mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 18:03:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 298 299 300 301 302 [303] 304 305 306 307 308 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783514 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4530 : petek, 03.01.2014 : 01:13:44 »

Če date priporočeno na pošto, bo v SOBOTO prišlo. Sicer pa ne, naši poštarji navadnih dostav v soboto ne delajo.
 Evil

Babe! Saj sem napisala siesta. Siesta je pa PO kosilu, ane. Ergo? predaja

(Maček po kosilu vaju skrbi, kuŠek, ki se ga pa s pirom naliva, da bi pozabil na lakoto do sobote pa n-č ali kaj Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #4531 : petek, 03.01.2014 : 01:47:33 »

Ja kaj ces, ta bolj macji za macke prej uocimo krivice  Evil.
Kaj pa vem, mogoce pa psi ziher pivo pijejo?? Undecided
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4532 : petek, 03.01.2014 : 02:08:35 »


Ja, v moji posvojitveni pogodbi piše : AG, RC, še nekaj znamk hrane, Laško in ostalo v zelenih piksnah Tongue
A pri tebi pa ne?

Evo, še ena večja podoba boooogega lačnega, 7+ kilskega mucka Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4533 : petek, 03.01.2014 : 17:50:19 »

Danes smo se zbudili v mistično, vilinsko deželo Smiley











LoUcem je tako vreme všeč, zelo Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #4534 : petek, 03.01.2014 : 18:20:18 »

Na fotkah res zgleda vilinsko, ko pa takšno vreme doživljaš pretežno celo zimo, ga imaš pa kmalu poln kufer.
Zelo lepe fotke, reportaže in modeli na njih  Cheesy Kiss ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4535 : petek, 03.01.2014 : 18:31:36 »

Saj to je zdaj že ena tretja taka epizoda "letošnje" zime tule. Pač ciklon je, jugo pritisne, pa imamo meglo tudi mi, ene dva, tri dni ali cel teden, odvisno kdaj burja spet zapiha Smiley

mene je ex-domača celjska in kasneje ljubljanska megla - bolje rečeno smrdliva po mogu brozga, tudi v depresijo spravljala. Tale mi je pa res všeč, še posebej, če se mi ni treba z avtom okoli vozit Smiley Za LoUske dejavnosti je zakon Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4536 : petek, 03.01.2014 : 23:42:09 »

Super fotoreportaža, zelo rada spremljam vajine louske dogodivščine.. Cheesy Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4537 : torek, 14.01.2014 : 09:58:38 »

Waw, na tem krasnem kolažu pa res super izgleda tale tvoja oboževana vremenska neprilika! Cheesy bravo super Mislim, da imaš glede na moje zdaj že kar dolgotrajno opazovanje največ možnosti za vsakodnevne vilinske sprehode, če se preseliš na Razdrto Azn. Kolk so pa oni naj*** zaradi AC in prekopanega Debelega hriba Roll Eyes ... skoraj ni dneva, da ne bi bilo tam megle. Take, za rezat jo. Lips Sealed Na Barju niti slučajno ni tako "zanesljiva", sploh pa ne tako gosta.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4538 : četrtek, 30.01.2014 : 14:54:52 »

Medtem ko uboga mamaF živi v internetnem mrku zaradi kompleksne napake na omrežju, si z Rokotom takole krajšata čas.  Kiss

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4539 : četrtek, 30.01.2014 : 15:49:28 »

Hihi, res je in še vesela novica - mrka je konec Cheesy Cheesy

Zvečer sledi malo osvežitev v tejle temi Smiley

K tejle fotki pa samo še podnapisi:
"Pogumni črni lovec, ki se boji 4 mesece starega pekinezerja Tongue Grin, se z velikim lipicanerskim kastratom (gliha vkup štriha) deli iste šope trave" Grin

... pa še komentarji No Jinx na te podnapise: "Roko točno ve, da so konji rastlinojedi, strašni pekinezerji pa jedo meso!"


No Jinx, radi te imamo objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4540 : četrtek, 30.01.2014 : 16:35:47 »

 Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4541 : petek, 31.01.2014 : 04:21:16 »

Evo, pri nas snega (še) ni ... zaliva nas dež. dež in dež brez konca Angry

Fotke so mobi kvalitete, ma za ilustracijo, kako strašansko adrenalinsko preživljamo zimo pri nas, bo Wink
Namesto snežnih radosti vam lahko tako pokažem le optimističnega osamelca z mojega vrta (tale ognjič je res malo zmešan ... mu ni jasno, da je poletje na žalost zdaj na J polobli in ne tukaj Grin


V gozdu se je začelo tudi marsikaj prebujati, kar ni čudno, glede na visoke temperature prejšnjega tedna ...


LoUc se pa afna in čekira vsak dan, kje je kaj novih drekcev oz. DeLuxe LoUskih parfumov Evil











Naš konjski prijatelj je vedno za čvek - in z LoUcem prijateljsko podeli svoj pašnik. Na srečo sta oba dovolj previdna, da se el. ograje ne dotikata Wink







Najveličastnejši pa si o vremenu, politiki in internetnih motnjah misli tole Grin






Ker je do sobote še dolga, se  nekateri na vse pretega trudijo izgledat čimbolj bogibogibogi lačni

Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #4542 : petek, 31.01.2014 : 08:31:54 »

O-ti-lubi-boh, kera naposteljna hruškica.  Kiss Kiss
LouCa & Co. pa stradate!  Angry A ne bi ti futra malo bolj enakovredno začela deliti med člane familije?  Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4543 : petek, 31.01.2014 : 09:37:59 »

Vsekakor raje tako spodobno zimo s snegom in še malo več snega kot naše poledice in žled bruham. Danes zjutraj me je bilo na cesti strah, priznam, pa se drugače za volanom super počutim ... dokler ne začne plesat po svojem ritmu, za katerega sploh ne veš, kdaj in kje se začne ter konča. Lips Sealed

Roko, ti maš pa ful fancy repno frizuro! A to te burja frizira? super ljubezen Tudi tvoj konjski prijatelj mi je všeč in mi je hudo, ko vidim, da je sam, tako kot naša prijateljica (lipicanka) Bela. sram Še dobro, da ti malo poklepetaš z njim. Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4544 : petek, 31.01.2014 : 11:05:04 »

Lepe slikce, muc je tolk luštkan s svojim belim trebuščkom.. Cheesy Se pa moj Kylie tud takole kot Roko pogovarja s konji.. Smiley Pri nas smo imeli pa kar nekaj snega, zdej je pa ful dežvat začelo nam bo pa ves sneg pobralo, ta butast dež..
Logiran
Strani: 1 ... 298 299 300 301 302 [303] 304 305 306 307 308 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines