mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:39:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 203 204 205 206 207 [208] 209 210 211 212 213 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782753 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3105 : četrtek, 18.10.2012 : 21:19:09 »

Meni se je enkrat naredilo, da sem očeta in sestro študentko na poti v Ljubljano po telefonu ustavila sram. Sta morala pregledati vse kufre Angry, da se ni slučajno moja Bamfa kam notri zavlekla Undecided. Nikjer je ni bilo. Pa vse smo pregledali. Je pa sestra imela pol dneva kufre v veži in bi lahko šla notri spat. Bamfa, ne sestra. Ker je tudi v kovčkih ni bilo, smo vsi obupani čepeli po stanovanju in tuhtali, kam za vraga je lahko šla Angry Cry. Na koncu je spala v predalu z otroškimi pižamami . So jo po nesreči not zaprli, pa je bilo preudobno, da bi se kaj pritoževala Evil.

Berto se bo že pokazal ko bo lačen. Mogoče je pa šel v Hofer po čokolado? Ali pa Štefano išče? Čimprej naj se vam pokaže, vražiček mali.
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #3106 : četrtek, 18.10.2012 : 21:35:53 »

mamaF, preglej omare, tudi kuhinjske. Moja Bižika je v eni sladko spala, jaz pa klicala zavetišča in radije.

Jooooj, Bertolin, nehaj delat mamiF sive lase, takoj se pokaži! Ti bo prec servirala najboljšo konzervico!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3107 : četrtek, 18.10.2012 : 21:49:49 »

Pri nas je Meli spal zaprt v predalu, meni so se pa kolena šibila od panike, da je izginil iz zaklenjenega stanovanja.

Mila se je enkrat zavlekla v notranjost kavča in lep čas bila tiho, ko smo jo klicali in iskali.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #3108 : četrtek, 18.10.2012 : 21:59:56 »

Totalno nemogoča skrivališča si najdejo...  sram držim pesti, da se čimprej prikaže Kiss
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3109 : četrtek, 18.10.2012 : 22:20:29 »

Saj jaz tudi močno močno upam na kako tako varianto ... da je kje zaprt, pa ven ne more ... ker zunaj ni sledu (nič slišat in videt). Sem pomislila na Firbca od Bamfel - drugega si ne znam predstavljat, ker se ne more en maček kar v zemljo vdret. Če je kje zgoraj pri tašči v kako omaro zlezel, bodo slišali ponoči, valjda bo kaj tulil in praskal ... tule spodaj ga ni.
jaz sem sicer vse sile usmerila na vrt, ker mu to ni neznan teritorij glede na našo prehodnost bajte. Tako vem, da ni nekje skrit v paniki na "neznanem" in bi se po vseh pravilih moral že "oglasiti" (če je kje tule okoli) ... zato sem še toliko bolj zbegana.
In srčno upam, da ni nekje poškodovan, pa čaka na pomoč, mi pa ga ne znamo najt Cry
Eh, še pol urce pavze, potem grem pa spet z Rokom prisluškovat ven in po hiši razsajat, če se kje pojavi. MUlc!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #3110 : četrtek, 18.10.2012 : 22:50:42 »

Ojoj Sad Vam želim, da ga čim prej najdete skritega v kakšni omari
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #3111 : četrtek, 18.10.2012 : 23:00:24 »

Jao, upam, da najdete Bertota. Moj Lump iz otroštva je enkrat šel spat v jušnik v kredenco in ga sploh ni motilo, da ga vsi iščemo in kličemo.Nič se ni potožil. Šele drugi dan popoldan, ko je babi odprla omaro, jo je zaspano pobulil ven Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3112 : četrtek, 18.10.2012 : 23:12:11 »

Hvala hvala hvala svetim trem kraljem, mojemu psu, soškiklapi, vsem vam tule gor, hvala nebesom in zemlji in moji ljubi No Jinx, ki se je bila pripravljena tudi pripeljat na iskanje Kiss

Berto je doma veselje ljubezen veselje

To teslo malo tumpasto smotano glupo in gluho mačje (No Jinx - tokrat izjemoma uporabljam te besede, da sva si na jasnem Tongue ) se je lotilo mjavkati šele zdaj po devetih! devetih!!! urah klicanja in tuljenja.
In še to verjetno zato, ker je Roko besno lajal najprej na "ruševino" in mu nisem pustila gor skakat in je še mene skoraj zvrnil na tisti s srobotom prekrit kup ostrega kamenja in potem še na votlo murvo - oboje na koncu našega vrta tik ob moževi delavnici. Kaj je v resnici v votli murvi in v "ruševini" ne vem (verjetno kakšna kuna ali podgana), na srečo pa je zaradi zmešanega lajanja ena mala zgaga začela glasno mijavkat, v zaklenjeni delavnici, seveda!

In to v delavnici, ki jo je mož pregledoval od treh popoldan naprej, pustil odprta vrata, celo nekaj verjetno z brusilko notri delal, skratka ... ta moja mala Bertolinovska budala je očitno red vse to prespal Angry
In kretenko mali je tulil in tulil, jaz pa sem se začela cmerit. In potem sem laufala v hišo in še ključa nisem našla takoj in laufala nazaj do delavnice in ga dobila tam pred vrati vsega prašnega od kamna in pretresenega. Teslo teslo teslo!

Zdaj mi pa pripada tut cel deci tistega Jegra, jebelacestamačjaposračkana!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3113 : četrtek, 18.10.2012 : 23:35:05 »

Samo, da je doma teslo mačje!  Cheesy Cheesy Cheesy Mislim, da bi pri besedah glup, smotan in tumpast v povezavi z mački lahko mogoče nekaj časa vztrajala, boš videla, res pašejo skupaj kot ata na mamo!  Tongue

Priden Roko, ki se dere na ruševine in murvo, da se potem Berto končno zbudi in zamijavka!  Kiss

Ful, ful, ful vesela, da je mali miš doma in na varnem. Zdaj ga daj pa v kot na koruzo klečat za kazen!  jezen

Pa Na zadravje!  Smiley  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3114 : četrtek, 18.10.2012 : 23:38:54 »

Aneda, kako je moj kužek priden in zlat in oh in sploh Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3115 : četrtek, 18.10.2012 : 23:43:33 »

Mah, kaj zlat, platinast in z diamanti posut je tvoj kužek!  Kiss ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3116 : petek, 19.10.2012 : 07:04:35 »

O, kar kamen se mi je odvalil od srca zdajle. Odlično  Cheesy Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3117 : petek, 19.10.2012 : 07:24:05 »

Super, samo da ste ga našli  Kiss

MUlc ušesast! Angry Angry Angry
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #3118 : petek, 19.10.2012 : 07:49:45 »

Hehe, tipično mačje Cool. Tako smo mi enkrat Švejka "izgubili" na 30 kvadratih Roll Eyes - če se prav spomnim je šele odpiranje konzervice odprlo slušne kanale, baraba mačja Angry Grin.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3119 : petek, 19.10.2012 : 08:03:37 »

ki se je bila pripravljena tudi pripeljat na iskanje Kiss

Pa bi upam meni prej pozvonila Huh objem. Jst sploh nisem vidla vseh teh zapisov včeraj zvečer, ko sem priletela samo bokserja objavit, pa še gnjavila sem te z njim sram.

Berto, oštja, ne zganji mi takih Angry Ker te pridemo z Jagi iskat, boš ti vidu! stop

Res sem vesela, da se je vse srečno izteklo.  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 203 204 205 206 207 [208] 209 210 211 212 213 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines