mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:58:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 220 221 222 223 224 [225] 226 227 228 229 230 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783503 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3360 : sobota, 29.12.2012 : 20:53:14 »

Ne, prav zame tablete Čeladnica in Baldrijan je kupila na Rastavi koje šla pogledat Natis Balooja in Atheno in Mamo Natis Wink Že ceu mesec jih jem ker sem Priden.
Miško mi ne pusti svoje Droge nucat Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3361 : sobota, 29.12.2012 : 20:57:35 »

Naša špara in noče baldrijana kupit. Zato mamo Čohalnika. Midva z Melijem tiščiva glavo vsak v en njegov čevelj  plesalec

Lp, zglavonazabavopress Muš
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3362 : sobota, 29.12.2012 : 20:59:18 »

 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3363 : sobota, 29.12.2012 : 21:04:40 »

Ro Ko, jasd ti povem, da so mački, k so mal beli žleht k satan. Men tud ta beu N - Č ne pusti, ko sva skupi!  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3364 : ponedeljek, 07.01.2013 : 02:15:48 »

V našem brlogu se dogajajo čudne reči. Nekaj takega, recimo Tongue


Krivec se je skril pred izdajalskim objektivom Grin

No, tole ni krivec. To je poosebljena popolnost in čudovitost ljubezen Kiss



Ah, ta spokojnost in mir Kiss In brčice Kiss


Krivec se skriva tule:


Namig: ni Roko Grin

No, sicer pa smo precej mirno preživeli praznike. Preveč obiskov ni bilo, tisti, ki pa so prišli, v glavnem niso bili Neprijatelji. Sicer pa tudi Neprijatelje premagamo vse po vrsti - se skrijemo v "varno hišo" pa je ... včasih prej prav prosimo, da nas Zlobna Mati nap****  Evil Če so preveč grozovitni, pa še vratca kletke zapremo - ziher je ziher ... in potem v glavnem kar zaspimo Grin Ravno včeraj naju je na dvorišču presenetil pravi pravcati prototip "Idealnega Neprijatelja" - ogromen, bradat človek z globokim glasom, je bilo videt, da je bil že na kar nekaj alkoholno gostoljubnih obiskih  Evil, ki je ob prihodu zadonel: "Noooo, a je kdo domaaaaa?" in valjda je bilo treba skočit en meter v luft in se delat, da ga bomo kar požrli, jaoooo. In potem komaj čakat, da mati vrata odpre in enega črnega junaka spusti "u kuču", na varno Grin Potem je bil pa mir. Varna hiša je tudi sicer totalno kul stvar, je črnuh končno ugotovil, da ima tam res mir in da je to edini plac, kjer se mu ni treba nonstop umikati izpod nog, pa še Neprijatelj nima vstopa notri Wink Naša "kuča" je kuuuul, pravi Roko Wink
HUjše kot Obiski je pokanje, ki pa ga to leto, presenetljivo, ni bilo dosti. Saj malo smo se zanašali na baldrijanove droge, ampak preveč pogumni pa si nismo upali biti. A kljub temu naju je enkrat sredi sončnega dneva sredi gozda doletela salva glasnih izstrelkov nekje z daljave ... Črni borec se je ukopal na mestu in ni šlo ne naprej ne nazaj. Potem sem počepnila k njemu, ga stisnila k sebi (sem se spomnila na thundershirt efekt, hkati pa tudi na to, da večino psov objemanje dojema kot nekaj zoprnega). Eh, nekaj je pač bilo treba naredit, pa sva se ene deset minut tiščala skupaj brez besed. Potem sem ga vzpodbudila, da bi tekla, pa najprej ni hotel, ko pa je kooončno zalaufalo, sem pa skoraj dušo spustila, ker je bilo treba po njegovem res hitro teči proti domu. Skoraj 1 km za kadilska pljučaF ni mačji kašelj! Presneti psi! Angry
No, prvi silvesterski nepričakovani ognjemet je ob naši kratki odsotnosti Roko preživel v družbi mojstra Mozarta, o čemer sem pisala v Jagičini temi, taglavne kanonade pa smo vsi skupaj predihali v varnem borderskem brlogu, kamor pokanja zaradi oddaljenosti skoraj ni slišati, pa še fajn glasno ropotajoče ogrevanje imajo v njihovi delavnici - priložnostnem žur placu, da psi sploh vedeli niso, da je zunaj fronta Smiley
Eno mini frontico tpovskih udarov smo sicer doživeli 3. januarja  Angry Angry zvečer na našem standardnem šolsko-zabavnem divjanju z Borisom, na prostem, seveda ... mulca sta najprej obstala, nato pa kot bi ju pičil v tazadnjo zašibala nazaj k njim domov in skozi vrata naravnost v hišo. Sta se pa v par minutah pomirila in se na varnem igrala naprej Afro Torej - vsaj pomiriti se znamo, to je velik napredek od prvega leta, ko je tresenje in tiščanje v najbolj skrit kotiček trajalo cele ure Sad Bajke pokanje začuda tokrat ni premaknilo z mesta, totalno napaljena je strmela v snop baterijske luči, kot da ni nič. No, ja, tudi psihoza na baterijo je včasih za kaj dobra Grin

No, tudi Darile smo za novo leto prinesli, tokrat vam pokaževa portret našega Borisa, ki ga je dobila Ana Smiley


Za konec pa naše Veličanstvo NVMM vsem Šeficam, Čohalnikom in tudi nevernikom poklanja tole:
  Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3365 : ponedeljek, 07.01.2013 : 08:44:52 »

Roko, oprosti, ne najdem zadnje teme "Louski Siminar v Rokovih revirjih", pa me zanima, če se bomo kaj videli na to temo, tkole pred pomladjo? Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3366 : ponedeljek, 07.01.2013 : 08:50:31 »

Nujno..... Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3367 : ponedeljek, 07.01.2013 : 09:27:18 »

V našem brlogu se dogajajo čudne reči. Nekaj takega, recimo Tongue

Verjela ali ne, to je bil celo Bitov "greh" v mladičkastih časih. Wink Po kakšnem letu sem si potem spet upala dati rolico s poličke na WC-papir-obešalnik na steni, pa si je mulc po kakem dnevu ali dveh spet priredil žur (pa zanimivo, da je bilo vse skupaj na precej zoprnem mestu, v ožini za vrati Huh). Potem smo imeli rolico še kakega pol leta na polički. Potem je bil pa mir. Smiley

Ah, ta spokojnost in mir Kiss In brčice Kiss


A deej, sam reees, za polupčkat te šapice, no Kiss ljubezen

tokrat vam pokaževa portret našega Borisa


Krasen je Cheesy bravo
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #3368 : ponedeljek, 07.01.2013 : 09:41:35 »

Kakšno kulsko Poročilo, namesto časopisa.  Cool
Bravo Roko, ker si nadvladal Neprijatelje in skoraj že tudi atomske bombe.  bravo

Pri nas so imeli včeraj žur še pravoslavci.  Angry Angry Angry Sovražim tudi tiste ostanke bomb, ki zdaj veselo ležijo po sicer lepih gozdnih potkah. Ne upam se jih niti dvigniti in dati v smeti.  Lips Sealed
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3369 : ponedeljek, 07.01.2013 : 09:52:46 »

O mamaF, zih si imela kaj polito po tleh po kopalnici, pa so malo pobrisali s toaletnim papirjem Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3370 : ponedeljek, 07.01.2013 : 10:08:24 »

Ubogi Berto, očitno je tudi pri vas ena, ki ne ve, kako kul je konstruktivni minimalizem  Angry Angry Angry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3371 : ponedeljek, 07.01.2013 : 10:25:41 »

Berto, Emica bi te takoj poročila....  Roll Eyes Evil Pri vas al pri nas? Mi navijamo, da pri vas....  Tongue Evil Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3372 : ponedeljek, 07.01.2013 : 11:49:09 »

Roko, oprosti, ne najdem zadnje teme "Louski Siminar v Rokovih revirjih", pa me zanima, če se bomo kaj videli na to temo, tkole pred pomladjo? Smiley
Jaaaa, sva že z No Jinx zadnjič čvekali na to temo - da se bo moral imenovati "Drugi Drugi Louski Siminar", ker je "Prvi Drugi pač neslavno odpadel  Cool

Bomo mislili na to - prve dni marca, kaj takega, a ne? Da se dan podaljša za en mišji rep, pa temperature ratajo bolj prijazne (glede na neke napovedi na "come back" zime zdajle) Smiley

Berto in rolica, hmmmm, ja to je pa magnet, ampak samo, če košček papirja visi z rolice Smiley Smo se navadili, da je treba vrata stranišča striktno zapirati in prej seveda preveriti, če mačka ni notri, ker itak komaj čaka, da kdo odpre vrata kopalnice, da lahko gre v umivalnik čakat vodni curek oz. raziskovat, če je še kaj za počet Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3373 : ponedeljek, 07.01.2013 : 11:55:03 »

Jaaaa, sva že z No Jinx zadnjič čvekali na to temo - da se bo moral imenovati "Drugi Drugi Louski Siminar", ker je "Prvi Drugi pač neslavno odpadel  Cool


Super, bomo počakali na nadaljnja navodila. Hvala.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3374 : ponedeljek, 07.01.2013 : 12:09:17 »

Berto in rolica, hmmmm, ja to je pa magnet, ampak samo, če košček papirja visi z rolice Smiley Smo se navadili, da je treba vrata stranišča striktno zapirati in prej seveda preveriti, če mačka ni notri, ker itak komaj čaka, da kdo odpre vrata kopalnice, da lahko gre v umivalnik čakat vodni curek oz. raziskovat, če je še kaj za počet Grin
Vidim, da bi se tudi Tačko dobro ujel na umivalniku z Bertotom.  Grin Grin Grin Kopalnica je res en tak pravi mali raj za mačke. Pri nas je to zgolj in izključno, kadar je kdo v kopalnici, drugače ni zanimiva. Wink
Logiran
Strani: 1 ... 220 221 222 223 224 [225] 226 227 228 229 230 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines