mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 15:30:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 255 256 257 258 259 [260] 261 262 263 264 265 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783211 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3885 : nedelja, 31.03.2013 : 15:49:47 »


Baje pa pomaga, če daš zraven še malo soli, da potem kristali še bolj rastejo. To sprobamo naslednje leto.
Smrdelo pa ni, ker sem imela preventivno nažgano napo do fula, ker ste vse jamrale, da je grozno. Mogoče bom dala pa drugo leto cimet zraven, bo pa mal na oranž potegnilo Afro
No, še nekaj novega Wink Bom tudi jaz sprobala!

kar se količine kristalov tiče, kaj pa vem, ali se to ravno v urah meri Smiley čez noč predlagam jaz zato, ker sem že večkrat v petek pozno v noč še kaj delala, pa sem dala še jajca kuhat, potem sem jih pa kar v loncu do sobote pustila Smiley Letos sem jih dala recimo kuhat šele, ko sva z natis nehali čvekat po telefonu (okoli 11h zjutraj), ob ene petih popoldan sem pa končno malo po kuhinji pospravila in med drugim tudi jajca iz lonca pobrala. Pa so ratali čisto fajn kristalčki.

Pri tistih, ki jim niso ratali, pa pojma nimam, kaj bi lahko šlo narobe Huh Natis pravi, da jih je vseeno še ful ur namakala v loncu. Mogoče je odvisno od samih jajc, ali pa je vino tolk različno? Nimam pojma, ker jaz razen z domačim vinom še nisem delala, pa pride vsako leto čisto spodoben rezultat, enkrat so malo bolj lisasta, enkrat manj, včasih bolj temna, včasih bolj na modro vlečejo - različno, ampak kristali ratajo pa zmeraj Smiley Je pa nekaj res - če jajca dosti po rokah valjaš, se kar dol vsipajo, mogoče je to vzrok. Ali pa (upam, da tega niste počele), če bi jih fajn z vodo spral po kuhanju, bi tudi znalo bit, da jih izpereš Sad
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3886 : nedelja, 31.03.2013 : 15:52:17 »

jaz sem našla eno staro flašo čip terana pri naših v špajzi in jajca so bila krasna Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3887 : nedelja, 31.03.2013 : 16:22:02 »

iiiiiiiii srnice na broadcastu  ljubezen ljubezen ljubezen
kdaj pa pridejo pujsi? ob mraku?

ful so dobr zrihtal tole estonci, res.
luštn je gledat žvauke.
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #3888 : nedelja, 31.03.2013 : 16:29:02 »

iiiiiiiii srnice na broadcastu  ljubezen ljubezen ljubezen
kdaj pa pridejo pujsi? ob mraku?

ful so dobr zrihtal tole estonci, res.
luštn je gledat žvauke.

Pujsi so včeraj prišli okrog 19h. Jih je bilo kar precej, mislim da 7.
Res je ful dobro, luštni so vsi skupaj  ljubezen
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #3889 : nedelja, 31.03.2013 : 18:08:29 »

Še tamičkena divjad za vaše louce  Smiley
http://www.deertrail.us/
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #3890 : nedelja, 31.03.2013 : 18:10:45 »

Še tamičkena divjad za vaše louce  Smiley
http://www.deertrail.us/

Veveričkeee  Cheesy
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3891 : nedelja, 31.03.2013 : 18:14:17 »

No, še nekaj novega Wink Bom tudi jaz sprobala!

kar se količine kristalov tiče, kaj pa vem, ali se to ravno v urah meri Smiley čez noč predlagam jaz zato, ker sem že večkrat v petek pozno v noč še kaj delala, pa sem dala še jajca kuhat, potem sem jih pa kar v loncu do sobote pustila Smiley Letos sem jih dala recimo kuhat šele, ko sva z natis nehali čvekat po telefonu (okoli 11h zjutraj), ob ene petih popoldan sem pa končno malo po kuhinji pospravila in med drugim tudi jajca iz lonca pobrala. Pa so ratali čisto fajn kristalčki.

Pri tistih, ki jim niso ratali, pa pojma nimam, kaj bi lahko šlo narobe Huh Natis pravi, da jih je vseeno še ful ur namakala v loncu. Mogoče je odvisno od samih jajc, ali pa je vino tolk različno? Nimam pojma, ker jaz razen z domačim vinom še nisem delala, pa pride vsako leto čisto spodoben rezultat, enkrat so malo bolj lisasta, enkrat manj, včasih bolj temna, včasih bolj na modro vlečejo - različno, ampak kristali ratajo pa zmeraj Smiley Je pa nekaj res - če jajca dosti po rokah valjaš, se kar dol vsipajo, mogoče je to vzrok. Ali pa (upam, da tega niste počele), če bi jih fajn z vodo spral po kuhanju, bi tudi znalo bit, da jih izpereš Sad


no mi jih nismo spirali, pa namakali smo jih enih 9 ur, pa tapravo vino smo našli ... ampak zgleda, da je treba res met domačega. drugo leto se bom slinila okol mameF že kakšen teden prej (bom mela NUUUJNEEEE opravke v sežani točno takrat  Tongue) pa mi bo mooogooooče odstopila kakšen deci  . glede na to, da potegnejo okus po vinu tud jajca men tole ni za jest namreč. sej tastar prav, da so čist fajn ampak on ma dost 3, 4 več ne sme zarad holesterola  Tongue za tolk jajc pa ni vrag, da ne bi mamaF mal tapravga vinčka odstopila  Grin

bom pa drugo leto tolele jest probala v nečim drugem skuhat. hja če ne bo boljšega ajnfoh recepta bom pač v čebuli. v nečem namreč kar jaz jem/pijem, ne da me skoraj kap, ko pirh po ustim začnem valat  Shocked Roll Eyes
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #3892 : nedelja, 31.03.2013 : 18:17:44 »

natis, kaj pa barvanje z rdečo peso?
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3893 : nedelja, 31.03.2013 : 18:27:50 »



kako pa to narediš??? mogoče bi blo pa dobro  Grin
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #3894 : nedelja, 31.03.2013 : 18:53:41 »


kako pa to narediš??? mogoče bi blo pa dobro  Grin

Pojma nimam, nisem še delala nikoli  predaja  Bi pa sklepala, da narežeš rdečo peso, daš tolko vode, da se lahko jajca kuhajo in kuhaš nekaj časa, pa po potrebi pustiš namočeno not čez noč.

Če je katera že kdaj barvala z rdečo peso, naj se javi, ker je čisto možno, da sem mimo užgala  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3895 : nedelja, 31.03.2013 : 19:11:42 »

Al pa kupiš vloženo rdečo peso, odliješ  in kar tam notri skuhaš  Wink Wink
Peso pa poješ Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3896 : nedelja, 31.03.2013 : 19:26:15 »

Natis, ti se moraš samo spomnit zadosti zgodaj, pa bomo zrihrali Wink

Rdeča pesa, rdeče zelje, kava, kurkuma, vse to se da uporabit, v glavnem se kuha jajca v nekakšni "župi", pač voda + kar dosti narezane/naribane surove rdeče pese ali zelja ali špinače - nekaj postov (strani) nazaj sem en link nalimala, se mi zdi. Evo, če ne pa še enkrat:
http://www.iskreni.net/domov/553.html
http://marmelina.si/praznovanja/apr-jun/naravne-barve-za-pirhe

Zoia, tamala divjad je pa fuuul luštna Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3897 : nedelja, 31.03.2013 : 19:27:17 »


mhm .... dej ti tele linke spravi za drugo leto. pa me mal "u rit brcni" taprav cajt  Tongue
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3898 : nedelja, 31.03.2013 : 20:01:14 »

Pujsi so včeraj prišli okrog 19h. Jih je bilo kar precej, mislim da 7.
Res je ful dobro, luštni so vsi skupaj  ljubezen

so pa točni .... zdele so
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3899 : nedelja, 31.03.2013 : 20:03:33 »

A veste kaj, ve in vaša jajca v alkoholu.
Očitno sem nabasana že samo od gledanja slik, saj sem  ravnokar mrtvo hladno prebrala naslov članka "Zaradi razmočenega terana več plazov ogroža naselja". Roll Eyes   butnglavc
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 255 256 257 258 259 [260] 261 262 263 264 265 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines