mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:18:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 258 259 260 261 262 [263] 264 265 266 267 268 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782593 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3930 : ponedeljek, 08.04.2013 : 13:43:29 »

Tazadnja slikica ruls!!!  Grin Grin Grin Grin Grin Kot, da boni vidim!  Tongue
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3931 : torek, 09.04.2013 : 23:00:50 »

Tale Siminar bo nadvse poučen  Grin Grin Komaj čakamo  veselje
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3932 : sreda, 10.04.2013 : 00:51:37 »


jaz upam, da SPLOH BO  Roll Eyes siminar  Tongue

a se že kej ve kako smo z datumi??
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3933 : sreda, 10.04.2013 : 01:21:37 »

Ja, za 28. 4. in 5. 5. je še največ prijav Smiley Jaz upam, da bomo še aprila zrihtali vreme kot ga rabimo Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3934 : petek, 12.04.2013 : 00:40:49 »

Roko je priden kužek ljubezen

Zato mu prijatelji iz daljnih krajev pošiljajo darile Cheesy veselje
Hvaaaalaaa, Fredi Kiss Kiss Kiss


Danes je imel Roko prolžnost srečati nekaj Neprijateljev. Na srečo so bile prve na vrsti v glavnem Neprijateljice, same mlade punce, študentke, 7 komadov Wink Najprej jih je na podlagi njihovih zvočnih efektov (saj veste, kako luštkano cvilijo mlade punce, ko čakajo v vrsti za WC) Tongue pred hišo sicer histerično nalajal skozi zaprta spalnična vrata, potem pa sva jih prišla spoznat ven na dvorišče in se je prav vzorno in vljudno obnašal. Vse je prevohal in se pustil čohat tistim, ki so bolj pasje, prav olajšan pa se mi je zdel, ko je ugotovil, da je med njimi tudi stara znanka, Špela od Bri, ki mu je ob prvem spoznavnem srečanju seveda brihtno pod nos ponudila priboljške Grin Pa tudi sicer se mi zdi, da mu je Špela všeč, ker ga nič ne obsoja zaradi lajanja Wink

čez nekaj časa sva šla midva na obisk do delavnice, kjer so Neprijatelji brusili kamen, tokrat je bilo poleg punc še nekaj fantov in vse po vrsti je vljudno prevohal in se nasploh vzorno obnašal. Punce so čakale, kaj se bo zgodilo, ko bo na prizorišče prikorakal še njihov zamudniški sošolec, tisti Ultimativni Neprijatelj, ki ga je Roko lanu ugriznil, pa ... nič! Roko ga ni niti šmalo šmirglal, ob meni se je pustil čohat puncam, uni fant se je pa kar umikal. No, tudi tako je prav Evil
V glavnem, priden pride kuŽek si je za vljudno vedenje prislužil nič manj kot celo svonjsko nogico Wink
Polovico jo je pojedel, ko sva bila skupaj na vrtu, pa me je firbec matral, če bo sploh zadosti sproščen, da jo bo načel, glede na Neprijateljske glasove in postave 50 metrov stran (valjda je v pol ure zmel vse, pogumni moj kuŽek Afro

Potem pa je dobil še eno polovico, glih v pravem času sem ga peljala v njegovo varno kučo s tistim parkljem, ker je spet par punc prišlo na WC. Sicer je nekaj pobevskal, ampak ga vseeno Neprijateljski prehod kuhinje in hodnika ni toliko stresiral, da ne bi takoj začel nazaj glodati svoje svinjetine Cheesy Pogumni pridni KuŽek ljubezen

Ko smo ostali v kuhinji samo še jaz in on in Špela, pa je bil itak ves čas lepo tiho, samo glodanje in mljaskanje se je slišalo iz kuče. To je za nas velik napredek - da lahko Roko sproščeno nekaj gloda kljub Tujcem v naši hiši Cheesy Afro Sem zelooo ponosna nanj  veselje

Zvečer pa smo imeli praznovanje plesalec

Danes je namreč minilo točno 1 leto, kar se je iz zavetišča Vitovlje k Bajki priselil Boris Smiley Seveda sva njemu in njegovi uradni lastnici z Rokom prinesla darile veselje

Še na mnogo obletnic, dragi naš veseljak Boris ljubezen




Princeska Edinka Po Duši, moja ljubica Bajka se z velikim pompom okrog njenega mlajšega brata strinja ravno toliko kot Grumpy Cat z lepim sončnim dnevom, a naj ji bo Wink Da je dala mir mladima juncema, ki sta se valjala po tleh, sem ji izjemoma posodila moj telefon ... kljub prepričanju, da se psihoz na lučko ne sme spodbujat, ma ... sicer bi pa bevskala v Rokota in Borisa ljubosumno in ju probala "ukrotit".

A lahko? A bo svetil? A bo?


Ma daaaj, naštimi lučko, nooo, lučko hočem! Grin


Medtem, ko je Drama Queen hipnotizirala telefon, so nastali takile zmazki Grin







No, tako, to je bilo za danes. Jutri pa, ko je ravno petek - dan za "bording&beering" - praznovanje nadaljujemo, ker bo baje slavljenec častil pasje tortice plesalec

Ob prihodu domov sva se z Rokom ustavila še na ene vljudnostnem obisku pri študentskih neprijateljih, ki so medtem že zakurili ogenjček in jedli čevapčiče Smiley in spet je bil priden. Je mahal z ritjo in z repom, ko so ga punce klicale, ko pa je med njimi opazil svojega osebnega Šefeta, se mu je pa prav strgalo od veselja. Aleluja, tatko je še živ, niso ga še pojedli grooozni Neprijatelji Grin

Ultimativni Neprijatelj pa se je nevljudno držal ob strani, Roko ga je samo na hitro povohal, pa nič ni reagiral, fantu pa je bilo videt, da mu je neprijetno in da se psa boji in da ga ne mara. Prav, saj nimamo nobene potrebe se družit, si misli Roko Tongue

Roko je že skoraj tako priden kot najpridnejši Mucki, lahko rečemo po današnjem dnevu Cheesy

Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3935 : petek, 12.04.2013 : 02:16:08 »

Pridni mucki pa manjkajo, a ne Wink

Kri - vi - ca!
Da jo vsaj malo popravimo, vam pošiljam ta posnetek, na katerem je moč videti najbolj kjut mucka ever ljubezen ljubezen Poglejte te njegove navihane okrogle ućčke, a ni za crknt sladek, Bertek moj Kiss

Aja, pa še opomba na zgornjo fotoreportažo z Borisovega praznovanja. A opazite na prvi sliki, kako se je potrudil naš slavljenec? Grin
Prav s posebnim Louskim Maskirnim Deodorantom "MerjascDeLux" se je namazal po desni strani vratu NI čudno, da ga je Roko več kot pol ure strastno objemal in se opajal z omamno vonjavo (ki jo je tudi sam že predvčerajšnim sprobal in si jo namazal na isto mesto, je morala it obratnica v pranje, pa zasušenga "merjasca" sem ribala dol opolnoči) Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #3936 : petek, 12.04.2013 : 07:16:09 »

iiiii, Bertolin ljubezen
Malemu črnemu kuŠku pa čestitke za pogum Cheesy.
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #3937 : petek, 12.04.2013 : 07:34:32 »

 Grin Grin Grin Ob jutranji kavi, se nič ne prileže bolje kot branje dogodivščin pogumnega Črnuha. Bravo Roko objem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3938 : petek, 12.04.2013 : 07:41:21 »

kakšna fotoreportaža!  Cheesy Cheesy Cheesy Kiss Kiss Kiss Roko in border klub  objem objem objem objem
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3939 : petek, 12.04.2013 : 07:53:44 »

Odlična reportaža! Afro Cheesy

- Za Borisa je pa tole očitno zelo pomembna prelomnica. Na prvi fotki se jasno vidi, da je za darile dobil tudi LaškoPivo  Evil - na zdravje! Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #3940 : petek, 12.04.2013 : 08:19:52 »

Jaz sem tudi pivo vidla, ne vem, a to vi dajete kuŠkom redno, da so bolj pridni Shocked??
Drugač pa - s pivom al pa brez, Rokec, priden fantek si, čestitke Kiss!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3941 : petek, 12.04.2013 : 12:14:41 »

Babe 

Danes je namreč minilo točno 1 leto, kar se je iz zavetišča Vitovlje k Bajki priselil Boris Smiley Seveda sva njemu in njegovi uradni lastnici z Rokom prinesla darile veselje
Midva sva sicer pive namenila uradni lastnici, žogo pa Borisu - a ve ste drugače interpretirale te darile Grin
A-A - laškega pa ne damo mame kar tako iz rok Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3942 : petek, 12.04.2013 : 14:11:18 »

Glej, glej, glej, kdo ima doma najpopolnejše pasje bitje pod soncem.  Cheesy Cheesy Cheesy Ful vesela, ponosna, srečna, ...  bravo veselje plesalec
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3943 : petek, 12.04.2013 : 14:25:57 »

Hvala ljubezen objem

Noooo, najpopolnejše bitje nasploh je še vedno ... NVMM Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3944 : petek, 12.04.2013 : 14:30:59 »

Črna nehvaležnost!  Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 258 259 260 261 262 [263] 264 265 266 267 268 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines