mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 18:13:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 146 147 148 149 150 [151] 152 153 154 155 156 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783529 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2250 : četrtek, 26.04.2012 : 13:15:11 »

Hvala ti, dragi prijatel NVMP objem Ti pošiljam mal mojih Zobov kerso ti ušeč Wink Roko

Uau, kako si ga dobr ujeu, tega mačka  Cheesy. Jasd bi se tudi rat od tebe nau čil kursnik, ker se zdaj s Samotom greva smo inverzni kursnik, ki je sicer fajn, sam sig urno ne tolk fajn kot taprau kursnik!  Undecided Zobe maš pa čist ta prave lousko abrambne!  Afro Grin

Bodi pridn pr Zlati Smetki, da se boš kmau domou vrnu in da bom jasd lahko pršu na obisk tvoje zobe u živo pugledat!  Smiley

Tvoj prjatu NVMP  Kiss  objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2251 : četrtek, 26.04.2012 : 16:36:18 »

just thinking .... teta Kocka ima ima tudi magic touch za psihote
ja, saj, vse sorte bi lahko še probali ... bomo šli step by step. Zdejle držim pesti za Smetko, da ji živci zdržijo, potem pa bomo videli, kam ga še pošljem na "počitnice". H Kocki na komando  Evil, pa sebe pod njeno blagodejno mašinco, to bi bilo še najboljše Smiley


Če bo kdaj treba, lahko pride tudi k nam na počitnice, sam pol bo še bolj razvajen Tongue Evil
Tega mu pa ne privoščim, zlobcu, k. ga gleda  Evil
Bi pa rajši jaz prišla k tebi se z Miyu valjat pa tanovi posteljci ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2252 : četrtek, 26.04.2012 : 16:49:25 »

Hi hi, mam še boljšo idejo:

Ti pošljem Miyu skupaj s posteljico na počitnice Evil Evil Evil
malo zakasnelo spomladansko čiščenje pa to Tongue
Logiran

čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2253 : četrtek, 26.04.2012 : 17:14:24 »

MamaF, več kot dobro je, da je tvoj črnuh pristal v terapevtski skupini "Na hribčku". Malo si boš sama nafilala
baterije  Kiss, mali pa bo v novem okolju in v novih razmerah izpostavljen vsemu, kar mu bo na dolgi rok
samo koristilo  Afro. Vsekakor pa boš dobila "diagnozo" in "navodila za uporabo", ki vsekakor delujejo  super

In to ni samo tolažba, so izkušnje iz prve roke pevka Wink
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #2254 : četrtek, 26.04.2012 : 17:56:54 »

Verjamem, da bo vse v redu in da boste spet veseli skupaj. Držte se! Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2255 : četrtek, 26.04.2012 : 17:58:20 »

Welkam eni tajm  Grin Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2256 : četrtek, 26.04.2012 : 18:24:44 »

Mogoče si že kje napisala, če si, se opravičujem, sem spregledala... Je Roko tvoj prvi pes?

Joj, mi je žal, da se je to naredilo, in na sploh, da se Roko obnaša tako, kot si seveda nihče ne želi, ampak vem, da boste s skupnimi močmi to uredili. Vsaj do neke mere sigurno. Do mere, da bo skupno življenje znosno. Sem celo popoldne razmišljala o tej zadevi, ki sem jo prebrala dopoldne, pa tudi o tem (pišem kot popoln laik, ne mi zamerit, v bistvu samo razmišljam), da mogoče pa imajo to nekateri psi v genih, da se ne da težave popolnoma odpraviti, čeprav resnično upam, da v Rokotovem primeru ni tako. Sem pa že velikokrat brala, da je za težave, ki jih imamo s psom, največkrat kriv lastnik psa, ki ne zna (tudi meni ne uspeva najbolje, sploh pri Piki ne, ampak se da živeti z njo) vzpostaviti avtoritete. Sploh te nočem ničesar učiti, in vem, da vse to že sama veš, samo vseeno mi ni za tebe in tvojo družino, in navsezadnje tudi za Rokota ne. Ne vem, ali znaš ti tako v živo opisati zadeve, ki so se ti zgodile, ali pa si jih jaz tako v živo predstavljam.  V glavnem, želim ti da se izteče vse tako, da bo najbolje za tvojo družino in krasnega Rokota, da vsi skupaj s Smetko na čelu uspete. Srečno, res!  Smiley
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #2257 : četrtek, 26.04.2012 : 19:19:30 »

Roko, kaj si si ti zakuhal...po moje vsem horjulcem kdaj grozijo, da jih bodo vrnili na hribček ampak do sedaj sem mislila, da je to kr en larifari, zdej pa vidim, da se to v resnici dogaja...drž se 'stari' pa fejs priden bod, ne ga tak biksat, ker po moje je kr kriza, ko začnejo naši tele grožje uresničevat  Undecided
ljubezen

takojboljpridna Pia 
Logiran
kaliana
novinec
*
Sporočil: 23


WWW
« Odgovor #2258 : četrtek, 26.04.2012 : 19:49:57 »

Držimo pesti, da se čimprej vse uredi!  Držte se! objem
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2259 : četrtek, 26.04.2012 : 20:32:30 »

Po svojem zgornjem zapisu me kar malo vest peče, ker nisem poslala nobenega  Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2260 : četrtek, 26.04.2012 : 23:16:58 »

Draga Branka, evo takoj enega nazaj Kiss

Ja, Roko je moj prvi pes in ja ... pomanjkanje avtoritete si tudi sama očitam. Kaj je z geni, pa ne vem ...
In na tem (avtoriteti) delava že celo leto v naši "nemški šoli", ki na doslednosti in dokazovanju avtoritete skozi doslednost in nezprosnost tudi temelji - in to probam skupaj z vašimi nasveti furati tudi doma. Verjetno se bo zdaj čudno slišalo, ker ponavadi pišem same hvalnice našemu Inštruktorju, ki nas sicer prav fajn matra in ni milosti, ni prav nič prijazni striček, ko zahteva od tebe, da ti - v njegovem žargonu - "teče znoj dol po ri*i"
 ... samo meni se je zdelo to pri vzgoji psa že pred posvojitvijo pomembno in zato tudi vztrajam v tej šoli. Res je, da je bilo zadnje čase videti, da se Roko ali dolgočasi, ali pa mi upira (se še dobro spomnim, ko mi je SunnyDay napisala, kako "boooooring" je bil BBH dril za Bita nekoč) in da bi verjetno bolj užival, če bi počeli kaj bolj zabavnega.
Zdaj pa itak ne vem nič več ...

Nikoli se nisem hotela tolažiti z geni ... ma saj veste vsaj tiste, ki imate otroke, kako to gre. Ko si še ledig in fraj in gledaš v trgovinah obupane matere in mulce, ki se jim trmasto mečejo po tleh in izsiljujejo, sta dve možnsti
- ali se prizanesljivo nasmehneš in se ti mama smili
- ali obtožujoče gledaš, kako vendar lahko dopusti mulcu tako razgrajat
... v končni pazi, pa, iskreno povedano, misliš, da ti pa tega že ne boš dopustil in da se tebi kaj takega nikakor ne bo dogajalo.
In potem dobiš otroke ... pa smo pri telenovelah  predaja


@Čarka ... najin žur, bo, veš da bo Wink


do sedaj sem mislila, da je to kr en larifari, zdej pa vidim, da se to v resnici dogaja...

takojboljpridna Pia 
Ja, Pia, si vidla, da se dogaja Sad Pridna bit, lubica Kiss

@Kocka - hvala Smiley Kiss

Hi hi, mam še boljšo idejo:

Ti pošljem Miyu skupaj s posteljico na počitnice Evil Evil Evil

Skogkatt, dej, preden se me "moja" nora borderja naveličata Tongue


A veste, kaj je Moj danes izjavil ... da je zjutraj pogrešal Rokota še bolj kot prvo jutranjo kavo ... ljubezen

Pa veste, kako se je meni zdelo čudno, ko smo imeli Obiske? Še sreča, da se nisem lotila bogega nedolžnega Miškota v kletko zapirat iz navade Evil

Na obisku pa je bila ... ta daaaam .... Špela od Briiiiiiiiiiiiiiiiiiii  veselje Sem fuuuul vesela, da sem spoznala to luštno, nežno deklico. Sem jo povabila, naj še pride ... da bo naslednjič spoznala tudi Rokota Wink

Eh, saj bo Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2261 : petek, 27.04.2012 : 08:44:36 »

Seveda bo in prav nič težko ne bo.
Logiran

Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #2262 : petek, 27.04.2012 : 09:20:34 »

Cry ampak samo od veselja nad preobratom v telenoveli!  Cheesy

Smetka in mamaF! veselje bravo ljubezen

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2263 : petek, 27.04.2012 : 09:36:46 »

Seveda bo in prav nič težko ne bo.
veselje Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2264 : petek, 27.04.2012 : 12:48:56 »

To se pa lepo bere. Smiley Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 146 147 148 149 150 [151] 152 153 154 155 156 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines