mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:53:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 224 225 226 227 228 [229] 230 231 232 233 234 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782780 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3420 : petek, 11.01.2013 : 19:36:41 »

MamaF, mi imamo eno super fizioterapevtko, sicer je veterinarka, ampak ima fizioterapijo (za ljudi) narejeno, delala je tudi v Soči. Če te zanima, jo lahko naslednjič vprašam, če tudi rokeF rihta. Smiley

A Kristino?
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #3421 : petek, 11.01.2013 : 19:42:25 »

Ja! Cheesy
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3422 : petek, 11.01.2013 : 19:48:45 »

Punca je res super. Sem prav temo odprla ne mojpes.net med veterinarji, ker sem tako navdušena nad njenim delom.  Afro
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #3423 : petek, 11.01.2013 : 19:56:10 »

Ful lepo od tebe, NoJinx! objem Bom poiskala temo, da še jaz kaj napišem!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3424 : petek, 11.01.2013 : 20:07:23 »

Ful lepo od tebe, NoJinx! objem Bom poiskala temo, da še jaz kaj napišem!
Se mi zdi, da znamo ljudje dandanašnji samo še šimfat, če je pa kaj dobro, se nam zdi pa samoumevno, zato res rada napišem pohvalo, če si jo kdo zasluži.  Smiley

Evo link do teme.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3425 : petek, 11.01.2013 : 20:23:12 »

Jao, pa ti maš to eno ogromno plošč(ic)o vgrajeno Shocked Huh Kot avtodel izgleda Grin
Avtodel
To je tanajmanjša mera, kar jih imajo. Tudi šraufi so predolgi. Jaz imam pač nestandardno xxs kosti Tongue 13,8 cm imam obsega v zapestju, zmeraj so mi bile vse zapestnice za normalne odrasle prevelike. S palcem in kazalcem ga objamem kot za šalo Wink

Zdaj pa si predstavljaj, da bi morala jaz s temi paličnjakovimi ročicami recimo enega NVMP telička od kod pocukat Grin Shocked
Saj enkrat mi je cookie svojo 50+ kilsko planšarko Taro pustila v "varstvu" v nemški šoli, pa me je punca skoraj po zraku nesla, ko je hotela na vsak način tudi ona k "mami" na poligon Grin

Hvala punce za info o fizioterapiji, bom videla drug teden, ko dobim napotnico kako in kaj. Imamo pa baje tudi mi tule eno gospo Ester s čudežnimi rokami, moj mož je bil zelo zadovoljen, ko je hodil k njej nogo razgibavat pred leti.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3426 : petek, 11.01.2013 : 20:51:25 »

Upam, da si boš vsaj eno majčko natisnile s tole sliko  Cool
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3427 : petek, 11.01.2013 : 20:52:31 »

MamaF, samo da ti ta šraufenciger za bicikle pod kožo dobro služi  bravo objem.
Verjetno pa ti ga bodo ob priliki spravili tudi ven, a ne?   Roll Eyes
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #3428 : petek, 11.01.2013 : 22:25:14 »

Ojau, imaš pa res mičkena zapestja Shocked Sem mislila, da sem jaz bolj "švohcana" v rokce, pa imam 15cm vegi

Blazno dobro zgleda rokaF, upam, da se do konca poceli in da bodo šli en lep dan šrauf in avtodeli ven. Do takrat naj bo na varnem, brez povodca Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3429 : sobota, 12.01.2013 : 02:22:03 »

Nočem, da mi ga "ob priliki" ven spravijo. Vsaj eno dragoceno stvar (na) v si pa zaslužim, če že nakita skoraj ne nosim Tongue Grin
Neee, res, verjetno ne bo potrebe tega ven spravljat, ker očitno ni ravno moteče, enih 40 stopinj naklona roke navznoter mi sicer še manjka, to pa je tudi vse, In če je vzrok tega res samo ploščica in ne (ne)razgibanost in če bi bil to ful moteč edjavnik, bi dali ven, sicer pa me nič ne silijo.
Jaz pa sem prav zadovoljna. Ker nekaj dni toplic v bolnici ni nič slabega in tudi operacija ni noben bavbav, ampak ponovna imobilizacija roke za nekaj tednov, nekaj tednov enoročnega tuširanja in (ne)zavezovanja vezalk, nezmožnosti, da si sam odrežeš kos kruha ... in potem spet toliko tednov, da šmentano roko ponovno razgibaš ... ne vem, zaenkrat mi ne diši. Če bi že spravljali ploščici in šraufe ven, bi bilo to čez eno leto, torej spet pozimi, spet (preozki) dolgi rokavi, eh ... brezveze.
Skratka - zaenkrat se ne bom ločila od svojega prvega titana Smiley Mi je všeč in nimam nič proti Wink V bistvi sem čist važna Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3430 : sreda, 16.01.2013 : 01:23:36 »

No, kot že veste, sem si glede na priporočila mojega doktorja, da lahko z RokoF delava praktično vse v mejah nomale, včeraj privoščila Veliko Zapečkarsko Avanturo, o kateri lahko sicer več preberete v temi od Samota, Ščurke in co. Smiley
Glede na opozorila po medijih obveščanja, ki so že nekaj dni napovedovali zgodovinske vremenske razmere, sem se temu primerno opremila s kapo "Mačketina", švicarskim nožem, vžigalnikom in tobakom ter zimskimi čevlji, narejenimi pred 18 leti posebej zame. Te čevlje tudi sicer obujem za najzahtevnejše Louske akcije v ekstremnih pogojih na Krasu (SunnyDay, prosim, če se nehaš režat Tongue )

Navadnemu smrtniku se zdi Zapečkarska Avantura "mačji kašelj" ali "mišji drekec", a le pravi poznavalci bodo iz pričujočega materiala znali razbrati resnost in nevarnost tovrstnega početja.
Ko sem po uspešnem prebijanju skozi snežni metež v betonski džungli prestolnice preživela akcijsko vožnjo s taksistom in mirno noč v družbi treh nevarnih kosmatih zverin, se mi je tik pred povratkom v Zavetje varnega Zapečka pripetila nenavadna nezgoda, ki bi mi kmalu lahko nakopala še eno ploščico v zapestje.
Malo pred železniškim peronom št. 4 sem sredi stopnic namreč opazila, da mojo desno nogo ovira nek "tujek", ki je skoraj povzročil, da sem iz ponosne, pokončne drže zgrmela na tla v človeka nevredno stanje.
K sreči so samo moja vrhunska telesna pripravljenost, neverjetni refleksi in pa dva dl. Nesskafeta pripomogli k temu, da sem se spretno izognila sramotnemu padcu in premagala silo gravitacije.
Na trdnih tleh perona sem preučila nenavadni tujek in opazila tole:


Kot lahko sklepate iz fotke, je nesramna ljubljanska sol za posipanje cest v kombinaciji s predrznim snegom povzročila odlepljanje desnega podplata mojih junaških čevljev! Predrznost pa taka! Kot vsak izurjem Avanturist sem tudi jaz ohranila mirno kri (OK, potiho sem preklela vse poslance in celo vlado, svetniki tokrat niso krivi po mojem) in dostojanstveno, kolikor se je pač dalo, vstopila na vlak za Sežano.
Avanturisti smo iznajdljivi ljudje in znamo poskbeti za preživetje tudi v najbolj ekstremnih razmerah, to je jasno Smiley Sama sem iz torbe takoj izvlekla švicarski nož, beležnico in se lotila reševanja neugodne situacije. Z elastiko z beležnice sem spretno in natančno pritrdila sramotni podplat nazaj na čevelj in Avantura se je lahko nadaljevala. Takole:


Če bo med Navadnimi Smrtniki dovolj zanimanja, bom morda nekoč izdala celo kak Zapečkarski Priročnik Za Avanturiste, v katerem bodo ta in podobne preživetvene tehnike še podrobneje opisane.
Za sedaj pa se zahvaljujem za bučen aplavz in občudujoče vzdihe, hvala, hvala (skromno dodajam) Grin

Obenem zainteresirane obveščam, da bom na naslednjo Avanturo pripravljena šele, ko mi kak junaški čevljar prilepi moj podplat nazaj Wink

Bralci te teme pa lahko zdaj pritrdijo, da ima naš Roko veliko srečo, da mu je dano uživati življenje s tako junaško "materjo"
Logiran

Unikatne tablice in portretki
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #3431 : sreda, 16.01.2013 : 07:42:27 »

MamaF, ti si res pravi Hobit. Človeku enostavno moraš prirasti k srcu. objem
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #3432 : sreda, 16.01.2013 : 07:56:15 »

 Grin Grin Grin sem se lepo nasmejala ob jutraji kavici avanturam mameF. Lepo za začetek dneva. Srečen Roko da te ima Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #3433 : sreda, 16.01.2013 : 08:10:25 »

Ahahaha, mamaF, ti si faca! Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3434 : sreda, 16.01.2013 : 08:54:50 »

Carica si Cheesy super bravo, SD se ne bo nič režala ekstremnim razmeram na Krasu Tongue, pač pa občudovalno cepam od smeha  ob branju tvojih zapiskov za Zapečkarski Priročnik Za Avanturiste. objem

V lajfu se je treba znajt, to je prvo, na avanturističnih potepanjih še toliko bolj. Wink Afro
Logiran
Strani: 1 ... 224 225 226 227 228 [229] 230 231 232 233 234 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines