mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:26:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 241 242 243 244 245 [246] 247 248 249 250 251 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782608 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3675 : ponedeljek, 25.02.2013 : 15:54:25 »

Viš, meni bi blo pa z vileda psi dolgčas. Nimam sicer Gumičark, ampak Špangičarke (to je veliiiika razlika) - in če ne bi imela koga česat,  ne bi vedla, kam z rokami. 
Kadar so do vratu usr*** je sicer mal več dela, priznam, ampak ni hujšega  Cool
 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3676 : ponedeljek, 25.02.2013 : 15:58:58 »

Pepsi, prisrčno vabljena k nam - Melkota sem danes sicer počesala za prvo silo, toda še dva kandidata sta zrela za boj  Evil
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3677 : ponedeljek, 25.02.2013 : 16:12:58 »

Kar se Gumičark tiče - tole, kar se gre natis, je res ubijalsko noro ogromno dela + čisto spešl lifestyle za psa, kar je za pasemske razstavne uspehe pač bolj kot ne nuja. In razstavni uspehi so pomembni, če se greš resno vzrejo. Jaz sem se zaradi vsega omenjenega od  obojega (razstav in vzreje) distancirala, ker poznampasmo in vem, kaj za vsem tem stoji.
Za lepo negovanega pudlja (ki so, mimogrede, zame še vedno top psi)  pa se ne rabi pretrgat na dvoje in pes lahko živi čisto normalno ( tudi pasjesvinjsko) življenje. 10 minut česanja na dan, ampak res vsak dan, ker če tega ni, je škoda nenadomestljiva. In 4x na leto frizerja, če ima doolgo dlako (naša ni bila od septembra do februarja). Pa otročje lahkega hendlanja z brivnikom za domače potrebe.
Če bi jo jaz jutri peljala na razstave, bi pa sokoljeoko natis  vseeno ugotovila, da naša nima ravno dlake v top vrhunski formi. Tudi če bi se jaz šla razstave, več kot dve do tri leta ne bi zdržala, ni šans.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3678 : ponedeljek, 25.02.2013 : 16:20:24 »

....

Ja, saj o tem sva se z Mojim menila v četrtek zvečer, je menil, da si ful faca, da se greš tak "hobi", ki ful košta. Sem mislila, da me zafrkava, ker on pač že ne bo priznal, da je smiselno zarad enga psa fuul enga keša zapravit (če ni ravno za zdravje). Potem se je pa itak spomnil na vašo hokejsko kariero, pa je rekel "ja, saj v bistvu je že od prej navajena, da je treba skoz po svetu šibat, pa dost denarja investirat v take reči".
Si ga očitno res očarala, hehe Smiley


hehehehe .... čist en fajn desc je tale tvoj. sploh, ko sem prste oblizovala ob enih takih njami dobrotah  Kiss

itak mi noben ne bo verjel, ampak, ko je mulc naredil izpit za auto in nehal trenirat hokej (zdaj je samo še sodnik) je meni ostajalo maaaalooooo preveč časa. pa ga je blo treba nekako porabit  Tongue


Skuiki .... NIKAR  Wink sej takih butlov, kot sem jaz ni prav veliko  Grin Grin Grin

sančotova delno je "spešl lifestyle za psa" ampak res samo delno. zato, da tega ni preveč obstajajo gumice in papirčki. tale delno pa za nas pomeni samo tiste par dni plenic ob preveč snega al pa po nekajdnevnem nenehnem dežju, ko voda stoji povsod. drugače pa živijo čisto normalno pasje življenje. z norenjem in vsemi piz*** vred  Grin Grin

Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3679 : ponedeljek, 25.02.2013 : 16:32:18 »


aja ... tistih 4x letno frizer ... odvisno od psa do psa. sally se mora strišt na 3 tedne, athena na 5 tednov, ajka na 2 meseca  Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3680 : ponedeljek, 25.02.2013 : 16:34:13 »

No, saj naša bi se za večjo urejenost  tudi lahko pogosteje, ampak če je pes dnevno razčesan, gre tudi z daljšo.  Wink Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3681 : ponedeljek, 25.02.2013 : 16:36:37 »

Če bi jo hotela imeti vedno po reglcih, bi bilo na en mesec do 6 tednov itak idealno, jasno. Tako pa se gremo malo medvedka.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3682 : ponedeljek, 25.02.2013 : 19:27:52 »

itak mi noben ne bo verjel, ampak, ko je mulc naredil izpit za auto in nehal trenirat hokej (zdaj je samo še sodnik) je meni ostajalo maaaalooooo preveč časa. pa ga je blo treba nekako porabit  Tongue

Ja, točno to sem mu rekla Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3683 : ponedeljek, 25.02.2013 : 22:19:23 »

Ko je že toliko o škornjih govora - a česa takega si pa za Rokota ne bi omislila?  pevka


vir
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3684 : ponedeljek, 25.02.2013 : 22:54:45 »

IIIiiiiiiiiiiiiiiijoj, ti si Rokotova taboljša prjatelca Grin Tole, pa kučma, - evo taman za v nove Louske zimske zmage
Ja kaj pa plašček? A te nič ne skrbi, da bi mojga kuŠka v hrbtek zebkalo, ko mora z mano po burji okoli lazit
Vsaj en šalček bi mu pa lahko privoščila ... ti bom oddala naročilo, do naslednjega Miklavža Evil

PS: Se bojim, da če bi mu TI tele škornje samo iz avta pokazala, bi se tekel skrit "u kučo" do nadaljnega (pomladi) Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3685 : ponedeljek, 25.02.2013 : 22:55:46 »

aja ... tistih 4x letno frizer ... odvisno od psa do psa. sally se mora strišt na 3 tedne, athena na 5 tednov, ajka na 2 meseca  Wink
To je pa potem čisto enako kot pri ženskah, madonca Shocked Zahtevno je tole "Gumičarstvo", ni da ni Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3686 : ponedeljek, 04.03.2013 : 15:54:39 »

Medtem, ko nekatere šimfam, da premalo pasjih fotk objavljajo, je pa naša Luoska kobilca bosa Tongue

No, malo današnjega splomladanskega preiskovanja Revirjev:

Sonce, sonce in še enkrat sonce veselje




Revir brez oblačka




Prelestne vonjave in orjaški predmet poželenja (beri: kup gnoja)


Pa sondiranje ... to ni sveže zorana njiva, tole so divji prašički malo redizajnirali en travnik Tongue


Kjer prašički pridno orjejo, se tudi žafranove čebulice lepo raznašajo vedno širše Smiley




Juuuuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Cheesy


Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3687 : ponedeljek, 04.03.2013 : 17:45:37 »

Joj, kakšni čudovit, prostran revir! Komaj čakam Siminar! Pa rožice - jeeeej pomlad bo!   veselje veselje veselje
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3688 : ponedeljek, 04.03.2013 : 17:46:12 »

Da ne bo nesporazuma - model na slikah je itak ta nar ta lepši!  Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3689 : ponedeljek, 04.03.2013 : 19:44:49 »

Model, ja ... ti nekomu praviš trapast pes v vaši temi, khmmmm Angry

Bi morala sinoči videti, kako je tale prelestni model prišel po celem vratu in pol hrbta bogato oplemeniten z neznansko dihjemajočimi dišavnimi dodatki Angry Pa samo "kakat v grmovje" sem ga spustila v temi in se je po dveh minutah vrnil tak, kot bi cel v nek Louski WC padel Angry butnglavc jezen
Kdo je že trapast? Tongue

Žafrančki so pa res lepi, se strinjam Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 241 242 243 244 245 [246] 247 248 249 250 251 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines