mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:01:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 197 198 199 200 201 [202] 203 204 205 206 207 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782684 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3015 : nedelja, 30.09.2012 : 16:43:05 »

Jaoo, kaj sem se narežala zgornjemu zapisku  Grin grozni čevlji so dobili še obraz  Grin

mamaF, če boš kdaj nehala risat, lahko začneš pisat  Afro
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3016 : ponedeljek, 01.10.2012 : 08:20:23 »

Zaradi spleta okoliščim Arabela danes ni šla (še) spat, zato je možno, da se mi že rola.
Poslušajte tole:
Ob sednih zgooodaj zjutraj s slušalkami na glavi sedim za mojo pisalno mizo, nekaj rišem in slišim zunaj neke čudne zvoke. Aha, bager je prišel in vsa mehanizacija, ker nam bodo pred hišo skopali (spet) nek jarek in nas priklopili na kanalizacijo. OK. Nakar slišim glasove moških še na drugi strani hiše, v bistvu pred okni moje spalnice in kuhinje. Grem pogledat, kwa dugaja, ker razen tujih človeških glasov ni slišati nobenega drugega.
me skoraj na r't vrže, ko vidim Rokota ležat na tepihu pred vrati in TIHO poslušati neprijateljske glasove. Potem mu pripnem povodec in odprem vrata. Ga moram dvakrat poklicati da gre za mano ven. Zunaj, pet metrov stran, dva Gradbena Neprijatelja prestavljata moje rože in mečeta ven naše tlakovce. Roko pogleda njiju in se nameni v kontra smer. Lulat. Greva lulat in se vrneva nazaj. Neprijatelji še zmeraj na dvorišču, ene glasno zakriči "Dobaaar juter". Odzdravim in bolj trdno primem povodec.
Roko pa nič. Na flexiju teče pred mano naravnost do vrat in hitro v hišo.

Neprijatelji nadaljujejo z razbijanjem in komentiranjem, Roko pa teče v spalnico, se zvali na posteljo in ne pisne "niti besede" (ja, tale debata o počlovečenju je vplivala name Grin )
Dva metra od moje postelje, na drugi strani zidu, dva Neprijatelja še vedno razbijata tlakovce. Roko pa nič.

ne vem, kaj naj si mislim ... upam, da niso sanje Cheesy Arabela gre zdaj spat Wink

Smetka, bereš tole? Kiss

Zdaj pa od čudežnih doživetij nazaj k Arabeli Tongue

Kar si moj mali Berto želi, to Berto dobi Kiss


Iz serije "VIP loža", ki jo zaenkrat sestavljajo Henri, Maru, Carica Milica in NVMP pa portret Njegovega Veličastja, še "topel" Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3017 : ponedeljek, 01.10.2012 : 08:27:23 »

Roko, pa saj te je čisto počlovečila Grin Cheesy Bravo!!! Kiss
(Tole se nanaša samo na zadnji post ... zdaj grem pa brat rikverc Roll Eyes Wink).
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3018 : ponedeljek, 01.10.2012 : 08:41:36 »

Eh, jaz itak zdaj ne bom mogla spat, ker mi glih pred oknom (pritličje, za tiste ki še niso prišli špilat Neprijatelja k nam) trenutno greznico praznijo.
Črnogorc je pa v tem trenutku takole:


A mislite, da je res že tolko počlovečen, da še Na Pomoč ne zna več vpit? Shocked
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3019 : torek, 02.10.2012 : 22:49:38 »

Torej:
pogled z okna naše spalnice oz. pogled s postelje, kjer Roko rad poležava, je tudi danes takle:




Neprijateljev nismo fotkali, ker se to za dame srednjih let verjetno ne spodobi glih (da visijo skozi okno spalnice in s fotoaparatom lovijo pet prepotenih dedcev, medtem, ko je lastni mož službeno en teden  odsoten - sicer na morju!!!, obkrožen s študentkami!!!) Evil

Medtem, ko take ogromni stroj rohni pod oknom, pa se na postelji dogaja takale zabava Grin




... in seveda tudi kursink trening

Neprijatelje je Roko celo opazil. Pravzaprav sem mu jih naredila opažene Evil Sem jih povabila na kafe pod tendo pred hišo, Roko pa je moral tačas spremjlati ta krimimal par metrov stran, pripet na povodec. Prvega in drugega je sicer na hitro nalajal, ma daleč od njegovega "alarma". Tretjega pa ne več. Pri četrtem je izgledal že stoično vdan v usodo, potem sem ga milostno odvedla nazaj v hišo, kjer je legel na tla pred vrata in opazoval "kriminalne dejavnosti" zunaj Tongue Peti Neprijatelj je opazil Rokovo tablico pred vhodom in neke naše morske lovske relikvije, ki jih je mož obesil tja. Ko sva stopila bližje, je Roko skočil pokonci in se tekel skrit nekam na hodnik. Svašta. Neprijatelj se nalima pred vrata, skoraj na šipo, on pa rep med noge  Evil
Potem je še malo po babje zabevskal iz varnega zavetja in konc Cool

Ko je sin prišel domov iz šole, me je začudeno vprašal, kje je Roko. Je bil prepričan, da je z mano tule pri računalniku (daleč od nevarnega območja), da pač ne bi lajal na vsak premik pred hišo Wink
In mu ni bilo nič jasno, ko ga je našel spati na postelji, pri odprtem oknu, z razgledom iz prve fotke pred sabo.

Ponosna na mojega "Brejvharta" ljubezen

Jutri se bomo stet družili z neprijatelji, pa če hoče ali ne Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3020 : sreda, 03.10.2012 : 07:55:27 »

Bi rekla - pa če Neprijatelji to hočejo, ali ne Evil. Daj povej petim prepotenim descom, ki pozdravijo z ˝Dobaaaar juteeer˝ da jih vabiš na kufe samo zato, da psa treniraš Počlovečenje
Pomoje bi ti v rekordno hitrem času zrihtal tole razkopanijo, da se od Čarounice kakšnih čudnih energij ne nalezejo Roll Eyes
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #3021 : sreda, 03.10.2012 : 07:59:24 »

 Grin Grin Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3022 : sreda, 03.10.2012 : 08:02:22 »

Bi rekla - pa če Neprijatelji to hočejo, ali ne Evil. Daj povej petim prepotenim descom, ki pozdravijo z ˝Dobaaaar juteeer˝ da jih vabiš na kufe samo zato, da psa treniraš Počlovečenje
Pomoje bi ti v rekordno hitrem času zrihtal tole razkopanijo, da se od Čarounice kakšnih čudnih energij ne nalezejo Roll Eyes
Aha, me pa čudi, da se tile Neprijatelji z Dobaaar jutaaar! ne bojijo Rokota...  Grin Grin Grin Al si ti imela obojestransko navajanje?  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3023 : sreda, 03.10.2012 : 08:09:25 »

Neprijateljev nismo fotkali, ker se to za dame srednjih let verjetno ne spodobi glih (da visijo skozi okno spalnice in s fotoaparatom lovijo pet prepotenih dedcev, medtem, ko je lastni mož službeno en teden  odsoten - sicer na morju!!!, obkrožen s študentkami!!!) Evil
Ja, sej, rajši jih zase zadržiš in na kafe vabiš, ker to se pa za dame srednijh let spodobi, ne?   Tongue

Bravo Brejvhart, sem jaz vedela, da bo še kaj iz tebe! Ponosna na oba!  Kiss Afro ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3024 : sreda, 03.10.2012 : 09:31:33 »


Pomoje bi ti v rekordno hitrem času zrihtal tole razkopanijo, da se od Čarounice kakšnih čudnih energij ne nalezejo Roll Eyes
Trening Počlovečenja Moram predlagat v nemški šoli, da začnemo še tam Grin
Saj res nekam čudno hitijo, danes je namesto goseničarja tam že valjar, so že zasuli tisto luknjo Wink
Jaz pa sem še mislila, da se bo dalo zmenit, da jo kar pustijo, bi z Rokotom imela past za Neprijatelje, mu pa sploh nikoli več ne bi bilo traba lajat Grin  Evil

Aha, me pa čudi, da se tile Neprijatelji z Dobaaar jutaaar! ne bojijo Rokota...  Grin Grin Grin Al si ti imela obojestransko navajanje?  Wink
Prav zanimivo, da se trije, ki govorijo bolj v Rokovem narečju ne bojijo. Tisti, ki je šel pa včeraj tablico gledat in brez balkanskega naglasa govori je pa takoj rekel "ajej, upam, da me ne bo tle kak pes za nogo zgrabil"

Ja, sej, rajši jih zase zadržiš in na kafe vabiš, ker to se pa za dame srednijh let spodobi, ne?   Tongue

Eh, niso noben izziv Evil Če bi že hotela avanture, bi si izbrala kakega takega, da bi ga vsaj Roko hotel požret, da bi bilo vse skupaj vsaj pol tako adrenalinsko kot v najstniških letih, ko smo se morali po kakih grmih skrivat za se malo ljubčkat

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3025 : sreda, 03.10.2012 : 09:59:33 »

MamaF, oprosti, mal že slabo vidim, al kva.... ampak, saj datuma za "Louski Siminar" še nisi objavila, a ne? sram
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3026 : sreda, 03.10.2012 : 10:11:04 »

Ko smo mi imeli Delavce na Oknu od spalnice, je bilo čisto normalno, da nas Meli brani od sovražnega prevzema  Cool Jaz sem mu kar pustila, naj renči na intruderje  Evil Sicer so ga reveža zasmehovali, ampak fant je teh parkrat po pol minute bil ful pogumen  Cool Cool

Res je tudi, da meni ni bilo treba flirtat z njimi, ker je to ves čas pridno počela Mila  Tongue
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3027 : sreda, 03.10.2012 : 10:30:27 »

Pogled iz postelje bi bil sanjski za moje mulce Evil.

A si mogoče kaj pomislila, da Roko ne laja na neprijatelje, ker so iz iste dežele. Mislim da so skoraj zagotovo črnogorci Evil. Na zemljake pa res ne bo hud Evil.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3028 : sreda, 03.10.2012 : 10:35:03 »

mamaF, kako pa veš, da so Črnogorci? A delajo ali ležijo v senci?  Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3029 : sreda, 03.10.2012 : 11:35:09 »

Ne ležijo, ampak sedijo in pijejo kaficu, koju je žena ispekla
Logiran
Strani: 1 ... 197 198 199 200 201 [202] 203 204 205 206 207 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines