mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:21:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 299 300 301 302 303 [304] 305 306 307 308 309 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782945 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4545 : petek, 31.01.2014 : 19:31:15 »



Roko, ti maš pa ful fancy repno frizuro! A to te burja frizira? super ljubezen Tudi tvoj konjski prijatelj mi je všeč in mi je hudo, ko vidim, da je sam, tako kot naša prijateljica (lipicanka) Bela. sram Še dobro, da ti malo poklepetaš z njim. Kiss
To je zimska repna frizura, poletna je bolj ofucana Tongue Smiley

Konjič je pa res sam ja, ampak to pa zato, ker je vse od pomladi do jeseni sicer z drugimi konji na Štjaku, v oskrbi. Ker pa so lastniki Komenci in je pozimi dan toliko krajši, da jim pot iz službe in vožnja hčere (Favori je namreč njen) vsakodnevno na Štjak pobere preveč časa, so se odločili, da mu za čez zimo na svoji parceli v Komnu naredijo štalco, zraven pa pašnik in tako so lahko dosti časa pri njemu. Nono pride zjutraj, deklica takoj po šoli, se z njim sprehaja po pašniku, ga vsega lepo pokrtači in uredi, potem pride še kdo od staršev ali pa spet ona - skratka tako so se odločili prav zato, ker je njegova Sara tako pridna punca in resnično pride vsak dan, tudi dvakrat lepo peš z drugega konca vasi in preživlja z njim dosti časa.
Ga pa večkrat peljejo na pašo k čredi od enega drugega fanta, blizu Tomačevice, da ima družbo Smiley Spomladi bo pa lahko spet na Štjaku s svojo čredo in ga bodo pač hodili obiskovat tja gor Smiley
Verjetno bi mu seveda konjska družba še bolj ustrezala, a za zdaj je pač tako.
Jaz sem pa vesela, ker imam zdaj kar dva konja tako blizu Smiley

O-ti-lubi-boh, kera naposteljna hruškica.  Kiss Kiss
LouCa & Co. pa stradate!  Angry A ne bi ti futra malo bolj enakovredno začela deliti med člane familije?  Tongue
A se ti Roko zdi suh? Neeeeeeeeee, ni, ima prav lepo "mehka" rebrca. Res suh je bil v prvem letu, ko je bil še pretegnjeni najstnik, kar tole poglej (razlike pa je, ne boš verjela samo 2 ali max 3 kile! Takrat je imel ob jesenskem cepljenju 18 kil, lani pa 20). Si sploh ne morem zamišljat, da je bil v resniti taka glista suha, joooj Grin (slika je z avgusta l. 2001, ko je imel 1 leto, zraven je njegova nemška frencica Fani in skupaj sta izgledala kot mama in sin Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4546 : petek, 31.01.2014 : 22:54:34 »

Najveličastnejši in njegovo mnenje o vsem

Rokotov Kiss rep je pa tokrat res nekam razkošen Shocked. Še dobro, da nimate snega, ker se snežene kepe verjetno odlično sprijemajo s tako košato dlako Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4547 : sobota, 01.02.2014 : 03:48:56 »

A veš, Mižonny, da ima on tako fajn horjulsko dlako, da se nanjo ne prijemlje sneg spljoh Cheesy Tudi deževna mokrota in blato kar nekako sama odpade, samo z eno mini brisačo tace obrišemo pa hitro po telesu, pa je fant praktično suh Smiley
Sploh pa - je tako lepo pridkano vzgojen kuŠek, da takoj potem, ko mu tace obrišem in rečem "pejt se zdaj sušit", gre lepo v svojo kučo, kjer ima pogrnjeno brisačo in tam zadremucka - do suhega. Nemška šola ima vsaj nekaj rezultatov, ti rečem Grin
 In ko se, po deževni kopeli, posuši ima strašno seksi skodrano dlako po hrbtu, kot bi bil res sin pravega hrvaškega ovčarja Cheesy

In če pogledaš tole zgornjo fotko (katere prava letnica je seveda 2011 in ne 2001) in ubogi ofucan rep od hijene, joooj, še dobro, da Smetka tegale ni preveč pozorno gledala, bi mi ga ziher odvzela Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #4548 : sobota, 01.02.2014 : 06:31:16 »

A se ti Roko zdi suh?
Sploh ne.
Samo, če pogledam njegov fehtarski fris na zadnji fotki, je on o tem prepričan, ne samo da se mu zdi. 
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #4549 : sobota, 01.02.2014 : 10:54:37 »

A veš, Mižonny, da ima on tako fajn horjulsko dlako, da se nanjo ne prijemlje sneg spljoh Cheesy

Res se na tele taKošate n-č ne prime, če imaš pa cele 3 kucine, še en manjši plaz ujameš. Angry
-Zarja
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4550 : sobota, 01.02.2014 : 15:50:34 »


Samo, če pogledam njegov fehtarski fris na zadnji fotki, je on o tem prepričan, ne samo da se mu zdi. 
Jaaaaaaaaaaa, to pa drži popolnoma Grin
Tudi če doma ni požrešen sploh (razen, ko je surovo meso v igri Wink , dela "pri tetici" take frise, kot da pri nas doma ne bi bila sobota vsak teden na koledarju

Kar pa se kosmate dlake in snega tiče: ful zanimivo je bilo lani, ko smo imeli res precej snega. En dan, ko je bil bolj tak "lepljiv", so skupaj z borderji divjali in končni izplen je bil takle - Roko čisto brez zalimanih kepic, Bajka je imela nekaj snega na zavesicah na tacah, ubogi Boris je bil pa obložen kot sneženi mož. Pa so laufali in se valjali po celem snegu vsi enako ... očtno je pač ena dlaka bolj "magnetna" za sneg ko druga Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #4551 : sobota, 01.02.2014 : 19:50:32 »

MamaF, glede na zadnji fotomaterial boš morala spremeniti naslov v : Moja prva rjava pasja radost Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4552 : sobota, 01.02.2014 : 20:16:00 »

MamaF, sej nisi pozabila, da danes JE sobota, a ne?  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4553 : sreda, 05.02.2014 : 18:47:12 »

MamaF, glede na zadnji fotomaterial boš morala spremeniti naslov v : Moja prva rjava pasja radost Tongue
Ja saj  Angry Tale horjulsko črna farba se iz leta v leto bolj izpira Angry V pasošu sicer še vedno piše "črn"  Lips Sealed
Pa tako se trudim ga opogumljat, kadar je ves smotan, da je on moj "najlepsi ČRN pogumni hrvaški ovčarček s hrtom zmešan" ... pa še v pogodbi nlč ne piše, kolk velja garancija za tele Horjulce, hmmmm, več kot tri leta ziher ne, smo že zamudili Tongue

No Jinx, a da je BILA sobota? Jah ... šele zdaj sem tvoj post opazila Evil N-Č, bomo pa naslednjo počakali, kaj pa naj Grin Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4554 : sreda, 05.02.2014 : 20:21:22 »

pa še v pogodbi nlč ne piše, kolk velja garancija za tele Horjulce, hmmmm, več kot tri leta ziher ne, smo že zamudili Tongue

Ne ne ne ne....horjulska garancija je pa doživotna.
In sploh - kateri pes si pa ne bi želel nazaj v Horjul, kjer prijazna šefica in njene sužnje postrežejo za jest vsak dan?!  To je življenje! Ne pa pri nekih čudnih posvojiteljih, ki se samo ob sobotah spomnijo, da morajo še uno črno stvar nahranit.  Tongue   

- Ajde v mojem primeru je stvar blond, ampak zato nima nobene protekcije - sobota, pa konec! Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4555 : četrtek, 06.02.2014 : 01:17:47 »

Pepsi, saj res, in on je že odslužil eno garancijo dve leti nazaj Grin Tongue

No, če uboge živali vdano čakajo na soboto, imam pa jaz več sreče Smiley Jah, tko pač je če si priden vsak dan in ne samo ob sobotah Grin
Danes mi je poštar prinesel prelepo presenečenje, darilE od Vetrove Samješveš Cheesy

Hvala, draga sestra po dlaki objem

Medtem pa v pasji kuči ... Wink

Logiran

Unikatne tablice in portretki
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #4556 : četrtek, 06.02.2014 : 01:31:08 »

Pismo mamaF Shocked, maček se ti je zavozljal , a ti ne vidiš, da ne more vstat in ven trmoglavka
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4557 : četrtek, 06.02.2014 : 08:19:43 »

Pismo mamaF Shocked, maček se ti je zavozljal , a ti ne vidiš, da ne more vstat in ven trmoglavka

 Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4558 : četrtek, 06.02.2014 : 22:12:05 »

Glej, glej, frajer Roko ima svojega osebnega pazikučo Shocked. Med tem ko Louc Kiss pohaja po kraških revirjih, mu Miško Kiss čuva kučo IN greje posteljo Afro
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4559 : petek, 07.02.2014 : 15:11:15 »

Res je Cheesy

LoUc je bi včeraj zelo vesel pravega pomladnega dne, imeli smo prekrasno sonce in 12 stopinj!
Ob vsakodnevnem gledanju poročil grozot iz ostalega dela Slovenije se vsak dan posebej zahvalim vesolju, da imamo tako srečo ... lepa, živa drevesa ...


kopne revirje  ...




... predvsem pa toplo hišo in elektriko z internetom, da vas lahko sploh spremljamo objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 299 300 301 302 303 [304] 305 306 307 308 309 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines