mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:33:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 164 165 166 167 168 [169] 170 171 172 173 174 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782620 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2520 : nedelja, 17.06.2012 : 18:06:03 »

jas ti po vem RoKo babe tleso žleht od hudiča in za to sose use nabutale skup nata forum kerso zavohale svojo sorto inpol se žlehtnoba še mutipicira paše nalezlivje to

Ma Čko bolš dati ne povem Kaj seje u Petek dogajal pr nas koje prišla na Obisk Vrhouna Povelnica Vojaškega kampa uHorjulu. Bolš da nepišem kle gor kake svinjarije sose počele z mano in s tem daje Moja zelo Žleht pristopila zraven in se mi u Fris režala in pol ješe Smetki Tastrašni Povelnici in Njenmu Pomočniku kafe skuhala inše več! Je bla Slatka ko med z njimi kiso utelešeni Neprijatelji! Jast semše zdaj bres besed in čist Zmatran ot Trplenja Strogosti in še u Nemško šolo meje učeraj zvlekla po tahujši vročini marširat Polek in Ubogat Cry

Jast sem kaput!


Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2521 : nedelja, 17.06.2012 : 21:17:42 »

Uuuuu, tole pa je bila ta prava obdelava, da so te takloe položili od vsega hudega dela s tabo! Tako smo veseli, da zadeve laufajo kot morajo!  Kiss ljubezen objem Roko, Boni pravi, da se pridružuje tebi, k te tako matrajo.   Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2522 : ponedeljek, 18.06.2012 : 09:14:11 »

ogroza RoCKo teli tVoji seje resno poslapšal zmiraj hujše pri merke ulači u TvOJ dom pakar prectauvlam sijo bolj ježleht obisk kateri ima ide je kakoTe čimbolj sikirat bolše kafe skuha
ziher jekar ustrop butala iz glavo op skakajnu od vesela kote je pršla hauptbrigadegeneralica šekanerat bot vesev dajih jesploh spustila dasta šla
jasTi povem RoKCo nič do brega senam ne piše žeta ko jeblo dost hudo zdaj se jim bo paše mozak skuhu od uročine in bosam še slapš
TVoj Ma Čko
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2523 : ponedeljek, 18.06.2012 : 09:51:15 »

Ma Čko, pa ti veš kake Grde Besede ona zdaj uporabla če nisem pri den Undecided Uni dan je rekla da Bom motorko uzela pa te napol prežagala in U škrinjo zabrisala čeneboš Priden usako Polovico u svoj Predal Lips Sealed

Takrat koje Generalka pršla sem Jast misliu da imam Proste roke mislim Zobe ker je Moja rekla sam "narej Gosti" pa N-Č ni mene od Vrat otganjala. Jast sem si nedoužno mislu da mi je dala za Nagrado tiste lepe noge u Japonkah in kiklci kiso stale pret vrati zraven paše ene Kosmate noge u Kratkih hlačah ot Generalkinga Pomočnika Zastavnika.
Pa sem se zagnau in začeu na vso moč Lajat Moja paje ko ena mona u kotu stala in se neki nasmihala. Pol se pa otprejo Vrata pa je zagrmelo! Sad Na uso moč je Zagrmelo si nism mislu da majo lahk take lepe noge direkt za jih Obglodat ta Žleht glas gor pri Glavi  Shocked Pol je pa generalka grde Besede govorila meni naj se spelem baraba pa Un Zastaunik jije pomagu oduzadi pa sem ušeu u tanajbolj Varno sobico pt Pisalno mizo ot Moje. In tam sem se stisnu pot Mizo in Lajau na pomoč! Na pomoč! Cry
Pa me noben ni slišau dabi me rešiu. Uni Trije z mojo vret so se Žleht režali pa enga Pos**nca opraulali pa kafe je skuhala in še mafine je dala Njima men pa ni hotla dat prej Angry
U glaumem sem klicau na Pomoč zaman ker sose ene pou ure tam zunaj režali na račun ot unga Praseta Črnega ki nevem kdo je, mene pa noben ni uslišau.
Pol sem paspet slišau Glasove ki pridejo pasem že mislu da bo moja prnesla Novice daso BVojaški obiski šli. Pa N-Č ot tega. Ni bla Moja Huh Je bla Una Generalka. Pa je rekla Zdej greš z mano ven silom ili milom, pol meje pa na štrik vlekla ven ispot mize pa nisem mogu N-Č si pomagat ker je Močna ot same Žlehtnobe in nimaš kej. Sem zgubu borbo pa sem morau vem it iz Njo Lips Sealed
Pol zunaj sem dobiu mal Korajže nazaj pa sem si mislu da Jim moram neki povedat na jezen način pa sem jih spet slišu tako močno, da se utihnu in se smilu sam seb Undecided Pol kosem biu tiho me je Pomočnik probau nekaj potkupit s Poli pa nisem hotu uzet ker sem biu Jezen in Užaljen. Pol meje celo za štrik prijeu in me malo na Sprehot peljau ampak jast sem biu paše zmerej jezen Zelo jezen in tosem pokazau tako dasem meu Rep skrit pot ritjo! Evil

Pa daneboš mislu da me je gdo sploh Zagovarjau pri tej hiši. Še moj najljubši Šefe je prišu in je objemau te Grozotne Mučitelje in se je smejau! Usi so me zapustili na mah niti do besede mi niso pustili niti enkrat Oni pa so se režali in si Use dovolili in da se morjo nujno še Večkrat obiskat in take Grozote. Pa šele pol sem vidu po eni uri da je Generalka zamaskirana bla u Prijazno Smetko is Hribčka Roll Eyes To pa sploh nemorem verjet kako so lahko ljubje in ženske tako Žleht da te Prefintirajo na tak način. Ko sem namreč mal sapo zajeu oz vsega Hudga sem šele slišau en Glasi ki mije biu znan ot Nekje pa sem ugotoviu daje to Smetka ki meje rada mela Učasih. Nisem siguren stoposto sam neki mi je prijazno govorila glih ku takrat kosem biu na Učenju pri Njej gor. Pa božala meje da zdaj sempa priden ker ne več Grdo renčim. Sam po drugi strani pa tut nevem čeje bla Taprava ker je sumljiu da je bla mal prej Žleht zdej pa Prijazna Huh Ampak jast nevem kaj se dogaja z Ženskami da ratajo take Žleht To je mogoče ot Kafeta alpa Vročine. Tut moja seje ful spremenila po mojem pije tut kake nore gobe Undecided Jast sem zaskrblen za njeno zdrauje ker ni več lepo zdravo Žiučna in Preplašena kukr učasih kosem ji morau skos pomagat se borit proti Neprijatelju! Zdaj je ratala tolk pogumna da me nerabi več za Obrambi in še zmešal se jije ker namesto Neprijatelja ona nažene ispret vrat Mene Shocked Me pošle u kučo "bres Besed pa tiho". In ti povem dajo je Smetka navadla tolk žleht gledat da jast verjamem da Resno misli in se poberem u kučo.
Res daje majhna ma moja Kuča je edina Varna hiša za zlorablene pese u našem kraju Undecided

Ma-Čko in ostali Prjatli. Pamet u roke pa ne se pustit tolk sprovocirat da bi vas Pot pretvezo prjaznih Obiskou Moja pršla obiskat. Ker zdej je Usa nakurjena in mi ne pusti dihat več niti za milimeter in če pride k Vam na obisk vam bo ziher Grde besede govorila in vas U Kučo nagnala Lips Sealed

Rajš bodte pridni se splača Wink

Vaš Roko ki še mal pabo znau use Grde besede u več Jezikih na pamet Lips Sealed
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2524 : ponedeljek, 18.06.2012 : 09:55:55 »

Zlati ste vsi komplet objem ljubezen veselje
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2525 : ponedeljek, 18.06.2012 : 09:58:30 »

Ijej, Roko, tale šola pa ni kar tako!  Cool  Ampak, sej vem, da ti znaš.  Kiss Zdej te sam mal preizkušajo.... Pa šefla-braavooooo!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2526 : ponedeljek, 18.06.2012 : 10:19:45 »

Evo češe Gdo neverjame, poglejte si tule na tazadnji sliki kako zgleda če vas General u roke prime.
Sonniju izrekam prau eno sočutno Sožalje kerše na Nedelskem Izletu ni smeu delat kar ga veseli Cry
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2527 : ponedeljek, 18.06.2012 : 10:26:46 »

Opala Barto, pardon, Roko, tole pa niso več heci Lips Sealed Roll Eyes! Dej bwdi pridn, ku se splača, sej vidš! Kiss Tvoja resno misli, poti nazaj ni več, verjemi! Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2528 : ponedeljek, 18.06.2012 : 10:36:23 »

Dragi Roko,
Enkrat sem utihotapim na čarunalnik in kaaaaj berem?? Zgroooooožena sem, bogi Roko!
Ne morm verjet, da govoriš o taisti Smetki. Tista, ki se je jaz spomnim, je bila sama nežnost in milina. Ona je bila moja Mamica. Navadila me je, da zdaj Naši zlezem u naročje, se tam pretegujem, umivam, pančkam. Name se tle še niso zadrli, kaj šele, da bi slišala grdo besedo. Najbolj grdo u bistvu govorim jaz, ko mi un tiger tumpasti teži in čist ven padem in full zjam. Pa še takrat me Naša pride počohat in reče no, no, miška moja mala.
Če bi Smetka prišla k nam, bi ziher tut kafe dobila, ker vem, da ga kuhajo. In potem sem čist ziher, da bi mene crkljala in lupčkala.

Roko, dej se zamaskiraj u mačkona, mogoče bojo pol bolj prijazni s tabo, uboga duša trpeča,  ker jaz se vas kužatov tut spomnim in vem, da ste čist kul.
Še vedno pretresena držim tačke zate,
Nike
 Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2529 : ponedeljek, 18.06.2012 : 13:18:21 »

Draga Nike, ti povem off the record, kaj se je dogajalo med-tem kosem jaz na Pomoč! vpiu u Pisarni. Ne boš verjela. Moja se je z ledeno hladnimi očmi zazrla v Smetkime lepe mile plave Očke in jo uprašala: "Dej, zdej pa povej, a si ti že srečala kako Mačko ki bi si takole namenoma komplicirala žiulenje? Zihr da ne."
In Smetka je rekla: "Ne, mačke niso take."

Moja pa usa ponosna da je lahko kukr zmeraj imela tazadno Besedo in je rekla "no, sej sm vedla".

Tkole, zdej veš kako srečo maš kersi se kod Mačka rodila na ta Kruti Svet  Cool

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2530 : ponedeljek, 18.06.2012 : 13:44:11 »

Hihihi Roko Pa kolk časa ti že govorim, da se začneš od mačk učit, a?  Evil

Lp, M.  Cool

P.S: A te ta smajlič na koga spominja?

P.S.Š.E: Kaj pa ta



Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #2531 : ponedeljek, 18.06.2012 : 14:30:29 »

Evo češe Gdo neverjame, poglejte si tule na tazadnji sliki kako zgleda če vas General u roke prime.
Sonniju izrekam prau eno sočutno Sožalje kerše na Nedelskem Izletu ni smeu delat kar ga veseli Cry

Dragi Roko!
Moji sekirtarki ne zaupam jest nč več, tko da sem se ti kr sam oglasu.
Hvala, Roko, prjatu, za sočutje, ti mene narboljš razumeš.  objem Groooorzno je blo, res!!!!! Kumi preživu, kumi.  Cry Se na slikah ne vid, pa tud te prosim zarad ugleda mojga da ne okol razglagat, ampak mal sem se polulu od strahu.  Lips Sealed
Ti sploh ne veš kok jest tebe občudujem da si tok časa zdržu tam u arestu, pa pršov nazaj, pa pol še ta obisk preživu, pa da maš še živce korkltolk cele.  Shocked
Mislm nate, pa misl tud ti mal name.  objem
Tvoj Sonny  Cry
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2532 : ponedeljek, 18.06.2012 : 16:18:43 »

jast vam povem da tok žleht bap na kupu katere so tle nekjer nemoreš videt
Sonči jast sem Hauptbrigadegeneralico vidu samo enkrat pa semse pokaku napoti nazaj ot groze česi seti Sonyy samo polulav si zelo korajžen
jast vama po vem da smo imeli re srečo danismo končaval kot klobase
alpa smolo danas jedala mučt lihko žlehtnim inda temuke ni videt konca
ninam po moči
vaJin Ma Čko
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2533 : ponedeljek, 18.06.2012 : 18:34:51 »

Mila, ti si moja zvezda ljubezen  Afro

mamaF
Logiran

Unikatne tablice in portretki
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #2534 : torek, 19.06.2012 : 07:06:36 »

Tale zgodba se pa noro razvija.... če mal skombinirate, imate pa kar zmagovalno zgodbo na literarnem natečaju  Wink
vsebina je fantastična.... zaplet je... karakterji pa en bolj grozovit od drugega  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 164 165 166 167 168 [169] 170 171 172 173 174 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines