mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:09:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 216 217 218 219 220 [221] 222 223 224 225 226 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782698 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3300 : ponedeljek, 10.12.2012 : 22:25:16 »

In to prav zdaj, hkrati pa te še poskajpam čez nekaj minutk Wink
Afro
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3301 : torek, 11.12.2012 : 09:07:07 »

Kdaj ste nazadnje imeli toliko snega?

Je bil, ampak je tako hitro šel, kot je prišel Undecided. Tokrat bo po stažu po moje rekorden za n let. Po višini bi znalo tudi bit, pri nas ga je bilo ca. 25 cm, v zametih pa ... khm Huh. V soboto sem šla parkrat po isti poti, a vsakič gazila po čistini, čeprav ni naletaval več. Snežni viharji pa to Smiley. Celodnevno kidanje rulz Lips Sealed. Tam pri "vašem" vinogradu, kjer sta G. Pes in NVMP bandimala septembra, je bilo spodaj čez kolena, un travnik zraven pa skoraj čist, ker je burja vse odnesla. In od bencinske črpalke po cesti gor ful zameti, tako da so avti obtičali, čeprav je blo spluženo. Še zdaj se vozimo po obupnem makedamu.
Jaz se takega snega spomnim kvečjemu iz otroštva, od 2. polovice OŠ naprej pa nič več (ali pa od takrat zato, ker je bil žur na sankanju in smo vedno vsi obupani gledali, kako ga pobira in že vsepovsod trava ven gleda).

Roko & MamaF, čist fouš sem vama za sneženi sprehod v sončku Angry. Da so vsaj slikce! Cheesy Kiss To je lepo, sploh če je že shojeno in lepo škriplje pod nogami. Smiley Sem si ga nadejala v nedeljo, pa je višja sila hotela, da grem v Izolo na obisk v bolnico. sram No, tudi snega na morju ne vidiš vsak dan. Huh
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3302 : torek, 11.12.2012 : 12:05:09 »

Joj, takih zametov zaradi burje si sploh ne predstavljam.  Shocked Upam, da je z bolnikom v Izoli že vse bp  Kiss .
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3303 : torek, 11.12.2012 : 12:39:17 »

Ja, zameti od burje so svoja štorija. Na cesti ni nič fajn, pa če ti ga točno na dvorišče zameta, tudi ne Undecided
Ampak znajo bit pa tudi zabavni Smiley Recimo hodiš kao po ravnem po par cm snega, pa kar naenkrat zagaziš v zamet skoraj do riti Grin
Hecno je bilo, ko se je Roko v soboto med divjanjem parkrat zaril v take zamete in mu ni blo nič jasno Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #3304 : torek, 11.12.2012 : 16:07:24 »

Ampak znajo bit pa tudi zabavni Smiley Recimo hodiš kao po ravnem po par cm snega, pa kar naenkrat zagaziš v zamet skoraj do riti Grin
Hecno je bilo, ko se je Roko v soboto med divjanjem parkrat zaril v take zamete in mu ni blo nič jasno Grin
Grin Grin Grin
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3305 : torek, 11.12.2012 : 22:19:43 »

V takem vremenu jaz vedno sanjam, da bi živela na Floridi..... Undecided Undecided
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3306 : torek, 11.12.2012 : 22:27:04 »

Dej nehi, tam ti pa aligator u bazen zleze. (Ki ga seveda imaš. - Mislim bazen, ne aligatorja.)  Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3307 : torek, 11.12.2012 : 22:34:24 »

U, benti, sej res, tam so čisto uničili naravno favno in je problem s temi aligatorčki  Huh
u redu, potem pa Kalifornija, oz. nekje, kjer povprečna temperatura ne pade pod 17 stopinj.

Saj poleti bom čist hepi  Grin, zima pa ni moj letni čas  Cry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3308 : torek, 11.12.2012 : 22:49:40 »

Kalifornija je kul. Vsake tolk ti hišo zruka, ampak božemoj, vsaj ni dolgcajt, zebe te pa ne. Pravijo. Čeprav sem se jaz po Kaliforniji vozila za plugom in nasmrzavala k danerečemkaj  Evil Pa plug ni peljal gor dol po parkirišču od Wallmarta, da ne bi kdo mislil  Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3309 : torek, 11.12.2012 : 22:58:13 »

Jaz glasujem za Havaje. Mal daleč so, ampak je kul.
Tud veterinarji so seksi - kar je precej pomemben podatek. Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3310 : sreda, 12.12.2012 : 00:31:26 »

Jaz bi pa Dalmacijo. Recimo Lastovo Cheesy
Pozimi bi bila z razlogom (jugo) zabiksana v kučico in furala kao safr, spomladi, poleti in jeseni bi pa norela po otoku. In nabirala kapre in ribe lovila Smiley Pa poleti bi imela cele dneve siesto zaradi kao prehude vročine. Ahhhh, kako bi blo to lepo ...

Ampak, kaj čemo. Sem obsojena na zimo in v sklopu moje domače rehabilitacije sem si včeraj naštrikala kapo z repkom, posebej zato, da bo lahko moja prelepa "Mačketina" broška svobodno hodila z mano naokoli tudi po mrazu Smiley



Sneg pri nas se počasi poseda in kopni, ker je vsak dan prekrasno sonce in z Rokom divjava naokoli, ponoči pa vse zmrzne nazaj Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3311 : sreda, 12.12.2012 : 02:20:48 »

Pa še malo posledic divjanja po snegu Wink



Pomočnik pri moji fizioterapiji (Samo, spet je tvoje fotke gledal in se učil lumparij)  Grin




Moj Veličastni, kraljevski in oh in sploh cvet Mačje Inteligence in Elegance ljubezen ljubezen NVMM





Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3312 : sreda, 12.12.2012 : 08:23:00 »

Kakšen mačkon je postal Mišek!  Kiss Kiss Kiss
Tista kapa in tista mačektina mi je dala idejooooooo!  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #3313 : sreda, 12.12.2012 : 09:03:53 »

Jaz glasujem za Havaje. Mal daleč so, ampak je kul.
Tud veterinarji so seksi - kar je precej pomemben podatek. Cool
Še en glas za tole! Veterinarji so pomemben podatek ja, že nekaj časa trdim, da bom morala enega ožent. Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3314 : sreda, 12.12.2012 : 09:12:42 »

Sem obsojena na zimo in v sklopu moje domače rehabilitacije sem si včeraj naštrikala kapo z repkom, posebej zato, da bo lahko moja prelepa "Mačketina" broška svobodno hodila z mano naokoli tudi po mrazu Smiley

Hudo Cheesy! Zdaj, ko sem v škatlovju na taščinem podstrešju končno našla svojo zimsko opremo Roll Eyes - in od lani imam eno tako luštno seštrikano kapico, seveda oranžno Cool -, si mi dala kuuulsko idejo, kam naj nataknem eno tako fensi broško (sicer namreč nikoli ne vem, kaj početi z njimi Huh). Afro

Roko z jezičkom ven deluje prav grozno. Še dobro, da vem, da je samo zmatran in spi. huh

Veličastni je pa RES veličastni NVMM. Krasen maček ljubezen. Tak mogočen dec z resno, intelektualno faco Cheesy.
Logiran
Strani: 1 ... 216 217 218 219 220 [221] 222 223 224 225 226 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines