mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 12:48:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 133 134 135 136 137 [138] 139 140 141 142 143 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782890 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2055 : nedelja, 01.04.2012 : 16:51:19 »

Ej, Roko, fajn si se zmenu s Bolfotom, da ti je pomagu, da ti je Šefla dala prboljškov jest  Afro Afro Dej ti nama povej, če je zlo drag, ker bi midva tut žvečila kaj užitnega in ne sam en drucga. Tole ti piše Mali Muš, ker se sili zraven in se dela, da pozna črke, važič. Sej prau, da imam tut Jst tajnika.

LP, M3LI in Muš  Cool
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2056 : nedelja, 01.04.2012 : 16:55:26 »

MamaF in Roko, trenutno imam ob temle zapisu solzne oči in ne vidim prav dobro tipkat, ampak sem neskončno srečna, da sem lahko prebrala vse zgoraj napisano!  Kiss  ljubezen Rada vaju imam in ponosna sem na vaju, da sta vsak dan bolj povezan tim, ki zaupa en drugemu!  Kiss
Pa Strogi Atek bi bil zagotovo tudi čisto ponosen in vesel za vaju, če bi imel čast tole prebrati!  Smiley

P.S.:
Ej, Roko, to si pa dobr spelu, da si jo tko na finto vrgu, da je zdej ona usa vesela, pa moja nadomestna vsa vesela in sploh vsi veseli. Afro bravo Ti si pa končno spet sit po dolgem času, pa pred tamaučki si se lohk postaulu kok ti že znaš, oni pa ne, pa usi so te ubčudval pa čohal kut se za tazga pasjiga zvesdnika spudobi!   Brava prjatu! Sam, ketnar si pa še kr, klub temu, da tko mirno in pridno pučivaš po usej slavi in Pribolških, ki si jih dubu!  Angry Sej bo tut to, boš vidu!  Wink

Tvoj NVMP  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2057 : nedelja, 01.04.2012 : 17:37:25 »

O, frajer črni Cheesy Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2058 : nedelja, 01.04.2012 : 18:02:20 »

Uau, tole pa je bila zmaga! Bravo Roko! Videt je, da si tako zelo soedloval, da si kar dol padel! Zasluženo uživaš! Bravo tudi Šefla!  bravo bravo
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2059 : nedelja, 01.04.2012 : 18:12:59 »

Ej, Roko, fajn si se zmenu s Bolfotom, da ti je pomagu, da ti je Šefla dala prboljškov jest  Afro Afro
Jast se nč nočem zment z Bolfotom ker je Grobjan, Jast pa sem Čustven in meje strah takih. Jast nemaram takih ki se hočjo kregat z Drugimi. Čese hočejo pa Trepst bi pa najraj kr Domou skliznu, tolk so mi zoprni. Sej Moja ni ne špara pribolškov, vesta. Sam to pa je zato ker hodim u Šolo in zmeri dobim česem dober Cheesy Moja je pogrintala dame mora Brant pret takimi pretepači pol pa tut Jast nisem Straumiran Wink
Men da Moja pribolške tut ko sem Prijazes s tamalimi Omelci ot Male šole Smiley
Vidva bi mogoče morala tut u Šolo hodit, česta lačna. Sam Šola ni hec, vesta, je pa ziher usaka Nemška šola bol prijazna kot vajina Velika Cimra Precednica, to pa verjamem Tongue

MamaF in Roko, trenutno imam ob temle zapisu solzne oči in ne vidim prav dobro tipkat, ampak sem neskončno srečna, da sem lahko prebrala vse zgoraj napisano!  Kiss  ljubezen Rada vaju imam in ponosna sem na vaju, da sta vsak dan bolj povezan tim, ki zaupa en drugemu!  Kiss
Midva sva Tut ponosna ker nama ti Zmer bol zaupaš je rekla Moja Kiss Ker se tut probava Oba povsot lepo obnašat.
In veškaj je rekla moja učiri? Neboš verjela Roll Eyes Je rekla, Roko tisi pa tako priden zdej s Tamalimi, da si že skori kot G. Pes ki zna naučit Druge Pese lepega Bontona Cheesy
jast mislim da jeto Kumpliment!

NVMP, še teb sporočam daje Bajka zlo Zadovolna s Krumpitom Smiley Sej veš ketna mene sploh ne skrbi dost ker vemda je moja Bol vesela če sem Jast na varmen. Ker Jast pa se nemorem upret da nebi skoču kar direkt na Cesto če okol mačka kakšna pršiba. Pol bi biu pa Karambol. In če Moja po vrtu kople Jast pa hočem bit zuni sem na Ketni pa ležim pot lavando u senci in jo opazujem. Ampak kopat po vrtu pa nesmem. Pa tut sem priden in ubogam ker čene je NaGlasssss! Sem pa drgač itak tolk priden da me dosti spusti s Povotca pol pa laufan u Krogu alpa naprej nazaj in ko pridem k njej dobim za Jest in pol me spet nažene Laufat in spet dobim ko pridem Cheesy Pol me da pa nazaj na štrik če seji zdi da bi lahko šla Srna mene napodit Tongue
Pa veškaj! Una žogica pisana ki je ot Tvoje darilo za Srečelou je ful scenska ker se odbija u use smeri in jo rat lovim in prenašam. Pol pa kojo spustim dobim nazaj da skače pa jo spet lovim. Takrat sem Veseu Cheesy Enkrat bom se nauču mogoče tut prinašat nazaj kot tapravi Retriverji sam zdej še nimam časa zato ker se mam preveč za učit u Šoli, po tut Počivat moram dost kerje Vročina nastopla in to ni fajn zanas Črnogorce.
Pozdravi Atija pa mamico Zlato! Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #2060 : nedelja, 01.04.2012 : 21:09:43 »

Vaaauuu, bravo Roko in mamaF! bravo Res je fajn brat, da sta takole povezana ljubezen
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2061 : nedelja, 01.04.2012 : 21:39:57 »

hudo dobro Roko  bravo bravo bravo
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2062 : nedelja, 01.04.2012 : 22:18:29 »

Joooj, punce, kaj se je še danes zgodilo ... pred parimi urami sem pisala o Šiški podganci, kako počasi peša, starkica naša Cry

Potem pa grem pred večernim sprehodom še v njeno kletko pogledat, pa vodo zamenjat, pa jo najdem mrtvo revico Cry Na boku je ležala v svoji stelji Sad ... pa še tri ure nazaj sva s hčero ugotavljali, kaka revica počasna je postala in kako ji moram malo preorganizirati kletko, da ji ne bo treba več v višino plezat.
Kar zaspala je, podganca naša Kiss Bušče naše, komaj dve leti staro ... še tortice ni dočakala  Cry

Spančkaj mirno, lubica mala, zraven Tončija pod lavandami Kiss Pa Xenco od Polone malo podraži, ko si že tam gor  Cry Pa našega Mrčija in Micko ...



Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2063 : nedelja, 01.04.2012 : 22:20:51 »

Joooj, Trino sem mislila, na Xeno, Trino Tritonko od Polone na mavrici pozdravi Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2064 : nedelja, 01.04.2012 : 22:21:30 »

Ojej  Cry  žal mi je. Odhod na mavrico je zmeraj prezgodaj... Sad Cry
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2065 : nedelja, 01.04.2012 : 22:21:50 »

Joooj, žvalca mala, lepo počivaj, pa res pozdravi mojo Trinko in Lunčo! Zlata pikica!  Cry Kiss mamaF, sožalje. Kiss Cry
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2066 : nedelja, 01.04.2012 : 22:32:43 »

ojej  Cry
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2067 : nedelja, 01.04.2012 : 22:51:44 »

MamaF, zelo mi je žal za Šiško.  Cry Mala lubica me je že, ko sem jo prvič videla, takoj prišla pozdravit in vzet priboljšek, potem pa se mi je pustila tudi prečohati, lubica zlata!  Kiss Pa edina je bila, ki je v tistem deževnem dnevu sodelovala z mojim fotoaparatom, da je nastala vsaj kaka spodobna fotka.  Cry  Kiss

Šiška, uživaj na mavrici in vse naše tam gori lepo pozdravi!  Kiss
MamaF in ostali, držite se!  Kiss



[slika je izbrisana]
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2068 : nedelja, 01.04.2012 : 23:00:05 »

Ojoj, žal mi je MamaF  Cry
Šiška  Kiss
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #2069 : nedelja, 01.04.2012 : 23:04:15 »

Sožalje, mamaF Kiss Cry
Logiran
Strani: 1 ... 133 134 135 136 137 [138] 139 140 141 142 143 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines