mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:23:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 180 181 182 183 184 [185] 186 187 188 189 190 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783071 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #2760 : četrtek, 19.07.2012 : 22:58:14 »

....o loucu pa niti besede...  Angry Wink Tongue

Zdaj je sezona, ma louc delo Wink

Glede nemške hrane ne skrbeti, mu ne morejo škodovati Sad. Pri nas so se žvade tako razdelile, da ženski jesta mačje brikete, desca pa pasje Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2761 : petek, 20.07.2012 : 02:54:01 »

Zakva pa samo cukreraj fotkaš? Kako pa kaj prevzgojeni louc in čuvaj, a?? A je št tko taf, al je mal popustu?
Popustu, je prav bogi revež Tongue Saj še spusti alarm, ko sliši kake "potencialno neprijateljske" glasove iz krutega zunanjega sveta, ma ... ko mati zarenčijo se reva boga skrije kar pod sinov računalnik ali pa nekam na gvišno Grin Danes je bila na obisku Špela od Bri in ... ma ja, je hotel nekaj godrnjati, ma tako, po babje Tongue, ko jo je povohal in sem mu predlagala, da lahko gre tudi noter v "varn hišo", če hoče, je kar z očitnim olajšanjem tekel z mano Tongue
Moje hrabro srce črnogorsko se prav dobro drži - saj bi rad bil korajžen ampak ... si ne upa

Moj louc gre čez vikend z nami na morje, (v Punta Križo), novim izzivom naproti. Saj mi je Smetka rekla, da ga lahko pripeljem v toplice k njej, ma ... mene tako matra ga še malo več in več sprobavat. V bistvu komaj čakam nove Neprijatelje in nove gužve, tako fajn se imamo z njim, da tudi Šefe niti slišat noče, da bi bili brez njega ljubezen Mačka se bosta pa v noninem varstvu cartala Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2762 : petek, 20.07.2012 : 08:30:28 »

Oj, pozdravi mi Punta Križo Kiss. Jaz sem hotela tudi letos s kolegico in otroci tja, pa se je moški del odprave spuntal, da brez gat pa že ne bo okoli letal Roll Eyes Roll Eyes, v taoblečenem delu je pa baje taka gužva, da se težko dva šotora postavi Sad Undecided Smo morali zaradi občutljivčkov spremeniti lokacijo Lips Sealed
Zdaj gremo v Colone v Istri, baje je tudi malo bolj na divje Afro

Loucu bo pa ful dogajal - trajekt, bivakiranje med samimi tujimi vonjavami in glasovi, veliiiika voda.... To bo cel žur Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2763 : petek, 20.07.2012 : 13:17:09 »

Colone niso nič (več) na divje, sem bila lani tudi tam (po 15 letih) v začetku avgusta in je bila gužva za znort - vsaj za moja merila. So vse spedenali, poštimali, WC-jev in umivalnic več kot zadosti, ampak tudi enega pleha (avtov) ki vozi gore dole in prikolic in vsega ... Za Rokota je bilo stresno in zame tudi, ki imam raje en kot nekje v grmovju, da se ti ne šetajo glih vsi tik ob šotoru na vseh straneh. Ampak - kot pravim, smo prišli tja 4. ali 5. avgusta, na vrhuncu - če imaš srečo z drugačnim terminom je pa po mojem zelo luštno, sploh če dobiš fajn plac za šotor Smiley Narava je prelepa, se mi dopadejo sicer Bale (oz. Colone in San Polo). Vam želim, da vam rata vse optimalno Kiss
Kar pa se gat v Punta Križi tiče - se mi dopade, ker ljudje niso strejt zateženi, sicer bi mi z dvema najstnikoma, ki se seveda ne bi slekla niti pod razno - imeli velike težave. Ob šotorih je bilo veliko ljudi na pol oblečenih, pa tudi na plaži - taka pubertetniška mularija je bila vsa v tistih dolgih gatah (v naši družbi 5 fantov od 13 - 18 let in naša pupa). Tudi meni osebno glih ne diši kuhat ob špargertu čisto brez vsega, si vsaj eno dolgo majico nataknem ali eno ruto okoli tazadnje zavežem, tako da sem bila tudi zaradi sebe prav zadovoljna, da s svojo "obleko" pri šotoru nisem nikogar motila. Mi je pa res super, ker se lahko valjam po senci ali brodim po vodi brez vsega, to pa je neprecenljivo Smiley
V oblečenem delu je na splošno manj prostora (ker je pač ful manjši od FKK dela), ampak lani ob prihodu je bilo vse natrpano, čez dva dni sem pa prav debelo gledala, koliko prostora je (jih je slučajno dosti spokalo). Odvisno, kako natrofiš, včasih ti rata ujet ravno termin, ko več ljudi naenkrat spoka, pa lahko izbiraš prostore, včasih se moraš pač kje stiskat.

V glavnem, upam, da bomo našli kak plač kje bolj "v žbunju", da bo imel lovec en svoj mir in mu ne bo treba alarmov zganjat zaradi prebližnjih sosedov in mimoidočih, za na trajekt pa bomo videli - lani sva ostala kar v avtu, ker je začel rosit dež, pa sva oba prespala vožnjo s trajektom (se mi ni dalo ven z avta). Letos bom pa še videla, če bo preveč stresiran zaradi galame in hrupa in kovinskih stopnic, mu ne bom težila in bom z njim v avtu počakala (če dobimo tak trajekt kot lani, ko je garaža v senci palube), ga pa navajam tudi na nagobčnik, za vsak slučaj ... ker pri njemu je očitno, da rabi eno prazno tampon cono okoli sebe in v kakšni hudi gužvi in pod stresom, ko se nima kam umaknit, ne bi rada niti za sekundo razmišljala, ali ima možnost koga za hlače pocukat iz stiske ali ne Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2764 : petek, 20.07.2012 : 13:44:36 »

Zdaj si mi naredila skomine
Pred 17 leti so bile Bale (San Pol) RAJ na zemlji. Brez elektrike, brez vode, nebeško čista voda, oblečen ali ne, vsak po svoje, na  plaži s kamenčki smo sedeli družno tisti z dojenčki in tisti s psi, velikimi in malimi. Kopali smo se tudi skupaj. Noben ni delal cirkusa.
Danes je to čisto običajen kamp, smrk, smrk, smrk..... 
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2765 : petek, 20.07.2012 : 13:58:37 »

Ampak res kako se vse spremeni ... na slabše Sad. Midva sva bila npr. na Krku v enem kampu prvič l. 2000 in nama je bilo ful fajn ravno zato, ker je bilo pač "sredi ničesar" in vse bolj po kavbojsko (ampak ni pa ničesar primanjkovalo). Resda so že takrat prevladovali t. i. pavšalci, ampak jih ni bilo preveč in je bilo placa za izbirat še pa še, senca itak povsod. Sva se vrnila samo kakih 5 let kasneje spet tja, za finiš dopusta po "dalmatinski turi", češ, malo miru in odmaranja zadnji dan ... nisva imela kam postavit šotora Sad in še dobro, da so šli ravno eni stran, sva jih dobesedno čakala in se stisnila nekam Undecided. S psi sploh ne bi šlo skoz. Kot eno vikendaško naselje prikolic je že blo, pa vsi s parcelcami in vrtnimi kamini in ne vem še čem Roll Eyes. Da ne govorim o tem, da so vse najlepše zalivčke, ki jih je bilo tam res na pretek in si imel vsak dan drugega čisto zase, zasedle jahte. Cry No, saj potem niti na Hrvaško nisva šla več kampirat. Bolj divje in manj spedenane kampe se najde bolj proti jugu, vsekakor od Zadra dol, pa seveda otoki ... nižje greš v Dalmaciji, bolj so "hecni". Vsaj tako je blo ... ampak spet, kakih 7 let nazaj že. Huh
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2766 : petek, 20.07.2012 : 14:00:26 »

Roko, ti pa imej svoj mir in uživajte vsi skupaj, v kateremkoli kampu že!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2767 : petek, 20.07.2012 : 15:02:49 »

Letos bi jaz sicer dušo prodala, za vsaj dva tedna meni ljubega Lastova. Pa je malo predaleč in ful so trajekte podražili, pa še naša najstnika, ki (še) hodita z nami bi težila 100 na uro zaradi "osamljenosti". In se nam ne zdi smotrno (preveč) denarja porabit samo za pot in še to za bogih 10 ali 14 dni, pa gledat zoprne frise zraven Tongue
Tam je zame meka, ki se imenuje Skrivena luka - kamp Skriveni. Tule gor se nič ne bojim delat reklame, ker ste fajn ljudje, kakim budalam pa sploh ne povem, kako je tam fajn Smiley V glavnem - zabačeno, kamp v oljčnem nasadu, do morja imaš kakih 800 m, plaža "nikakva" in to so zame samo plusi. Ni razvajenih familij, ni zdolgočasenih konformistov, so samo ljudje, ki jim ni mar, če je s tabo ob morju na eno osamljeni skalni polici pes ali traktor ali mastodont. Točno 4 leta nazaj sem cele dopoldneve lenarila v "bifejčku" na "recepciji" (ki je tudi domača dnevna soba lastnikov, po TV gledala olimpijske igre - začela z jutranjo kavo, ki se je nadaljevala v cedevito in potem v Karlovačko Grin Meni podobni "črnogorci" smo "šankirali" pred TV (ki ga doma nikoli ne gledam Tongue ), navijali enkrat za naše enkrat za vaše, se lepo imeli, ostali del moje familije pa je medtem pridno ribaril ali crnogoril v viseči mreži. In ko nam je končno "prekurilo", smo se odpravili do kristalno čistega morja, preplezali nekaj skal in nadaljevali s črnogorsko telovadbo v senci borovcev s knjigo v roki.

Saj pravim ... olimpijske igre in Skrivena luka - je ni lepše kombinacije Cheesy
Ko bova z Mojih spet "sama", bomo Rokota peljali tja na počitnice Smiley Če prej ne, čez 4 leta Smiley

Prvič sem bila na Lastovu l. 1989 ... in se zaljubila nesmrtno. Takrat sta bila dva druga kampa, ki zdaj ne obratujeta več, pa na črno se je kampiralo pa take reči, telefonirat smo šli k vojakom. Brez vode, elektrike, WC smo si skopali vsak svoj. Apsolutno romantično!
Tistih časov več ni, ampak na srečo so ljubi Lastovci zadosti pametni in (ali) leni, da svojega raja ne spreminjajo v diznilend Smiley In prav je tako!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2768 : petek, 20.07.2012 : 15:08:25 »

No, jst črnogorskega dopusta absolutno ne maram in bi "otok prestavila" za par metrov, kot se moj dragi rad izrazi, ampak za kak dan bi pasalo, se romantično čuje Cheesy.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2769 : petek, 20.07.2012 : 15:18:14 »

Oh SD, saj ni tako majhen otok Wink Bi lahko prehodila vse stezice podolg in počez, veš koliko jih je, pa če se človek aktivno z ribolovom ukvarja recimo (kot moj Damjan) in hara z gumenjakom na vse strani cele dneve, tudi ni dolgčas Smiley
Jaz pa ljubim oba ekstrema - eden je potovanje, kjer se vsak dan drugje zbudiš in minimalno šare prekladaš s sabo, drugi pa je biti stacioniran v enem romantičnem žbunju in si narediti pravi "vojaški tabor" in nekaj dni crnogoriti "pod palmo", nekaj dni šetati po hribih okoli (če je vreme oblačno), klesati kamen, izdelovati razne prčkatije iz naravnih materialov in brati knjige ure in ure Smiley
Mi je oboje na kožo pisano, hecno, a ne Smiley
Vsekakor pa bi se z vsemi štirimi branila črnogorskega dopusta tam, kjer nimaš "kaj delat", ker je že vse pošlihtano kot doma (hotel, apartma ...). To pa mi res ne paše.

Odkar je z nami Roko, moram misliti tudi nanj - torej potovanje od kraja do kraja vnajbolj vročem počitniškem času (dokler so otroci z nama), absolutno odpade, dokler imamo tale naš avtič brez klime - no go. Zaenkrat bomo mi lepo po črnogorsko telovadili, hihi Smiley Zdaj je pa še Moj šolnik postal, pa smo kar nekako obsojeni na poletje in počitnice ... no ja, mogoče bo kdaj ratal tudi kaka kombinacija Korzika aprila ali Sardinija oktobra ali kaj takega.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #2770 : petek, 20.07.2012 : 15:38:05 »

lastovo je tko kot pudlji ... ZAKON ... samo predaleč je zame ...  Sad

trajekti so dragi ko dva žefrana ... bale ... fajn mestece, meni zelo ljubo. samo unadva kampa sta pa zame ...  Lips Sealed čez komot ga ni  Grin Grin

mi smo bili kar nekaj let v veštru. in hodili po meso in na papice v bale. na koncu pa k dariu v rovinj NJAMI. to pogrešam full tukaj. saj tukaj je super, mam luxus ... sistem kampa samo da ni prikola ampak hiška in kopalnica in bojler za toplo vodo je v bajti  Grin

si pa s pudlji ne znam predstavljat divjega kampiranja ... ŽAL. lastovo bom pa ubodla, ko bo mel kdo pazit pse en teden in greva z mojim SAMA tja. neprecenljivo  Kiss do splita z avtom potem pa s čolnom "čez" mmmmmm  Cheesy Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2771 : petek, 20.07.2012 : 15:47:08 »

Ja, do Splita z avtom, pol pa s hitrim katamaranom (ki bi glih hudo drag) čez, pa en apartmajček najameš - to lahko greš pa tudi s pudlji Smiley Sama vas Lastovo je prekrasna, pa taki fajn zrelaksiran 2črnogorski" filing je tam Smiley "Lako ćemo .... polako" Grin
Valjda, tako kampiranje, kot se meni dopade ni šans za razstavne pse - enkrat so na Pagu imeli eni eno belo "omelce" (verjetno maltežana), pa si je ženska lase pulila in se po glavi tolkla, češ kakšna mona, da je psa v iglice in smolo od borov pustila - adijo lepa dlakca in razstave za en lep čas. Valjda, se mu je nalimalo in zapletlo med svileno dlakco malo morje "okraskov".
Meni se zdi prav fajn, da imamo različne preference, kar se komotnosti tiče - je vsaj lepo povsod zadosti placa za vse Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2772 : petek, 20.07.2012 : 15:54:03 »

Vsako tele ma svoje vesele, hvala bogu. Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2773 : petek, 20.07.2012 : 16:12:44 »

No tema je Njegova, ane. Njegovo Črnogorsko visočanstvo, ki trenutno še ne ve, da dobrih deset dni ne bo videlo tele postelje Tongue
  ljubezen

Pa še en poletni kičeraj v stripu Grin

"Pipi in Melkijad", veliki in mali ljubezen

 

 

 
Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2774 : petek, 20.07.2012 : 16:16:26 »

Tule pa še nekaj utrinkov z Lastova Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 180 181 182 183 184 [185] 186 187 188 189 190 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines