mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:31:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 205 206 207 208 209 [210] 211 212 213 214 215 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783092 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #3135 : sobota, 20.10.2012 : 06:35:39 »

Super, da se je našel veselje

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3136 : sobota, 20.10.2012 : 12:14:59 »

Ubogi pes, ki naj bi Misterij razrešil, bo dobil Poli jutri zgodaj zjutraj v Nemški šoli, če bo priden Evil
To ne šteje in ne vela sploh!  Angry

MIško pa je že sinoči med iskanjem dobil 3/4 konzerve sardin Eva, ker je itak najbolj priden na svetu Kiss Ostalo četrtino je dobil Roko ... tamala zgaga pa eno konzervico takoj po najdbi Wink
A tako, ubogi Miško, ki je bil cel dan priden in te je doma čakal in je velik za ene pet Bertotov, je dobil samo 3/4 konzerve, mali mulc, ki ti je sive lase povzročal, se brez dovoljenja odpravil od doma in je bil verjetno itak do grla sit miši iz delavnice je pa celo konzervo dobil?!?  jezen Kje je tu pravica, vas prašam, no kje???  Angry
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3137 : sobota, 20.10.2012 : 14:12:54 »

in tisti, ki je zaslužen da so malo zver najdli bo MOGOČE, ČE BO PRIDEN dobil poli ....

ma kakšna pravica .... JE NI!!!  Angry Angry Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3138 : sobota, 20.10.2012 : 17:51:16 »

Ahhh, babe Tongue

Evo, tako je bilo danes: v nemški šoli je bil Roko sicer priden, ampak ker sva prišla malo prezgodaj in nisem opazila, da Tanemški na poligonu delajo že UiberNemške vaje, ki vključujejo 6mm POK POK, je bil Roko še en lep čas tolk uspaničarjen, da mu za tisto Poli sploh ni bilo mar (tudi ko že zdavnaj nismo več streljali). Ampak se je približno na tričetrt vseeno dalo z njim delat. Robotsko sicer, ma OK, vsaj pod oviro se ni skril Tongue
In kadar Roko dela robotsko, to pomeni, da je tolk pod stresom, da ne šljivi niti Poli niti igrače, za nagrado ga mal pomasiram po prsih in to je tudi vse.
In tako je cela vrečka Poli koščkov prišla nazaj domov.
Doma sem mu dala normalno "kosilo", vso Poli pa sta dobila mačka v sorazmernem deležu, glede na lastno težo.
Največji in Najveličastnejši 6/8, Tamala zgaga pa 2/8 Smiley

Pravica je zelo relativna, No Jinx o tem bi ti znal mali angelček NVMP kaj več povedat, pa Samo tudi Evil

Natis, sem Rokotu pred Nemškimi sošolci zagrozila, da če se misli še dosti časa po babje obnašat zaradi ene glupe moške igračke - pištolce, ga boš ti v roke vzela na Siminarju in mu roza gumice naštimala Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3139 : sobota, 20.10.2012 : 22:14:24 »

A si je Berto že opomogel od tvojega cmokanja, ko si ga le našla?

Sicer pa: a ni tričetrt konzerva Eva sardin več od normalne mačje konzervice?
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3140 : nedelja, 21.10.2012 : 00:10:07 »

Tale vaš Kras je pa čedalje bolj podoben Divjemu Zahodu iz ameriških kavbojk  Cool. Lov za pobeglim nepridipravom, ki se ves prašen plazi in skriva po kamnolomu  predaja, nesrečna Junakinja, ki utaplja skrbi v alkoholu in čokoladi  trmoglavka, pa kavbojci, ki vsevprek streljajo s pištolami  ... In ko nesrečni, nerazumljeni Junak na koncu ne dobi zaslužene nagrade, ker mu jo požrejo najboljši prijatelji  Huh … za zjokat  Cry (da o grožnjah z roza gumicami sploh ne govorim  Lips Sealed).
Tole bo en zanimiv Siminar  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3141 : nedelja, 21.10.2012 : 12:22:12 »


Sicer pa: a ni tričetrt konzerva Eva sardin več od normalne mačje konzervice?
Mačja, seveda, saj je tudi 3/4 NVMM več od 3/4 normalnega mačka Tongue Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3142 : ponedeljek, 22.10.2012 : 00:37:44 »

Bogi kušek, ker je moral glasno pokanje prenašati in potem še ubogati!  Angry

NVMP
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3143 : ponedeljek, 22.10.2012 : 00:42:33 »

NVMP, še bol bogi kušek siti ker moraš Ubogati 2 Stroga Človeka, kista Samooklicana in Atek inše teške vaje Prenašanja prenašat in poslušat tudi strelanje in tudi najti use kise žleht skrijejo zanalašč dase ti matraš kojih moraš najdet Sad Toje zelo Žalosno ker Jast se slišau da moraš tudo po groznem kovinskem Sodu hodit inpo Lojtrah.

Meni so usaj to Prizanesli ker so se Sprijaznili dasem Bogi! Inda nisem Sposoben bit Pogumen zato pa moram bit usaj Poslušen. Topa res ni lahko šeposebej četi ves Apetit uzamejo iz strelanjem!

Ti povem Več podrobnosti na Siminarju Wink

Tvoj brat u trplenju Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3144 : ponedeljek, 22.10.2012 : 05:18:48 »

Roko NČ bat ... jest nisem tko grozna kot ti tale tvoja naklada. Boš prašu moje gumičarke ... če boš hotu gumice ti jih bomo pa tud naštimal ... pa ne roza  Shocked , roza so za punce, ti si pa tak en taprav desc ... dobiš plave al pa črne, tud rdeče bi ti dobr pasale veš  Wink

p.s. pistolc se pa tud jest bojim, kar povej teli tvoji, da to niso igračke in da nej jih kar lepo pospravjo, ko bo siminar.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3145 : ponedeljek, 22.10.2012 : 09:25:04 »

Tale vaš Kras je pa čedalje bolj podoben Divjemu Zahodu iz ameriških kavbojk  Cool.
Pssst, da Jagi ne čuje, da ne bo spet panika Roll Eyes. Sicer je tole pri mamiF t. i. "spodnji Kras", a kaj, ko so kavbojci s pištolami na zgornjem, tam bo pa tudi siminar. Undecided

Roko, ti pa res nimaš sreče. Na koncu ti še mački Poli požrejo. sram huh
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3146 : ponedeljek, 22.10.2012 : 13:14:59 »

K nam, ki smo itak tanajboljpridni in pametni (vsaj nekateri Tongue) so pa prišle darileeeeeeeeeeeeeeee veselje
In to od ene Božičke ljubezen Kiss

Tri čokolade, TRI! so samo zame  Cheesy
Hihi, kar bodite mal fauš Wink

Včeraj smo imeli pa Obisk na Visokem nivoju (sekcija Generali pa to), tralala  veselje in eden, ki je malo glup, se je glupkano tudi obnašal, ostali smo se pa fajn imeli Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3147 : ponedeljek, 22.10.2012 : 13:55:52 »

N-Č nisem fouš, čisto NČ, ker ni vanille kipferl  trmoglavka
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3148 : ponedeljek, 22.10.2012 : 23:57:40 »

Mačja, saj tudi vanille kipferli so pri meni Tongue Kako da ne Cool


Dobi se jih pa TULE Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3149 : sreda, 24.10.2012 : 08:53:51 »

Mislm... Shocked
Jaz jih še nisem uspela vsaj videt v živo....
Logiran
Strani: 1 ... 205 206 207 208 209 [210] 211 212 213 214 215 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines