mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:41:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 166 167 168 169 170 [171] 172 173 174 175 176 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783459 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2550 : nedelja, 24.06.2012 : 00:55:40 »

Sančotova, če maš tako butasto Matero doma, ki ne zna drucga kot sikat in težit, ti tapravi Prjatli pošlejo orožje Zanjo! To jeto Tongue
Roko


Drage moje, kljub temu, da mi je fuuul žal da sem morala prešpricat DOBRžur (in sploh ko sem videla, da moja moja ljuba prijateljica dobila taglavno srečelovno nagrado, iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii), mi pa niti malo ni žal, da sem se udeležila našega Nemškega Skupinskega Desanta na Sežano.
Res je blo fajn in reeeesno smo bili pridni. Za ene je bilo to prvo tako srečanje z "hudo civilezirano civilezacijo s semaforji in bres diujadi", za naju z Rokom niti ne, ampak v eni uri in pol našega skupinskega sprehoda po silnem kraškem velemestu (SunnyDay bo zdajle itak od smeha na r't padla Tongue) je bil moj Roko tako priden, tako zlat, da vam ne morem povedat kako zelo sem ponosna nanj. Čisto vse, kar mora znati kmečki pes, ko pride v mesto, je obvladal brez napake, niti malo ga niso zamikale ne smeti ob cesti, ne kosmate noge, ko je moral čakat na "prostoru" pred oštarijami, N-Č, vam rečem, čisto nič ga ni spravilo s tira.
Pa saj jaz to itak že vem, ampak ... tokrat smo bili z našo šolo prvič na "zaresni" preizkušnji, da se vidi, na čem mora vsak še delat, pa midva sva hodila prva v vrsti, kar pomeni, da so vsi "prostori" pred kebabi in gostilnami najdlje trajali, pa vse take grozovitne stvari, ki ste jih mestni psi vajeni že od malega, sva morala prva premagat.
Ampak Roko je bil skuliran kot špricer in res sem ponosna nanj Smiley
Podhod, rešetke, ploščice, stopnice, vhod v stavbo, v temno vežo, nogometno igrišče ... eni so imeli probleme s tem, on pa .... pismo, kot da je Nemc Tongue , ampak če si predstavljate ene pse, ki živijo v svojih varnih pesjakih, na sprehod hodijo pa samo v naravo, v bistvu ni tako lahko. Pa za Rokota je včasih dovolj, da se že dva sošolca nekaj naprčkata en proti drugemu, pa je ves iz sebe za nekaj časa. Buh ne dej, da bi kje kaj počilo v daljavi. Ampak tokrat so bili vsi zelo pridni, midva pa ziher najbolj Cheesy Naju je Profesor še posebej pohvalil potem na koncu Cheesy
Midva sva per-fekt-na, vam rečem Afro
Morva samo še to perfektnost na dolgočasni poligon prenest, pa bova že skoraj nemca

Valjda se je revež "sprostil" potem ko smo šli nazaj na poligon, da so Nemci še malo obrambe naredili, pa je slišal pokanje biča. Konc veselja, hitro na varno v avto Tongue

Aja, pa še super dobra novica. Naša "nemška šola" se bo malo razširila, ravno danes nas je prišla obiskat nova bodoča inštruktorica za trikce, agility in RO, Nina. Zdaj pa upam, da se bomo imeli še bolj fajn Smiley


PPS. za Cockto: A veš, Koktica, Roko bo prišel v Ljubljano seveda ampak Jast sem se odločla, da ne tako lahko. Za ta podvig mu bo prav prišel pripomoček, ki mu ga je NVMP poslal. Jast sem se namreč odločila, da Rokota soočim tudi z železnico (ki je v naši vasi na žalost že od prve svet. vojne nimamo) in tako bova enkrat prišla z - vlakom! Ker z avtom se zma vsaka mona vozit (OK, eni imamo neke fobije na avtocestah in podobno) z vlakom pa se ne zna peljat vsak pes. In Nemško vgojen Pes mora tudi to obvladat. Tako sem se odločla in tako bova neredila Smiley
Seveda boste o tem podvigu, kot tudi o vseh ostalih najinih tele-dogodivščinah, pravočasno obveščeni, da boste lahkjo prišlio mahat z zastavicamiob tem zgodovinskem dogodku Grin (NoJinx se pa zdajle od smeha za trebuh drži, prav vidim)

V glavnem, dober dan je bil Cheesy

Kaj bo v Lublano hodila tm ji bo sam vroče, Soča, Soča je tisto pravo  Tongue Grin
Tole pa prav kmalu, samo sliko moram še naredit Wink Sooooočaaaa ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2551 : nedelja, 24.06.2012 : 01:12:04 »

v eni uri in pol našega skupinskega sprehoda po silnem kraškem velemestu (SunnyDay bo zdajle itak od smeha na r't padla Tongue)
Nč se ne bo smejala, za kakršnegakoli "mesta" nevajene pse je več kot dovolj zahtevno in vsega dovolj, da se izkažejo ali pa "pogorijo".

Tako da bravo, bravo, bravo!!!  bravo bravo bravo super objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2552 : nedelja, 24.06.2012 : 01:13:39 »

Hvala Kiss ma sem res ponosna, veš Smiley Moj psihotik je najnajnajboljši mali črni pes na svetu Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2553 : nedelja, 24.06.2012 : 01:19:32 »

Si lahko, kar tako naprej! Pridem mahat na peron z zastavico, ko prideta na 7./8. tir Wink
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #2554 : nedelja, 24.06.2012 : 01:40:31 »

Roko bo prišel v Ljubljano seveda ampak Jast sem se odločla, da ne tako lahko. Z Jast sem se namreč odločila, da Rokota soočim tudi z železnico
Prvo bravo Roko bravo bravo Ko pa na železniški podvig jo mahneta pa pridemo na železniško vaju pozdraviti Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2555 : nedelja, 24.06.2012 : 09:27:11 »

Pridem mahat na peron z zastavico, ko prideta na 7./8. tir Wink

Mi tud pridemo! Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
JasSab
midi
***
Sporočil: 174



WWW
« Odgovor #2556 : nedelja, 24.06.2012 : 09:55:17 »

Si lahko, kar tako naprej! Pridem mahat na peron z zastavico, ko prideta na 7./8. tir Wink
o z bratcem pa nikakor ne bova manjkala  Smiley
bravo mamaF in Roko  ljubezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2557 : nedelja, 24.06.2012 : 12:09:58 »

Mi bomo ob tem slavnostnem dogodku dali zastavo kar na balkon

Pa bravo za pogum in vse ostalo, kar sta rabila, da sta se spopadla z velemestom  Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2558 : nedelja, 24.06.2012 : 12:36:45 »

jast ti povem RoCKo tolele setut teroretičjo NEmore dober končat bodo U zaSedi čakale same tahUdobne katere bodo uglavo od tVoje filale same groZote unaJim bopa useverjela tkokt ponavat jast seNe upam pridet tepoča kat
uŽaloŠčenji Ma Čko
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2559 : nedelja, 24.06.2012 : 16:36:25 »

Bravo, super ste tole poštimali. Sem ful vesela zate in za vas, pa za Rokota tudi  Kiss Saj sploh nisem dvomila, da bo kaj drugače.  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2560 : nedelja, 24.06.2012 : 21:18:56 »

Oooo, Boni te bo tut prišla prčakat, pa te bo takoj odpelala na pasje igrišče, da ti pokaže, kako lahko nori, ko ni prvezana na šeflo.  Cheesy Cheesy 
Ampak, sem prepričana, da bova imeli kar nekaj dela, da boma prišli do perona, če bo to v kakšni špici potniškega prometa. Če ne bo šlo, vaju bova počakali na varnem v ogradi in raje noreli! Vsekakor smo zelooooo zaaaaaa!  Cheesy Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2561 : nedelja, 24.06.2012 : 22:21:46 »

Ful se ponosna na vaju in vajin uspeh v kraškem velemestu!  bravo

Vsem tistim, ki se že pridno javljate, da boste pričakali mamoF in Rokota na peronu 7/8 pa sporočam, da ima mamaF prav -  - padam po tleh od smeha in kljub temu čakam, da se bo ta dan zgodil. Očitno bomo takrat imeli še en praznik, a ne mamaF?  Cool
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2562 : nedelja, 24.06.2012 : 22:31:24 »

Oooo, mamca in Roko  objem ljubezen bravo

To se pa tako fajn bere kot najboljši poletni roman  Cheesy

Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2563 : ponedeljek, 25.06.2012 : 00:41:31 »

Mi bomo seveda tudi z zastavami na peronu  Cheesy Cheesy Cheesy
Če se vsi tam prikažemo, kot obljubljamo, bo tako kot da bi se Tito pripeljal v Ljubljano   Evil Cool
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2564 : ponedeljek, 25.06.2012 : 07:01:21 »

Oj, mamaF....glede železnice-pojdita raje na eno kratko turo (varjanta za začetek eno postajo) in ne takoj do Ljubljane. Da vidiš Rokoto odziv, ker če bo ful panika, bo kriza do Ljubljane, sploh z brzino naših vlakov Roll Eyes. To ti omenjam zato, ker sva z Lexi nedavno šle na vlak do obale in sem bila prepričana, da ne bo nobene panike. No, pa je bilo prvih 20 minut kar napeto in sem bila kar v strahu, da bova imele krizo (nemirna ful, se je hotela skriti pod sedež, pocvilkovanje - še nikoli ni bila taka Undecided) celo pot. Na srečo se je po 20 minutah umirila (je tudi proga manj škripala za tem - ne vem kako so tire polagali Lips Sealed). Če je Roko tak plašljivček, bi mu to znalo biti kar precej stresno v glavnem.
Logiran
Strani: 1 ... 166 167 168 169 170 [171] 172 173 174 175 176 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines