mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:03:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 238 239 240 241 242 [243] 244 245 246 247 248 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782563 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3630 : sobota, 23.02.2013 : 23:20:25 »

Kako da ne? V keri državi pa vi živite, guspa? Mi imamo Polnočnico vsak dan, jo praznujemo s kuŠkom na sprehodu, doma pa s čajem in koščkom čokolade ali pa se igramo "beering" Grin

@No Jinx, tistega Nemca bi jaz rada na obisk dobila ljubezen Roko pa ne Grin

Anglež pa ... eh to je tudi en utrgan folk, glih danes sem imela dva na obisku. Še kave nista hotela pit, če to ni čist noro Shocked butnglavc Ni normalno, a ne da ni? Wink

Roko je bil pa slučajno zaradi enim mojstrov, ki so elektriko vlekli v tem vremenu že prej "u kučo" pospravljen, pa se ni nič z njima pogovarjal Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3631 : sobota, 23.02.2013 : 23:31:47 »

Anglež pa ... eh to je tudi en utrgan folk, glih danes sem imela dva na obisku. Še kave nista hotela pit, če to ni čist noro Shocked butnglavc Ni normalno, a ne da ni? Wink
Ne, to nikakor, sploh in čisto nič ni normalno!  Lips Sealed Čudaka!  Tongue
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3632 : sobota, 23.02.2013 : 23:54:44 »

Ne, to nikakor, sploh in čisto nič ni normalno!  Lips Sealed Čudaka!  Tongue

Pri nas je bil zadnjič Američan, po rodu Korejec, je cel dan pil kavo kot vodo Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3633 : sobota, 23.02.2013 : 23:56:51 »

A je še samski?  Cool
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3634 : sobota, 23.02.2013 : 23:59:59 »

A je še samski?  Cool

A ta naš? 55 let, poročen, sam je rekel: please come to Utah, I will treat you like a queen!
Karkoli je že mislil...
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3635 : nedelja, 24.02.2013 : 00:02:19 »

Utah?
To je bil ziher une sorte, k imajo več žena naenkrat Lips Sealed
No Jinx, to ni zadosti dobro zate Wink

Ps. Ura je 0.01 in Roko je prišel "povedat" da ga tišči na Polnočnico Wink Se vidimo kasneje!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3636 : nedelja, 24.02.2013 : 00:05:35 »

Utah, ja, tam pri Mormonih. Nič alkota, nič rock´n´rolla, nič zabave. Nobenega kriminala, samo idilično družinsko življenje. Če je komu do zabave, v avto in se fura dve uri do Vegasa..tam pa do nezavesti  Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3637 : nedelja, 24.02.2013 : 00:06:02 »

Aja, ok, pol pa nč.

Gremo tud mi na eno mini polnočnico.  Smiley Samo štenge prej skidam, da bomo lahko iz bajte prišli.  Angry
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3638 : nedelja, 24.02.2013 : 00:06:27 »

Mi smo tudi pravkar iz malopredpolnočnice  Smiley. To so itak najlepši sprehodi, ker grejo sovražniki takrat že spat. Če pa še tako lepo sneži …  Cheesy

Glede Američanov in kave – njihova kava je voda, zato jo tako tudi pijejo. Ko pridejo pa sem in dobijo normalen kofe, jih pa po dveh požirkih fršlok  Tongue.

Če tega ni fršlok, zna bit taprau kerlc  Cheesy. Pa Utah - a niso tam mormoni? Potem nič hudega, če je poročen  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3639 : nedelja, 24.02.2013 : 00:07:12 »

Ne rabiš kidat, samo škornje do kolen natakneš in gaziš, sej si vidla fotko v temi od Mick Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3640 : nedelja, 24.02.2013 : 01:11:41 »

Midva sva nazaj Smiley Škornje do kolen, praviš, pametno! Smiley To si jaz srčno želim dobit, pa nisem nikjer videla dovolj visokih. Vsi "običajni" pridejo komaj za Gorkija in pol višine Sad Razen ribiških do riti Tongue Za na hitro tudi jaz kar gumijaste škornje nataknem, samo ker sem zmrzljiva, mi ne paše dolgo gazit v njih, kljub dvem parom štumfov. Pa sem gledala v Louski trgovini take fajn z debelim podplatom in podložene, tudi pošteno drage, samo imajo samo moške številke. Kot da se ženske ne znamo z Loustvom ukvarjat Angry
Gamaše so sicer fajn zadeva, imaš lahko poštene šulne obute, pa nepremočljive gamaše čez, pa si cel car v celem snegu Wink Ampak tudi tega še nisem nabavila. Madonca, če bo tale zima še kar trajala, bom kmalu opremljena z zimskimi artikli kot kak navdušen Gurenski smučar Grin

Tudi jaz sem malo kidala zdajle, ampak ne po tleh, po "strehi". Pred hišo imamo namreč eno tako črnogorsko strehco - tendo, ki je sicer fino napeta na štrikih, samo tale težek sneg je nevaren, da se vse skupaj strga. Roko se je pa tačas "u kučo" skril v hiši, ker ga je strah tistih velikih kosov snega, ki padajo dol s tende.
Utah, ja, tam pri Mormonih. Nič alkota, nič rock´n´rolla, nič zabave. Nobenega kriminala, samo idilično družinsko življenje.
Tu mač. To je pa hujš kot Gvantanamo!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3641 : nedelja, 24.02.2013 : 02:24:20 »

Sem iskala po netu eno zanimivo oddajo, za katero vem, da sem jo slišala na Valu 202, govorila pa je o enem fantu iz mormonske skupnosti, ki so ga poslali "na misijo" na Portugalsko, tam pa je med "pridiganjem strankam" spoznal, da ga bolj zanima poslušanje njihovih zgodb kot pa širjenje "edine resnice". Začel se je spraševati, zakaj bi prepričeval "na pot sreče" ljudi, ki so očitno bolj srečni, kot je bil on sam. Ti dvomi so ga tako razjedali, da se je odločil izstopiti iz skupnosti - kar pa je seveda nemogoče, zato je pobegnil ilegalno v Španijo (na Potrugalskem so mu starešine skupnosti namreč vse dokumente in kreditne kartice pobrali "zaradi varnosti") in zdaj se trudi živeti svoje življenje. Njegova skupnost in družina v ZDA pa se ga je seveda odrekla, saj "jim je naredil veliko sramoto". No, fajn je bilo poslušat tega mladeniča, posnetka pa na žalost nisem našla, da bi vam ga prilimala sem, če bi še katero zanimalo.

Sem našla pa nekaj zelooo slikovitega (pazi, kaj dela google transkate, ki očitno kar avtomatsko prevede tole stran). No Jinx, posebej zate, da te niti v sanjah ne bi zamikal kakšen gospod iz Utaha, ki "bi te tretiral kot kraljico" Tongue
http://sl.mormonlady.se/mormoner-och-te-kaffe-tobak-whiskey-och-allt-annat-som-finns-namnt-i-visdomsordet/
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3642 : nedelja, 24.02.2013 : 02:26:25 »

Eh, prehitro kliknila.

Tale citat me je čist razsvetlil
"Dobiš izključena, če imate ljubico / ljubimca, in to ni nič, da želijo govoriti. Potem so krivi, ne, da so bile izključene zaradi svojega pitja kave. Čeprav je to laž. Tudi če človek bori s svojo pije pivo, ali pa so težko upirajo pijačo včasih, ne bodo izključeni."
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3643 : nedelja, 24.02.2013 : 09:21:58 »

Odkar imam tele Keen-ice, ni več zime za eskime. So bolj tople od vseh, ki imajo ful mucke noter (tile je nimajo nič), visoke pa so meni do kolen, ker sem pač bolj majhna Wink Ne premočijo, udobni, ne tiščijo, oblikovani po nogi, skratka, jaz sem cela hepi. Res nakup stoletja. Tele bom po moje drgnila dokler ne razpadejo. Gotovo bodo (ali pa so že) tisti kos garderobe, od katerega se ne moreš ločit. Tudi moj si je kupil Keen zimske čevlje in je ful zadovoljen z njimi! Jih prodajajo v BTC-ju dol v autletu, ker redna cena je astronomska, znižani so pa še kar dostopni. Mal zamižiš in plačaš, samo so vredni vsakega centa Afro Itak potem druge zimske obutve ne rabiš Cheesy.

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3644 : nedelja, 24.02.2013 : 10:17:21 »

Kaj un Nemc, ki misli, da je pujs, en Anglež je šel eno miljo plavat (ostali so plaval 25 al pa 50 metrov).  trmoglavka trmoglavka

Ja ka pa Anglež ve, kolk je 25 metrov, lepo te prosim  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 238 239 240 241 242 [243] 244 245 246 247 248 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines