mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 16:35:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 196 197 198 199 200 [201] 202 203 204 205 206 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783337 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3000 : četrtek, 27.09.2012 : 12:38:40 »

MamaF, pa saj ti si Arabelin prstan v živo - Berto si zaželi Parižanko, Berto dobi Parižanko!  Cheesy

Daj, prosim uporabi Arabelin prstan še zato, da narediš Samota pridnega! 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3001 : četrtek, 27.09.2012 : 12:40:18 »

Samo JE priden  Angry Angry Angry

mamaF, raje uporabi ta prstan, da Samooklicani narediš eno luknjo v glavi, da ji lahko vliješ not to dejstvo  Angry Angry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3002 : četrtek, 27.09.2012 : 12:55:19 »

Mislim, kakšne izjave, da Sami ni priden. Ja. kaj pa je drugega maček sploh lahko?!?!  Roll Eyes Roll Eyes Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3003 : četrtek, 27.09.2012 : 15:40:25 »


Daj, prosim uporabi Arabelin prstan še zato, da narediš Samota pridnega! 
Khmmm ... bom naredila Samota še bolj pridnega Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3004 : četrtek, 27.09.2012 : 16:17:53 »

Mislim, kakšne izjave, da Sami ni priden. Ja. kaj pa je drugega maček sploh lahko?!?!  Roll Eyes Roll Eyes Evil
Evo, kratko in jedrnato povedano Afro

Sicer pa, kako pa mačku imeriš pridnost? je v resnici bolj priden tale, tale ali morda taleCool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3005 : četrtek, 27.09.2012 : 18:34:52 »

Samo JE priden  Angry Angry Angry

mamaF, raje uporabi ta prstan, da Samooklicani narediš eno luknjo v glavi, da ji lahko vliješ not to dejstvo  Angry Angry
Cats, počasi se daleč pride. Samooklicana je res bolj na trdo, po nemško vzgojena, ampak ni za obupat. Kakor je odlična inštruktorica fizike zame, tako zna biti tudi zelo dobra učenka. Bolj trmasta sicer, a do takrat, ko bom jaz nemško šolo končala, bo tudi ona prvi del Mačjih Resnic predelala Wink Langsam aber sicher!

Glej, obe sva še toliko mladi, da imava še kar nekaj časa ... pa tudi večeri za klepete po skajpu so dolgi  Grin
Že to, da tačas, ko klepetava, jaz tele mačke rišem, je dober znak, ane Tongue

Je pa res, da Ji vsakodnevno ponavljanje mantre :"Samo JE priden" ne bi nič skodilo  Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3006 : četrtek, 27.09.2012 : 21:11:41 »

Meni ni nič jasno  Sad
Odkod sploh ta ideja, da Samo ni priden?  Angry

Kater maček pa sploh lahko je ne-priden???
Tukaj vam je nekje en zobnik moral preskočit... c  c  c
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3007 : petek, 28.09.2012 : 11:41:25 »

Še dobro, da nismo na veganskem forumu ...  Evil
[/img]
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3008 : petek, 28.09.2012 : 11:41:53 »

Ups!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #3009 : petek, 28.09.2012 : 11:42:56 »

A to je bogomoljka?
Ti, ti lovec  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3010 : nedelja, 30.09.2012 : 00:33:32 »

Pri nas ni nobenga reda več Angry

Nekatere onikajo in jih strežejo odspredi in odzad




Nekateri pa smo diskvalifecirani  Sad


Zdaj pa poslušte, kakšne grozovitne Krivice in Prevare se Meni dogajajo  Lips Sealed
Učeraj je Moja ustala z obema levima nogama in jebila sitna ko hudič ker ji ni blo N-Č prav kar soji rekli je njurila. Najprej grozdje trgat je morala inpotem še neki za Službo ki je sloh nima u resnici delat in nazaj grozdje in še jast sem en drek pojedeu in je bla jezna skratka ni se lepo obnašala do Mene. Na srečo je prišla Tema in semse veseliu da zdaj bo pa boljše ker Moja šele u Temi funkcionera Človeško. Čez dan je Zoprna Angry Tudi Telefon jije zazvoniu in je ratala Vesela in je hitela kuhat Kafe. Jaz sem si nedoužno misliu, da si kuha kafe kerbo spet celo noč risala in mibo dala mir. Ampak potem ješe enkrat Telefon gledala in bla vesela in Jast semse že ustrašiu da prihajajo Črni Oblaki oziroma Obiski ker takoje ponavadi ko ona kuha kafe in da 3 šalce na mizo. Jast sem se šeu u Spalnico skrit za gvišno in Ona mije rekla najbom Priden in da je nesmem Razočarat ker soto Pomembni Obiski bom že vidu Gdo pride.
Toje biu že slab znak da bom morau Videt Obiske Lips Sealed

Potem ješla ven in sem slišau kako prihaja nazaj pret hišo z dvemi ženskimi glasovi. To ni biu dober znak zato sem začeu lajat Na Pomoč! Na pomoč! u sobi.
Potem sem slišau da čvekajo u Kuhnji in sem še upiu Na pOmoč in Ona je pršla me nazjat da moram bit Tiho in se umirit čene ne bo Dobro Shocked
Jast sem takoj začeu spet Lajat kermeje blo strah kaj se dogaja Tam!
Ampak je prišla spet in rekla da nesmem delat Sramote in jo imet za Norca!

Potem je šla še trikrat ven in noter in mi Zatežila, u Kuhnji paje rekla da sem smotan in si itak ne upam prit Ven tudi če so Vrata mal odprta! Jast nisem biu N-Č kriu ampak sempa hoteu iz za Njo pogledat kaj je Tam.
Ampak - ko sem prihiteu u Kuhnjo ni bilo Moje Mame!  Undecided Tam pa je bila ena zelo Prijazna in Lepa gospa zsi očali in mi je prijazno rekla, da sem lep kužek in še "ustrašiu se je, lejga". Jast semjo lepo povohau in pozdraviu kermi je bila takoj Ušeč njena dobra Duša! Kiss
Potem se pokukau še na drugo stran Mize in tam sem natleh videu ene čevle, kimi niso bli N-Č ušeč zato sem jih hotel Pregnat in sem zalajau na Njih.
Potem pa - o Groza Shocked
Tisti Čeulji so skočili po konci in nato sem slišau take Glasne besede u enem jeziku groznem hudobnem kiso pomenle: Boš šou al neki tacga in potem takoj še je Moja zarjovela inme stisnla ob Vrata in zadavla za moj Vrat in zakričala "kaj je zdaj to" in takoj "mrš nazaj kdo ti je dovoliu is Sobe prit" in sem tekeu takoj nazaj se skrit pot Mizo u Sobi in je rekla "Ubiču boga u tebi, baraba črnogorska" Lips Sealed Undecided

Jast sem se Treseu ona paje šla nazaj in je rekla unim čeulem "a si vidla barabo" Lips Sealed

Potem pa to še niblo use. Sem biu čist priden in tiho in potem je Moja otprla vrata in mi rekla da moram z Njo na Poprauni Ispit. Lips Sealed Sem se obotaulau ma sem morau. Na srečo je še Tam sedela tista Prijazna Gospa in me Milo gledala Smiley
Ampak ko sem že hoteu se skrit nazaj na Varno je Moja rekla "o nene, to pa ne, zdaj se bo šel še k Samotovi opravičit".
O mujtibuhnebeški - tisti grozni Čeulji so dobili še obraz in res je bila Samotova Šefica  huh.
Jast sem kar Zmrzniu in se skrivau moji za Hrbet kerme je bilo Sram in Strah Undecided Tudi prijazna Gospa je rekla dame je Strah in sigurno si je ona edina mislila da sem bogi, bogi!
Ampak Moja se ni dala in sem morau Sedet tam pred Samotovo in ona se je na Tla usedla in mi začela nekej prijazno govort, samo mene ne prepričaš kar tako. Se nisem je upal niti v Oči pogledat, ker sem se bau dame bo kregala! Ampak ona mi je rekla "sedi" in "prostor" in "tačko" in mi je dala Priboljške!
Jast pa nisem n-č več razumeu! kako te lahko najprej eden totalno Prestraši potem pa ti lupčka da butnglavc Ampak je pa še zmeraj ostala Prijazna in sem ratau kar malo bol veseu!
In potem je na Srečo še MOj Šefe prišeu in sem biu olajšan ker on je velik in močen in bi me sigurno braniu čebi Moja in Samotova spet kaj naklepale proti meni Wink
No, potem pa smo se šli usi skupaj poslauljat ven do Auta in jast sem morau lepo sedet in počakat da seje Auto otprl in da sem noter videu dva Psa. Kosta skočila Ven lepo počasi sem biu zelo priden in nisem nič Zalajau in meje moja zelo pohvalila in potem sem lahko Psa od blizu pogledau.
In toje biu najsrečnejši Trenutek u tem groznem dnevu - ker oba Psa sta bila NVMP in G. Pes Osebno bravo veselje
Takoj sem biu zelo veseu in bi najrajši nabijau kroge z NVMP če bi ga Samooklicana spustila, samo ni hotla, ker je zraven Cesta (u resnici pa zati kerje žleht). Sem pa slišau, kako je Prijazna Gospa Samotovi večkrat rekla "dej, da ga ne zadušiš" , Samotova pa "ja ga moram kurigirat, ker je junc"- in to je biu zame znak za prepoznavanje! Seveda - Prijazna Gospa je Zlata mamica od NVMP-ja Kiss
Zelo zelo sem biu veseu tudi pozdravov od G. Psa, ki je lep in velik in tudi se mi je zdelo lepo, da se Moja ljubčka z Njim nisem biu nič nesrečen zarad tega ker sem vedeu, da bo zdaj Dobre volje. In jast sem lahko se pod repom tačas povohal z NVMP in malo Mojo na Povodec navil, hehe Tongue

Tako seje končal dan, meni je bilo Žau da sta morala NVMP in G. Pes že nazaj u Auto, jast pa sem sam ostau. Ampak mi je še enkrat Zlata Mamica od NVMP rekla, da sem lep kuža Cheesy
Tudi Samotova je rekla, da me ma rada ampak Njej nikol več ne bom verjeu ker je taka kot Moja. In še moja je zadovolna da sem si glih samotovo upau nalajat pa čeprav po pravici sploh ne bi smeu lajat ampak če že sem narediu napako sem usaj slišal Molitvice, je rekla Huh

Jast bi rat imel Zlato mamico in oba Psa doma, une dve bi pa poslal u Logor, kersta Žleht!

"ubiču boga u tebi," je rekla trmoglavka jezen

Sem zelo Užaljen.
Vaš Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3011 : nedelja, 30.09.2012 : 00:44:37 »

Ja, Roko, to je pa tako, ko se na napačne čevlje spraviš. Ne samo, da si bil deležen kozjih molitvic, še zašpecala sem te danes Vrhovni poveljnici kasarne na Hribčku.  Evil In ne samo to, tvojo Šefico sem pa pohvalila.  Cool

Kruto je tvoje pasje življenje!  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3012 : nedelja, 30.09.2012 : 00:50:14 »

Ti si taka kot Moja ... Zlata Mamica me zihr ne bi zašpecala Sad Moja je rekla: "Nč napačne čeulje, nobene čeulje ne smeš, teslo!" Sad Teško meni.
Zdej bo pa še Povelnica zihr pršla Strašit Cry Jast bom šeu na Gorensko k NVMP živet Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3013 : nedelja, 30.09.2012 : 02:18:14 »

Bertolinu rasejo prvi stalni zobje in hkrati si je zrihtal novo punco Grin ljubezen

To je prelepa Carica Milica in Ljubljane Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3014 : nedelja, 30.09.2012 : 02:32:10 »

Mene pa vedno zanima, kako uspe mamaF kaj naslikati ob tako zagnanih pomočnikih. Pa tudi nič umazani od barve ne zgledajo nikoli  Shocked
Skuiki, evo, še nekdo ima enake probleme
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 196 197 198 199 200 [201] 202 203 204 205 206 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines