mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 15:32:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 163 164 165 166 167 [168] 169 170 171 172 173 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783217 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #2505 : nedelja, 10.06.2012 : 21:17:34 »

 Grin Grin Grin Če nič drugega sem ugotovila, da vsaj pol foruma zna nemško. Če bom kdaj potrebovala Cool Tongue
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #2506 : nedelja, 10.06.2012 : 21:53:01 »

Ti se čimveč tega nauči pa tuli in vrešči vsakič, ko kdo stopi na dvorišče, po bo Roko kmalu imel božji mir.  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2507 : nedelja, 10.06.2012 : 22:00:30 »

Ampak meni je to mal sumljivo - mamaF hodi v Nemško Šolo že pol stoletja, pa kle sprašuje za nemške besede... Veš kaj, če te tam učijo, da psu rečeš "vule vu", zahtevaj denar nazaj, ker to ni ravno nemško  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2508 : nedelja, 10.06.2012 : 22:45:06 »

Ti se čimveč tega nauči pa tuli in vrešči vsakič, ko kdo stopi na dvorišče, po bo Roko kmalu imel božji mir.  Kiss
Babe, tole morem pa res natrenirat za primer kakih zarukanih akviziterjev ali česa podobnega

Ampak meni je to mal sumljivo - mamaF hodi v Nemško Šolo že pol stoletja, pa kle sprašuje za nemške besede...   Evil

Ja, zdaj sem cel mesec manjkala in verjetno ravno to lekcijo zamudila Evil

Kaj no, Nemška šola, pa Dan domobranca  Evil
Itak - saj verjetno tudi nemške telenovele obstajajo, ane  Evil

Sicer pa ... smo prav fajn. Preživeli dva Obiska po navodilih (Roko v kletki, mi pa kao da ni nič). Taprvi je bil pozno sinoči en Španec s polomljeno angleščino, pa ful glasen, pa še ves čas je ponavljal, da ga psi ne marajo Tongue , no, pa razen uvodnih par laježev z repom med nogami ni bilo hujšega. Se je dalo Strašanskega Čuvaja prav na hitro utišat in potem je celo zadremal obrnjen proti steni Tongue In to kljub temu, da je Španec šel vmes ven telefonirat in potem prišel nazaj noter - to bi bil "v starih čuvajskih časih" sicer znak za ponoven alarm Angry
Tadruga pa je bila ena mlada deklica, ki se vozi z našo hčerjo v LJ, pa je Roko tudi od daleč ni maral. No, tokrat je enkrat zalajal, ko jo je slišal še zunaj, ko pa jo je moja hči povabila v hišo, se je pripravil na renčanje, a jaz sem stala že pripravljena nad kletko s "Čarkino Ono", enkrat "pošpricala" in je bil mir.

Včeraj zvečer sva bila midva na obisku pri Borderjih, je bil tam tudi en fant, pravi prototip Groznega Neprijatelja, sem opazila, da ga je Roko malo bolj previdno opazoval, ma si je upal priti tudi do njega in mu povohati roko. Ko je ta fant enkrat stopil malo bolj na hitro dva koraka priti nama (jaz sem imela psa na povodcu in je ležal ob mojem stolu), je sicer trznil proti njegovim hlačam, ampak jaz sem bila seveda prehitra in je spet slišal nekaj grdega na uho (tokrat pa v angleški verziji Evil - nekaj takega)
Saj vem, da ni lepo, da bivša ravnateljeva hčerka, odličnjakinja in nasploh pridna punčka s kitkami tako govori ma ... nisem kriva sama, to je tale črni filozof zakuhal, prav mu je Evil

"Nema prava glasanja," je rekla Smetka in tudi to je rekla, da se moram navodil maksimalno držat. Torej - nema prava glasanja, a ne Tongue Pa tudi če se bo pred mano nemško naučil  Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2509 : nedelja, 10.06.2012 : 22:55:56 »

Aja, pa da ne bo kdo mislil, da kljub pospešenemu učenju nemščine ne špilamo še zmeraj Črnogorca Tongue





Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2510 : nedelja, 10.06.2012 : 22:58:37 »

Ma je hudo seksi tale Črnogorc!  Cool Wink Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2511 : ponedeljek, 11.06.2012 : 08:09:35 »

  Saj sem še na pravem forumu, a ne? predaja
predaja Afro
Tole sem se tudi jst vprašala, ker že od petka manjkam tule gor....

Bravo črnogorc! Tako se dela! O šefli pa sami superlativi!  Cheesy Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2512 : ponedeljek, 11.06.2012 : 11:57:46 »

Smiley Šefla bo morala še kar nekaj žgancev pojest Tongue ma že to, da ne ratam živčna ob vsakem njegovem laježu, kot prej, se mi zdi kar veliko. Rokota očitno še matra, ker ob kakih glasovih od zunaj še trzne, dvigne glavo in se pripravi, da bi zalajal ali zarenčal, samo, ker ga takoj ustavim in mu ne pustim, da bi on tekel k vratom čekirat, kaj je, se ustavi. Ni treba kričat, se umakne in neha. Tako da nekam naprej se premikava. Šefe pa tudi pridno sodeluje Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
nenab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 94


WWW
« Odgovor #2513 : torek, 12.06.2012 : 07:13:36 »

Sem vesela zate in za tvojega črnogorca. Uživajta! Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2514 : torek, 12.06.2012 : 16:26:56 »

Lepotec je tvoj Roko Kiss ljubezen, pa lepe zobke ima... pa vidim da rad na ploščicah leži tako kot moj Kylie. Smiley

A tisto na ovratnici ima pa obesek proti klopom? a se to obnese? to sem tudi jaz hotela kupiti, zaenkrat jim dajem samo ampule, pa so moram reči da kar učinkovite.

Pozdrav od mene in moje bande... Kiss Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2515 : četrtek, 14.06.2012 : 01:00:10 »

Midva z Rokom sva se odločila, da bi našo telenovelo popestrila še z nekaj akcije Tongue Pravzaprav se je tako odločil Roko, ki je, kot vemo eno nabolj junaških src daleč naokoli (ane, Smetka Grin)
Tokrat se je odločil, da ga je malo strah papirnate vrečke, ki v rokah njegove najljubše Prijateljice ni bila čisto nič strašna, takoj, ko pa je prazna vrečka obležala na tleh Mišku v veselje in si drznila malo zašumeti pa ... NičNasNeSmePresenetiti, je rekel Junaški Črnogorski Borec Roko in preventivno odskočil vsakič korak nazaj Tongue

Pa smo vzeli iz lonca eno govejo kost in iz tiste škatlice s kjutkanim muckom malo Miškovih priboljškov in se odločili sprobati Veličastni Pogum našega Borca Tongue
Presodite sami, kako uspešna je bila akcija ... tole je sicer drugi del, prvega z nagradico za vsak dotik strašne vrečke nismo posneli Tongue
http://www.youtube.com/watch?v=JTIJwq1uPOQ&feature=youtu.be

Skratka, pri naši hiši nadaljujemo s črnogorsko tradicijo Junaštev Grin V obliki dolgočasnih pesmi na gusle, ležeč na hrbtu, seveda, s prakso pa naj se drugi ubadajo
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2516 : četrtek, 14.06.2012 : 09:32:23 »

O ti srce neustrašno Kiss, kak bavbav se je znašel v tvojem brlogu, revež. Upam, da so ga potem sami odstranili tudi brez tvojega posredovanja. Roll Eyes
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2517 : četrtek, 14.06.2012 : 09:55:53 »

Roko, jst tebe čisto razumem.  Kiss Dati glavo v vrečko, za to mora biti zeloooo junaško srce-pasje seveda. V vrečko gre drugače lahko cel maček al pa trije, če je zabava prava! Nikakor pa ne pes ali trije.... Tongue Lips Sealed Evil
Tako, da tole je skoraj že junaštvo!  Azn In, predvsem pamet na mestu.  Cool Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2518 : četrtek, 14.06.2012 : 14:39:51 »

Junaško srce je vzelo par slastnih koščkov z vrha vrečke, pa smo rekli, dajmo probat, če bo firbec zadosti močan za pogledat, kaj je notri Wink Kot vidite je Miško dobil, kar mu pripada (mačje priboljške), Rokota smo pa odrešili borbe z vrečko in (ooooh, kako bi joooo, pa si ne upaaaam) kostjo. In šli spat (brez kosti).
Vrečka zdaj prazna stoji pokonci v enem kotičku, še diši po kosti, kost je pa že zdavnaj v smeteh Smiley Vsake toliko se Roko spomni malo povohat strašno vrečko in počasi verjetno ugotavlja, da ga sama od sebe pač ne bo napadla Tongue Tam naj bo še en čas, ko bo pa napolnjena z papirnatimi odpadki, bo šla pa v kontejner - jo bova skupaj junaško odvrgla Grin
Kaj čemo, junaško življenje ni lahko Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2519 : petek, 15.06.2012 : 00:13:22 »

... nema prava glasanja ...

jas ti po vem RoKo babe tleso žleht od hudiča in za to sose use nabutale skup nata forum kerso zavohale svojo sorto inpol se žlehtnoba še mutipicira paše nalezlivje to
moja je
žleht kosam satan in mene ubogega mucka šprica inkrega
tobaje prej nidelala inje odajala neke šipke signale človečnosti anpak seje tle nalezla žlehtnobe zdjpa še tvoja je
fasala vi rus inboš zdaj še ti uriti toje švajnaraj
jast zelo trpim
tv oj Ma Čko
Logiran
Strani: 1 ... 163 164 165 166 167 [168] 169 170 171 172 173 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines