mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:02:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 177 178 179 180 181 [182] 183 184 185 186 187 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783024 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2715 : torek, 10.07.2012 : 01:34:44 »

Cukramo se pri nas še kar naprej. Boste morali verjet na besedo, ker fotk novih ni. Bodo pa jutri Tongue

Tamali Bertolin je taka noro prijazna  zverinica, da nas je utak že vse omrežil. Zdaj, ko sta z Rokom že povsem brez problema skupaj v istem prostoru in si Roko niti kursinka še ne upa privoščit spričo Bertkove drobčkene postavice verjetno, sem dojenčka sinoči pustila, da ostane v naših spalnicah. Prej sem ga namreč zapirala v mojo "pisarno", to pa zato, da nam ne bi bilo treba poslušati Rokovih alarmov "na pomoč", če bi mu tamali slučajno sredi noči prišel grozit Evil Ampak lajanje smo že prvi dan, v prvh dveh urah uspešno zatrli, zato ni več razloga za zapor, ane. Priden Roko ljubezen
Bertko moj mali je, ko sem prilezla v posteljo še jaz, pricapljal za mano in se mi namestil nekam med ramo in uho. In potem sem se ponoči občasno zbujalo, ker mi je nekaj grickalo uhelj, pa masiralo lasišče, zjutraj pa sem bila pod desno pazduho vsa potna in polna zalimanih sivih dlak Grin Pa nekam zaležan in trd vrat imam danes - po mojem ne od prepiha Tongue Zjutraj pa mi je itak že odeje zmanjkalo, ko se je na prazno moževo stran naguzil še Roko, k nogam Miško, Berto pa se je preselil pod levo pazduho. Tako sem se po 25 letih spet zbudila kosmata pod pazduhami

Ker pa je tole Rokova tema (tega se pozabit ne sme), moram še par besed o njemu povedat. Je priden in upošteva kaj se sme in kaj ne, včasih sicer deluje prav malo telebanasto, ma, kaj mu čem. Ga imam rada, takega kot je Kiss
Recimo: en dan sem videla, da prihaja domov moj sine, omaškaran v neko skejtersko kapo, čez pa še kapuco, prav neprijateljsko je zgledal. Topota pa ta otrok itak tako, kot kak istrski boškarin Evil No, ko je skozi šipo moj Roko The Braveheart zagledal to (za 35 stopinj v senci res nenavadno) pojavo, je hotel že nekaj zarenčati, pa sem stopila pred vrata in mu zarenčala nazaj, da kaj se gre. Sinu pa sem na hitro rekla, naj bo čisto tiho in naj si kapuco še malo bolj dol potegne - in vstopi. Ko so se vrata odprla, je ubogi "brejvhart" z repom med nogami zavpil na kratko "na pomoč" (to je uni nič kaj grozovit "babji" lajež wuf-wuf), jaz pa sem mu zagodla "kaj sva se zmenila" ... in revež se je kar sam v "varno kučo" pobral  Cool
Potem je bil pa ves vesel, ko se je Matija (sin) razkrinkal in ga poklical k sebi, je kar cvilil od olajšanja, se mi zdi Grin
Ja, takele telečje scene imamo Tongue

V nemški šoli pa totalna polomija. Eh ... razen sošolca Pikota smo jih zadnjič vsi slišali. In stali tam kot poklapana nemška vojska pred Stalingradom Lips Sealed Midva sva sploh imela predstavo zase. Ko je bilo treba marširat polek bres povotca, ni šlo ne nazaj ne naprej, moj filozof se je odločil, da bo malo izhod iz poligona iskal ali pa pri Profesorju potuho. Pa sva bila kregana. Pa ves cajt itak caplja za mano ene pol metra, nič kaj nemški šoli dostojno in se mi upira kot kaka trmasta najstnica.
Ja, no ... čez ene pet let bova že tudi midva zmogla tistih dolgočasno dolgočasnih 40 korakov naprej, pa nazaj, pa počasi, pa hitro, pa ... booooooring Tongue Škoda, da ni ispitou is laufanja u krogu, tu bi midva blestela Grin Ali pa maratonskega "prostora" s tavžent motnjami, psi z igračami v gobcih, psi, ki se ravsajo med sabo ...  (samo streljanja ne, prosim), to pa obvlada v nulo Cool

ma ... saj je priden, no Kiss
Zato si je danes zaslužil Planico na palčki Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2716 : torek, 10.07.2012 : 02:41:42 »

Tole zadnje je bil pa še zame užitek - gledati ga, kako jo mlati z veseljem Cheesy Cheesy
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2717 : torek, 10.07.2012 : 06:16:16 »

Uf, tole planico bi pa tudi jst! Fovš sram
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2718 : torek, 10.07.2012 : 10:13:18 »

Roko, ti si res en pogumen veliki črni pes!  Kiss Moj oče bi rekel, da si "ena reva usrana", samo tolko da veš.  Roll Eyes Ampak planico si pa vseeno dobil, če bi jo takole dobil NVMP, bi samo z zobmi zagrabil in s palčko vred hotel pogoltnit.  Angry

O, mamaF, a po 25 letih, ti pa že sive dlake pod pazduho rastejo? 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2719 : torek, 10.07.2012 : 14:02:07 »

Draga Prjatelca od Moje Samooklicana! Hwala da tut ti vidiš moj Pogum, ket toje že retkost Smiley Tudi Moja učasih reče tako kot Tvoj Atek strogi paše Smetka je tut take besede govorila ker niso spoznali da to je use izras Korajže Angry
Čepa bi moj prjatu NVMP dobiu tako Planico pa jast točno vem a muti nebi Pustila dajo začne jest bres Komande. In tut palčke mu nebi pustila Angry Ker kot vidiš sem morau tut Jast po nemško čakat da seme je usmilila. Pa še potleh sem morau polizat kar mije padlo dol s palčke. Jast te tolk dobr poznam da pri Tebi nikakor moj kolega NVMP nebi smeu požrešno jest Planice ampak bi morau lepo kako Nemško vajo prej nardit pol pa čakat da najprej G. Pes poliže šele pol bi pa on na vrsto prišeu Cool Pa še to čebi biu res zelo priden! Znam ja tebe Evil

Jast točno vem dabi miva oba z NVMP dobila celo Planico u škatli edino pri Prijazni tetki Ravi od Ma Čkota in pri tvoji Zlati Mamici. In to bi dobila bres dela oni dve bi nama dali sladolet samo zato ker sva lepa kuška Cheesy Pa Sančotova bi tudi dala slatkiše sigurno ker jije všeč da kuški uživajo Smiley Jast bi rat biu doma pri takih prijaznih teticah Kiss

Te pozdraula Roko in želi da bi enkrat tut Ti privošla sladolet NVMPju in G. Psu in Samotu za Šarke in Tarasa pa nisem čist ziher čega marajo Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2720 : torek, 10.07.2012 : 15:21:02 »


O, mamaF, a po 25 letih, ti pa že sive dlake pod pazduho rastejo? 
pa ne navadne sive - tigraste so
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2721 : torek, 10.07.2012 : 16:12:15 »

Jast Ma Čko mam lepše pot Pajshe kod MamaF
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #2722 : torek, 10.07.2012 : 16:50:36 »

 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2723 : torek, 10.07.2012 : 20:35:39 »

Kosmatija pod pazduhami je zdaj IN. Kar prašte uno bejbo z Eurosonga - je prav trend uvedla, tako da mamaF, reči hvala svojim tigrosom, da si spet čist trendi Grin Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2724 : sreda, 11.07.2012 : 01:24:24 »

Baje ima celo Julia Roberts po novem dlake pod pajskami Grin To je ena znanka videla v neki trač reviji Tongue

Jast Ma Čko mam lepše pot Pajshe kod MamaF
Ma Čko, ti si pa s svojimi mišičastimi rokcami in kosmatimi pajskami in okroglimi lički itak 100x lepši od mene Kiss ljubezen Lubek lepi Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2725 : sreda, 11.07.2012 : 13:35:13 »

Dajmo narest foto natečaj: Kosmate pazduhe nas in naših ljubljenčkov   Azn Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2726 : sreda, 11.07.2012 : 13:46:21 »

Dajmo narest foto natečaj: Kosmate pazduhe nas in naših ljubljenčkov   Azn Evil
Kakšne pazduhe hočeš? S črnobelimi dlakami, tigrastimi, kombinacija vseh ali samo kratke črne?  Grin Grin Grin
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2727 : sreda, 11.07.2012 : 13:58:31 »

Zaradi mene si jih lahko tudi barvate, saj bo itak glasovanje za najbolj pasen duo  Tongue Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2728 : sreda, 11.07.2012 : 19:00:16 »


Ne vem, če imamo kaj šans za zmago Tongue Če se Natisova požene v tekmo in se opremi z rdeče - črnimi kilometrskimi dlakami, pa roza gumice gor naveže, smo vse ostale "kmečke bejbe" pogorele Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #2729 : sreda, 11.07.2012 : 19:08:14 »

 

dlake se že zbirajo  pevka pevka pri 4 psih bomo pa ja kaj najdli ... gumice mamo pa rumene, roza, plave, rdeče, orančne, črne, ... ma ni da ni ... 
Logiran
Strani: 1 ... 177 178 179 180 181 [182] 183 184 185 186 187 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines