mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 12:40:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 149 150 151 152 153 [154] 155 156 157 158 159 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782872 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #2295 : sreda, 02.05.2012 : 13:32:04 »

heheh, No Jinx, kul pesmica  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2296 : sreda, 02.05.2012 : 13:34:55 »

Wauuuu, No Jinx ... res da cvetiji kostanji, pa razne rožice, ampak kolikor vem, nimam alergije ...
mi je pa zdajle nekaj čudnega v oči padlo, da sem takole Cry

objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2297 : sreda, 02.05.2012 : 14:21:03 »

Iz Smetkinega "Apartmaja" sem dobila nekaj novic Smiley
Roko je OK, ker pa je malo zagoneten tipček, mu bo treba puščat kri Tongue ... pa ne zaradi žlehtnobe  Evil Smetka zdaj po tem tednu opazovanja meni, da v njegovem primeru obstaja tudi možnost, da je vzrok njegovega vedenja bolezen oz.slabo počutje, zato bodo naredili nekatere krvne preiskave, da vidimo, če morda ni kak klop pustil posledic ali pa kaj drugega. Potem pa naprej, delat na tem, da se bo v svoji koži bolje počutil Smiley

Sem olajšana in oddahnjena, ker so na Hribčku še vsi celi in pošiljam dobre misli vsej ekipi, črnuhu pa Kiss Kiss
Kljub temu, da se verjetno še kar en čas ne bova videla, sem zdaj nekako pomirjena, da hujše ne more bit in da je v najboljših možnih rokah!

Ker pa mi manjka nekaj pasje kosmatega ...  ne bom imela nič proti, če se kdo kak dan odloči za kak kraški izletič, pa spotoma uleti na kavo v našo praaaazno hišo Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2298 : sreda, 02.05.2012 : 14:46:56 »

Seveda je v najboljših možnih rokah  Kiss želim vam vsem, da se čimprej vrne k vam, ker vem (čutim), kako ga pogrešate. Črnuhcu Rokotu  Kiss in vaši družini  Kiss držim pesti za vse vas.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #2299 : sreda, 02.05.2012 : 15:30:24 »

Smetka in Roko  ljubezen
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #2300 : sreda, 02.05.2012 : 15:31:11 »

In pa še en  objem za mamoF, ki pogreša svojega črnuhca
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #2301 : sreda, 02.05.2012 : 17:08:04 »


Na žalost mor'mo zdaj končat,
koza je pečena,
drži se in vse bo v redi,
te pozdravljamo Kraševci!  Kiss

Vi pa ste s hudiča, Kraševci. Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2302 : sreda, 02.05.2012 : 18:29:40 »

NoJinx, tole pa je pesnitev  Cool Cool! In mamaF, vesela za poročila iz "prevzgojnega doma". Dobro mu gre, da bo kmalu med svojimi.  Kiss Kiss Bajka in Boris pa sta super pesjana!  Cheesy
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2303 : sreda, 02.05.2012 : 21:53:28 »

Oooo, kako lepo je prebrati taka poročila!  Cheesy Kiss objem
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #2304 : sreda, 02.05.2012 : 21:57:48 »

No Jinx Cheesy
Drugače pa sem se jaz tudi spomnil na Rokota, ker smo za 1. maj tradicionalno poslušali partizanske pesmi in je šla tista :
Hej tovariši, pod orožje vsi!
Tujec mora iz naše zemlje! Tongue

Roko, MamaF - saj bo objem Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2305 : sreda, 02.05.2012 : 22:03:56 »

Cheesy Jaaaa, magari pravi Smetka, da si mulc črni drzne tudi njo nadirat in kazat lepe zobke, ko prišiba k njegovemu boksu Angry potem pa se umika pred njo ... ampak, da ima močan občutek, da tule ni vse v redu, da izgleda ful negotov in kot da ga še nekaj drugega matra - skratka ne prav una pristna žlehtnoba. Zaupam njeni kilometrini in instinktom. Verjamem, da bo znala nekako videt "skozi" in ga poštekat - potem pa nam "navodila za uporabo" naštimat Smiley


Hej tovariši, pod orožje vsi!
Tujec mora iz naše zemlje! Tongue

Roko, MamaF - saj bo objem Kiss Kiss Kiss
Silba Mia madonca, da ni bil v prejšnjem življenju kak hud revolucionar, tale moj Črni Domobran Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2306 : sreda, 02.05.2012 : 22:35:32 »

Smetke občutki običajno ne varajo in Roko ziher ni žleht!  Cool
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2307 : četrtek, 03.05.2012 : 09:20:03 »

Ker pa mi manjka nekaj pasje kosmatega ...  ne bom imela nič proti, če se kdo kak dan odloči za kak kraški izletič, pa spotoma uleti na kavo v našo praaaazno hišo Smiley
Moji psi so na Krasu (tudi pri nas "odmeva po stanovanju" Huh, ampak zaradi pleskarije ni bilo druge, kot da ju izselim sram), si jih greš lahko sposodit Tongue Wink Vroče je in špilata črnogorsko Smiley.

Se vidimo v nedeljo, mende Cheesy
Logiran
JasSab
midi
***
Sporočil: 174



WWW
« Odgovor #2308 : četrtek, 03.05.2012 : 13:10:04 »

Smetke občutki običajno ne varajo in Roko ziher ni žleht!  Cool

Roko želim ti da boš kmalu spet med svojimi  Kiss Kiss
mamaF  objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2309 : petek, 04.05.2012 : 19:33:13 »

Pri nas doma imamo pa dojenčke, tralala Kiss  veselje

Mini mini pajkci ljubezen






Sicer pa nam je dooooougcajt Undecided In komaj čakam na nedeljo, da bom spet v množici pesjanarjev, ves dan Cheesy

Če bi se mi kdo še rad pridružil, vabljeni v Sežano, na prvi "Dan odprtih vrat KD Sežana".


Tam se bo predstavilo naše mlado društvo z vsemi piflarji, povabili pa smo tudi mnoge druge - še posebej bomo navijali za Xenino Častno četo piflarjev, ki bodo v pridnosti zagotovo močna konkurenca naši "Nemški šoli" Wink

Spoznali bomo tudi agilitaše in frizbijaše, pa reševalce, terapevte, pse pomočnike, vlečne pse in še koga Smiley

Vsi obiskovalci s kosmatim spremstvom boste vabljeni, da se s svojim psom udeležite zabavnega tekmovanja v izvajanju trikcev z naslovom "Moj pes je brihtna buča" Smiley Zmagovalca seveda čaka lepa nagrada Wink Prijava na tekmovanje bo potekala na dan prireditve.

Vsi, ki pa ste lastniki rodovniškega psa in bi svojo pasmo radi predstavili našim obiskovalcem, ste vabljeni, da najkasneje v soboto pošljete svoje podatke in podatke o psu (pasma, rod. ime, spol, starost) na mail (ljubo.gorupAFNAamis.net) našemu vodji predstavitve, ki bo predstavil posameznega psa, vi pa ga boste popeljali po "poligonu" Wink


(klik za večjo sliko)



Prireditev bo potekala na lepem prostoru z obilo sence, parkirišč bo ogromno ... skratka, če vas mika nedeljski izlet med pasjeljubce, vabljeni v Sežano, to nedeljo, 6.6. 2012 od 10 do 17. ure Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 149 150 151 152 153 [154] 155 156 157 158 159 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines