mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 16:42:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 153 154 155 156 157 [158] 159 160 161 162 163 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783351 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2355 : nedelja, 13.05.2012 : 22:58:07 »

Hvala vsem za dobre želje Kiss

Eh, ta erlihija ... me prav zanima, koliko psov še ni okuženih z eno od tehle klopnih zoprnij Sad Vsak tadrugi, ki ga srečam jo ima ali pa pozna koga okuženega Sad Sama sreča za Smetkina predvidevanja v pravo smer, da se jo je vsaj odkrilo in začelo zdravit Smiley Ker jaz sama bi verjetno Rokovo zdolgočasenost pripisovala temu, da mu preveč težim ves čas, počasnost vedno večji vročini zdajle proti poletju (in črnogorsko - hrtovski ležernosti), bolj ali manj slabo ješčost izbirčnosti ... pa kdo ve, koliko časa bi se še vleklo, preden bi kaj takega ven izbruhnilo, da bi bilo očitno za k veterinarju Sad
Saj moj veterinar je take sorte, da ob kakih čudnih znakih najprej test na klopne predlaga, ma ... oktobra, ko smo se ob cepljenju nazadnje videli, je Roka videl kot popolnoma zdravega fanta. Lepa dlaka, lepe dlesni, vse OK, priden kot natisine pudljice je bil tam na mizi, skratka, ni bilo razloga za sum na karkoli (razen seveda tega, kar je Smetka opazila, vet pač ne, ker v parih minutah ni mogel videti njegovega vsakdanjega obnašanja).

Ja, vidite ... če bi mi kdo kdaj rekel, da bo pasji ugriz lahko sreča v nesreči ... saj bi si tole mislila butnglavc ... ma tako pa ... bom od zdaj naprej modro tiho.

Smetka Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2356 : nedelja, 13.05.2012 : 23:18:05 »

Totalno potuhnjene so te klopne, jaz tudi sumim, da je moj imel erlihijo že dooolgo prej, predno smo odkrili - šele ko je zbolel še za borelijo. Tam pa malo težko spregledaš.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2357 : nedelja, 13.05.2012 : 23:21:33 »

O kako faj je to brat  Cheesy, pa četudi gre za zadevo, ki je lahko preklemano resna  Undecided

Ampak, dokler zdravje ne služi, tudi ostalo ne more štimati. Držim pesti za vaju  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2358 : torek, 15.05.2012 : 07:02:46 »

Da nas ne bos prevec cakala, ta teden bo zneslo morda bolj proti koncu. Sicer vse okej  Kiss
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2359 : torek, 15.05.2012 : 08:57:35 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Huh, se veselim kot bi šlo za kakšnega mojega!  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2360 : torek, 15.05.2012 : 12:42:41 »

Da nas ne bos prevec cakala, ta teden bo zneslo morda bolj proti koncu. Sicer vse okej  Kiss
Še nikoli nisem blila tako vesela, ko sta se moja mulca vračala s kakšne šole v naravi Cheesy

 veselje ljubezen Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  bravo

Pa glih prav - pravzaprav odlično! So nam začeli razkopavat na taspodnji cesti, tako da bo tapravih, čist nepoznanih neprijateljev za testiranje dovolj  Evil pevka

 Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2361 : torek, 15.05.2012 : 13:13:52 »

Cheesy Kiss
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2362 : torek, 15.05.2012 : 17:15:02 »

MamaF, a je strop še cel, ali si ga z gavo prebila, ko si skakala od veselja?  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2363 : torek, 15.05.2012 : 19:16:22 »

Saj je napisala, da cesto morajo popravljat, kaj misliš  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2364 : torek, 15.05.2012 : 20:36:48 »

Cats, tebi je pejdžer ziher kaj zapiskal pa moje koordinate pokazal Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2365 : torek, 15.05.2012 : 20:44:32 »

Se pravi, ce gremo zdej k vam, ne rabmo garmina...tista hisa, ki skace gor in dol in se slisi huronsko navdusenje, to je to? Cheesy
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #2366 : sreda, 23.05.2012 : 21:16:59 »

Kako gre ?
 Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2367 : sreda, 23.05.2012 : 22:09:18 »

Sem si malo s Smetko tipkala. Pravi, da se Roko iz dneva v dan boljše počuti Smiley To je dobro.
Ampak hkrati bi se pa on rad še kar nekaj časa z njo družil, baje  Evil To se mi sicer ne zdi nič čudnega, ker bi za tako fajn družbo tudi jaz takoj podpisala kak teden "prisilnega dela" Wink
Fantu so namreč začele malo nazaj perutničke rast (ali pa rožički oz. njegova špičasta žleht kost na vrhu glave) in bi rad kar malo nadiral mimoidoče čez ograjo.
Zato se bosta s Smetko še nekaj časa šla vojaške vaje Evil

Sem rekla Smetki, naj mu pove, da imamo tule blizu na Vremščici ene taužent ovac, ki rabijo čuvaja pred volkovi, zato naj bo priden, da ga ne pošljemo malo na "počitnice" tja gor, bo videl on, kaj je tapravi neprijatelj Evil R't črna prevzetna! Joooj, kako bi ga našeškala, sem jezna nanj, da veste Angry
Jah ... očitno ima še zmeraj neke čmrlje v riti črni, tale naš črnogorski filozof Angry

Zdaj pa povejte, a ni butast ta pes, nooo? Sad
Mislim ... tako fajn bi se lahko imeli doma, z Miškotom bi kursink trenirala, obiski bi ga lahko razvajali s cartanjem, z mano bi vsako jutro nekaj kitic oddremal na postelji, Šefe bi ga vozil gledat nova gnezda od šoje in vran, vsak večer bi lahko oba borderja lovil, na lov bi midva hodila skupaj, v nemški šoli bi se važila pred maltežančki in unimi, ki so prenerodni za nemške vaje, če bi bil priden bi čez nekaj let lahko kako hrtovsko sestrico dobil ... on pa takole Sad
Pa ravno zdajle, ko so cele dneve tik pred hišo grozljivi bagri pa valjarji in druge pošasti, bi jih hodila obiskovat in jest priboljške za neprestrašeno obnašanje. In ful neznanih ljudi bi lahko videl in bi bil super priden in bi dobil še več dobrega.
Eh, pamet moja črnogorska ...
ko bi vedel, kako ga pogrešam ... Cry Kiss

NoJinx, če boš kak dan imela fraj, pa si boš zaželela en izlet ... saj veš, kam priti. Če še telička junca s sabo pripelješ pa sploh Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2368 : sreda, 23.05.2012 : 23:08:00 »

Eh, sem se že veselila, kako bom brala o velikem kombeku Sad...ampak ok...če bo potlej še bolj veličasten, pa tudi prav Wink Na čimprejšnje ponovno snidenje objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2369 : sreda, 23.05.2012 : 23:48:53 »

Saj bo Wink

Potrpljenje je božja mast, je imela navado reči moja ljuba stara mama Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 153 154 155 156 157 [158] 159 160 161 162 163 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines