mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:14:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 161 162 163 164 165 [166] 167 168 169 170 171 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783403 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2475 : petek, 08.06.2012 : 19:19:55 »

Moram vprašat: kdo je to v kletki Huh Neki micenega, iiiiii??

Sicer pa se popolnoma, do obisti strinjam s Smetko. Mora bit red v hiši. Meni je rekla, da je s  kosmatimi tako kot z otroci. Če pustiš, s....t po glavi, pol to delajo.

Pri nas je demokracija - vse je tako, kot jaz rečem  Cool
In kadar dvignem glas, so postrojeni vsi, od največjega do najmanjše pujse, ki ima 800 gramov. Brez izjeme ubogajo.

Mogoče si nevede padla na une fore o permisivni vzgoji, ki dokazano ne prinaša pozitivnih rezultatov.

In kot je Mila povedala, mački obvladajo, Miško je pokazal naravni red  Wink

Želim vam, da vam uspe zadeve postavit na take tire, da bo za vse prijetno  objem

 Kiss




Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #2476 : petek, 08.06.2012 : 19:42:25 »

Končno, koooončno so se stvari v tej bajti poštimale v svojem naravnem redu - naj se ve, kdo je na vrhu!

Miško, tko se dela, fant. Še bo kaj iz tebe. Lp, M.

Kakšna pro-mačja propaganda! Se vidi, da ni nobenga psa pri hiši...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2477 : petek, 08.06.2012 : 22:09:34 »

Moram vprašat: kdo je to v kletki Huh Neki micenega, iiiiii??

No, to pa tudi mene zanima....kdo je v tisti miceni kletki...tam na najvišjem nivoju?
Roko, revež, ti si pa čisto padel po lestvici. Ampak, veš, to je dobro predvsem zate! Šefla že ve in zdaj to tudi obvlada! mamaF, Roko in NVMM, pa še tisti neznani miceni micek  Kiss Kiss Kiss radi vas mamo!  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2478 : sobota, 09.06.2012 : 01:19:16 »

No, to pa tudi mene zanima....kdo je v tisti miceni kletki...tam na najvišjem nivoju?

A tole ste mislile? Wink

To je škatla za Miškotove priboljške, ki jih prinašajo prijazni Obiski in sem jo dobila na srečelovu na Rokotovem Siminarju "Loustva" Cheesy

Ampak zdaj pa še novica: v resnici bomo dobili še dva mičkena mačkončka. Pri eni hčerini prijateljici (kjer sem že uspešno posredovala okoli sterilizacij in kastracij) se vsako lepo pojavi še kaka mačka, ker družina pač radodarno futra vse kar leze in kar gre. In tako so pozimi "profitirali" še eno mačko, jo vzeli kar za svojo, mačka pa je očitno vedela, zakaj rabi nov dom, saj je pred tedni pri njih na kašči skotila pet mladičev. Pri nas bomo vzeli dva, Miškotu in Rokotu za družbo, mati tiste punce pa je obljubila, da me bo poslušala in bo tudi to novo pridobitev peljala "objajčnikat". Po dekliških informacijah naj bi imeli mladiči nekje 8 tednov, bom šla ta teden počekirat in poskrbet, da se bodo držali dogovora.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2479 : sobota, 09.06.2012 : 06:54:11 »

Joj, pritepene mačke direkt stestirat in sterilizirat ASAP. Saj mali je luuuuškan, itak Kiss
Mantraj, mamaF, redno Cool, Roko, ti pa priden bod Wink!
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #2480 : sobota, 09.06.2012 : 08:08:19 »

Jaz kar slišim Smetko, kak ti je tale navodila dajala ljubezen ljubezen. Sej bosta zrihtala, ni vrag, da tale črna rit ne skapira. Fajni ste!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2481 : sobota, 09.06.2012 : 09:10:14 »

Smetka pravi, da on ni nek hudi wannabe divji stvor, ampak en navaden presrani mali črni pezdec s tavžentdvestotrinajstimi strahovi, ki nima nobene pravice, da bi mene okoli prinašal. In da si moram to jaz enkrat za vedno zapomnit - Roko nema prava glasanja.


Tole mi je pa hudo všeč in bi si moral marsikakšen lastnik psa z zlatimi črkami napisat na steno. Pa vsako jutro na glas prebrat. Afro

-Roko, lupček, a je fino bit doma, a? Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2482 : sobota, 09.06.2012 : 12:59:32 »

Joj, pritepene mačke direkt stestirat in sterilizirat ASAP. Saj mali je luuuuškan, itak Kiss

Ja, seveda, tak je načrt. Je pa hudič s temi macami, ko ljudje vidijo na svojem vrtu enkrat sosedovo mačko, ki pride kaj pozobat, enkrat še kakšno drugo (ki bi tudi laho bila sosedova), ki potem nekaj časa ne pride ... no po nekaj tednih se spet pojavi, potem pa čez čas na kašči odkrijejo to isto mačko z madički. Mačka od nobenih sosedov kao (ali pa res) ni, zato se odločijo, da bodo pač še oni futrali ena mačja usta več. Jih bom že "ošulala", da bodo primerno poskrbeli za vse, kar je treba, predvsem pa da bodo tudi mladiči šli na S/K.

Tisti kjutkan mucko v podganji kletki pa ni tapravi, je slikica na škatli Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2483 : sobota, 09.06.2012 : 13:11:33 »

Dobro si nas našponala s tisto slikico  Cheesy
Jaz sem čist nasedla, evo priznam!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2484 : sobota, 09.06.2012 : 14:10:06 »

Hehe, sploh nisem imela nobenih namenov "zavaravanja", ampak očitno imate ene tako ostre oči, da vsak detajl vidite, kljub temu, da je ful slaba fotka Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2485 : sobota, 09.06.2012 : 15:48:55 »

Je pa hudič s temi macami, ko ljudje vidijo na svojem vrtu enkrat sosedovo mačko, ki pride kaj pozobat, enkrat še kakšno drugo (ki bi tudi laho bila sosedova), ki potem nekaj časa ne pride ... no po nekaj tednih se spet pojavi, potem pa čez čas na kašči odkrijejo to isto mačko z madički.
Aja, valda, eh ... Roll Eyes
Tisti kjutkan mucko v podganji kletki pa ni tapravi, je slikica na škatli Wink
huh Grin
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #2486 : sobota, 09.06.2012 : 19:49:03 »

Tisti kjutkan mucko v podganji kletki pa ni tapravi, je slikica na škatli Wink
Roll Eyes Grin Grin Grin Hudo!
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #2487 : sobota, 09.06.2012 : 23:52:06 »

Tole mi je pa hudo všeč in bi si moral marsikakšen lastnik psa z zlatimi črkami napisat na steno. Pa vsako jutro na glas prebrat. Afro

Ja, jaz ne bom nikoli pozabila kako se je inštruktor, ko sem šla s Pio v šolo in nisem imela pojma, drl na mene, ko sem obupovala... "Zdaj pa nehi noret" ali "Nehi jo prosit, a ne vidiš, da se norce dela" itd. in še danes sem mu hvaležna, da je bil tako strog čeprav bi se morda nekomu drugemu zdelo izpod časti, če bi se kr en tako na šarf z njim menil Smiley

Roko in familija  Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2488 : nedelja, 10.06.2012 : 02:02:20 »

... pa sem mu zarenčala ene grde besede, ki mi jih je Smetka povedala, ...

Mene pa zanimajo tele čarobne besede … bi meni tudi prav prišle  Evil

Roko, me veseli, da se spet preganjaš po domačih revirjih in težko čakam na tvoje poučno poročilo iz internacije  veselje
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2489 : nedelja, 10.06.2012 : 08:50:06 »

Saj niso važne, lahko bi rekla tudi ˝Roko ti si moj največji lubček˝, samo da bi bila ton in frekvenca taprava Evil Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 161 162 163 164 165 [166] 167 168 169 170 171 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines