mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:35:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 311 312 313 314 315 [316] 317 318 319 320 321 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782745 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #4725 : sobota, 07.06.2014 : 13:00:21 »

Ooo, bučke že maš Cheesy

LoUc je pa itak Kiss
Fajn, kako sta našla način, kako preusmerit strah na neki drugega. Pa še skrbita za okolje  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4726 : sobota, 07.06.2014 : 14:18:05 »

Hehe, saj strah ostane, samo je očitno "naloga" dovolj pomembna, da se ga da nekako premagovat Grin

Da ne bi mislila, ko je (bi) moral počivati po enem zoprnem vnetju živca (podobno kot Lexi zadnjič) in je bil na protivnetnih in protibolečinskih tabletah, sva seveda naslednji dan šla na čisto penzionerski sprehod na metrskem povodcu proti borderjem. Z namenom, da se sprehodi, brez divjanja, seveda. No, na poti je že pobral nek plastični kozarček (ostanek nočnega odhajanja mladine iz lokalov) in ga ponosno nesel do Ane.
Doma nje in psov ni bilo, zato sva šla samo v delavnico pozdravit Bajkinega ata ... ki je ravno neko železo varil (švajsal). Roko je najprej spustil lonček na tla, da bi šel pozdravit Marinota, nakar je ta ravno prižgal aparat za varjenje in tistega bliska in posebnega se Roko na smrt boji. Valjda, hitro je bilo treba pobrat lonček in šibanac proti domu.
Kljub kratkemu povodcu in moji prepričanosti, da itak ne bo delal kakih akrobacij, ker ga boli hrbet, mi je skočil na pol metra visok zidek, v sekundi, ker je hotel s svojo "nalogo" čim prej po bližnjici na varno v svojo kučo. Jao, bumbar!
Mene je skoraj kap, ker sem v glavi še slišala tisto presunljivo cviljenje od prejšnjega dne, ko ga je "vsekalo" v hrbtu in se je dobesedno zvil po tleh.
Ampak v njegovi glavi je bil on zaradi zdravil itak "že zdrav", zaradi strahu pa je bil "upravičen" do kozlovskih poskokov Angry
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4727 : sobota, 07.06.2014 : 17:16:21 »

Kaj pa to, ko ti LoUc večerjo najde plesalec Takle velik travniški kukmak, na katerem bi se jaz spotaknila, če ga Roko ne bi začel vohati, pa ni kar tako, ane Cheesy

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4728 : sobota, 07.06.2014 : 21:03:09 »

Tole s plastenkami je pa odlična diverzija za histerike Grin. Pri Sonnyju žal zunaj kaj takega ne deluje Sad. Sem poskusila celo z njegovo najljubšo igračo (ki jo ima doma ves čas na dohvat ruke, če se slučajno preveč razburi in mora nad čem strest histerijo Tongue), pa je na sprehodu v stresni situaciji ni niti opazil Angry. (Kljub temu, da se je ob njo spotaknil in je fejst zapiskala Grin )
Kje je šele to, da bo začel gobe nabirat Huh
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4729 : nedelja, 08.06.2014 : 01:01:03 »

Roko itak nima "najljubše igrače" in itak pod tapravim stresom niti hrana (pa še večno lačen ni) ne deluje. OK, rad lovi ene pet minut piskajočo žogo ali frizbi, ampak to takrat, ko je itak sproščen, "v javnosti" pa ni nikoli popolnoma in preusmerjanje z igračo ob "tahudih" motnjah sploh ne deluje. S posebej slastno hrano se še da kaj naredit, če ni prehudo (pri domačih Neprijateljih praktično ni šans).
Tole je v bistvu sam pogruntal - oziroma sem jaz pogruntala, kaj počne. Vprašanje, če bi bilo enako, da mu jaz pod nos pomolim plastenko ali kako drugo smet ... kdo ve.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4730 : ponedeljek, 09.06.2014 : 19:22:10 »

Vau, krasna goba.. Cheesy  Uh moja dva louca pa nikol nič ne najdeta.. Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4731 : torek, 10.06.2014 : 05:06:14 »

Uf, Goba!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4732 : torek, 10.06.2014 : 12:16:49 »

Dobra preusmeritev! Pred leti se imela pri azilaših nemca, ki je imel zelo obsežno "polje diskretnosti" in ga je kakršnakoli bližina psa precej vznemirila. Potem pa je v gobec prijel aport (prav tak šolski lesen in precej velik je bil) in je vsa njegova nervoza "izginila". Sčasoma se je toliko unesel, da je lahko delal v skupini brez aporta, čim pa se je vzdušje okoli njega preveč razburkalo, ga je šel pa takoj iskat.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4733 : torek, 10.06.2014 : 13:28:26 »

Smiley Pameten nemc! Ta je tko kot jaz, ki imam namesto aporta čik Grin Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4734 : torek, 10.06.2014 : 13:35:01 »

Uuuu, pameten pesjan  Afro Afro
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4735 : torek, 10.06.2014 : 17:55:27 »

Une plastenke v vrtu... sem prvo mislila, da si naredila telefon za krte  Tongue
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #4736 : torek, 10.06.2014 : 18:02:37 »

Smiley Pameten nemc! Ta je tko kot jaz, ki imam namesto aporta čik Grin Cool

A veš, da pri meni tak aport tudi deluje  Roll Eyes Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4737 : torek, 10.06.2014 : 20:10:00 »

Aaaaaaaaaaaaa, LoUca je v NabiraOca spremenila! 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4738 : sreda, 11.06.2014 : 00:17:35 »

Aport nocoj. Greva po temi domov, ker se je nekaj obotavljal (100 let bi travo ob cesti žrl, pa se mi ni dalo več čakat), sem brcnila v en polomljen plastični lonček, ki je(spet  Angry ) ostal od vikend fešt, da ga je opazil in ga potem lahko "prijel in nesel".
Pa sva šla z malo hitrejšim tempom naprej, vleči pa ni smel, booooogi Evil

Nakar mu praktično pred nos z nekega zida skoči ena mačka in zašiba v temo. NabiraUc se spremeni v sekundi v LoUca, spusti lonček in se začne histerično dreti. Jaoooooo! Angry Angry
Na srečo so mi klikerji hitro proradili, pa sem lonček prijela, da je zašumel in ga vrgla malo pred njega in "primi, nesi".
Rešeno!

V lahnem drncu sva z lončkom prispela domov brez dodatnih ustavljanj zaradi LoUskih ali drugih motenj Afro

Nauk zgodbe: na sprehod nesi pločevinko hladnega piva, v skrajnem primeru plastenko vode. Popij vsebino, prazno embalažo pospravi v torbico za priboljške. V primeru Neprijatelskega DogoTka uporabi embalažo kot aport! Grin

Trofeja:


Ko pa dnevna vročina malenkost popusti, se ukvarjamo s športom Wink

Pozoooooooor, pripraaaaaavljeniiiii ...


Zdaaaj!

In en -


... in dva -


... in tri -


... in štiri


Dober trening je bil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #4739 : sreda, 11.06.2014 : 05:28:55 »

Joj, Roko, ti si ena taka (presrana) faca  Cheesy Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 311 312 313 314 315 [316] 317 318 319 320 321 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines