mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:32:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 142 143 144 145 146 [147] 148 149 150 151 152 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783439 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2190 : sobota, 21.04.2012 : 08:35:53 »

Za trenutek naj odloži delo naša umetnica, dreserka in NaGlasarka, hoh-dojč Ordnung und Disciplin obvladajoča mamaF, ki rada pije pivo in ponoč ne more spat. Cool
Ob tvojem današnjem življenjskem jubileju ptički še lepše pojejo, srnice še bolj živahno skačejo, medvedki so se prebudili iz zimskega spanja in rožice se v tvojo čast kar same spletajo v kitke.
MI iz lublanskega močvirja ti želimo Use najboljše, Use najlepše, najbol Fancy, Full Špon & spljoh.   Pa veliko daril! bravo

Posebi zate bo pa zdaj eno zapel še znani  slovenski tajkun:   Wink Evil
http://www.youtube.com/watch?v=wyl-g-JZtDM

Cockta, Sherry, Pepsi & Dvoživka
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #2191 : sobota, 21.04.2012 : 09:23:58 »

Draga MamaF

Pot življenja stkano je iz tisoč vezi.
Prepletena je iz čarobnih niti ljubezni, spoštovanja, radosti in skrbi.
Vrtnica usode nam ne prizanaša, pravimo, da je življenje eno samo.
Draga prijateljica MamaF, če temu je tako ujemi vsak hip,
vsako sapo, ki diši po sreči.
Nasmehni se vsakič, ko ti srce je polno.
Dovoli, da smo tudi mi del tvoje radosti.
Vse naj naj  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss


Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2192 : sobota, 21.04.2012 : 11:54:46 »

Zlata mamF Kiss vse najnajboljše od vseh nas ljubezen
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2193 : sobota, 21.04.2012 : 12:10:16 »

Najnajnajlepša hvala vsem ljubezen

Zlati moji voščevalci, zame je veliko darilo to, da se lahko v vaši družbi jezim, jočem in valjam od smeha, pa predelujem scenarije za "telenovele" in z vašo podoro maltretiram uboge žvale Wink objem
Ob tej priliki si želim, da bi ostali še dolgo skupaj, da mojpes.net ne bi nikoli mrknil in seveda ... da se enkrat v prihodnosti uresniči voščilo mojega ljubčka G. Psa  Kiss in vse ostale vaše dobre želje Cheesy

PS. Roko pravi:" OK, zdejle je prlomastiu proti Hiši Poštar in sem Ga nazjau. Moja je nazjala Mene Angry
Pol je pa nekaj od Njega uzela en paketek in je šla otpirat. Jast sem opsedeu tam u enen čošku in nisem Pisniu več in sem samo Gledau. Pol sem pa videu, da si briše z Ropčkom okol Oči (ona, ne Poštar, On se me ne boji je rekeu daje usega hudga vajen daso še bol Žleht Pesi po svetu). Jast bi rat meu tist Ropček dabi ga scukau pa si nisem upau Uzet. Pol je pa začela Šmrkat.
Zdej pane vem al je bla Žalosna ker sem Nazjau Poštarja al Ji je nekaj u Oko padlo al je Blo kaj u Paketku Sumlivega.
Je rekla, daje paketek Darilo ot Samotove bande. Tuhtam ... po moje zarat Darilou ni glih Žalosna. Ker Samotove ma use veliko u Čislih sploh pa Šefico ... verjetno je Vesela sam mini pa jasno zakaj pol pušča Souze? Undecided
Usekakor se bom potrudu bit Priden danes dane bo več Puščala Wink "
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2194 : sobota, 21.04.2012 : 12:13:58 »


Posebi zate bo pa zdaj eno zapel še znani  slovenski tajkun:   Wink Evil
http://www.youtube.com/watch?v=wyl-g-JZtDM

Cockta, Sherry, Pepsi & Dvoživka
Drage Močvirnice, glede na stanje moje M.F. tule zdraven trenutno paše še ena pesem ot tajkuna Grin
Hvala vam daste poskrbele dabo zdaj še mal za kompjuterjem čepela in danebo neki časa samo Mene kt sokol gledala Tongue

 Kiss Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2195 : sobota, 21.04.2012 : 12:38:34 »


Wiiiiii, naša zlata mamaF: tudi od nas vseeeee čestitke!  ljubezen Kiss
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #2196 : sobota, 21.04.2012 : 13:33:31 »

Vse najboljše tudi od nas! Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2197 : sobota, 21.04.2012 : 16:59:40 »

PS. Roko pravi:" OK, zdejle je prlomastiu proti Hiši Poštar in sem Ga nazjau. Moja je nazjala Mene Angry
Pol je pa nekaj od Njega uzela en paketek in je šla otpirat. Jast sem opsedeu tam u enen čošku in nisem Pisniu več in sem samo Gledau. Pol sem pa videu, da si briše z Ropčkom okol Oči (ona, ne Poštar, On se me ne boji je rekeu daje usega hudga vajen daso še bol Žleht Pesi po svetu). Jast bi rat meu tist Ropček dabi ga scukau pa si nisem upau Uzet. Pol je pa začela Šmrkat.
Zdej pane vem al je bla Žalosna ker sem Nazjau Poštarja al Ji je nekaj u Oko padlo al je Blo kaj u Paketku Sumlivega.
Je rekla, daje paketek Darilo ot Samotove bande. Tuhtam ... po moje zarat Darilou ni glih Žalosna. Ker Samotove ma use veliko u Čislih sploh pa Šefico ... verjetno je Vesela sam mini pa jasno zakaj pol pušča Souze? Undecided
Usekakor se bom potrudu bit Priden danes dane bo več Puščala Wink "
Ro ko, a ni si skužu? Jasd sem dal en tak prašek not, da se ji uči zasolzijo, da bo pol robčk rabla in ga boš ti lohk razcufu in boš ti tut dobiu darile!  Cheesy Tvoj prjatu NVMP

Roko, le bodi priden, da ne bo več puščala na svoj rojstni dan!  Kiss MamaF - lepo praznuj in naj ti darilo v vseh pogledih odlično služi!  Wink Kiss ljubezen objem
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2198 : sobota, 21.04.2012 : 17:23:05 »

MamaF, vse naj naj najboljše tudi od nas  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2199 : sobota, 21.04.2012 : 17:46:29 »

Hvala, vse mačje in pasje Kiss

Dragi navihani NVMP - a veš, kaj bi me še poleg tvojega praška spravilo v puščanje? En tvoj slinast poljubček zdejle takoj Kiss
Priden bodi, mulček zlati, pa fejst ubogaj Šefico, da ne bo žiučna, ker ima tolk za delat. Priiiiden kužek! ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2200 : sobota, 21.04.2012 : 17:53:09 »

 mamaF, vse vse najboljše! Kiss Pa ostani še naprej tk fajna, vas je super brat  Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2201 : sobota, 21.04.2012 : 18:08:46 »

Misim ... ravno tako bi požrl drago Cats, ki še kave ne pije ...

Zdajle bi se kmalu zadavila

No, zdaj uradno: draga Bivša Mačja, da ti Uno Gor Karkoli Že Je, presvetli pamet in, da se vrneš na Pravo Pot, ki naj ti bo z rožicami posuta al si pač zberi sama kaj bi rajši, ti želimo iz srca

Mila, Meli, mali Muš, pa še jaz!
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #2202 : sobota, 21.04.2012 : 18:21:46 »

Draga mamaF, vse najboljše tudi od nas!  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2203 : sobota, 21.04.2012 : 18:41:49 »

Najprej vse najboljše mamaF, da bi bila vesela, srečna in zdrava (kako zlajnana čestitka ampak iz srca  Smiley), ter da bi ti uspelo z Rokotom vse, kar si želiš.  Kiss

Tudi jaz imam probleme s Piko, čeprav kar gre, če se jih izogibam. Ljudi ima na splošno rada, ampak če le (na meni neznan način) ugotovi, da imajo tudi oni njo radi, oz., da so do nje iskreni. Če jo kakšen človek na sprehodu želi pobožati, vedno malo cviknem (sicer njo na povodcu drži Damjan, vedno, in on ni tako paničen kot jaz, po moje je tako boljše). Enkrat je ena ženska, ki smo jo srečali na sprehodu začela skakati stran od nje skoraj bežati, (takrat sem jo držala jaz), ona pa jo je začela prijemati za gleženj. Hvala bogu mi jo je uspelo pravi čas (in zadnji čas) povleči stran. Ampak po moje ima ona neke travme iz časov, ko še ni bila pri nas. V glavnem, je precej nepredvidljiva, in vem, kako je to težko brzdati. Ampak saj bo  Smiley
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #2204 : sobota, 21.04.2012 : 19:00:42 »

Vse najboljše mamaF ! ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 142 143 144 145 146 [147] 148 149 150 151 152 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines