mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:27:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 271 272 273 274 275 [276] 277 278 279 280 281 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783080 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #4125 : nedelja, 09.06.2013 : 20:41:00 »

 
MamaF vidiš, drugič moraš ti v izvidnico!
Roko Kiss.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #4126 : nedelja, 09.06.2013 : 21:06:40 »

Še vedno ne štekam, zakaj si ti hotela, da gre v mlakužo??  Lips Sealed
Saj vem, da si ti kapo di banda, ma zakaj mora bogi pes u mokro mlakužo? A se jih boji? Shocked

Bogo srce herojsko  Kiss Kiss Kiss
(a jo prijavim, bo šla še ona mal u vojaški tabor  Evil Evil Evil)?
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #4127 : nedelja, 09.06.2013 : 21:23:29 »

Hihi, Mačja, očitno si še premalo pasja Wink. Jst mamoF čist razumem, ko je rekla, da pač zato, ker je ona tako rekla Evil. Sem bla tudi sama kdaj deležna zgražanja od žlahte, če ubogega psa dam na mirovanje, da zakaj mora bit tako in ne tako - zato, ker sem se jst tako odločila in pes ima da uboga (sorry, zakaj bi že bezljala po stanovanju, če lahko lepo leži na prostoru?), če ne zakaj se sploh gremo neko vzgojo in Nemško šolo, ne? Wink Pa pri Rokotu gre pri tem tudi za dvig samozavesti, če se ne motim - mislim, da je Jackinmi v svoji temi tako Jacku pomagala, da je postal bolj samostojen - ga je peljala po sumljivem terenu (ne vem več kaj je bilo - najlon, karton, pač "sumljiva" podlaga), da je potem izpadel ful frajer in ful pogumen Cheesy, tako kot Roko Wink.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #4128 : nedelja, 09.06.2013 : 21:29:44 »

hehe, saj razumem, da mora on ubogat, ampak kje je našla lužo? Shocked
Pol pa pravi, da je umazan, pa moker, pa... Undecided , pa ga sama natera, da se umaže.

če se jih pa Roko boji, pa štekam.

PS.
Naš se pa malih pamžev izogne, pa se jim z veseljem še jaz  Evil!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4129 : nedelja, 09.06.2013 : 22:58:45 »


MamaF vidiš, drugič moraš ti v izvidnico!
Roko Kiss.
Ja saj sem šla! Tista taprva fotka, ko roko butasto gleda na robu luže, je skilana iz sredine luže! Do polovice škornjev mi je segala voda Wink
In res je bila velika - glede na to, da vidite, da je 5 m fleksi do konca napet, jaz pa v sredini - ja ene 10 m premera je imela.

Še vedno ne štekam, zakaj si ti hotela, da gre v mlakužo??  Lips Sealed

Zato, ker se mi je zdela tale mlaka čisto nedolžno primerna vsaj za probat, kako je v vodi. V primerjavi z morjem ali reko ne valovi, se ne giblje, ne šumi, dno ni čudno, ker je na dnu trava itd, To je namreč samo začasno poplavljen manjši travnik za trgovino sredi vasi, nič skrivnostnega in temačnega Wink
In me je matral firbec, če bo hotel vsaj probati.
Pa ni, razen "do gležnjev", kot vidite Smiley
Glih za ušesa vlečt čez vodo ga itak ne mislim, ma če bi črnogorska pamet poštekala, da se ne bo stopila, če bo do kolen v vodi, pa tudi ne bi bilo nič narobe, ane Smiley
Mogoče bi celo uživat začel, če bi sploh probal. Dokler ne probaš, pač ne veš, da je nekaj fajn Smiley


Se mi zdi pač butasto, da hodiva recimo po gozdni poti, jaz v škornjih, on "bos", pa nima jajc prebroditi luže hkrati z mano, se raje s štrikom zapleta v kakšne koprive ali grmovje ob robu in komplicira brezveze.

Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4130 : nedelja, 09.06.2013 : 23:05:17 »

Pa pri Rokotu gre pri tem tudi za dvig samozavesti, če se ne motim -
Ja! To tudi, seveda. Ker je taka "prpa", da mu je treba pokazat, da se kakšno "grozoto" lahko tudi premaga.Rešetke, najlon po tleh, luža, slama po tleh in take reči.
Eni takih stvari sploh ne opazite, ker pes pač samozavestno maršira, kakor je pač treba oziroma gre celo radovedno počekirat, kaj je tisto.
Mi "s posebnimi potrebami" pa že na daleč opazimo "izziv" - recimo moža, ki nese v roki veliko škatlo, kanto za smeti, ki je pred eno uro še ni bilo sredi pločnika, dve najlon borši, ki se valjata v burji po trtah in podobne "NLP-je" Grin
Je precej beden občute, da te skoraj na r't vrže, ko te v popolnoma normalnem tempu sprehoda zabremza lastni pes - in to v trenutku, na mestu - ker je pač luža pred nama ali kaka podobna banalnost.
Če se jaz ne šparam, ne vem zakaj bi psa - to zanj ni ne nevarno ne nevemkaj, a ne. Če ne gre, pač ne gre. Pa probamo naslednjič še enkrat. Do 15. leta bo, upam, kaj ratalo Tongue
 Veste kolk je ponosno stal na vrhu tistega našega kupa odpada oz. "ruševini" - se bolj fensi sliši za našega Junaka Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4131 : nedelja, 09.06.2013 : 23:38:46 »

hehe, saj razumem, da mora on ubogat, ampak kje je našla lužo? Shocked
Pol pa pravi, da je umazan, pa moker, pa... Undecided , pa ga sama natera, da se umaže.

če se jih pa Roko boji, pa štekam.

PS.
Naš se pa malih pamžev izogne, pa se jim z veseljem še jaz  Evil!
Vidim, da Smetka obvlada - čisto ta pravega psa je ozbrala za Mačjo, takšnega, mačjega.  Smiley

Roko, ti pa kar pogumno. Bo Šefica enkrat rep od krave al pa nogo od pujsa sredi luže pričarala, bo luža takoj zanimivejša.  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4132 : nedelja, 09.06.2013 : 23:58:34 »

Dobra ideja! Kar nilskega konja na sredo luže Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4133 : ponedeljek, 10.06.2013 : 17:29:45 »

Da ne boste rekle, da reveža Hrabrega samo matramo. Evo še reportaža s tapravega žura ob obletnici Vrnitve v Matično Domovino Wink

Najprej so se nadivjali po dežju, nobenmu ni bilo nič hudega, le fejst mokri in polni semen od trave smo prišli v Bajkino garažo, ki jo ponavadi posodi tudi za naše žurke, ker mi nimamo tolk placa v primeru slabega vremena.

Potem se je bilo najprej treba vsaj približno obrisat




... in pripravit pojedino (in pijanko) za dve Šefici, tri pse in enega mačka Smiley


Revčki boščki kuŠki lačni so morali čakat in čakat in pozirat Evil


Potem pa so se tako požrešno lotili svojih tortic, da se sploh slikat ni dalo. Razen enega - tistega, ki pozna bonton in je nasploh najpametnejši med njimi. Balko ljubezen


Najbolj sestradana med vsemi, pa je prepričana, da si zasluži še repete Grin


Slavljencu je bilo treba čestitat


Da ne bi nikoli ratal dolgočasno preveč priiiiiden kuŠek Tongue


Še nekdo ga z veseljem posnema


Končni izplen žurke pa je takle












Kako že gre tisto? Samo sit pes je priden pes, ane.
Še dobro, da je bila SOBOTA Grin

V nedeljo sva pa tik pred dežjem hotela malo na fotosafari med plevelčke, pa je začel pihati močan veter in se ni dalo kaj prida lovit.










Njegovo Veličastje je priteklo za nama na njivo in se mi začelo metati po plevelčkih, pa je bilo makrošutinga konec Wink


Še ena črnogorska, potem je začel pa padat dež in smo šli spat v hišo Smiley





Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #4134 : ponedeljek, 10.06.2013 : 17:41:45 »

Vaaauuu, kakšno super fotoporočilo!  Cheesy Pa kake super žure imate v vaših koncih  Smiley
Ful so smešni na fotkah, kjer so omagali  Kiss ljubezen
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4135 : ponedeljek, 10.06.2013 : 20:28:57 »

Saj, kako so pili Laško, tega pa ni na fotkah Angry. Sploh ni čudno, da vsi hrbtno ležijo in tace v zrak molijo
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4136 : ponedeljek, 10.06.2013 : 20:30:26 »


Tistga ni na fotkah, ker Šefici mladoletnikom alkohola ne ponujava Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4137 : ponedeljek, 10.06.2013 : 22:27:33 »

Končni izplen žurke pa je takle



  Tale je absolutna zmagovalka 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4138 : ponedeljek, 10.06.2013 : 22:36:49 »

Jaaa, tehle imam ene 10 podobnih, ta Boris je taka faca, da verjet ne moreš. Najprej se uleže, si stačkami naštima dekco in jo začne dudat, obenem pa "mesi" s tacami kot mačka, totalno uživaško Smiley

Evo, Borisova joga Grin




Tale model, slavljenec Domobranec, bo pa nujno rabil en "Black Magic" šamponček, če hočemo, da se bo še ujemal z opisom v lastnem potnem listu Tongue Poglejte ga, pujsa mokrega v prah povaljanega Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4139 : ponedeljek, 10.06.2013 : 22:43:52 »

Prelep pujsek  ljubezen
Nič ga ne kopaj, saj počasi vse samo od sebe stran pade  Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 271 272 273 274 275 [276] 277 278 279 280 281 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines