mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:15:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 136 137 138 139 140 [141] 142 143 144 145 146 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783408 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #2100 : četrtek, 12.04.2012 : 16:50:00 »

Točno tako ! Smiley Kiss
Življenje bi bilo dolgočasno, če bi bilo vse popolno.
MamaF, glavo gor, poglej raje, kaj vse sta že dosegla !

Pa naj je bilo včasih še tako hudo,
nič mi ni žal, saj je moralo biti,
včasih je prav, da stemni se nebo,
da se navadimo sonce ljubiti.
                             (J.Menart)
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2101 : četrtek, 12.04.2012 : 17:09:24 »

mamaF, ti kar zarenč, ker to je edino kar pali  Roll Eyes, po potrebi pa še mal streseš za gubo, ker tale tvoj Čuvaj ga za moje pojme fejst preveč svira. Če boš bolj pasja od Psa, ni hudič, da ti bo ratal... In ja, bolj kot si ti napsihirana, bolj je napsihiran pes Angry
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2102 : četrtek, 12.04.2012 : 17:29:07 »

Dragi Roko,

berm, da pelš Svojo po trnovi poti. Sej to je dobr, k se bo tko utrdila.  Evil Moja sicer prav, da se ji ni tre ba n-č sekerat in dvomt vase, k sta vidva najbolši par (al kako že reče un Pero Loušin?).  Roll Eyes Prau, da glavo pukonc in da je tut z nami kuški tko, da grejo stvari gor, pa dol, pa gor, pa dol, tko kt žogo nm človeki vržejo gor, pa pade dol, pa vržejo gor pa pade dol in bi blo zlo čudn, če bi ostala gor.  Huh

Midva sicer bolš veva in veva, da sva mi dva zmeri ta glauna in da jim sam na trenutke dava ubčutk, da sta glavne, da se mau dobr pučutta, a ne?  Wink

Gdaj boste pa enga Tarasa kupl, da ne bo prazn tist čudovit domk nad tvojim hausarestom?  Roll Eyes

Pa nauč Borisa kako je pušten kušk louc in kako pušteni kuški kužikam pud kiklo gledajo.  Wink

Te puzdraula tvoj prjatu NVMP  objem
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #2103 : četrtek, 12.04.2012 : 17:58:59 »

mamaF, meni se zdi, da si ti (pre)dobra duša. 
Pri nas zelo pali pospešek v tazadnjo in marš v kučo (comfort)  Evil
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2104 : četrtek, 12.04.2012 : 18:51:30 »

ti ti mulc !!!
kakšne skrbi pa naši MamiF delaš ?!?!?!
te bomo dali h KingRoyki, ki ima ob stiku z zemljo konsekventne rešitve za takole mularijo!

ma dej MamaF nič se sekirat, tle se itak lahko lapa in gre do 14. kolena nazaj in tuhta kdo je kaj zajebal (k vsi jasno vemo, da se je začelo z big bangom), kje je bilo pa mnoštvo veleumov preden se je to zgodilo?

mal se boste naspali, mal umirili, ko boš šla pa enkrat pod tuš, se ti bo pa posvetilo in bo vse jasno  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2105 : četrtek, 12.04.2012 : 19:00:59 »

mamaF, ti kar zarenč, ker to je edino kar pali  Roll Eyes, po potrebi pa še mal streseš za gubo, ker tale tvoj Čuvaj ga za moje pojme fejst preveč svira. Če boš bolj pasja od Psa, ni hudič, da ti bo ratal... In ja, bolj kot si ti napsihirana, bolj je napsihiran pes Angry
Ja, kocka, tole so čist tapravi podnapisi za našo telenovelo Čuvajsko Angry meni se tudi zdi, da nič kaj preveč ne paničarim ... ker to, da se zločinc črni upa zagnat v človeka, brez da bi ta sploh rinil vanj in ga ogrožal in take reči, kot smo jih v glavnem vajeni pri kakšnih čuvajih, ki pač res morajo čuvat nek objekt ali nevemkaj - to je nedopustni, pa pika.
Pa da ne boš mislila, je dobil že tudi klofuto, tako ornk, pa ne samo eno, pa tudi za vratno gubo, tudi od moža ... ma ta čuvajski satan mu ne pusti dihat, kadar se ponudi prilika za alarm.
Saj mi tudi Profesor pravi, da vsak pes počne tisto, kar mu mi dopuščamo. Se strinjam, ma pri sebi ne znam dešifrirat, kako za vraga mu dopuščam, da take počne  Lips Sealed Kje on vidi tiho dovoljenje, da mu je kao dovoljeno igrat policaja? To mi ni jasno. Ok, recimo, da ima možnosti, da izkoristi priliko, ko bom šla jaz tri metre proč, pa se bo človek vzdignil izza mize, pes pa mu zagrozi ob tem premiku. Ampak pri streli božji, zakaj si sploh upa? Če pa je vedno kaznovan za vsak tak prestopek Angry A ni dovolj? A bomo morali s palicami mlatit, pa v rit brcat, madonca, res si nisem mislila, da mi bo treba kdaj tako čudno razmišljat Lips Sealed
mamaF, meni se zdi, da si ti (pre)dobra duša. 
Pri nas zelo pali pospešek v tazadnjo in marš v kučo (comfort)  Evil
Prav imaš, ja ... bi morala ratat bolj žleht kot on ... Jaz toliko krivde za vse nase vlečem, da sem potem čist neuporabna Sad Je grdo slišat, ma si zaželim, da bi bila sposobna enkrat bit v pravem trenutku kot uni tanajbolj grobi kmečki gospodarji, ki se že postavijo tako, da pes brez besed sam "u kučo" zleze.
Marš (tja, kamor se ga usmeri) pali in to zelo - očitno tolk že obvladam in potem tam obtiči kot en "pikon", samo se bojim ... buh ne dej, da ne bi bil na privezu, če se to dogaja na dvorišču, ker imam občutek, da samo čaka, kdaj bi se spet zagnal. Saj je prav videt, da točno vidi, ko srepim vanj, kadar se "neprijatelji" premikajo mimo in takrat ne upa mignit, ma če bo pa recimo vmes še en človek hotel na novo priti, bo spet alarm in valjda spet jovo na novo z mojim kruljenjem Angry
To me najbolj mori, ker ne vem, kako mu izbiti tega vraga žlehtnega iz glave, da ne bo niti poskušal po svoje organizirati prometa pri nas.
Ker vse to kar za zdaj počnem, je itak samo preprečevanje njegove namere, ko ima on že svoj film v glavi -  ma na tistem njegovem petkovem Zločinu je bilo jasno videt, da izkoristi glih vsako slepo pego v vidnem polju nas, nadzornikov Angry In da zna bit nevaren Sad

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  butnglavc butnglavc jezen ... hvala vsem, ki ste me pri volji poslušat, res hvala. In za vse spodbude in rame za se zjokat.
Pismo, saj sem ratala ko una Esmeralda cmerasta, samo spregledat še moram, pa smo na konju

Rava, hvala, evo posvetit se mi mora, a ne? Kot Esmeraldi Tongue

@NVMP, povej Tvoji, da bi blo brez misli nanjo še hujš Kiss Resno.

Zdej greva pa z Rokom Borisa pogledat. Bom mal z repom mahala, ko bom spet srečala tega prijaznega kuška, ki zna ubogat tut tako cmerasti pomehkuženo tetico, kot sem Jast. Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2106 : četrtek, 12.04.2012 : 19:02:02 »

Aj, aj, mamaF, samo velik koš  Kiss Kiss objem objem
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2107 : četrtek, 12.04.2012 : 19:06:52 »

Čisto lahko razumem tvojo stisko, samo kaj konkretnega ti pa ne znam svetovati.
Mi je pa totalno jasno, kako to izgleda, sem sama imela to izkušno s čisto prvo mešanko, neizkušena in neuka najstnica pri 13 ... Ni živela dovolj dolgo, da bi se jaz kaj pametnega naučila, po dveh letih je šla zaradi epilepsije, smo jo pa morali zapirati pred vsakim vstopom tujca v hišo.
Vama gre bistveno boljše, ampak policaja boš morala verjetno igrati do konca.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2108 : četrtek, 12.04.2012 : 19:29:56 »

Rava, hvala, evo posvetit se mi mora, a ne? Kot Esmeraldi Tongue

 
štorija je bila pljunuti dežavi ... Esmeraldo sem imela čisto na koncu jezika - evo, ti si jo pa ubesedila  Cheesy Cheesy
Logiran
plombar
gost
« Odgovor #2109 : četrtek, 12.04.2012 : 22:10:31 »

ej roko, sušolc tle, un ta bjondast, piko, sej veš...

moj gazda stalno bere telenuvele od te tvoje in se neki hihita, sam ko mu jast zasviram u ta nemški školi, pa se strga s ketne, pol tuli ku žvau in se goniva po uvežbališču. stari, trga gate... ma pol se mu pustim ujet, pa spet use znova. sam ti si car na uvežbališču, sn te gledo zadnji bot, vokaš s tatvojo ku en njemac, pa obvladaš zic plac pa te fore, sam ku profesor prnese uno pokalico, pa tut mene mau stisne tm odazad, benti so tečni u školi... sam nč ne skrbi, jast tut vrebam za neprijatelji, sam jast lajvam u pesjaku pa nimam tolko mogućnosti, sam če mam priliko pa rjovim ko uni ta hud lav, pol prleti gazda dol, pa se pol malo meniva. ej zadnjič je pu televiziji vidu unga cizaraja alkaj ježe, pa zdej mava neke seanse da dol padneš, mislmi stari, ta moj gazda ni gladek, porkodio...

fak, moram nehat, ku čujem gazdo da lomasti, ma po mojem ve, da sem mu pihnil notebuk, ale roko se ga vidmo, wuf wuf
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2110 : četrtek, 12.04.2012 : 22:25:11 »

Ej, vsej resnosti navkljub je pa to vedno bolj komično
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2111 : četrtek, 12.04.2012 : 22:55:37 »

Ja, ma res! Zdaj čakte, da se še Nemci javijo


Jeeees, Piko je z nami veselje Ej stari, nije nama lako s Tastarimi a ne. A tut Cezarja se gresta, dijošanto še dobr da je Moja use njegove Telenovele že gledala 100 let nazaj pa že use pozabla  Evil Je rekla da se ji bol dopade una Engležinja Viktorija u rdečem kabrioletu, ma dobre fore ker da priboške če si kao Kul če ne pa nadere Šefice ne pa Pesov Evil To mi deli!
Sam Moja niti z Lakastimi škorni ne zna tko dob zgledat ku Viktorija, pol pa je kar je Tongue

jah jebela cesta tole žiulenje ni lahko. Za mene že ne Undecided Glih zdej zvečer sem šou delat Prepovedane reči u Nemški šoli (sej veš, obiske drugih Pesov, pa to), pa sem hotu po bordersko enga mladga borderja mlao proč od Moje odgnat, pa je mi ena taka punjada prletele okol kepe da se mi je kr zvrtel u črni buči  Shocked Jaoooo, ma deeeej, a zdej pa še starejši Tamladim ne smemo nč svojga povedat  Angry Pol se je pa na koščeno rit vrgla kr u Travo pa sem morau bit na eni strani Jast na drugi pa tale Border Boris. Pol nama je pa Brikete talala pa me ful hvalila ker pol nisem več u Njega skakau (sam ne povedat u Šoli Nemcem ker sej veš, oni ne zastopjo). No ja enkrat sem še probau al dvakrat ampak me je pogledla in zazjala tako da se skup zlezu.
Pol sva pa dirjala ko zmešana pa zmeri prlaufala, ko naju je poklicala. Moja Taglauna učitelca Bajka je pa od strani gledala če gre use prav po Progi če ne je pa hotla tut Ona red delat sam ji niso glih pustile Babe.

U glaunem se vidva u Soboto u Šoli na žuru od Hossovga Tastarga pa bo kar bo. Ne verjamem da nam bo kak Čevap padu pod mizo ... Polek, sedi, prostor Fuuuuj, boooooooring Lips Sealed

Ajde kolega in Usi ostali, hvala ker tolažte Mojo, sam kar je preveč je preveč. Po novem se Je odločla da me bo z Žago napou prežagala če ga bom še srau Undecided

Dršte pesti da ne bo Telenovele prehitr konc Sad
U Žiulenski ogroženosti Vaš Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2112 : četrtek, 12.04.2012 : 23:01:43 »

Veš kaj, Roko - sam si si kriv Tongue Kva se tam repenčiš brez veze, namesto da bi lepo z repom mahal in tetam se smehljal in ob čevlje drgnil in potem klobase in kajžetakimkti dajejo fasal. A veš ti un star kitajski rek, umiljato janje dvije majke sisa  Cool

Lp, 3M

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2113 : četrtek, 12.04.2012 : 23:03:27 »

Po novem se Je odločla da me bo z Žago napou prežagala če ga bom še srau Undecided

Dršte pesti da ne bo Telenovele prehitr konc Sad
U Žiulenski ogroženosti Vaš Roko

O SvetaMarijaUNebesih KrščenmaTiček in še Porka špinača na palci, takoj naj si usta opere z Žajfnco tale Tvoja!  Angry  Kakšne OslaRije klati. Predn bo ona tebe z Žago preŽagala jo bom Jast fejst za Rit ugriznila, ta male dve krvoločne terijerja ji bosta pa vmes une lakaste škorne pregrizle k jih ma za na teren. Umes boš pa ti poBegnu urnih krač, ajprou. Pol bomo pa pr nas jedl Klobase, boš vidu. Wink

Cockta, vedno za Sindikalno pomoč Štart-berajt
Mi zatirani Louci mormo skup držat press
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2114 : petek, 13.04.2012 : 07:49:53 »

Ej, vsej resnosti navkljub je pa to vedno bolj komično
Ej, res.... Grin Grin Grin

mamaF, se strinjam z Isko-zelo verjetno dobiš ravno takega psa, ki te bo naučil nečesa, kar še ne znaš... Roko bo pravi zate  Kiss. Mene je Luna isto ušolala, da je blo kej!  Cool Roll Eyes  Samo okoli sem se obrnila, pa ga je že nekje svirala. Ampak to ne nekaj nedolžnega, kr konkretno si je vzela kakšno pravico npr. koga ustrahovat.... Vendar je to bilo vedno na domačen terenu-kot pri vas. Čuvaj s petimi zvezdicami...  Angry Jp, ene tri leta sva kar migetali. Ampak potem - potem!- sem pa imela do konca najboljše pasje bitje poleg sebe (no, sej pred tem je bila tudi najboljše bitje poleg mene, zavito v oblačila vrageca  Tongue). Samo delo in čas za OBA.  Wink objem ljubezen Pa še vedno en uč za njo in določene situacije odprt.  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 136 137 138 139 140 [141] 142 143 144 145 146 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines