mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 15:16:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 233 234 235 236 237 [238] 239 240 241 242 243 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783188 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3555 : torek, 12.02.2013 : 23:34:26 »

A to si mu pujsa pod sneg skrila?  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3556 : torek, 12.02.2013 : 23:39:42 »

Kje pa, takih dragocenosti pa ne reskiramo kar tako Grin
Je pa s pujsom velik napredek, zdaj ga (sicer samo izven hiše) prav veselo stiska, je poštekal, da je "povzročitev" kruljenja zelo zaželjeno dejanje in nasploh fajn, ker namesto grooooze prinese priboljšek Cheesy
Včeraj sem mu metala eno piskajočo žogico, ki jo je do sedaj sicer rad lovil, stiskal pa skrajno previdno (pa čeprav mu piskanje sicer sploh ne dela težav, celo "napali ga", če mu jaz popiskam), ampak včeraj je bila pa glavna okupacija čimbolj zgrabit žogo, da je ja zapiskala Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3557 : sreda, 13.02.2013 : 00:54:15 »

Na, še malo, pa ga boš morala odvajat, ko ti bo kar naprej s čem piskal al pa krulil po hiši  .
Jaz sem najbolj srečna, ko pišuka odleti iz igrače  Roll Eyes.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3558 : sreda, 13.02.2013 : 01:19:42 »

Jah kaj bi pa mi brez telenovel, nooooo Tongue Grin

To je tako kot s tistimi izbirčnimi otroki, ki najprej mame za njimi z žličkami laufajo pa "eno za babico, pa eno za atija ....", potem v puberteti se pa križajo v stilu "ta mulc me bo še na kant spravil, saj je skozi prazen hladilnik" Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3559 : četrtek, 21.02.2013 : 16:09:35 »

Čisti hiter apdejt Smiley

Danes smo imeli nadvse pomemben obisk, na kafe in ene zadeve v eno našo vaško štacuno gledat je prišla sama - mama Natis Cheesy

Rokota je itak skoraj kap, ko mu je že takoj na začetku zagrozila, da ga bo z gumicami opremila, če ne bo tiho. Potem jo je užaljeno prevohal in se pobral na varno "u kučo"  Evil Grin Če je na začetku iz kuče še užaljeno pobevskal, pa je prav hitro odnehal, ko je začel poslušati debate o "pomponih" pa "Continental Clipu" in pobriti riti Grin
Po mojem je dobil vtis, da je usoda, ki te na svet prinese v obliki kraljevega pudlja še dosti hujša, kot če moraš prenašat Nemško šolo

Grožnja:"Če ne boš priden, te čaka Continental Clip," je skoraj učinkovitejša od kruljenja Prašiča Evil

Natis, sem prav vesela, da sva se fajn načvekali Afro Dobrodošla enitajm še Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3560 : četrtek, 21.02.2013 : 16:22:47 »

Rokota je itak skoraj kap, ko mu je že takoj na začetku zagrozila, da ga bo z gumicami opremila, če ne bo tiho.

     Dragi Roko, to je pa ena čista groza. Te razumem in sočustvujem s tabo zilo!  Kokta  Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #3561 : četrtek, 21.02.2013 : 16:24:09 »

Sem šla prav pogledat kako zgleda tale continental clip...in vidim, da je to frizura, ki ji moj dragi reče "ostrižen na sedlo"
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3562 : četrtek, 21.02.2013 : 18:15:05 »

Čisti hiter apdejt Smiley

Danes smo imeli nadvse pomemben obisk, na kafe in ene zadeve v eno našo vaško štacuno gledat je prišla sama - mama Natis Cheesy

Rokota je itak skoraj kap, ko mu je že takoj na začetku zagrozila, da ga bo z gumicami opremila, če ne bo tiho. Potem jo je užaljeno prevohal in se pobral na varno "u kučo"  Evil Grin Če je na začetku iz kuče še užaljeno pobevskal, pa je prav hitro odnehal, ko je začel poslušati debate o "pomponih" pa "Continental Clipu" in pobriti riti Grin
Po mojem je dobil vtis, da je usoda, ki te na svet prinese v obliki kraljevega pudlja še dosti hujša, kot če moraš prenašat Nemško šolo

Grožnja:"Če ne boš priden, te čaka Continental Clip," je skoraj učinkovitejša od kruljenja Prašiča Evil

Natis, sem prav vesela, da sva se fajn načvekali Afro Dobrodošla enitajm še Wink


fajn čvek je bil ... res ... ni čudno, da je celo pot do doma snežilo 

roko je pa ena taka "preplašena" horjulska rit, da dol padeš. če se že enih usranih gumic "boji" kaj bi res blo, če bi mu z mašinco za brit okoli riti letala  Grin Grin Grin


hvala mamaF za pomoč pri navigaciji do štacune in definitivno ponoviva vajo. samo na uro bova gledale  Wink da ne bo zametov do afrike  Grin Grin Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3563 : četrtek, 21.02.2013 : 23:07:27 »

A da sva midve s čvekom krive za današnje zamete? Japajade Evil Grin

BTW, tudi tule sneži in burja piha za pošizit.

@Pepsi, to sceno bi morala v živo videt, res. Jaz sem pričakala Natis zunaj ob cesti, pa prideva potem pred vrata, Roko je itak v hiši filme delal in se nekaj penil, potem pa grem jaz naprej, pa ga od vrat izženem in za ovratnico zgrabim, da je vsaj globoko vdihnil, bumbar. Pa reče Natis: "če ne utihneš, ti gumice zrihtam!" In je dal glavo dol, jo prevohal na milimetre, še nekaj zagodrnjal, potem pa je izgledal čisto zadovoljen, ko sem ga v odrešilno "kučo" poslala
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3564 : četrtek, 21.02.2013 : 23:10:40 »

@Pepsi, to sceno bi morala v živo videt, res. Jaz sem pričakala Natis zunaj ob cesti, pa prideva potem pred vrata, Roko je itak v hiši filme delal in se nekaj penil, potem pa grem jaz naprej, pa ga od vrat izženem in za ovratnico zgrabim, da je vsaj globoko vdihnil, bumbar. Pa reče Natis: "če ne utihneš, ti gumice zrihtam!" In je dal glavo dol, jo prevohal na milimetre, še nekaj zagodrnjal, potem pa je izgledal čisto zadovoljen, ko sem ga v odrešilno "kučo" poslala


BTW, tudi tule sneži in burja piha za pošizit.
A te zanima kako je v Ljubljani? No, a te? Pojma nimam, ker mam zidarske odre, pa prežo pa reklamo pred oknom. Sovražimprenovofasadepress
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3565 : četrtek, 21.02.2013 : 23:16:06 »

Sem videla zadnjič, ja, sem prav pomislila nate, o kako bo mela NoJinxova lepo fasado Smiley
Sej bo, ene dva do tri do pet mesecev, pa bo fertig! Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3566 : četrtek, 21.02.2013 : 23:23:28 »

Glede na to, da so napovedal, da bo fertig v pol leta, predvidevam, da smo za eno leto pečeni zamreženi.  butnglavc
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3567 : četrtek, 21.02.2013 : 23:26:50 »

Hehe, Đinksova, pripravi se na šoke, ko te bodo gledali odzunaj

Nepitajmeodkodvem press
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3568 : četrtek, 21.02.2013 : 23:30:37 »

Saj te šoke je že doživljala, reva  Sad  Jaz ji nisem čist nič fauš ... bi lahko sicer ponudila, da ji Rokota posodimza ta čas, kot prava prijateljica bi pa to res lahko naredila. Pa bi dela na fasadi ziher malo hitreje stekla (bi vsak dan malo "okna odprla za prezračit", Rokota pa na okensko polico naštimala "na stražo"  Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3569 : četrtek, 21.02.2013 : 23:34:03 »

Kva gledali od zunaj, greš u ranu zoru u gatah v kuhinjo, pa tam čez oken zagledaš en par nog  butnglavc jezen, ajoj!

nepitajnimeneodkodvem mamo pa lepo fasado Evil
Logiran
Strani: 1 ... 233 234 235 236 237 [238] 239 240 241 242 243 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines