mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 16:43:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 165 166 167 168 169 [170] 171 172 173 174 175 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783352 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2535 : sreda, 20.06.2012 : 20:10:44 »

Evo, kaj mi je Rocky kitajček poslal na FB! In pol vi praute da Jast nimam prau, ko Branim naše Družino pret neprijatelji Cool

Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2536 : četrtek, 21.06.2012 : 08:41:08 »

 Grin Grin Grin Kakšen pogled!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2537 : četrtek, 21.06.2012 : 09:50:28 »

A ta pes zna potem tudi poškilit (križem pogledat)? Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2538 : petek, 22.06.2012 : 12:03:31 »

Jast imam denes za Vas razno-vrstne Novice Smiley U glaunem so dobre ena patut ne.

Namreč. Mal prej je en nesramen Motorist zamaskiran u Poštarja prpeljau točno skorej pred naša Vrata. Jast sem že gobec naširok odpru in začeu dajat Moji znak Za Alarm! ker nikol neveš kaki Kriminalci se po svetu vozjo pa sem Ji hotu rečt najse na hitro umakne na Gvišno.
Ampak ona seje postaula pred Mene in namest dabila Vesela me je Grdo pogledala in mi zabrusla "Zgub se proč"
 Undecided Jast sem se ustrašu njene Žlehtnobe in tut tistga Zamaskiranca in sem kar zbejžu u Sobo in tam sem prau potiho probu lajat Na Pomoč!
Ona je rekla Zamaskirancu naj kr naprej pride pa da gre sam Vrata za mano zapret ker sem Smotan. Ko ješla vrata zapirat je sikala "tiho" in sem utihnu pa ful je bla začudena ker nism nič priti kuhnji nazaj silu ampak sem biu prau bogi prestrašen u svoji košari spakiran Sad Tolk sem se sam seb smilu Ona pa nobenga Sočutja ni pokazala.
Pol sem pa celo slišau ko seje WNB Poštar smeju in je reku Moji da mora nekej potpisat (jast močno upam daje dobila Poziv na Policijo ker muči živali - toje Mene Evil ) potem jepa še reku Na tule jepa paket za Rokota. To pa sem prau dobro slišau sam še zmeri si nisem upau prit Pogledat dokler je Zamaskiranc tam.

No končno je motor spet Užgau in jast sem ga hotu Junaško nalajat is skriunega kotička paje Moja spet Pošizila in mi zabrusla "tih bot čene ne dobiš Darilou"

Darile? Darile zame? Shocked To pa skor nisem mogu verjet da u teh Časih Groze in Terorja še kdo meni darile tala Shocked

Ampak res je blo točno to. Dariiiiiileeeeeee! Za mene Osebno veselje



Resso prišle Darile in to ot mojga tabolšga Zaveznika NVMPja osebno ljubezen Jast Vam ne znam povedat kak žarek Upanja je tole za moje Črne dni u tem Zaporu Cheesy Pa tako lepo pismo mi je tut napisau Smiley NVMP mi je poslal Darile za moj praznik "Dan vrnitve u matično domovino"! Met drugim je napisau da mi pošilja Jetre in Kite ker če mi bo moja šla na jetre in kito naj sene sekiram pa naj kr ene jetre požvečim Cool Pa ŠIP mi je poslau! Pa nagopčnik za Mojo utišat!
To je taprau prjatu! Klub temu daje spet pršou u roke Samooklicani Šefici u Gvantanamo je tolk nesebičen da N-Č ne jamra ampak še drugim pomaga! Kiss

Poglejte no kak krasen Paket je tole Cheesy


Pa tole se mi dopade, sam tega nesmeta naši dve Žlehtnobi videt je napisau zato morte čist potiho prečitat pa zvočnike sklopte za usak slučaj


Jast sem totalno Presrečen, po mojem bom zdaj komi čaku da pride Zamaskiranc u Poštarja ker če pa takele Darile trosi okoli pol se ga pa res ne splača proč odganjat Tongue Cheesy

No, zdej pa še
Žalosna novica. Moja mije oblubla da bom u soboto fraj, da menebo matrala in bom uživau doma z Miškotom ker ona da gre na en Žur u veliko Mesto. Jast semse že lepo veseliu tega podatka kerto pomeni tud špricat Nemško šolo.
Ampak use pač ne gre kot po maslu. Moja je Učeraj dobila nujno pošto da mora Obvezno mene prpeljat u Šolo ker gremo usi kandidati za Ispit (ne štekam zakaj seto mene tiče) u Sežano promet usmerjat. In da nesme mankat nikakor in ni šans tak je befel Angry Zdaj je mal jezna ampak špricat sipa ne upa ni šans ker se boji Profesorjou dabi dobila Ukor. Ker bo mogla itak še naslednjič špricat ker gre risat u naravo ene oslarije Huh Tako ... jast sem razočaran ona pa tut. Edina dobra novica je pa da bo mogoče Jetra s sabo u Šolo uzela dabom bol priden na probiza Ispit.

Fajn se mejte. Tebi NVMP pa iskrena hvala seti bom odoužiu ob taprvi priliki ker tako prjatelstvo pa res cenim Kiss

Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2539 : petek, 22.06.2012 : 12:21:36 »

Ampak Roko, saj kljub usmerjanju prometa tvoja potem pride na Žur, aneda? Undecided

Drugač sm pa jst tud čisto brez vseh besed, kake fajn prjatle maš, da take darile pošiljajo. Cheesy ljubezen super
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2540 : petek, 22.06.2012 : 14:27:56 »

Ma deeej, promet bomo zarad hude vročine usmerjal in use Šežančane is pločnikov nagnal šele ob šesti uri zvečer :/
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2541 : petek, 22.06.2012 : 14:40:46 »

Ni fer, ni fer, ni feeer!  Cry Pa kdaj maste ta ispit? Angry Ti bomo mi na žuru povedali, kako morata maširat po pločniku pa pred trgovino čakat pa vse udeležence v prometu pri mir pustit, to je pa to Tongue.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2542 : petek, 22.06.2012 : 14:45:33 »

Kaj pa vem kdaj bo ispit mene niti ne briga Angry ma nevem kaj so si zmisnli da mormo bit nuuuujno usi zraven kandidati ki hodmo u Šolo za ispit. Jast sem itak mankalj tolk časa da pojma nimam ampak Moja se boji nemške šole ko hudič križa in si ne upa rečt to pa ne Angry Eh pač nimam sreče Jast še dobr da mam pa Darile Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2543 : petek, 22.06.2012 : 19:09:30 »

Zelo sem veseu, da so darile prišle v tvoje roke in da jih ni uspela tvoja zaseči!  Smiley Meni je čist jasno kako je tebi hudo, kr je moja vd Šefica tut taka nemška kot tvoja in vem, da rabš pomoč! Jasd n-č ne smem zdj, ko sm v Gvantanamutu!  Sad Ne smem se dret, ne smem izsiljevt, ne smem Samotu nagajat, ne smem sosetovih mačk ganjat, sam pridn sm lahk in to je vse kar smem!  Angry Je pa moj prjatu g. Pes izkoristu gužvo, ko je bil na čuvanju pri Zlati Mamici, in je lajau in delau stvari mal po svoje.  Evil Samooklicana kar verjet ni mogla.  Evil Evil Tako da ti predlagam, da tut ti kdaj prideš na čuvanje k Zlati Mamici, je ful fajn, sam ustajat je treba zgodi pa zgodi spat hodt.  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2544 : petek, 22.06.2012 : 19:15:02 »

MamaF - povej svojim v Nemški Šoli, da ni opcije sploh, da greš jutri v Sežano, ker bo kažin, če te ne vidimo ob petih v stari elektrarni!!!  Angry Se bom osebno pripeljala v Sežano in vaju ugrabila, pa zihr mi bo katera od punc pri tem pomagala!  Angry Angry

Sicer bi pa moral v videt sceno, ko sem nesla paket za Rokota na pošto. Pridem tja, predam paket in gospa malo čudno gleda, ker kdo pa da otroku ime Roko, potem si verjetno misli "Ah, ti Primorci." in vpraša, če priporočeno. Jaz že odprem usta, da rečem ja, ona pa mi razloži: "Bo moral gospod podpisat." In k sreči sem hitro povezala dejstva in prišla do ugotovitve, da Roko bo pa malo težje podpisal za prevzem paketa ...  Roll Eyes
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2545 : petek, 22.06.2012 : 19:21:46 »

MamaF - povej svojim v Nemški Šoli, da ni opcije sploh, da greš jutri v Sežano, ker bo kažin, če te ne vidimo ob petih v stari elektrarni!!!  Angry Se bom osebno pripeljala v Sežano in vaju ugrabila, pa zihr mi bo katera od punc pri tem pomagala!  Angry Angry
Ja! Angry trmoglavka

"Bo moral gospod podpisat." In k sreči sem hitro povezala dejstva in prišla do ugotovitve, da Roko bo pa malo težje podpisal za prevzem paketa ...  Roll Eyes
super
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2546 : petek, 22.06.2012 : 22:23:16 »

 Undecided Pa če res ne smem manjkat. Tokrat pa res ne  Undecided Meni je res žal, ma se ne morem prepolovit oziroma potrojit ... med drugim je prišla še novica da imajo otroci zaključek z gasilci, kao piknik in naj bi bli tudi starši, pa košarka zaključek in še sreča da še Šefe ni odletel nekam študijsko da je vsaj on doma. Eh, tole ni za tolk stare gospe, hkrati dva mulca pa psa pa še kaj naenkrat sram Vsaj ob koncu šolskega leta ne. Pa do zdaj sem blila v knjižnici, kjer je bil tudi en zaključek pa proslava pa razstava moje krožkarice. Preveč je vsega na kupu naenkrat Sad
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2547 : petek, 22.06.2012 : 22:36:05 »

Undecided Pa če res ne smem manjkat. Tokrat pa res ne  Undecided

Citiram Cockto:
No in Gdaj boš pa ti mamaF pol pršla u LuBlano, a? Huh Jazd bi te že prov nujno enkrat rada u Živo spoznala. Da vidm Gdo je tista k se skos na Rokota dere, ne. Tkoda upam da planiraš u bližni prihodnosti kakšn izLet. Iz Psom, se razume. Cheesy  A?
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #2548 : petek, 22.06.2012 : 22:50:11 »

Citiram Cockto:
No in Gdaj boš pa ti mamaF pol pršla u LuBlano, a? Huh Jazd bi te že prov nujno enkrat rada u Živo spoznala. Da vidm Gdo je tista k se skos na Rokota dere, ne. Tkoda upam da planiraš u bližni prihodnosti kakšn izLet. Iz Psom, se razume. Cheesy  A?

Kaj bo v Lublano hodila tm ji bo sam vroče, Soča, Soča je tisto pravo  Tongue Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2549 : sobota, 23.06.2012 : 15:00:21 »

Čaki mal, Roko, kaj jst vidim, kakšne  Prjatle to ti maš, a je en nagobčnik med dariloti? Shocked Shocked
 
Logiran
Strani: 1 ... 165 166 167 168 169 [170] 171 172 173 174 175 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines