mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:37:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783448 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2805 : nedelja, 05.08.2012 : 14:48:21 »

Pa kakšen FKK je to, če imajo vsi psi plašče, da še nagih bejb ne moreš gledat Angry Angry
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #2806 : nedelja, 05.08.2012 : 19:19:27 »

Evo, mačkončka lahko nadaljna 4 leta za OI vadita odbojko na mivki Smiley Ali pa uvedeta novo disciplino - košarko na mivki Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2807 : nedelja, 05.08.2012 : 19:37:19 »

Tudi Wrestlink (klik) sta začela skupaj trenirat

evo dokas da teli genca prema Ga orJaške muskeljne kerje Albert Ajnštajn mišiČjaka prec is ringa vun vergu
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2808 : nedelja, 05.08.2012 : 23:27:45 »

evo dokas da teli genca prema Ga orJaške muskeljne kerje Albert Ajnštajn mišiČjaka prec is ringa vun vergu
Ma Čko rulz Kiss
je reku Berto Ajnštajn Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #2809 : ponedeljek, 06.08.2012 : 00:34:37 »

welcome back  Kiss Kiss Kiss ... krasne fotke dopustnika in mačja razbojnika ljubezen
Logiran
JasSab
midi
***
Sporočil: 174



WWW
« Odgovor #2810 : ponedeljek, 06.08.2012 : 07:57:56 »

O bratec is back  ljubezen sem vesela da je bil tako priden!! Pa kako lepi smo  ljubezen  ljubezen
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #2811 : ponedeljek, 06.08.2012 : 19:12:47 »

O kako se je imel Roko fajn. Smiley Midva sva se na drugi strani otoka večinoma šla črnogorsko jogo, tako da nisva šla nič v vaše konce.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2812 : ponedeljek, 06.08.2012 : 21:14:23 »

Jupi, ste nazaj - če bo še kakšna fotka Punta Križe bo nadkulsko, če ne, bomo pa s temi zadovoljni Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2813 : ponedeljek, 06.08.2012 : 23:24:36 »

Fotk s Punta Križe na žalost nimam prav nič več pametnih. Je pa tako, saj razumete - v FKK kampih ni zaželjeno ravno s fotičem naokoli strašit Wink Če že, bi itak slikala samo Rokota in Bajko, pa še to, kamor ni ljudi - valjda. Pa vsako jutro, ko je bila lepa svetloba in še nikjer nobenega, sem se šele na koncu spomnila, da je Nikonček v šotoru ostal Undecided Edino žal mi je, da se nisem spomnila enega kul gospoda Nizozemca, ki je bil s prikolico in je imel prekrasnega češkoslovaškega voljčjaka vprašati, če ga lahko slikam. Da bi vam pokazala, v kaj sem se tokrat zacopala sram Wauuuuu, mene je totalno očaral (pes, seveda - no, tudi gospod je bil krasen sogovornik, me je med drugim spraševal, kako je pri nas urejeno kaznovanje šteparjev in švercarjev Wink ) Taka orjaška, dostojanstvena mrcina, točno tako je ležal na čisto svojem (človeškem) ležalniku pred prikolico kot moj NVMMiško na likalni deski. Tapravi desc Cheesy
Roko, ki je sicer zelo družaben, si ni niti drznil siliti k njemu in ga vabiti k igri, kot to počne rad z drugimi psi. Pa ni Volkec nič njuril - samo z držo telesa je nakazal, da je tu itak on glavni. Res prekrasen, nežen, prijazen in cartast Volk (saj se mi zdi, da mu je res ime Wolfie). Navdušena totalno Cheesy

Tadruga ljubezen pa je bila mala, 5 mesečna whippetka Aška od enih Slovencev. Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii melaaaaaa ljubezen ljubezen Taka mini miška ljubka nežna Kiss Tudi Rokotu se je dopadla, sem mu rekla, da se mora zdaj še par let fajn truditi in ratat čisto priden, da mu bomo zrihtali enkrat tako sestrico Smiley

Se pa odkupim še s par fotkami mojega cukrčka Bertolinčka, teroristka malega s špikastimi zobki in velikega lovca na ... gobice vileda Parkrat na dan mi zvleče eno iz tuš kabine in jo potem premetava po celi hiši, da je vsa polna Rokotovih dlak Najpridnejši mucek pod soncem, še sesati mi kmalu ne bo več treba na tak način Grin

Tule sicer mrcvari Rokovo ŠIP




Tule pa kaže svoje sladke podplatke in noro lepe tigraste vzorčke Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #2814 : ponedeljek, 06.08.2012 : 23:44:43 »

Ja vileda mački so zakon. Sploh, če je vileda še zelo namočena. Naši so naredili pravi poligon na tleh. Je super drselo, ko so zalagali ovinke Evil.
Kjut so vaše marcine Kiss.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2815 : torek, 07.08.2012 : 07:36:49 »

Prosim, da tega z viledno ne govorite naglas, ker to je pri nas bilo enkrat zeloooo aktualno  Angry in zdaj ni več.... Evil Vileda je vedno končala v mini koščkih... tako, da od pomivanja nismo imeli nič.  Roll Eyes
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2816 : torek, 07.08.2012 : 09:32:19 »

no, tudi gospod je bil krasen sogovornik, me je med drugim spraševal, kako je pri nas urejeno kaznovanje šteparjev in švercarjev Wink )
Kako je pa pri njih? To me res zanima, kako imajo urejeno.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2817 : torek, 07.08.2012 : 10:08:29 »

Podobno kot pri nas, zakoni so, vendar je težko nadzorovati. Ampak kazni so in če sem prav razumela, prav krepke ob dokazanem mučenju živali in podobnih zadevah. Pa odvisno je dosti od pasemskih klubov. Eni so zelo strejt in izključujejo po hitrem postopku člane, ki ga kaj "sračkajo" in jim tudi zelo slab sloves ustvarijo. Pri njegovi pasmi problemov ni - sam je svojega Volka čakal cela tri leta, prej ni bilo moč priti do mladiča. Drugače pa je, kolikor sem razumela, zelo odbvisno tudi od trenutne popularnosti pasem ... tudi pri njih je bil zlati prinašalec "top hit" nekaj let nazaj in takrat se je dogajalo vse živo - v bistvu tako, kot pri nas.
Tudi po "živalski policiji" me je spraševal - nisem čisto ziher ali gor imajo kaj takega ali je rekel, da se zavzemajo za to.
Ko sem mu povedala, kje živim (blizu IT meje), je takoj vedel za to, da vsake toliko zasežejo kak kombi, poln "puppy mill kužkov" iz vzhodnoevropskih držav.

Je pa res, da sem se toliko slinila okoli Volkca in je bil gospod zato navdušen nad mano "ker se ga vsi ostali bojijo Grin ), da je beseda tekla bolj o njegovi pasmi in o tem, kako se srečujejo po celi Evropi člani "Wolfdog" klubov in take.
Resne debate o zakonodaji etc. sva bolj na hitro obdelala Wink

Po mojem bo znala tudi FŽ kaj povedat, kako je deželah Beneluxa urejena ta problematika, se jo moramo spomnit ob priliki kaj vprašat Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2818 : torek, 07.08.2012 : 11:49:59 »

Prosim, da tega z viledno ne govorite naglas, ker to je pri nas bilo enkrat zeloooo aktualno  Angry in zdaj ni več.... Evil Vileda je vedno končala v mini koščkih... tako, da od pomivanja nismo imeli nič.  Roll Eyes
Vileda je v nevarnosti pri nas zaradi Rokota Angry Suha, seveda - če jo slučajno dobi, jo zdesetka na prafaktorje, tako kot papirnate robčke in brisačke. Zato pa viledice skrivam na vsa nemogoča mesta, a Bertolin je pravi vragec, celo v umivalnik v kopalnici mi je včeraj splezal - po viseči brisači in košu za umazano perilo. Čak Noris stil Tongue

Pa napada vse živo, skače na glavo Rokotu, Miškotu, meni se obeša za rob krila, norc naspidirani ljubezen Potem pa mu zmanjka baterij in gre spat v Rokovo kletko Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #2819 : torek, 07.08.2012 : 12:05:38 »

A ne, koliko veselja prinese k hiši eno tako
malo bitje. ljubezen ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines