mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 15:32:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 181 182 183 184 185 [186] 187 188 189 190 191 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783216 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #2775 : petek, 20.07.2012 : 16:16:50 »

mamaF ... ne ne s katamaranom .. .s svojim gumenjakom  Grin Grin Grin majka  ... ga ni boljšga  Wink

poznam lastovo  Wink mamo veze tam  Tongue

no zdaj pa res ... Njegovo veličanstvo in podaniki se sigurno že repenčijo, da ena, ki pse matra z gumicami, drek meša v njihovi temi  

sem že nehala  predaja predaja
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2776 : petek, 20.07.2012 : 16:19:24 »

Nee, mi ljubimo gumice, ne bežat Cheesy Daj ti rajši v vašo temo kako slikco od Tardeče prilimaj, si precej v zaostanku Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #2777 : petek, 20.07.2012 : 16:27:39 »

drug teden  Grin Grin tole zdaj ni za v javnost ... me boste še zaprli  Grin Grin Grin

drug teden se pa spet "zrihtamo" in bomo za "v svet"  Grin Grin Grin

iz vseh koncev nekaj visi ... od iglic do čičkov ... ni da ni  (atheni ta trenutek še en konc papirčka iz gobca  Shocked Shocked ... grem prec preverit kje manjka)
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #2778 : petek, 20.07.2012 : 16:30:25 »

Kok sta pa huda  Grin Grin Cheesy
Logiran

čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #2779 : petek, 20.07.2012 : 16:37:22 »

 Grin Jst sem tudi takoj na Pipija in Melkijada pomislila. Kiss Kiss

Glede kampa pri Punta Križi sem glih pred časom spraševala na kamperskem forumu pa nisem dobila odgovora in evo na mojpes.net najdeš vse...  veselje Midva greva tudi na Cres v sredo in imam Baldarin na seznamu potencialnih kampov. Natančneje na tretjem mestu. Grin Če ne druzga pojdeva verjetno vsaj pofirbcat, če se splača naslednjič it tja. Wink

V Balah (San Polo) sem pa tudi jaz doživela šok 3 leta nazaj, je pa še vedno dosti bolje kot v kakšnih drugih kampih. Joj komaj čakam morje.... vegi

Roko in familja uživajte na polno, mogoče vas pa še kje zagledam. Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2780 : petek, 20.07.2012 : 17:15:34 »

Čaja, mojo telefonsko imaš na hrbtni strani slike od Urle in Azurčice, daj si jo v spomin, pa pozvončkljaj, če bosta res slučajno v baldarin zašla. Neprijatelji Willkommen na kafe Cheesy (Roko se pa že zdaj za glavo drži ,b  Evil )
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #2781 : petek, 20.07.2012 : 20:00:53 »

MamaF, želim vam en lep dopust !
Ko boste nazaj, bo Bertolinček že skoraj
tako velik kot NVMM. Shocked Kako vidno raste. Kiss
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #2782 : sobota, 21.07.2012 : 20:37:16 »

Čaja, mojo telefonsko imaš na hrbtni strani slike od Urle in Azurčice, daj si jo v spomin, pa pozvončkljaj, če bosta res slučajno v baldarin zašla. Neprijatelji Willkommen na kafe Cheesy (Roko se pa že zdaj za glavo drži ,b  Evil )

Velja! Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2783 : nedelja, 22.07.2012 : 16:16:45 »

Mi smo trenutno še doma - spakirano je bilo vse že sinoči, pa je naš Šefe še eno kamnito "malenkost" moral nekje zmontirat, zato odrajžamo šele zelo zgodaj jutri Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #2784 : nedelja, 22.07.2012 : 23:32:32 »

S.klapa vam želi en super fajn dopust, uživajte  Kiss ljubezen
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2785 : nedelja, 22.07.2012 : 23:32:56 »

Uživajte Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2786 : ponedeljek, 23.07.2012 : 00:50:24 »

Uživajte Cheesy

pot pis  Cheesy Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2787 : ponedeljek, 23.07.2012 : 01:06:43 »

Letos bi jaz sicer dušo prodala, za vsaj dva tedna meni ljubega Lastova.

A ti tudi Cheesy Shocked  Cool Kiss

Kdaj ste bli nazadnje? Najlepše morske dopuste sem ravno na tem otoku preživela Smiley Oče je pa v mladih letih tam vojsko trpel Tongue
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2788 : ponedeljek, 23.07.2012 : 01:07:37 »

Pa uživajte Cheesy Kiss
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2789 : ponedeljek, 23.07.2012 : 02:03:24 »

A ti tudi Cheesy Shocked  Cool Kiss

Kdaj ste bli nazadnje? Najlepše morske dopuste sem ravno na tem otoku preživela Smiley Oče je pa v mladih letih tam vojsko trpel Tongue
Nazadnje 2008 (so fotke na prejšnji strani, klikni na link Wink
Tule pa še nekaj utrinkov z Lastova Smiley
Tudi moji najlepši dopusti so se tu dogajali!
Vojašnica je pa (bila) noro lepa (mislim - na lepi lokaciji), moj dragi je bil prav navdušen, je rekel, da bi on z veseljem tam trpel vojsko Grin Na zadnjem obisku tam sem našla na enem kupu en priročnik za bolničarje pa eno majhno staro vojaško srajco - še lepo ohranjeno - sem vzela oboje s sabo za spomin domov. Pa tri sadike agave, samo so mi letos pomrznile v garaži, ko je bil tak mraz Undecided
V začetku devetdesetih pa smo hodili po vodo in telefonirat k vojakom dol v Ubliju v vojaški "hotel" pa po čike v restavracijo in na super dobro kavo Smiley Pa v slaščičarno "Šiki" na šamrole, šamšnite in "ajskafe" (prvič mi je dal v mrzlo kavo eno kepco vanilijevega čist trdega sladoleda pa dve kocki ledu, sem se skoraj polulala Grin
Pa vsi (kampisti, domačini ...) smo se zbrali v pristanišču okoli sedmih, ko je prišel trajekt - tavečji dogodek dneva Grin pa takrat smo potem čakali pred trafiko v gosjem redu, da smo si lahko kupili kak časopis pa čike Smiley
Lastovo je zakon!

Zdej grem pa kooončno za ene dve uri spat, pol pa zjutri proti Krku in od tam na Cres, ker zaradi burje je prav možno, da bo Brestova - Porozina kaj zaprto. Tudi vi se mejte fajn tule gor, pa držte pesti, da se bo Gvantanamo Roko v belem svetu lepo obnašal. Nagobčnik za na trajekt je že vzljubil, ker sem ga prej par dni z mačjo pašteto mazala pa klikala, ko ga je oblizoval in gor imel kratek čas (sem žleht, a ne), pa se mu že ob pogledu nanj cedijo sline Grin Revež ne ve, kaj ga čaka v resnici - tavžent neprijateljev in to - brez gat

 Kiss Kiss Kiss vsem oboževalkam Črnega Louca in Filozofa
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 181 182 183 184 185 [186] 187 188 189 190 191 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines