mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:48:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 259 260 261 262 263 [264] 265 266 267 268 269 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782769 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3945 : petek, 12.04.2013 : 14:33:08 »

Iiiiiiiiiiijooooj, kaj mi je zdajle na mail priletelo Cheesy Ena reklama - TOLE bi pa res lahko mojemu Loucu privoščila, da malo menjamo trenutni ribji okus, kaj pravite Wink ... v zahvalo, ker je že skoraj tako priden kot Mucka Wink

 
Logiran

Unikatne tablice in portretki
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #3946 : petek, 12.04.2013 : 14:43:00 »

Uuu, mamaF, to bi pa bil Louc srečen  Cheesy
Ful lepo se bere reportaža  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #3947 : petek, 12.04.2013 : 14:44:51 »

A vi tud to jeste? Mi ponavadi ribice vzamemo, trenutno imamo bizona in smo s to hrano nadzadovoljni!
Kakcev bistveno manj pa ful kompaktni so, prdet je pa čist nehala. Vidim razliko če mi kdaj zmanjka in čakam na naročilo.
Prec spet smrduljo nazaj dobimo, če ji za par dni kupim kaj bolj bednega za premostit.
 
Pečene divje perutnine pa pri nas iz previdnosti ne serviramo.
Kaj pa veš, že tko precej pisano glede vse kar je divje, tako da - merjasec, a-a, jaz tega še izgovorit ne upam Lips Sealed!
Lahko pa na louskem seminarju eno degustacijo nardiš, potem pa v revirje - pa da se vid >:Di!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3948 : petek, 12.04.2013 : 16:09:28 »

Ja, zdaj smo že dvakrat od te znamke "ribje revirje z losoom" kupili, pa Loucu pašejo. Acano "pacifik" ima tudi rad, mogoče bom pa res tegale merjasca v kratkem naročila, itak bo briketov kmalu zmanjkalo, pa bo treba kupit novo zalogo Smiley

Mi Louci se ne ustrašimo kar tako Wink Čaki malo - ti se čudiš nad merjascem, ja kaj pa to, ko si E.T. kar Bizona upa napast Wink Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #3949 : petek, 12.04.2013 : 17:02:16 »

Viš, to pa nisem pomislna!
Ceprav se vedno rajsi bizona srecam kot merjasca. Do goveda je ET naceloma bolj olikana kot do divjadi, ceprav je enga konjicka zadnjic uscipnila, ker jo je hotel poskusit in jo je vlekel za kozo na hrbtu. Pa ga ni iz zlehtnobe, ker se ni nic razburjala zraven, ampak je pomoje razumela, da je zdaj pa scipanje dovoljeno in ga je pac pocukala za znablje. No, govedo pomoje še lahko scipa, merjasca pa, hm, boljs da ne Lips Sealed.

Bohve kaj bo iz tvojga Louca ko mu tako hrano dajes. Un student ima se sreco, ga je se milo prijel, ker se takrat se ni z merjasci druzil!

P.s.: Acano jaz tudi kupim, je vcasih na zooplus kaj znizano pa pol malo zamenjamo in je isto fajn.
Sem pa preverila in zaostajajo s ponudbo, merjasca se niso vzeli, tako da itak ne bo nic.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3950 : petek, 12.04.2013 : 17:51:08 »

Super, Roko, kar tako naprej Cheesy Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3951 : petek, 12.04.2013 : 18:23:19 »


Bohve kaj bo iz tvojga Louca ko mu tako hrano dajes. Un student ima se sreco, ga je se milo prijel, ker se takrat se ni z merjasci druzil!

hehe, zaenkrat ribja hrana ni še nič spodbudno vplivala na njegov Louski razvoj Tongue Še v lužo si komaj upa stopit, revež, morje je pa itak bljak in fuj Grin Lani je celo bolj kot ne po nesreči v Sočo zabredel in to ravno takrat, ko je imel skučajno 4 kile briketov, ki niso bili prodani na društvenem srečelovu, pa sem jih jaz odkupila, gor je bil pa nemški ovčar narisan, eni RC za velike pasme so bili Grin
Pri unmu študentu se je samo z ribami družil pa s kako surovo govejo kostjo občasno, zato je imel verjetno bolj prinašalski "soft mouth" prijem Evil

Bomo probali tega merjasca, pa poročam, kako bo Grin Bom prinesla za probat na Siminar, to pa res lahko, malo za "doping" 
Sicer je pa tale moj kuŽek tako šparoven in nepožrešen, da imamo 1 takle 12,5 kilski žakelj za skoraj tri mesece. Poje skoraj pol manj, kot naj bi po navodilih, ampak njemu je to očitno zadosti. Kile so enake ves čas Smiley Pa ni, da bi vsak dan dobival še kake bikovke, ful priboljškov in kaj takega. Je narejen po gorenjsko, očitno Tongue Recimo včeraj, ko je dobil tisto svinsko nogo, pozno zvečer briketov še pogledal ni. Pa smo spet pršparali Grin
Saj enkrat sem že napisala, da bi bil on verjetno še najbolj zadovoljen s takimi polkilskimi pakiranji briketov, da bi bil vsake tri dni nov okus. Ali pa s frišnimi jelenovimi zrezki vsak dan Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3952 : petek, 12.04.2013 : 20:00:31 »

Najbrž ga futraš po nemški šoli:
pojej zdelekujprec alpa futer zgine! A še nisi? Ok, nisi lačen. Sad

Sej pol prov velik ne more pojest, aveš. Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3953 : sobota, 13.04.2013 : 01:24:05 »

Ah kje pa Smiley On je gušter, poje počasi, lepo si briketke meče malo iz skleda, malo jih v skledi pozoba, potem zoba še tiste iz tepiha, jaz pa tačas na firumu visim ali pač kaj drugega delam Smiley In ko vidim, da gre proč od sklede, jo pač spravim, da mi ni pod nogami, to itak ni šrej kot v pol ure. Pač ni nek večno lačni KuŽek, pa rebrca mu tudi niti malo ne šklepetajo Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3954 : sobota, 13.04.2013 : 20:40:05 »

Iiiiiiiiiiijooooj, kaj mi je zdajle na mail priletelo Cheesy Ena reklama - TOLE bi pa res lahko mojemu Loucu privoščila, da malo menjamo trenutni ribji okus, kaj pravite Wink ... v zahvalo, ker je že skoraj tako priden kot Mucka Wink
Končno je nekdo izdelal hrano za ta prave Louce!  Afro
Logiran
špela_od_Bri
novinec
*
Sporočil: 23


WWW
« Odgovor #3955 : torek, 16.04.2013 : 18:25:44 »

Roko je zlati kušek  Kiss
Res je bil ekstra priden in prijazen. Boljše reakcije od kušeka, ki se mu na njegovem dvorišču sredi belega dneva pojavi 7 cvilečih punc in trije manj cvileči fantje, skoraj ne moreš pričakovati.  Cool Zgledal je sproščen. Sploh takrat, ko je zvečer zagledal šefa in se ga ful razveselil. Super ste!  Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3956 : torek, 16.04.2013 : 22:43:30 »

We love Špela ljubezen ljubezen Boljše NePrijateljice si tudi mi ne bi mogli želeti Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3957 : petek, 19.04.2013 : 00:39:53 »

Malo prej sem "čistila" fotoaparat in našla še nekaj zmazkov z Borisovega "afterpartija" ob obletnici posvojitve. Tokrat je svoja povabljenca častil s "fast food" pasjimi paštetami iz revirja H., da si vsaj enkrat letno oddahneta od samih zdravih briketov in surovih svinjski tac za najbolj pridne kuŠke ter priložnostnih bio-louskih talnih prigrizkov za malo manj pridne kuŠke Tongue

Tule je bilo še nekaj bontona prisotnega:


Potem so se pa paštete odprle, zadišalo je ... no, ja ... podobno kot iz pasjega MekDonaldsa in tanajbolj lačna, slavljenec in njegova večno sestradana sestrica, sta tortico dobesedno katapultirala iz krožnika, jaooooo, ubooogi kuŠki, ki cel teden niso dobili nič za jest



Edini, ki je svojo porcijo lepo počasi, elegantno pojedel, je trenutno najbolj priden mali črni pes na Krasu, naš Louc Roko Cheesy Kiss
Ko je Velika Sestra pogoltnila svoje, sem stala med njo in mojim priiidnim kuŠkom, ker ji je lačni pogled sumljivo uhajal k njegovemu krožniku in jo hvalila ves čas, ko me je mirno gledala v oči (borderja ni težko pripraviti k strmenju, sploh če imaš očala, v katera se ujame odsev luči Grin Za nagrado, ker si ni drznila izmuzniti mi med nogami in ukrasti Rokove porcije (kar bi ji on iz rešpekta prepustil - že videno), ji je bilo na koncu, ko je Roko že zdavnaj šel na drugi konec, dovoljeno polizati njegov krožnik.

Z Ano sva sklenili, da bodo naslednjič dobili kvazi torte iz stiropora, če bova hoteli sploh kdaj narediti take luštkane pasje slikce s torticami, kot jih zmorejo nekateri drugi pasjeljubci Evil Pri tehle zverinah to zdaj ni mogoče ... edini, ki ostane na prostoru in upošteva, da je treba najprej fotkat in šele potem jesti, je moj nadPridni kužek, unadva divjaka pa ... ni šans. Če bi se zanašali na "ubogljivost in samokontrolo", bi najprej Boris skočil direkt v krožnik, potem bi videli eno črno-belo furijo, ki bi pometla z obema konkurentoma, enga sivo-flekastega kekca, ki bi imel še upanje, da ji bo kaj ukradel (in pri tem fasal par zaušnic) in en črni kupček nesreče, ki bi se umaknil nekam v ozadje. Jah, takle mamo. Bomo začeli trojno samokontrolo trenirat Wink

Po večerji se vsakemu Črnogorcu preleže malo počitka in takole je najinemu beeringu prisostvoval nezavestni horjulsko Črni Smiley


Po počitku sva odšla domov in takole lepo svetila z najnovejšo svetlečo ovratnico (tisto lepo zeleno, zelo opevano od jeseni smo namreč po precej hitrem postopku že uspeli pokvarit oz. izgubit najbolj vitalni del - "škatlico" z baterijo in led diodo). Eh, ja ... made in China, kaj hočemo Undecided
No, tale je pa po nemško robustno narejena in sveti še boljše kot prejšnja. Upam, da bo zdržala malo več Smiley


Roko kresnička v trdi temi: http://www.youtube.com/watch?v=hvD84knsnxc
Saj njega po moje prav briga za vse tele svetlobne okraske, to je izključno moja obsesija, se mi tako fensi zdi, ko se šetava po temi osvetljena kot novoletni jelki, pri tejle tanovi ovratnici pa še jaz baterije ne rabim, tako fajn osvetljuje tla. Pa še šoferji mislijo, da se kakšen NLP bliža Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #3958 : petek, 19.04.2013 : 07:34:56 »

Pa še šoferji mislijo, da se kakšen NLP bliža Grin

Pri vas pa res rabite Roko kresničko.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3959 : nedelja, 21.04.2013 : 09:14:34 »

Khm. Ako me spomin ne vara, je danes en prav poseben dan. Zato, kot so včasih rekli na radijotu:

za trenutek naj odloži delo in vse skrbi naša vrla, pogumna, neustrašna in že-skoraj-tekoče-nemško-govoreča mamaF   in počije v krogu družine z glažkom Ardečega. Al pa s pirčkom, sam da je žur.

VSE NAJBOLJŠE!!!  Kiss Kiss Kiss

http://www.youtube.com/watch?v=wFh-rX_Sfhs
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 259 260 261 262 263 [264] 265 266 267 268 269 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines