben pes. V isti sekundi je pokonci skočil tudi naš Kraševec Fonzi in v trenutku se je začelo rjovenje in hlastanje en po drugemu. Profesor je zarjovel, da so za trenutek otrpnili vsi trije, lastniki so skočili vmes in poskušali zvleči vsak svojega psa iz klopčiča, moj desni sosed NO Blacky, bi tudi šel pomagat, pa mu je na srečo lastnik hitro preprečil .... vmes pa je priliman na zemljo obležal moj Roko, čisto pri miru, z očmi prikovanimi name. Jaz pa še zmeraj tistih petnajst korakov proč od njega, nekako mi je uspelo ostati čisto mirna (in sem mislila samo nanj in nič na to, kako bi lahko bila jezna na unga pretepača) in sva se gledala ... pet, deset, dvajset sekund sva se gledala in potem sem šla do njega, ga pohvalit, ga izljubit in mu povedat, da tako ponosna nanj pa že dolgo nisem bila ljubezen
In medtem, ko je Profesor dolge minute napiz***** Bolfovega šefa in pomagal ostalima dvema umiriti jezne pse, sej jaz Roka izdatno pitala s priboljški, ki jih je prav z veseljem pojedel, kljub temu, da mu sicer glasno kričanje, sploh pa pasji pretepi izzovejo stres, da ga ne zanima nič drugega kot beg s prizorišča.
Moj najljubši črni pes se je izkazal ... dal mi je najlepše darilo, kar si ga človek lahko zamisli - jaz sem v tistem njegovem par sekundnem strmenju vame videla sporočilo "OK, saj sva skupaj, ti boš pazila name, itak, vse je OK" Kiss

Drugotnega pomena je seveda drobna piflarska podrobnost, da se Roko kljub tako hudim motnjam niti za milimeter ni premaknil s svojega "prostora". Po mojem bi bil še Strogi Atek od NVMP-ja ponosen nanj Wink Samooklicana pa ... Kiss saj veš .... tole pišem predvsem zaradi tebe, ker sem tako zelo ponosna!

Po incidentu sta se borbeno nastrojeni Bolfo in kraševec Fonzi sicer še kar iskala s pogledi, godrnjala itd., ostali so bili živčni, toda Roko se mi je zdel čudežno skuliran. Vaje smo nadaljevali, "tadivji" so zelo pazili na svoje pse in se za vsak slučaj niso oddaljili od njih, ostali, pa smo delali enako kot vedno - in super nam je šlo Cheesy Roko je naredil vse stoprocentno, kar pa je najvažnejše - rep je bil sproščen Cheesy

No, na koncu smo Bolfotovemu šefu vsi sošolci, s Profesorjem na čelu dali jasno vedet, da se mora vzeti v roke in začet delat s psom tako, da ne bo več vsakič - ampak čisto vsakič - iskal pretepa in spravljal posledično še vse naše pse v živčnost. Jaz mu pa itak kar naprej tumbam, da ne bo pes nič manj pes, če se ga končno odloči peljat kastrirat ... ampak ni glih videti, da bi verjel Sad

2. Počasi se daleč pride ali Roko, vzornik za otročiče Smiley

Roko ima izredno lep in umirjen pristop do svojih najmanjših sošolčkov, malošolarjev. Ko se pakiramo iz avtov in pripravljamo na pouk, vsakega lepo mirno pozdravi in pusti, da ga kužek počasi ovoha. Pri bolj previdnih in plašnih kužkih se celo sam uleže in nič ne sili vanje Kiss Roko je eno veliko srce.

Včeraj smo imeli drugi del pouka narejen tako, da smo "taveliki" delali svoje vase skupaj s "tamalčki". Mi smo hodili "poleg", tamali "zraven", pa skozi špalir tamalih smo se sprehajali in oni med nami, pa vodniki smo se "srečevali in se pozdravljali", pa take male socializacijske fore. Ker je Roko tako umirjen v družbi nestresnih "tamaučkov" in hkrati zelo zanesljiv na "odlaganju" (jaz pa nekaj metrov proč od njega", da lahko vodniki tamale kužke brez strahu peljejo mimo njega (on itak strmi samo vame, ljubček moj ljubezen), sva zelo dober demonstracijski tim za malo šolo.
In mene to neznansko veseli Cheesy Sem ugotovila, da ni lepšega, če lahko novincu pomagaš iz zadrege, mu pokažeš kak majhen trikec pri kužku, in sploh, da se zmedeni malošolar v tvoji družbi lepo in sproščeno počuti Smiley Se še dobro spomnim, koliko je meni na začetku pomenila vsaka prijazna beseda in pomoč Tavelikih sošolcev. Midva z Rokom in naš najpametnejši Hoss s svojim atom smo tako potrpežljivo "sedeli" ali "čakali" da so se vsi tamali kužki lahko sprehajali mimo nas in delali vaje z vodniki.

Pa potem, ko smo že končali s šolo in smo šli ven lulat, so tri malošolarske šošolke pristopile k nama in naju fuuul spraševale, kako sva se naučila tako lepo hoditi na povodcu, pa take reči Smiley Zaradi mojega najbolj zlatega črnuha sem se lahko tako igrala Tršico Wink Pa ful so vse hvalile Roka, kako da je priden in umirjen in nežen in sploh cukrček Kiss

In tako sem se odločila, da bova od včeraj naprej midva ratala terapevta za Tamaučke, kadar naju bodo rabili, jim bova pomagala in jih vzpodbujala Cheesy Roko se med njimi super počuti, vesel je in čisto sproščen, jaz pa tudi Smiley

Ostale nemške zadeva bova pa že lepo počasi pilila. In sem med "tavelikimi" vajami raje držala našega Hossa, ki je lepo umirjen in seva eno tako sigurnost, ki jo oba rabiva in tisto, kar sta naša Nemška diplomiranca za naju, bova midva za tamale - vzornika in vzpodbudnika Smiley

Torej, svet je lep, če imaš doma malega črnega psa ljubezen ljubezen ... in čudovito mehkega mačka za "backup". Naša podganca Šiškica se pa počasi spreminja v starkico, starostne tegobice so zmeraj bolj očitne, giblje se bolj počasi in okorno, taka suhljata je postala in nima več tiste prave energije. Obdobja veselega plezanja in poskakovanja so zmeraj krajša ... enako je bilo pri Tončiju. Dve leti ... kratko je na žalost podganje življenje sram

Pa še dokaz, da je življenje Čuvaja, Louca in Piflarja v eni osebi precej naporno Tongue





Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 132 133 134 135 136 [137] 138 139 140 141 142 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines