mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 15:13:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 257 258 259 260 261 [262] 263 264 265 266 267 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783179 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3915 : nedelja, 31.03.2013 : 21:40:37 »


ampak babe a veste kaj jest študiram ... kaj če bi ve sltrastne kuharice skupi spravle eno tako tapravo kuharco .... vam povem, da bi bila zelo iskana ... ne vem, če ne tolk, da jo damo k men v štacuno prodajat  Grin Grin Grin
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #3916 : nedelja, 31.03.2013 : 21:57:40 »

To me spominja na gospo, ki jo poznam, ki je dala kuhat dagnje na buzaro, in po uri in pol je tista črna reč bila še vedno trda

Zdej sem se pa skor jaz popiškila


Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3917 : nedelja, 31.03.2013 : 22:58:55 »


no mi jih nismo spirali, pa namakali smo jih enih 9 ur, pa tapravo vino smo našli ... ampak zgleda, da je treba res met domačega. drugo leto se bom slinila okol mameF že kakšen teden prej (bom mela NUUUJNEEEE opravke v sežani točno takrat  Tongue) pa mi bo mooogooooče odstopila kakšen deci  . glede na to, da potegnejo okus po vinu tud jajca men tole ni za jest namreč. sej tastar prav, da so čist fajn ampak on ma dost 3, 4 več ne sme zarad holesterola  Tongue za tolk jajc pa ni vrag, da ne bi mamaF mal tapravga vinčka odstopila  Grin

bom pa drugo leto tolele jest probala v nečim drugem skuhat. hja če ne bo boljšega ajnfoh recepta bom pač v čebuli. v nečem namreč kar jaz jem/pijem, ne da me skoraj kap, ko pirh po ustim začnem valat  Shocked Roll Eyes
Preberjeno ne rabiš domačega vina za kristalčke, pokukej v Samotovo temo.  Wink

To me spominja na gospo, ki jo poznam, ki je dala kuhat dagnje na buzaro, in po uri in pol je tista črna reč bila še vedno trda

jaz poznam dekliča (ki to več ni, saj je starejša od mene enih 10 let), ki je hotla met vmehko kuhana jajčka. in je mamo klicala kolk časa se kuhajo. no mama ji je rekla, da dokler ni lupina mehka (a moram povedat, da jo za čas kuhanja vprašala prej vsaj ene 15x in vsakič dobila pravilen odgovor razen tokrat, ko je mami malček prekipelo Tongue)


Pa jaz res ne vem, kaj vam je vsem tako smrdelo, jaz tudi nisem dala pokrovke gor, pa je samo lepo po vinčku zadišal. 

Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3918 : nedelja, 31.03.2013 : 23:49:48 »

Tudi mi smo kuhal jajčka  v teranu. Ko je prišel mož domov, je najprej vprašal, če bo kuhano vino za kosilo. Angry
Vonjave so bile, pa ne tako hude, kot če kuham vampe za mojga pesa Wink.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3919 : ponedeljek, 01.04.2013 : 00:14:33 »

Tale Siga link je super, ga gledam že ves dan  Shocked. Če pa koga zanima lov na eksotične živali, je tule povezava s štirimi napajališči v JAR. Lahko gledaš v živo, ali pa samo posnetke, ki se obnavljajo na 30 sekund. Te si lahko tudi shraniš in delaš svojo lastno lovsko zbirko  Smiley. Največ živali pride na napajališča zgodaj zjutraj (zato moja zbirka ni preveč pestra  Grin Grin Grin).

http://www.sanparks.org/webcams/
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3920 : ponedeljek, 01.04.2013 : 02:32:41 »

To me spominja na gospo, ki jo poznam, ki je dala kuhat dagnje na buzaro, in po uri in pol je tista črna reč bila še vedno trda
Cats, a lahko nehaš, jaz bom umrla od smeha
Natis, ti pa tudi, moj že spi, ne more zdej še mene na urgenco peljat zaradi smejalnega šoka Grin

OK: Bomo imeli en Louski Siminar, en Medicinsko - Veterinarski Siminar in en Enološko - Gastronomski Siminar.
Moj tamali gre jeseni na kuharsko sredjnjo šolo, bom imela asistenta, tako da ... pripravite jajca Grin Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3921 : ponedeljek, 01.04.2013 : 08:49:00 »

Jaz pa trdo kuhanih jajc nikoli ne kuham okritih, ker mi vedno počijo. Če se kuhajo pokrita, je prevelik pritisk in lupina ne zdrži.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3922 : ponedeljek, 01.04.2013 : 10:12:21 »

Preberjeno ne rabiš domačega vina za kristalčke, pokukej v Samotovo temo.  Wink
 

...




ja sem že ugotovila, da bo treba še kam nos nest ... nisem na tekočem N-Č  Angry Angry
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3923 : ponedeljek, 01.04.2013 : 11:35:41 »

okritih - Pokritih
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3924 : ponedeljek, 01.04.2013 : 14:34:19 »

Zanimivo, kocka, na to pa nisem pomislila, mi redko kdaj katero poči kljub pokrovu Smiley
Meni so pa dosedaj jajca popokala, če sem dala mrzla direkt iz hladilnika v vodo in potem na "ful gas" odprla plin, da je začelo hitro in močno vreti. Se mi zdi boljše, če jih skupaj s tekočino počasi segrevam do vrelišča, potem pa pustim, da vre voda/vino čisto narahlo, da jajc ne premetava pa loncu.
Letos sem jih dala kuhat 12, počili sta samo 2, pa še to samo malo počili, se nista razlili. In to vse pod pokrovom Smiley

Nekje sem prebrala, da proti pokanju jajc pomaga, če se v vodo doda nekaj soli.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3925 : torek, 02.04.2013 : 09:19:53 »

Mi nadaljujemo v črnogorskem tempu zimskega spanja, glede na razmere zunaj ni nič kaj drugega pametnega za počet Grin





Bertek pa čaka pomlad ljubezen


Omladinc Berto pa je sinoči praznoval Samotov in Gusarčkov rojstni dan na Samotov način, pasjo skledo z vodo je začasno zamenjal za bazen Grin Preden sem uspela priti do fotoaparata, je že končal z vodno zabavo in se sam sebi čudil, od kod za vraga ima mokre tace

Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3926 : torek, 02.04.2013 : 09:30:31 »

Ja, pa res. Kaj pa je drugega za počet kot spat in čakat na poletje (sej pomladi ne bo).  Roll Eyes
Se pa vidi, da je imel zabavo ... na steni.  Grin Grin Grin Grin
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3927 : torek, 02.04.2013 : 18:59:53 »

Berto, ni sončka a ne? Cry
Kako hrepeneče čaka, da se bo lahko grel, sladki mali Kiss

Roko in Lepi muc pa hibernirata - zimsko spanje v pričakovanju pomladi...
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3928 : torek, 02.04.2013 : 22:54:28 »

Berto, Samo ti sporoča, da se mu zdi ful fajn, da si žural za njegov rojstni dan!  plesalec
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3929 : ponedeljek, 08.04.2013 : 01:46:48 »

Zdaj, ko smo z jajci končno opravili, Roko pospešeno študira Louske pasje priročnike. Dve hecni slikci je našel Tongue



Še več jih je TULE Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 257 258 259 260 261 [262] 263 264 265 266 267 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines