mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 12:57:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 228 229 230 231 232 [233] 234 235 236 237 238 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782909 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3480 : četrtek, 24.01.2013 : 09:22:10 »

Zdej sm pa že skor fouš.  ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #3481 : četrtek, 24.01.2013 : 09:53:37 »

Jaz to pravkar kažem mačkom kot izobraževalni material  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3482 : četrtek, 24.01.2013 : 10:05:58 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Kiss Kiss Kiss Kiss Kakšen cuker!  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3483 : četrtek, 24.01.2013 : 14:05:21 »

Jaz to pravkar kažem mačkom kot izobraževalni material  Smiley


Samo za tole moraš imet mačka, ki je še toliko majhen, da psa vzame za "mamo", po mojem. Miško se je enako stiskal k Roku, če se spomnite Wink Celo "dudal" je pri njemu Grin
Pred dobrima dvema letoma:


... pa še malo kasneje Smiley
NVMM in Roko ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3484 : četrtek, 24.01.2013 : 23:13:21 »

Naša Jos in Firbec sta bila stara eno leto, ko smo pripeljali psa. Firbec se sploh ni obremenjevala s to žvaljo Roll Eyes, medtem ko je Jos doživel precej stresa. Sad Dva dni ni šel iz postelje, če je bil pes v prostoru.
 Danes sta kot rit in hlače objem. Jesta skupaj, pijeta skupaj, ležita skupaj objem.  Celo tako daleč smo prišli, da je pes skloftan, če se uleže preveč na sredino pasje postelje butnglavc.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3485 : ponedeljek, 28.01.2013 : 02:52:38 »

Ojej, že cele tri dni nismo pokazali nobenega kiča Grin

No, pa dajmo. Nedeljski večer v apartmaju za dva. Njegovo Visočanstvo pa so v spalnici, kjer se ponoči nikakor ne spodobi flešati in fotkati, kajne Tongue






Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3486 : ponedeljek, 28.01.2013 : 03:14:53 »

Medtem so se gospod prebudili in se prestavili v drug prostor, zato lahko objavimo še Njegovo Veličanstvo, ne da ga bilo potrebno prebuditi Smiley




Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3487 : ponedeljek, 28.01.2013 : 08:48:02 »

 objem ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3488 : ponedeljek, 28.01.2013 : 15:37:26 »

Same lepotce imaš pri hiši!  Kiss Pa še fotogenični so!  Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3489 : sreda, 30.01.2013 : 19:15:17 »

Roko in Prašič

Kot že veste, naš Roko nima ravno nevemkakšne strastne navezave na igrače. Za piskajoče zadeve, žoge, cufe in podobno se zmeni morda za nekaj minut na dan (pa še to izgleda, kot da bi meni delal uslugo Tongue ), potem ga premamijo kakšne louske vonjave po tleh ali kaj drugega. Ali pa sem jaz čist nesposobna za take športe, tudi možno Wink
Da bi ga vseeno malo razvedrili, mi je No Jinx predlagala, naj mu poskušam predstaviti The Prašiča, takega, ki ne piska, ampak "njuri". Enemu podobno smotanemu psu je baje tak prašič naredil cel žur.
No, pa smo sprobali.
Včeraj mu je Ana prinesla čisto novega The Prašiča. Pri njih prireja Bajka pogosto "koline", zato jih imajo na zalogi Tongue Najprej ga je Roko debelo gledal, potem je gledal Ano s tistim bumbarskim pogledom "ja, kaj naj s tem, saj ni za pojest", ko pa je prasec zakrulil, je Roko odskočil pol metra stran. Sicer ga je radovednost zmeraj znova premamila a ob kruljenju se je za ziher umaknil korak proč (jaoooo sram , a kaj je to zaen pes)
Nato sem iz hladilnika vzela posebno salamo in nekaj tankih rezinc pripravila za obložit Prašiča. Roko je prvo že skoraj vzel z njega - kar je pomenilo, da se mu je moral čisto približati in se ga dotakniti - ko se je zgodil Incident  Shocked Sad
Ani je namreč točno v tistem trenutku z mize padel pokrov plehnate škatle za piškote in ... aaaaaaaaaaaaaaa ... valjda je bilo vsega konec Sad Saj veste, višina + pleh = NaGlas = Roko zapaničari.
In je ušel iz območja NaGlasa ter se skril na hodnik. Počasi sem ga zvabila nazaj, a že ob pogledu na Prašiča, ki je obložen s salamo ležal na tleh, se je spet skril na hodnik. Vsak pogled na prašiča je bil Strah in Groza, jaooo  Lips Sealed

In potem? Ja, potem sem ga pustila pri miru in spravila Prašiča. Potem sva čez čas šla ven. Potem sva prišla nazaj, Prašiča sem si dala pod majico, v žep kocke salame in vsake toliko "zakrulila". Ob vsakem kruljenju je priletela posebna salama sumljivo Roku pred gobec.
Čez nekaj ur se je Prašič spet pojavil, tokrat je že pogled nanj "sprožil" dobavo priboljška. Potem je priboljšek "zrasel" na Prašiču. Potem je Prašič ležal na tleh; Mati s salamo in Roko pa smo se sprehajali mimo ...
Še dobro, da sva bila sama doma, ker tole bi bilo pa za našega "vsega hudega" vajenega Šefa tu mač Tongue

Danes je šel Prašič z nama na sprehod. Najprej sem mu (psu, ne Prašiču) metala žogo, da se je malo raztresel. Potem je žogo nadomestil Prašič. Roko ga je celo začel lovit, jeeeeeej Cheesy Res se ga na začetku ni upal niti dotaknit, kaj šele, da bi ga prijel v gobec in stisnil, a vsaj veselo je tekal za njim Smiley
Potem sem vsake toliko "zakrulila" z njim in padel je priboljšek. Potem je padel priboljšek vsakič, ko je Prašič pristal v pasjem gobcu ali pa se ga je dotaknil. Potem ga je pohodil, prašič je zakrulil in padlo je več priboljškov. Potem je Prašica nesel v gobcu cela dva metra! Cheesy
Potem pa sva triumfalno končala, da je Junaški Pes uspešno zaključil z današnjo misijo Smiley Jutri pa naprej, kaj pa čemo Wink

Da boste videli, s kakšnimi Grozotami se mora spopadati moj kuŠek, prilagam slikovni material:

"A si ti normalna?"  Roll Eyes


"OK, "touch", potem pa pade klobasa, važi?"


"Ben, še "tačko" dam, pol me pa res pustiš pri miru" Wink


MamaF in Blisk

Kot vidite, bom kmalu poleg Zapečkarskega vodnika začela pisati priročnik na temo "Kako ohraniti mirne živce s smotanim psom". Tudi tega bom dala prvo lektorirat No Jinx Evil

Nekateri hodijo za sprostitev na jogo, nekateri v oštarijo, jaz pa k mojemu Zapečkarskemu sosedu Blisku, ki je doma dobrih 100 m nad našo hišo.
Blisk je vedno vesel, ko me vidi in je nasploh moj nabolj potrpežljivi poslušalec. Vse mu lahko povem, pa nikoli ne sprašuje po podrobnostih ali prekinja mojega monologa Smiley
Blisk me ima rad, tudi če imam razmršeno frizuro, celo počesat se me potrudi Wink Nikoli se ne pritožuje, ker imam vedno oblečeno isto jakno ali ker vedno nekaj njurim čez pasjo pamet Smiley Blisk je "idealen moški", bi se lahko reklo Kiss







No, evo, tole je moja Terapija. Zvečer pa še kakšno pivce ali jegrček z Ano, pa se da nekako preživet tudi s smotanim kuŠkom Grin

Aja, ko smo spet pri njem, posebej za No Jinx prilagam fotke njegove pred dnevi postrižene tazadnje Tongue So se v tiste brezvezne "cuflje" kar naprej neke smeti zamotavale, pa mu je težilo, ko sem ga česala, pa sem kar postrigla. Itak je videt "štenge", ma ni važno. Se mi zdi, da tako izgleda malo manj trapast, kuŠek moj ljubi ljubezen





No, takle mamo, vidite, kolk se mora ena mati sekirat zaradi ene navadne igrače, jaoooo
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #3490 : sreda, 30.01.2013 : 19:29:21 »

MamaF, sem se narežala do solz zdajle, sploh ob 1. fotki od Rokota, mislm, kaka faca, za umret

Švrk ni nikoli maral n-č kar piska, žvižga ali kruli. Z vso nežnostjo pa je prenašal po stanovanju pliškote, ki so trajali in trajali...dokler ni prišla Liza. Jih je umorila in razkosala takoj. Pa o tem, kako prav obožuje vse, kar piska, rajši ne bi  Tongue

Sosed je pa  super Kiss
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3491 : sreda, 30.01.2013 : 20:19:17 »



 

kristus mamaF ne samo, da sem se do solz narežala, kakšni pogledi bocga rokota  huh

dragi roko ... gumičarke ti sporočajo, da igrače ki piskajo so tanajtabol. hitr organzirej uni louski siminar, da ti pokažemo kolk je fajn, ko piska in bliska vsepospisku.  Kiss Kiss Kiss pa še enga od balloo-ja  Kiss (ga mamo v varstvu mulca  Smiley)
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #3492 : sreda, 30.01.2013 : 21:23:17 »

 
MamaF jaz za sprostitev nimam v bližini kakšnega Bliska,
a imam še nekaj boljšega - TEBE. Zakon si!
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #3493 : sreda, 30.01.2013 : 21:39:18 »


ljubezen ljubezen ljubezen
Zelo dobro poznam to Terapijo, včasih prav ni bolj potrpežljivega Terapevta. Že zelo tudi pogrešam te učke. Cry

Prašič pa... Grin Saj bi ti podobno kot gumičarke, tudi Bine lahko pokazal... ampak bi se potem verjetno bal še Bineta+prašiča.  Tongue Tukaj so šele hudi zvoki! 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3494 : sreda, 30.01.2013 : 22:03:54 »

Draga mamaF, ti še sama ne veš, kako si srečna, da ubogi Roko ne mara piskajočih igrač. Ker jaz imam doma dva, ki tozadevno zabavo obožujeta, najraje po noči  Evil Bolj piska, ropota in šuška, večji žur je huh
Logiran
Strani: 1 ... 228 229 230 231 232 [233] 234 235 236 237 238 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines