mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:33:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 145 146 147 148 149 [150] 151 152 153 154 155 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782966 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2235 : četrtek, 26.04.2012 : 10:27:55 »

Ojej, kaj berem  Undecided

Veš kaj, mamaF, vzemi si to kot, ko si otroke poslala v kolonijo ali tabornikom - seveda ga pogrešaš, veš pa, da je na varnem, da mu nič ne manjka in, da se bo naučil novih veščin. Je pa hudo, da je bil tak kažin, to popolnoma zastopim. Mulc, kaj Svojim delaš sive lase brez veze  Angry Angry

Držim pesti, da bo razplet hitro in še srečen povrhu! <3
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2236 : četrtek, 26.04.2012 : 10:34:34 »

mamaF, tudi jaz ti pošiljam veliko pozitivne energije in stiskam pesti. Verjamem, da bo Smetki uspelo in da boste prej sli slej uživali vsi skupaj.  Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2237 : četrtek, 26.04.2012 : 10:34:54 »

ofak ..... držite se MamaF
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2238 : četrtek, 26.04.2012 : 10:35:40 »

mamaF, sej veš, telenovela je še vedno imela srečen konec! Wink
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #2239 : četrtek, 26.04.2012 : 11:11:19 »

Mislimo na vaju. Da se čim prej vse uredi. Kiss ljubezen
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2240 : četrtek, 26.04.2012 : 11:39:08 »

MamaF ljubezen ljubezen ljubezen

Sej bo Kiss Mora bit Smiley

Če bo kdaj treba, lahko pride tudi k nam na počitnice, sam pol bo še bolj razvajen Tongue Evil
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2241 : četrtek, 26.04.2012 : 11:40:43 »

Aja pa drži se Kiss ljubezen
Logiran

JasSab
midi
***
Sporočil: 174



WWW
« Odgovor #2242 : četrtek, 26.04.2012 : 12:05:55 »

O mamaF  Sad ...., že kar nekaj časa sem bolj kot ne na tem forumu, ker enostavno ne zmorem, ker je toliko vsega...ampak danes sem pa videla že na prvi strani, da se javljate in sem si rekla o kaj lepega pa se dogaja z bratcem. Zelo sem žalostna, bratec ima res nekoliko drugačen značaj, drugače ne more biti, ampak si pa res nisem predstavljala da vam je tako hudo in da je zdaj pri Smetki....če lahko pomagam?
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2243 : četrtek, 26.04.2012 : 12:14:27 »

mamaF, sej veš, telenovela je še vedno imela srečen konec! Wink
Ti si zlata Kiss Prav imaš, Esmeralda je spregledala in z unim tačrnim frajerjem sta srečno živela do konca dni Wink

Punce, hvala vsem. Smetki zaupam 100%, da ga ne bo samo milo gledala in srčno upam, da ji bo uspelo iz vraga črnega iztisniti vse žleht možganske celice. Zdaj ji bom za domačo nalogo probala po točkah ipisat eno tako "kronologijo" njegovega obnašanja.

SunnyDay, saj ... tako sem si jaz predstavljala preprečevanje pri nas ... poleg štrika in zaklenjenih vrat v hišo še zaprt borjač.
Samo veš kaj je hudir - ker bi nas bil on sposoben braniti tudi izpod mize v gostilni, če ga vzamemo s sabo nekam na kafe Sad Je že dokazal na morju, sploh takrat, ko mi je na prazni plaži čez ramo skočil v človeka, ki je šel meni za hrbtom in ga prijel za hlače Sad Takrat mi je začel semafor utripat 100 na uro ...
Pa če si predstavljaš, da je "branil" še svoje "posvojeno krdelo" - torej naše ljube prijatelje Ano in Marinota (od Bajke)  v njihovi hiši pred njihovim obiskom - začel kar renčati in bi ga šel odganjat, če ga ne bi zadržala in mu zatežila ...
Pa še druga stvar ... konec koncev imam dva otroka, ki sta že sedaj naspihirana z mojimi napotki okoli Roka, pa mi je grozno, da mora recimo 13 letni sin, namesto, da bi z veseljem sprejemal svoje kolege v hišo prej Roka zapirati v kletko ali drugo sobo, pa paziti, kateri prijatelj pride k njemu, pa kje je pes  ... sploh če je sam doma s psom.
Saj vem, mogoče je sekiram preveč še za druge, samo je res kažin, ko je pes recimo z mano v hiši, pa pride tašča po notranjem stopnišču dol k meni (Roko njo izljubi), za njo pa kaka soseda, ki bi me rada kaj vprašala (in se Roko spremeni v terminatorja, jaz pa ga cukam proč). Mislim ... malo tu mač je, da bi zdaj morala tašča preden pride s kom po štengah k meni po telefonu to najavit ali pa recimo moja hči, ko ima v svoji sobi v zgornjem nadstropju kako punco na obisku prej vse zorganizirat, da pes ne bo skočil v njene prijatelje Sad Konec koncev sta otroka, mladoletna in jima res ne morem naprtiti take odgovornisti.
Pa buh ne daj, da bi morala za nekaj dni psa pustiti v varstvu moževim staršem, si sploh ne predstavljam ...
Če bi šlo zgolj samo za Obiske, na katere si lahko pripravljen in že ukrepaš tako, da so vsi varni ... ma je toliko naključnih ljudi in situacij. Enkrat me je doma pričakal sine čisto paf ... jaz sem bila nekje zunaj, pes je spal pri njemu v sobi, vhodna vrata zaklenjena, skratka vsi Ukrepi izpolnjeni. Pa je do vhodnih vrat prišel nekdo, ki je prodajal kislo zelje in potrkal. Sin je prilezel iz svoje sobe, zaprl vrata in šel pogledat na vhod, kdo je. V tistem, ko je človeku dopovedoval, da staršev ni doma in da ne rabimo zelja in že zapiral vrata, mu je izza riti pritekel razpenjeni renčeči Roko in sinu je komaj uspelo zadržati psa in do konca zapreti vhodna vrata, sicer bi pes 100 posto švignil za tistim moškim in ga zgrabil Sad ... pa je prej trdno spal in na žalost pač vrata od sinove sobe niso bila prav zaprta.
Mislim ... takih kažinov je še olala in verjemite mi, meni je napram njim odtehtala vsaka majhna stvar, ki se mi je zdela, da kaže na bolje.
Ja, res je ratal bolj ubogljiv ali uPogljiv, ko je šlo za vnaprej znane scenarije ... je cmihal nekje, kakor sem ga poslala, ma je reagiral na vsako moje opozorilo, če si je želel recimo iz svojega prostora poseči v smeri obiskov.

Samo, po drugi strani pa se mi zdi, da odkar sem po nasvetih iz nemške šole, in drugih načrtno delala na nepopustljivosti pri svojih zahtevah do njega, pa na "provokacijah" tipa - "zdaj boš pač 5 minut tule ostal, brez debate, pa ne glede, kaj si ti želiš", je ratal še bolj tempirana bomba. Živčen ... iz čistega mira, spanja v svoji košari je znal skočiti en meter u luft, ker je nekaj slišal zunaj oz. videl moža z dvema vrečkama v rokah pred vrati ... itak je potem zlezel sam vase, ko je videl, kako ga je us**l, ma reakcija in "napad" na "grožnjo" je bil pa čisto tapravi. če bi namesto moža prinesel tiste vrečke nekdo drug, bi ga dobil v hlače Sad

Skratka, tole preprečevanje nesreč me je izmozgalo in ne samo mene ... in nekaj se mora radikalno spremeniti.

Psa imam zato, da me bo spremljal, tudi na počitnicah, na obiskih in skratka povsod, ne da bo vse življenje živel nekje na "varovanem oddelku", neškodljiv za okolico. POsvojila sem ga od Smetke za na kavč, ne pa za v zapor, a ne.
Gvantanamo, a ne, NVMP Wink

Dajmo upat, da je Rokotov trdi disk pripravljen na temeljito pucanje Virusa "Neprijatelj" Evil

Gooo, Smetka, go! Kiss

Punce, za držanje pesti, žebranje pasjih očenašev, meditiranje ali pa tipkanje v tole temo, se pa zmeraj priporočam Smiley
Rada vas imava oba ljubezen Jast in moj Črni Vrag ljubezen objem



Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2244 : četrtek, 26.04.2012 : 12:20:18 »

@Jasmina77, hvala Kiss

ja, točno tako nežno milo bitje, kot je tvoj Borček, je bil Roko nekje do desetega, enajstega meseca ... potem pa se je začelo, prav v takem času lani Sad

Kdo ve, kakšni so še ostali bratci in sestrice Trzinčki? Za vse lastnike upam, da je čuvajstvo podedoval samo moj, ne privoščim nikomur teh skrbi.
Vidva pa - dobrodošla kadarkoli oz. upam, da se bomo spet vsi štirje srečali skupaj Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2245 : četrtek, 26.04.2012 : 12:25:19 »

Malo za šalo, vsej resnosti situacije navkljub - O, Roko, kakšne lepe zobe maš!  Tongue

NVMP pa sporoča - kavč, ja, ne Gvantanamo. Ro ko dej nej ti Zlata Smetka na novo nal oži softver, da ne boš več tok zlo čuvou in da bosta z mamoF spet hepi skupi!  Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #2246 : četrtek, 26.04.2012 : 12:30:39 »

 Undecided  MamaF, tudi mi držimo pesti in tačke in navijamo, da vam s skupnimi močmi rata izgnat taškodljive hudiče iz vašega dragega Rokota.  Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2247 : četrtek, 26.04.2012 : 12:37:04 »

Psa imam zato, da me bo spremljal, tudi na počitnicah, na obiskih in skratka povsod
Ja z nepredvidljivim popadljivcem vse to odpade, razen če ima nagobčnik gor. Undecided

Ampak sem prepričana, da ga bo Smetka za začetek "stresla s hlač" in da bo tudi nadaljnja prevzgoja delovala. Mogoče ne bo nikoli vsega zaupanja vredna mazica, vsekakor pa mislim, da ga boste zrihtali, da bo normalno obvladljiv ...

Go, go, Kraševci! Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2248 : četrtek, 26.04.2012 : 12:55:51 »

Retkogdo u tem Krutem Svetu pounem presenečenjev in Neprijateljou zna cenit moje Bogatstvo in Korajžo Sad U Amerikanski vojski bi dali zame en miljon dolarjov (a ti veš kolk Kopitov in Bikov in Jelenov bi silahko zato kupiu!). Tule u tej smotani Državi pane dajo n-č za Talent. Banda Nehvaležna Evil

Hvala ti, dragi prijatel NVMP objem Ti pošiljam mal mojih Zobov kerso ti ušeč Wink Roko


(že ko sem biu Majhen je blo videt dabom Bogato Obdarjen) Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2249 : četrtek, 26.04.2012 : 12:57:18 »

Samo, po drugi strani pa se mi zdi, da odkar sem po nasvetih iz nemške šole, in drugih načrtno delala na nepopustljivosti pri svojih zahtevah do njega, pa na "provokacijah" tipa - "zdaj boš pač 5 minut tule ostal, brez debate, pa ne glede, kaj si ti želiš", je ratal še bolj tempirana bomba. Živčen ... iz čistega mira, spanja v svoji košari je znal skočiti en meter u luft, ker je nekaj slišal zunaj oz. videl moža z dvema vrečkama v rokah pred vrati ... itak je potem zlezel sam vase, ko je videl, kako ga je us**l, ma reakcija in "napad" na "grožnjo" je bil pa čisto tapravi. če bi namesto moža prinesel tiste vrečke nekdo drug, bi ga dobil v hlače Sad

just thinking .... teta Kocka ima ima tudi magic touch za psihote
Logiran
Strani: 1 ... 145 146 147 148 149 [150] 151 152 153 154 155 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines