mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:05:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 301 302 303 304 305 [306] 307 308 309 310 311 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782689 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4575 : sreda, 26.02.2014 : 21:23:41 »

uuuu, pomlad! pa frajer Louc! Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4576 : sreda, 26.02.2014 : 22:41:25 »

Spomladanski drekcosledec Kiss v svojem cvetočem revirju Cheesy Kaj še hočeš lepšega Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4577 : sreda, 26.02.2014 : 22:58:06 »

Kaj je še lahko lepšega? Da te mati pusti povaljati se v dreku Grin Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4578 : četrtek, 27.02.2014 : 15:14:00 »

Kaj je še lahko lepšega? Da te mati pusti povaljati se v dreku Grin Grin
Evil Evil Evil
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #4579 : četrtek, 27.02.2014 : 18:18:01 »

Evil Evil Evil

Kaj je še lahko lepšega? Da te mati pusti povaljati se v dreku Grin Grin

Oj, da bi se še mati s tabo skupaj povaljala, ane, Roko, to bi bila pasja nirvana!  Grin Cheesy
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4580 : ponedeljek, 03.03.2014 : 01:22:43 »

Iiiiiiiii, pomlad in Črni Lovec!  ljubezen ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4581 : četrtek, 06.03.2014 : 04:47:54 »

Jauljam se dasem še Živ! Smiley

Pri nas doma je bla neki dni nazaj Sobota! Biu sem veseu, ker je prišeu naš prijatel Marino kiga ima zelo rat! Še bol pa ga imam rat ker je prineseu Ouco kijo je Uloviu maš Ata, je rekeu da nena trnek ali Puško ampak na Eure!

Koktica in ostali Lačni - u tem je skriunost da dobiš Ouco. Moraš imet Eure!

Marino je biu prijazen in je hoteu meni dat Ouco celo ampak naš Ata je rekeu da nesme. Potem jo je nekam neseu. Potem pa je nekaj nazaj prineseu. To je bila Skleda za mene!:dance:
U Skledi je bilo: pluča, Letvice in Srce. Mama je uzela Skledo. Jas pa sem Čakau primiru. Dobiu sem Zajest Kosilo is Moje sklede, ne is tiste ot mameF ampak tudi u moji skledi so ble dobrote ot Ouce in še korenček Skuhan. Cheesy Cheesy Cheesy
Jast sem veselo pojedeu in potem sem biu priden in sem šel Spat. U mojo KUčo! Smiley

Potem sem videu dase Ata naš obleče u kratke hlače in mama seje režala in nisem vedeu zakaj. Ampak!
Potem se je začela zunaj Muzika na Glas, NaGlas in Jast semse ustrašiU in sem rekeu:Alarm, Alarm!
So mi rekli: tih bot in spat. In jast sem šeu rajši kr u Spalnico ampak nisem biu ziher kajnaj nardim. Enkrat sem zalajaU inse nič ni zgodilo. Huh
Potem je prišla mamaF in me uprašala če me zanimajo Maškare al bom pa rajši priden tiho.
Jast sem šeu pogledat kaj je Maškare. Sem misliu daje Maškare en kos mesa ot Ouce.

Ampak ni bilo tako ker u naši kuhnji so bile 4 osebe skupaj z Atom in mamoF in te Osebe so bile čudne ampak Jast se nisem nič dosti Ustrašiu in sem jih šeu počasi povohat in nisem lajaU nič! Mene so Osebe pobožale in ena je bla lepa punca druge dve lepe punce in ena punca z brado. Use so mene pobožale dasem Priden! MamaF je rekle: res si priden no vidiš da ni Tragedija toso samo Maškare u lepih pisamih kostimih in u krilcih tu-tu. Ampak potem je prišla Muzika zelo zelo na blizu inše en Auto na dvorišče in namest da bi Lajau sem tekeu u Spalnico in mamaF je rekla, pameten si bolš da greš se skrit kot pa dabi tukaj Lajau!

In tako sem storiu. NIsem nič lajau tudi če je bila Muzika res strašansko naglas in močno so Osebe tulile in kričale: Ži'jo Puuuuuuuuuuuuust, Ži'jo Puuuuuuuuuuuuuuuust! Shocked
Te osebe sem videu malo skozi Okno in so bile čudne na Obrazih. So imele velike Glave in tudi so bile zelo Glasne. Ampak Jast sem bil Pameten in se nisem hoteu izdat kje sem skrit zato sem biu Tiho!

Takole so izgledale Osebe Maškare, ki niso ot Ouce. Tiste dve kisi dajo lupčka čisto spodaj sem prve povohau in Osebno spoznau!


Še več jih je bilo samo tista u sredni Sliki pa je iz druge Zgodbe, bom potem povedau.


Čes nekaj Časa je muzika šla proč in tudi Auti iz našega Borjača in je nastopila Tišina ker Ata naš je šeu nekam in je ugasniu zelo glasno Muziko. Jast sem si odddahniu. predaja

Mene Osebe Maškare niso otkrile in sem biu rešen!

Ampak to paše ni Use.
Zdaj pa nastopi Druga zgodba.
Ko je ratau končno mir in Tišina meje mamaF veliko hvalila da to sipa ni mislila, dabom Jast Gdaj si upal brez lajanja in Napadanja srečat Maškare u naši hiši! Me je Ljupčkala in je rekla dame bo pohvalila tudi Nemški tršici ot Regrata. To mi pa zelo velik pomeni ker pona vadi mene ona samo Kritezira Regratovi šefici. In potem meje peljala na LoUski sprehot in jast sem lahko diujau u krogih in sem biu Vesel dasem ostau Živ od tega Obiska Oseb Maškare! Cheesy
Potem me je mamaF peljala Domou in sem šeu u Kučo počivat. Ona paje naokoli letala is črno rjuho noter in ven noter in ven in noter in ven u Kopalnico. Pomojem je imela Drisko topa zato ker noče jest zdrave hrane ot Ouce!  Tongue
Ampak potem je mamaF zginla in se ni Oglasila in potem je is kopalnice prišla Oseba Grozna!
Tole:


Taprvo semse kar Ustrašiu ampak tega nisem pokazau! Ker sem Korajžen! Nisem vedeu kaj je ta Oseba ampak potem sem se pa spomniu, da ima ta Oseba mojo ovratnico z Lučkami na Vratu in baterijo ot mameF u Roki!
Takoj sem jo prepoznal - to je moja mamaF Cheesy
Zelooooo se mi je mejala in bila Vesela kersem jo prepoznau in se nisem nič bau!
Je rekla dasem Res Pogumen Ratau! Potem jepa rekla, da zdaj gre ven na Žur in pa še strašit otroke po vasi čebo katerega ulovila Tongue
Jast sem biu zadovolen da sem lahko ostal doma u moji kuči kersem biu zmatran.

Potem paje bila Nedelja po Soboti in Ata je rekeu da ima Mačka.
ja seveda ima Mačka! Usak dan Grin


Za Nagrado kersem biu priden u Soboto sem spet dobiu Ouco za Jest. Biu sem zelo veseu.
Potem sem šel z mamoF ven na Lou.
Ker sem biu sit nisem loviu nič Diujadi. Sem biu pa žejen in sem piu iz luže potem sem pa najdel Pivo! MamaF je rekla daje dobra izbira in da ga lahko nesem Domou. In tako sem celo pot neseu u gopcu Pivo in si ga prišparau u kuči:





Tudi Miško je jedeu Ouco ampak on je piu vodo. Koga je mamaF uprašala kaj si misli o mojem ulovi je rekeu samo "meu" . Ampak Jast sem se delau da nič ne čujem zato je biu užaljen:


Tako se je končala Nedelja in potem so nastopili novi dnevi kinažalost NISO sobotni!
Zdaj sem spet lačen in komaj čakam da spet pride Sobota!

Lepo pozdraulam Use. Vaš LoUc Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4582 : četrtek, 06.03.2014 : 06:20:42 »

Kok je men všeč, da imate še taprave Osebe Maškare pri vas  objem
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #4583 : četrtek, 06.03.2014 : 07:15:55 »

Roko & Miško, tale vajina mama je zakon.   Afro
Kiss Kiss
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #4584 : četrtek, 06.03.2014 : 10:39:43 »

Ja Roko, tole si pa fejst zrihtu  Wink In ni čudn, da ti je tvoja prvoščla čist tapravo ouco, pa še pir  veselje bravo Kakšno staro kust od te tvoje žvali bi lahk še jst glodal  Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4585 : četrtek, 06.03.2014 : 11:42:09 »

DragiRoko TiSi moj Uzornik! Kolk si poGumen, res! bravo

Pa česTitke za ouco...to je moral bit pa res Njami. Bogve če bo Moja Gdaj dala euRe za ouco?

Lepo te poSdravlam jst Kokta  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #4586 : četrtek, 06.03.2014 : 11:49:52 »

Kaj si bila GROOOOZNA, brrrrrrr.... Shocked Ful dobro  Afro
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #4587 : četrtek, 06.03.2014 : 13:26:59 »

Bogve če bo Moja Gdaj dala euRe za ouco?

Prjatlca Kokta, povej ti svoji, da lahko mesar prodaja meso samo "sveže in neoporečno" Kaj to točn pomen, ne vem Roll Eyes Tongue Vem pa da je enkrat moja prvlekla celo vrečo ouce in je rekla da ni dala velik ker je bilo predolgo v hladilniku  Shocked In potem sem jst to počas njam ... njam  plesalec Zadnč sva spet bla, pa nisva nč domov prinesla. Sem pa videl takega čist malega človečka  Shocked Menda je bil to dojenček od mesarja  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4588 : četrtek, 06.03.2014 : 14:19:07 »

Oooo, krasne maškare so bile pri vas Cheesy, mamaF, res si se fajn napravila!  Cheesy Cool
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #4589 : četrtek, 06.03.2014 : 14:27:22 »

O, Roko, hvala za izčrpno poročilo o tvojem pogumu in dogodivščinah. Kapo dol, vedno bolj pogumen postajaš  Kiss ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 301 302 303 304 305 [306] 307 308 309 310 311 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines