mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 12:34:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 187 188 189 190 191 [192] 193 194 195 196 197 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782865 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2865 : sreda, 15.08.2012 : 01:31:27 »

Po dolgih tednih pavze (zaradi kao počitnic) sva šla danes spet v nemško šolo Cheesy Jooooooooooj, kako je pasalo, wooohooooo, nemška šola rulz, radler za povrh pa tudi veselje

25. 8. nastopamo na sežanskem občinskem prazniku, celih 15 minut, ma mora biti baje "u nulo". Konc črnogorskih počitnic za nas Tongue Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2866 : četrtek, 16.08.2012 : 01:01:05 »

Nočni šiht ali trpljenje mladoletnega mulčka Tongue

Kaj delaš? kaj maš to?


Kaj je pa tule?


A boš še dolgo? Eh, preden bom dočakal čohanje ... zzzzzzzzzzz





Zjutraj pa gas v tem stilu naprej Cheesy


mejte se! Bertolin  Kiss Kiss

Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2867 : četrtek, 16.08.2012 : 07:09:38 »

Joj, na zadnji slikci zgleda kot, da je NVMM sklatil malo muhco - z eno potezo...  Cheesy Grin Grin
Kakšne pocukrane mate vi takole ponoči...  Kiss Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #2868 : četrtek, 16.08.2012 : 10:03:44 »

Mucek  ljubezen
Zadnja slika je dobra  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2869 : četrtek, 16.08.2012 : 12:26:24 »

Joj, na zadnji slikci zgleda kot, da je NVMM sklatil malo muhco - z eno potezo...  Cheesy Grin Grin

Ja saj, tako se tudi zgodi, ko muhca mala nadležna vdre v gospodov zasebni separe Grin Tale mali teroristek ima zaenkrat samo še dve prestavi - "u fole" ali šesto, vmes ni nič Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2870 : četrtek, 16.08.2012 : 13:21:44 »

Pa Rokota ste ene tolk zdresirali za hausarest kot mi našo Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2871 : četrtek, 16.08.2012 : 14:01:56 »

A ne, Roko je pa zelo priden v hausarestu. Ne bom rekla, da je notri srčno rad, sam se nikoli ne spravi počivat noter (zakaj pa bi se, če so kar 3 postelje na dosegu tac Tongue ), ampak, če ga pošljem noter, ne protestira in tudi ne njuri nič  Wink Razen če glih takrat pride kak Neprijatelj mimo, je treba zgroženo komentirat - ampak komentarji so itak tudi izven boxa, magari čepi na postelji in si večinoma niti ne upa prit pogledat, kaj za eno čudo nas ogroža v kuhinji Evil

Mu ni problema bit v boksu tudi več ur, ne glede ali je sam ali je še kdo v hiši. Takole v boksu ga pustim, če odrasli kam gremo, pa mulci mal na hojladri vrata odpirajo in kako gužvo z neprijatelji zganjajo (nikol ne veš, jaz sem raje ziher) ali pa kar tako, če se mi ne da ga gledat pod nogami, pa če hočem malo prezračit Smiley

Na morju je bil pa sploh prav vesel v boksu (itak, same grozovitne stvari vključno s splapolajočimi tendami vse naokoli) Evil, tam je pa večkrat pri odprtih vratcih notri ležal in gledal, kaj počnemo mi Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2872 : četrtek, 16.08.2012 : 15:00:12 »

Zgleda že kot mačja vikendica Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2873 : sobota, 25.08.2012 : 01:47:57 »

Ojla! Jast sem končno doma. U svoji hiši Cheesy
Tri dni so me vlačni po Neznanih krajih. Dosti je bilo Strašnih reči pa tudi ne strašnih. Danes so me končno domou peljali. Sem biu že veseu. Ampak neza dougo, Sem morau zvečer u Nemško šolo. Tam je blo use strogo. To niso nobene počitnice - Jast jih bom use prjaviu. Jutri sene bom mogeu javit ker mebojo Matrali. Se bom scvrel na ražnju po nemško.
ne pozabit name mogoče bom preživeu.
Bom povedau potem še kaj več od kaoPočitnic če ostanem žiu. Mogoče bom napisau celo zgodbo za natečaj o nezabaunem žiulenju. To je moja žiulenska Zgodba itak.
Zdaj paše ena slika kako sem se morau matrat nausezgodau učeraj. Se vam smilim 100%.

Čau. Roko, ki me kličejo "ponarejeni hrvaški oučar zmešan szi hrtom"


PS: Pa ne verjet usega kar vam bo Moja natvezla. Žiulenje ni noben praznik - je delouni dan!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #2874 : sobota, 25.08.2012 : 08:01:11 »

Roko, ti se meni vedno smiliš v dno srca  Cry  Cry Je težko verjet, da se lahko tolko tegob na enega samega psa zgrne
 Sad
Ampak ovce si pa dobro okomandiral, kar vidi se, kako se jim noge tresejo.  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2875 : sobota, 25.08.2012 : 08:04:34 »

Dej dej Roko, kar te ne ubije, to te okrepi. Zih si pri Ani kej dobrega za jest dobil, lahko si ovce gonu po pašnikih in Maršija za rep cukal Evil
Kaj češ lepšega Tongue Tongue
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #2876 : sobota, 25.08.2012 : 14:20:49 »

"ne pozabit name mogoče bom preživeu.
Bom povedau potem še kaj več od kaoPočitnic če ostanem žiu. Mogoče bom napisau celo zgodbo za natečaj o nezabaunem žiulenju. To je moja žiulenska Zgodba itak."  mal bl zgoraj by mama F

Nov natečaj? Super Wink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2877 : sobota, 25.08.2012 : 21:30:52 »

Roko, ti uboha hmajna  Kiss Kiss Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2878 : sobota, 25.08.2012 : 21:54:16 »

Roko, ta nemška šola in ta tvoja nemška šefica, pa sta očitno čisto ubila tvoj borbeni duh, revček  sram Kiss

Kako nedolžno in milo gledaš mimo vseh slastnih rebrc, ki se še s kožo pasejo tebi pred nosom  Cry

Sočustvojoča Bindi- nikoli taka  stop  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2879 : sobota, 25.08.2012 : 22:42:45 »

Roko, ta nemška šola in ta tvoja nemška šefica, pa sta očitno čisto ubila tvoj borbeni duh, revček  sram Kiss

Danes pa res Tongue Sem morau preživet vroč asfalt, ful gužve, dve plehmuski, motoriste, mažoretke, štante in konjsko uprego in podobne zadeve na procesiji u Sežani. Še prej pa pred miljontaužent ljudmi na ene parkirišču nastopat szi mojimi sošolci u pošlušnosti in bit priden Angry Najbol so me prestrašli uni ot plehmuske ki nimajo nobenga opčutka za glasnost jast pa sem morau u neški rauni liniji szi drugimi pesi polek hodit. In usi so nas gledali.
Jast sem zmatran tolk da vam še lepih Slik ot Soče ne upam pokazat.
Nikol več nočem na opčinski praznik kerje zaneč. Nemška šola paše na naš traunik nepa u Sežano samo tobom rekeu. Smiley Se kej čujemo jutri.

Bindi, ovce so strašne žvali - ne si želet dabi bla blizu, kerte lahko požrejo - ful grdo gledajo ubocga pesa Huh
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 187 188 189 190 191 [192] 193 194 195 196 197 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines