mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 15:01:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 150 151 152 153 154 [155] 156 157 158 159 160 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783154 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2310 : petek, 04.05.2012 : 19:42:45 »

Paaajkciii!  Cheesy Kolk so lušne male živalce!  Cheesy

MamaF, mene v nedeljo skoraj 100% ne bo, ker dvomim, da bom prav čas končala z obveznostmi.  Angry Bom pa v mislih definitivno z vami in pri vas!  Smiley  Pa tudi k tebi na Kras se bova z g. Psom kmalu povabila, če naju boš sprejela. 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2311 : petek, 04.05.2012 : 19:51:09 »

  Pa tudi k tebi na Kras se bova z g. Psom kmalu povabila, če naju boš sprejela
Še vprašaš? Itak, vedno Kiss objem veselje

Dobro opravi vse obveznosti, pa Kiss za vse tvoje Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #2312 : petek, 04.05.2012 : 19:56:47 »

Prireditev bo potekala na lepem prostoru z obilo sence, parkirišč bo ogromno ... skratka, če vas mika nedeljski izlet med pasjeljubce, vabljeni v Sežano, to nedeljo, 6.6. 2012 od 10 do 17. ure
Si verjetno mislila 6.5.2012 napisat, a ne? Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2313 : petek, 04.05.2012 : 20:10:20 »

Joooj, hvala Aska 2005, seveda, 6.5.2012 je pravi datum Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2314 : petek, 04.05.2012 : 20:13:46 »

Še vprašaš? Itak, vedno Kiss objem veselje

Dobro opravi vse obveznosti, pa Kiss za vse tvoje Smiley
Super!  Cheesy  Kiss Kiss Se bova zmenili, ko bom spet v Lj in bom vedela kakšne imam kaj plane tam.  Smiley

In hvala, se bom potrudila kar se da!  Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2315 : petek, 04.05.2012 : 23:06:29 »

Mi ne obljubljamo ampak mogoče pridemo Wink
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2316 : sobota, 05.05.2012 : 01:19:51 »

Joj, kaj to berem Sad. Se spomnim kako je Lanabela pisala v to temo cisto nekje na zacetku, kako ima raje posla z gospodovalnim psom kot s plasnim po karakterju - takrat je slo za pokanje, se mi zdi... Si ne predstavljam naivno, da ga bo Smetka kar preprogramirala in pošraufala kar je narobe, vem pa da jo za cel dan okupira Rokova zagonetka in da bo nekaj naumila, našla vzrok al nekaj...
Ej, mamaF, a tale crnuh laja tudi v prazno, mislim ima privide in se mu sem in tja obrne al to res samo na ljudi laja? Clovek pomisi na vse, na kake okvare mozganov, posledico kakih epilepticnih napadov,  epilepsijo...
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2317 : sobota, 05.05.2012 : 01:22:57 »

Prehitro oddala, zato je konec sporocila posvedran... Samo se dobre zelje dodajam - da se vse zrihta in se negotovost neha. Kiss. Drzte se, Krasevci!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2318 : sobota, 05.05.2012 : 01:49:48 »


Ej, mamaF, a tale crnuh laja tudi v prazno, mislim ima privide in se mu sem in tja obrne al to res samo na ljudi laja? Clovek pomisi na vse, na kake okvare mozganov, posledico kakih epilepticnih napadov,  epilepsijo...
Nič narobe vprašanja - je pa čisto enostavno: je boječ - ma ne tu mač, pač pa zadržan, dokler ne pošteka stvari, streloplah in zadnje tedne je bil vedno bolj živčen - v smislu, da je skočil pokonci ob najmanjšem sumu bližanja "neprijatelja".
Lajal v tri krasne ni nikdar, vedno je bil vzrok, ali jež na vrtu ali sosedov maček ... Če so bili zunaj kaki čudni glasovi (recimo enkrat helikopter nizko, pa grmenje, pa razbijanje pikamerja), se je potuhnil nekje v hiši in je bil v stresu. Ampak z grmenjem je bilo zmeraj boljše, v par mesecih smo sfurali iz popolne pres*****ti do dokaj skuliranega ležanja kjerkoli v hiši.
Sicer pa - direkt v človeka. Tako zoprno, po mojem živčno lajanje in štart kar proti tarči. Bi zgrabil 100x, če mu ne bi bilo preprečeno. KO se je kdo približal, je začel lajati, skakati v vrata in bi šel v napad. Je pa v zadnjih dneh po ugrizu tistega človeka ratal še bolj našponan ... čisto vse človeku podobnega ga je vrglo en meter v luft in v "napad". pa je lahko bil samo eden od naših, mogoče otovorjen z vrečkami ali s kolesarsko čelado na glavi ... saj, ko je prepoznal svojo zmoto, se je ful veselo slinil okoli človeka, ma dejansko je bil našpičen kot tempirana bomba Sad

Ne vem ... Smetka pravi, da bo treba testirati na klopne bolezni, pa še kaj ... po njenem je tudi malo preveč "umirjen" za svojo starost. Bomo videli ...
Doma kakih znakov bolezni ni kazal, vsaj ne odstopanj od običajnega stanja ... res pa je, da če gledaš istega psa vsak dan in se vsak dan podobno obnaša, niti ne prepoznaš, da je kaj čudnega. Jedel je normalno (ni bogve kakšen jedec), lulal in kakal tudi, norel zunaj in bil totalno nemoteč v hiši (kot kakšen hrt, recimo). Najbolj ljubeč in prijazen pes, kar si ga lahko zamisliš ... seveda, če spadaš med njegove "prijatelje". Se je pa tole "čuvajsko" obnašanje postopoma lotilo nekje lani ob istem času, torej pri njegovih 10 mesecih. In se stopnjevalo kjub takojšnjim ukrepom v obliki teženja zaradi takega obnašanja, pa še bolj okrepljenih vaj poslušnosti itd. Pa bi dala roko v ogenj, da odkar je pri nas, neke zoprne izkušnje z ljudmi ni imel - vedno z nami oz. zaprt v hiši, ko smo ga pustili doma. Skratka, ni možnosti, da bi bil sam okoli hiše, pa bi mu neka tuja oseba hotela škodit, ga tepst itd. In glede na to, da je bil od 7. tedna do 4. meseca starosti na varnem v zavetišču, tudi ne vem, kaj bi lahko bilo "iz zgodovine".

Pojma nimam ... en čip v teh črnih možganih dela narobe, zakaj, pa upam da nam bo enkrat jasno. Undecided
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2319 : petek, 11.05.2012 : 00:06:41 »

Apdejt, apdejt! Cheesy

Smetka sporoča, da se imajo v vojaškem oporišču zelo fajn Cheesy

Ni glih fajn, da ima Roko erlihijo, fajn pa je, da so ga začeli takoj šopat z zdravili ki ..... ki .... (pazi zdaj!) ... ki imajo v kombinaciji s frišnim Horjulskim zrakom baje neverjeten učinek Cheesy

Roko je zadnji teden po Smetkinih besedah "čist drug pes". Še nap***** ga nima več zakaj, ker jo takoj, ko ga hoče kaj nadreti (zaradi lajanja v boksu recimo) začne veselo pozdravljati in mahati z repom!

Jaz ne morem verjet ... mislim, totalno verjamem Smetki, ma še vseeno ... ne morem verjet, da je Roko vesel vsakega, ki pride k njemu in je nasploh ves čas vesel Smiley VESEL! In bi se čohal in cartal in igral Smiley

Roko je vesel! Meni pa kar solze lijejo ... Roko je spet vesel Cheesy

En dan drugi teden pridejo domov, sprobat še naš domači teren ... jaz pa kar dihat ne morem!

Saj ne morem verjet ...
Smetka in ekipa ljubezen ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #2320 : petek, 11.05.2012 : 00:16:12 »

Odlicno!

Tisto klopno sranje boste pa ze zrihtali.

Ko bo doma, pa se z veseljem oglasim po veje in spilam neprijatelja.  Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2321 : petek, 11.05.2012 : 00:18:32 »

Oooo, kako lepe novice Smiley .
Sem vesela zate, za Rokota...za vse vas!
Koliko enih skrbi....samo, da bo kmalu spet vse tako, kot si zelis.Smiley, da boste skupaj, se cartali in cohali!
Jeeeeeej!!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2322 : petek, 11.05.2012 : 00:46:28 »

 Cheesy Cheesy Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2323 : petek, 11.05.2012 : 00:46:58 »



Ko bo doma, pa se z veseljem oglasim po veje in spilam neprijatelja.  Smiley
Kiss Neprijatelji, dobrodošli Cheesy  veselje

@Mačja, hvala Kiss Ej, da bi ti vedela, koliko skrbi ti je prišparano, dokler si še samo ... mačja Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2324 : petek, 11.05.2012 : 00:53:48 »

Nej ckrne vsa tista nagravžna potuhnjena žvad, ne vem, koliko je sploh še zdravih psov in jaz sem od bolezni dalje postala babnica, ki se s svojim pudeljčkom sprehaja samo še po mestnih ulicah. bruham Koliko enega veselja za uživaške sprehode po naravi so nama vzeli, se ne da povedat.  jezen jezen
Potem naj se pa še kdo čudi, če rečem, da bom drugega psa verjetno dala testirat po koncu vsake sezone.
Logiran
Strani: 1 ... 150 151 152 153 154 [155] 156 157 158 159 160 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines