mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:32:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 263 264 265 266 267 [268] 269 270 271 272 273 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783438 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4005 : torek, 07.05.2013 : 21:17:41 »

Ja, saj to sem v bistvu mislila Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4006 : torek, 07.05.2013 : 21:33:11 »

Vsak nos ma svojga malarja  slaba prebava
Roko, če bi na Siminarju tako lepo po mastnem merjascu dišal  Roll Eyes, bi te čist vsi prisotni kuŠki prelupčkali  Kiss, tudi tisti s čistimi, mehkimi in dišečimi trebuščki  Evil
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4007 : torek, 07.05.2013 : 21:35:06 »

Roko, če bi na Siminarju tako lepo po mastnem merjascu dišal  Roll Eyes, bi te čist vsi prisotni kuŠki prelupčkali  Kiss, tudi tisti s čistimi, mehkimi in dišečimi trebuščki  Evil

   To bi bila mama natis vesela! Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #4008 : torek, 07.05.2013 : 21:49:32 »

Roko, če bi na Siminarju tako lepo po mastnem merjascu dišal  Roll Eyes, bi te čist vsi prisotni kuŠki prelupčkali  Kiss, tudi tisti s čistimi, mehkimi in dišečimi trebuščki  Evil

 
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #4009 : torek, 07.05.2013 : 21:52:24 »


en sam vreščanje bi me bil  Grin Grin Grin Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4010 : torek, 07.05.2013 : 23:18:45 »

Mislim, kuŠek je hotel samo včerajšnjo ribjo svinjarijo, v katero je zagotovo zabredel po nesreči, s sebe sprat, ker ti nisi dobro opravila svojega dela, ti ga pa zdaj tle nekaj šimfaš. Jasno, da je bil bolj tekoč merjascev drek, temu se reče tekoče milo!  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4011 : sreda, 08.05.2013 : 00:58:22 »


Ma dost se mu ljubi - glede na to, da je črnogorc... Cool Tongue
Valjda se črnogorcu ljubi ležečki po tleh valjat Evil Grin

sej ne vem a bi kej rekla o mazohistih al ne  Cool Roll Eyes  Evil
Eh, rava ... saj če bi jaz bila še dvajset let mlajša, bi tudi bolj razumno možgane uporabljala, a veš. Takole pa ... te na pragu štiridesetih neki hormoni začnejo dajat al kaj je ta vrag, pa kar nekam cmerav pa sIntimentalen postajaš, potem pa samo še traparije počneš ... recimo posvojiš kuŠka, ane Tongue

tud pudlovski pasji trebuščki so VEDNO lepi, čisti, mehki, neskončno prijetni in dišeči.

drage dame jest ne vem kakšne pse mate vi to doma (al pa jih videvate)  Tongue Tongue
Jah, saj si videla - prasce, kajpak Evil

Ampak, čaki malo, ko sem jaz v nedeljo proti večerju ugotavljala, kako pa Atheni luštno diši mokra vlažna dlakca, si pa ravno ti nekaj začela protestirat, češ da pričam gluposti, ker "zdejle pa valjda smrdi kot pujs in je direkt za u bano" Cool
Iz tega sledi:
Vsak nos ma svojga malarja  slaba prebava

Sem se po polurnem današnjem matranju in trikratnem šamponiranju nate spomnila, da ne bi mislila kaj drugega ... pa sem si rekla "natis se gre glih ustrelit, če se ji kaj takega zgodi" Grin


Mislim, kuŠek je hotel samo včerajšnjo ribjo svinjarijo, v katero je zagotovo zabredel po nesreči, s sebe sprat, ker ti nisi dobro opravila svojega dela, ti ga pa zdaj tle nekaj šimfaš. Jasno, da je bil bolj tekoč merjascev drek, temu se reče tekoče milo!  Evil
Tekoče milo, ja ... mhmmmmm ... da te ne slišim več govorit besednih zvez kot so "trapasta mačka" in podobno, ajprou Tongue

MamaF, predlagam, da ga v takih situacijah predčasno zatlačiš v kako potapljaško obleko. Cool
Jaoooo, če je pa to kak strokovni nasvet od Tršice .... mislim, noooo Tongue

Takratek nemški štrik pa nemška ovratnica, pa eno po riti - tako bi morala svetovat, kakšna potapljaška obleka Grin


V glavnem, sem zvečer ugotovila, da mu še rahlo vlažna dlaka na vratu še vedno smrdi po "merjasc de luxe" parfumu, pa ga je doletelo še dodatno drgnjenje s cunjo namočeno v razredčen kis Evil
Potem pa še eno uro sprehoda po temi okoli vasi in skozi gozd - direkt med merjasce, ha! Samo na žalost so se očitno zbali najine svetlobne nočne opreme in mojega rjovenja "fuuuuj", ko se je glava samo malo tlom približala, pa nisva srečala nobenega.
Teslo črnogorsko Angry

Mi je žal, da ga nisem fotkala med tuširanjem, tisto poklapano faco, da bi se še njemu malo režale, ne samo meni Evil Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #4012 : sreda, 08.05.2013 : 01:18:18 »

... "merjasc de luxe" ...

 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4013 : sreda, 08.05.2013 : 01:19:40 »

A dam na licitacije malo ekstrakta v epruvetki, ga po moje še ni zmanjkalo na "kraju zločina"?  Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #4014 : sreda, 08.05.2013 : 01:24:05 »

ne vem če je za uničevat forumska prijateljstva, ker bi se vse tapasje steple in zlasale za to, da bi prišle do tiste flaške.
raje ne.  Wink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #4015 : sreda, 08.05.2013 : 23:04:59 »

MamaF, ti si že dlje časa pasja in si že dobro podkovana na tem področju, samo men neki ne gre u lajšto.
Meni so rekli, da se psa ne kopa sploh. Morda dvakrat na leto, ampak to je vrh glave.

Ti pa tega tvojega Roka v treh dneh šestnajstkrat skopaš, našamponiraš, pa s kisom, pa pitajboga kaj še vse, pa niti ne poveš.
Zdaj jaz ne vem, če Smetka tele tvoje prigode bere, al se smeje zraven, al se križa od hudega??  Undecided

Al moram še enkrat prebrat vseh dvesto in toliko strani, ma se ne spomnim, da bi bil Roko razstavni pesEvil sram
A sem kaj spregledala? Ker mamo Natis razumem, da pač kopa večkrat razstavne pse in pol tiste trakce in vse, kar je treba, ampak a ti tudi razmišljaš o razstavah?

Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #4016 : sreda, 08.05.2013 : 23:11:04 »

Joj, Mačja, si predstavljaš, da mamaF upošteva kvoto in Roko ostane za pol leta odišavljen z merjaščevim parfumom  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4017 : sreda, 08.05.2013 : 23:12:16 »

Smetka se po mojem valja po tleh od smeha Grin

Roko je bil v treh letih natančno štirikrat skopan s šamponom in toplo vodo. Prvič takoj po posvojitvi, drugič lani po prihodu iz Horjula (da kako "očiščeni grehov" štartamo v novo življenje, a ne Tongue ) in zdaj v dveh dneh dvakrat.

Moram pa povedat tudi to, da se z mamo natis zadnje čase sumljivo pogosto slišiva po telefonu, mogoče se ta vpliv pozna Grin
Jaz o razstavah sicer ne razmišljam, ampak mogoče bi pa probala z gumicami, to pa ja Tongue

Plus - Roko bo čez deset dni sodeloval na eni pasji procesiji v mestu in se spodobi, da počasi začne malo gledati na svoj imidž, hehe.
Če vas strašno močno matra firbec, zakaj gre, vas že zdaj vabi na obisk in dodaja koordinate. Vablenji vsi, ki bi radi spoznali sežansko gozdno učno pot in kraške kuŠke Cheesy
http://www.kd-sezana.si/pohod-19.5.2013.asp

@Skuiki, Roko bi tako kvoto z veseljem podpisal Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4018 : sreda, 08.05.2013 : 23:14:31 »

Mačja, če se pes naparfumira v merjascu, konjskem dreku ali kakšni podobno zanimivi esenci, potem se ga pač lahko skopa tudi dvakrat v enem dnevu. Cool  Če pa postane evidentno, da je psu tovrstno parfumiranje višek vsakdanjega sprehoda, potem moraš pač TI najti en način, kako to preprečiti, ni druge... Tongue

LP
use common sense press
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4019 : sreda, 08.05.2013 : 23:19:31 »

Ja, kratek štrik pa "poleK" recimo Grin Hehehe, to bil bil taŽleht pristop (za KuŠka).
Žleht pristop za Šefico bi bil nabijanje krogov po tistem dobrem kilometru ali dveh vaških pločnikov. Ta pa meni ne diši.

Jah, ga pač ne smem spustit izpred oči, kadar opazim, da se nekje sumljivo ustavi, če že imam spuščenega, druge ni. Pa uporaba Žleht NaGlasa tudi pomaga poleg povodca 
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 263 264 265 266 267 [268] 269 270 271 272 273 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines