mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:30:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 296 297 298 299 300 [301] 302 303 304 305 306 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782959 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4500 : torek, 24.12.2013 : 18:48:01 »

Za vse naše brate in sestre po dlaki, z LoUcem vas imama rada ljubezen ljubezen

Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4501 : sreda, 25.12.2013 : 00:56:09 »

Za vse naše brate in sestre po dlaki, z LoUcem vas imama rada ljubezen ljubezen


Enako!  Kiss Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4502 : sreda, 25.12.2013 : 02:37:02 »

Vesele božične praznike in srečno 2014 tudi tebi mamaF in Rokotu! Cheesy Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #4503 : sreda, 25.12.2013 : 19:30:29 »

SAMO ZA MAMOF
JAST MA ČKO VELIKI TI
POŠILAM EN VELIK BUC IZ MOJO VELIKO GLAUCO
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #4504 : sreda, 25.12.2013 : 19:43:54 »

Vse lepo v novem letu tudi od Wallya, Flipa in mene Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4505 : sreda, 25.12.2013 : 22:51:47 »

Hvala ljubezen

SAMO ZA MAMOF
JAST MA ČKO VELIKI TI
POŠILAM EN VELIK BUC IZ MOJO VELIKO GLAUCO
Ma Čko Veliki, jast pa ti pošiljam poljubčke na daljavo in en fejst počohec pod Tvojo Pajsko Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #4506 : sreda, 25.12.2013 : 23:45:46 »

Vesele praznike in vso sreco v prihajajocem letu!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4507 : ponedeljek, 30.12.2013 : 20:05:48 »

Prazniki so tudi čas Darilov .D

Kako lepo se je zbuditi, si skuhati kafe in pogledati po mizi, kaj so (uni tazgodnji) prinesli iz poštnega nabiralnika. Pa najdeš lepo škatlico s svojim naslovom, ki sumljivo lepi diši Wink

In jo previdno odviješ, pa zadiši še bolj! Mmmmmm .... polna super aromatičnih domačih dišavnih piškotov, zraven pa še ena zanimiva lizika na palčki in listek z voščilom Smiley

Piškoti so seveda takoj romali s kafetom vred "v pisarno", potrebno je bilo še dešifrirati malo skrivnosten podpis pod voščilom in kmalu sem ugotovila, da so se na naju z Rokotom spomnili zlata guju z Dali, Lumom in Nio ljubezen
Hvala vam, prijatelji Cheesy objem

No, sama sreča, da sva se z Rokom hitro zahvalila kar po FB, saj naju je guju spomnila, da tista fensi lizika ni zame - da je .... khmmmm ... to Darilo za Črnuha, iz pasje pekarne Grin
Sama sreča, ker jaz, bjonda, sem jo že skoraj hotela probati, ker sem pač mislila, da je to ziher ena teh modernih vegi-presnih slaščic Grin
Še dobro, da so me piškoti prej premamili, sicer bi revež nas črni ostal še brez Darila!

Takole ga je previdni črni LoUc sprejel Wink









... in ko se je tudi on dokončno prepričal, da to res ni vegi-presna-bio-človeška lizika, jo je z užitkom pomljackal v trenutku Cheesy

darile so zakooon! Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4508 : torek, 31.12.2013 : 00:51:21 »

Hrabri LoUc je tudi omikani LoUc super Kako lepo je pojedel svojo liziko Smiley Jaz bi pri Mižiju ostala brez prstov, če bi mu takole dišečo reč pod nos pomolila Lips Sealed

Še veliko slastnih zalogajev in hrabrih dosežkov v novem letu ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4509 : sreda, 01.01.2014 : 19:04:09 »

Novo leto, novo leto, juhuhuuuuuuuuuuuuu Cheesy

... in prvi novoletni sprehod, uro pred sončnim zahodom, kot se za jutro po prežurani silvestrski noči pač spodobi, ane Wink

ker se po prvem dnevu leta ravna vseh 365 dni, smo, po obveznem cartanju v postelji, začeli s Terenskimi vajami Wink

Na gradbišču - čau bejbe, jaz imam pa nov zidek, vi pa ne Tongue



... pa na "njivi! - jaz imam pa nov frizbi, vi pa neeeeeee Wink
(hvala casper-Akela familiji za tole super duper letečo stvar, itak je jasno, kdo ima največ veselja z igranjem, Šefica, valjda Wink




... nadaljujemo s prvim letošnjim strokovnim pregledom naših rdečih revirjev Wink




... z malo afnanja in pošiljanja poljubčkov oboževalkam Wink


... zaključimo pa spet delovno. Vaja: poberi smeti (Šefica) oz. vaja primi - drži - spusti - primi - nesi (Roko)
Rezultat: zmartan pes in polna vrečka praznih piksen. Izbor rekvizita za Terenske vaje Aportiranja pa seveda ni naključen ... kakršna mati, takšen pes, ane Grin





Potem je pa sonce začelo zahajat ... tisto žareče pod soncem, je morje, sam povem, da boste še bolj fauš Wink



Nadvse uspešen skok v novo leto želiva vsem našim LoUskim, DelaUskim in KaUčarskim kolegom, še posebej pa tistim, ki v varnih rokah na Hribčku čakajo svoje družine in svoje kavče in Revirje Kiss Kiss Naj prav vsak dobi čisto svojega človeka objem


Logiran

Unikatne tablice in portretki
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #4510 : sreda, 01.01.2014 : 19:08:54 »

Ja prjatu moj, kolk si ti srečen  Smiley Mene je pa moja nagnala v meglo, v najbolj čudni uri  Tongue

Uživaj še preostalih 364 tako  objem. Pa Tvoja tudi  ljubezen


prjatu Fredi

Bom moji povedu da sem vama napisal ker si babe itak vse čvekajo
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4511 : sreda, 01.01.2014 : 22:42:26 »



Khm, mamaF, frizbi se ne obesi na drevo Huh (čeprav je novo leto Cool), ampak se ga fajn daleč vrže, kuŠek pa potem za njim leti in ga nazaj prinese Tongue
 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4512 : sreda, 01.01.2014 : 22:52:40 »

Ma daaaj to imamo mi tako drevo, kjer frizbiji kar samo rastejo Tongue Grin Ti pa tudi nič ne verjameš Tongue

v resnici pa: Mižonny, jaz sem blont in nerodna. Frizbi se bom šla učit metat k eni strokovnjakinji, prsežem Smiley
Zaenkrat se s kuŠkom sam malo cufava in on ga tudi še ne zna nazaj prinest, ma nič hudega, se pa naprej premikava Tongue V bistvu on enkrat na leto bolj po naključju nazaj prinese kako vrženo stvar sram
Saj veš noooo, hrti v obleki hrvaškega ovčarja pač nimajo glih prinašanje v genih Evil
Ma strašno rad pa leta za vrženo (nekoč grozno strašno) piskajočo žogico ali prašičem in potem zadevo stiska in si sam meče v zrak in je ful ponosen, ko si upa zapiskat na žogico Smiley
Za frizbijem pa tudi rad teče, samo zmeraj počaka, da ta prileti na tla, potem ga pa prime in navihano laufa okoli mene in čaka, da se bova mal pocukala. Parkrat, tko samo ene par minut, ni on nek vztrajnež, ma ni važno, jaz sem vesela že, da se je sploh začel hecat s temi vrženimi zadevami Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4513 : sreda, 01.01.2014 : 23:05:10 »

Pri nas frizbi tudi ne deluje Tongue (svoje "znanje" črpam iz opazovanja raznih profesionalcev, kot je Casper super). Sonny itak nič nazaj ne prinese, ker je vse NJEGOVO Roll Eyes. Mižija pa igrače sploh ne zanimajo, ker niso za pojest Lips Sealed. Smo pa zdaj našli eno žogico, ki se oglaša podobno kot vaš pujs - ta mu je pa super in jo tako kot Roko zelo ponosno prenaša okoli, pa tudi prinese jo, če mu jo vržem . Jo pa uporabljamo samo na agilityju za nagrado in deluje celo bolje kot priboljški Shocked
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4514 : četrtek, 02.01.2014 : 00:15:38 »

Jaz ne vem več (kle gre un citat od Pepsi) komu sem voščila in komu nisem, pa še tukaj kraški bandi zaželim odlično leto in letino - in to je to za letos  sram
Logiran
Strani: 1 ... 296 297 298 299 300 [301] 302 303 304 305 306 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines