mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:57:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 173 174 175 176 177 [178] 179 180 181 182 183 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782790 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #2655 : torek, 03.07.2012 : 19:50:02 »

Malo z zamudo, vse najboljše Roko! Kiss Super praznovanje ste imeli. Afro
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2656 : torek, 03.07.2012 : 20:29:45 »

Na, še eni, ki trebuščke nastavljajo za čohanje, njihove Šefice pa fotkajo in vzdihujejo kako je vroče!  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2657 : sreda, 04.07.2012 : 00:27:33 »

Tole spada v kategorijo "saj ni res, pa je" Cool

Se spomnite tele fotke, a ne Wink


... pa kako ste se nekatere spraševale, od kod je prišel mali micek v podganjo kletko ....

No, zdaj ga imamo pa res Smiley Živega, zdravega, micka tričetrt kilskega Cheesy Zelo podobnega tistemu s škatle s priboljški Smiley











Zgodba pa je taka: popoldan me pokliče Bajkina Ana, da jo je iz slaščičarne v Ajdovščini klicala sestra, ki rabi telefonsko številko veterinarja, ker jo je za njo prosila neka gospa, ki je našla mladega mucka. Po par besedah se je izkazalo, da je gospa med opravki tam okoli več kot pol ure opazovala miceno bitje, ki se je zgubljeno šetalo med parkiranimi avtomobili in se ustavilo na terasi slaščičarne. In se je odločila, da poskusi dobiti kako pomoč, ker si mucka zaradi svoje hiperobčutljive mačke ne upa vzeti domov. In tako sem se nekje v vrsto vrinila še jaz in se po posrednikih zmenila z gospo, da pridem po mucka. In sva z Ano šli zvečer v Vipavo, kjer naju je počakala gospa z minimucem v naročju, vsa vesela, da bo dobil dom in da bo njena mačka odrešena nekajurne psihoze zaradi prišleka. Gospe sem za slovo dala še našo društveno zloženko in seznam važnih telefonskih številk, ki pridejo prav ob najdbi živali Wink Brez skrbi, sem ji dala vedeti, da je tokratna hitra posvojitev zgolj srečno naključje, ker bi itak slej ko prej Mišku kompanijo zrihtala, da naj se sicer obrne na zavetišče oz. veterinarja (tale Vipavski je itak uradni vet za naše zavetišče).
Pa smo šli spotoma pogledat še veterinarja, se tam stehtali (borih 750g in kakih 8 -9 tednov ima tale sirotica), pregnali gliste in garje in domov.
Ime pa ... za enkrat ima še delovno ime Bambolo, ker je bil pač najden pred Wajdusko slaščičarno Bambola Smiley Predlogi za ime zaželjeni Smiley


Roko je bil strašansko vesel, ko sem prišla domov in je prvih par minut kar prezrl poln transporter Tongue Mulc ni vedel, da sem mu za tretji dan praznovanja njegovega rojstnega dne pripravila še eno darilo Ko pa sem ga postavila na tla in je ven nekaj po kačje zapihalo, je skočil dva metra nazaj in začel lajati "Na pomoč" Grin Moje hrabro črno srce se je ritensko umikalo, ko sem mucka vzela iz boksa, sela na tla in si ga položila v naročje Grin Ob vsakem mačjem hitrem gibu je (sicer zelo radovedni) veliki strašni lovec poskočil in zavpil "na pomoč" , maček pa je začel renčati nazaj Grin
Komedija, vam rečem "Roko, tiho" "Priiiiden Roko" "Boš tiho" itd  Evil
Ampak v dobre pol ure smo že sedeli na tleh, jaz z muckom v naročju, Roko pol metra proč in smo bratsko delili mehke mačje priboljške. Potem je prišel še Miško. Z izbuljenimi očmi in našopanim repom mu ni bilo nič jasno, počasi pa si je tudi on "upal" priti povohat malo renčeče bitjece. Mislim, da ga Bambolov resni nastop ni preveč ganil, kajti hitro je skočil na omarico k svoji ljubljeni skledi s hrano.
Zdaj je malo mače nafutrano in utrujeno uskladiščeno v Rokovem avtomobilskem boksu v moji "pisarni". Roko ga je celo prišel že dvakrat pogledat, micek pa je bil tako zaposlen z valjanjem po ležišču in igro s trakci, da je pozabil pihati ljubezen

Jutri pa bo nov dan za nove, lepše fotke pri dnevni svetlobi in nove izzive za Pogumnega Roka in Hrabrega Miška  Azn

Sinoči pa sem gledala zvezdice na nebu in mislila na Anino zlato Kalo in razmišljala prav o tem, kako usoda enega vzame, drugega da ...
Evo ga! "Kalin" mucko Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2658 : sreda, 04.07.2012 : 00:33:31 »

Vufkoti so krasni, ampak v tej vročini takole divjat...mamma mia  Undecided


Mačja, pasja gospoda je iz prve v drugo prestavila šele ob devetih zvečer, takrat ni bilo več tako pasje ... zato pa so fotke komaj, komaj, ker je že zmanjkovalo svetlobe Wink
Sicer pa Roka razen zgodaj zjutraj in takole zvečer ne vidiš drugače kot v rikverc ali v "fole" (v leru) Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2659 : sreda, 04.07.2012 : 00:36:06 »

Ijooj, kera mica, čestitke Cheesy Cheesy
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #2660 : sreda, 04.07.2012 : 06:26:17 »

ljubezen ljubezen ... drugega ne morem napisati ...
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #2661 : sreda, 04.07.2012 : 07:17:33 »

 ljubezen

Ampak mac pa izgleda tako skulirano, kot da bi bil že od vedno pri tebi, mamaF.
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #2662 : sreda, 04.07.2012 : 07:26:05 »

Tale je imel pa res srečo! Čestitam! Cheesy Glede na to, da je tako sproščen in razigran, bi bil lahko Izi.  Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2663 : sreda, 04.07.2012 : 07:37:12 »

 Afro ljubezen
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2664 : sreda, 04.07.2012 : 07:50:24 »

Ojej, kaj vi imate  ljubezen!
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #2665 : sreda, 04.07.2012 : 07:53:18 »

Ooo, mačji podmladek ljubezen  Miceno, majceno, lepo in puhasto, še tako zelo nedolžno...

Čestitke novim mačjim močem Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2666 : sreda, 04.07.2012 : 08:23:36 »

Uiiiii, čestitamo novim mačjim silam! In, seveda generalni šefli!  Cheesy Cheesy Cheesy objem ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2667 : sreda, 04.07.2012 : 08:56:56 »

ljubezen

Ampak mac pa izgleda tako skulirano, kot da bi bil že od vedno pri tebi, mamaF.

Smiley Ja, jaz sem očitno res zelo zelo zelo "cat person". Še vsi moji mački so bili taki od prvega dne Wink Tale zelo spominja na NVMM, ko smo ga dobili - se ne sekira prav dosti, če ima kaj proti pa malo zapiha (Roko pa v jok pa na drevo Grin ). Ampak glih zdajle je mic skulirano raziskoval po "pisarni" in se "slučajno" znašel Roku pod nogami. Črnuh je bil toliko presenečen, da niti odskočiti in "na pomoč" zavpiti ni mogel Grin ga je samo povohal in potem u rikverc počasi šel v drugo sobo ,b
Tamali zna osvajat nova ozemlja, ni kaj Wink
Pa mačji pesek suvereno obvlada od prvega trenutka. Sem mu za čez noč naštimala v Rokov transporter ležišče, čisto majhen WC, hrano in vodo, pa ni naredil peskovnika po celem boksu (kot sem pričakovala).
Tole je eno pridno, radovedno, igrivo mače, ki ima strašno rado človeško bližino Cheesy Prav možno, da je potomec kakšne domače muce, katere lastniki še niso slišali za S/K, pa so mladički naenkrat postali odveč in jih je človek "elegantno" odložil na ulico Sad Sem naročila tisti gospe, naj bo še pozorna, morda je muckov več, pa naj pokliče v zavetišče oz. kar popoka na varno, nese magari na veterino pa naj skupaj z vetom pokličeta. Sem včeraj tudi veterinarja opozorila na to možnost (itak pa je gospa njegova stalna stranka s svojo starejšo muco) in bo sodeloval, če bi se slučajno našlo še kaj mladičkov tega legla.
  Pa naš Šefe je že čist zaljubljen ljubezen
Tale je imel pa res srečo! Čestitam! Cheesy Glede na to, da je tako sproščen in razigran, bi bil lahko IziTongue
Iiiii, super predlog! Cheesy

@Sanco 1a - zdaj bova pa midve o dojenčkih lahko skupaj debatirali Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2668 : sreda, 04.07.2012 : 09:02:40 »

Ijej, tale pa vam je bil očitno usojen  , ker se je napovedoval že iz podganje kletke  Cheesy

Čestitke mačkončku (Iziju  Roll Eyes) za dober dom  Kiss
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #2669 : sreda, 04.07.2012 : 09:10:10 »

Uuuu, novi tigl v hiši  Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 173 174 175 176 177 [178] 179 180 181 182 183 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines