mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:07:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 325 326 327 328 329 [330] 331 332 333 334 335 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783037 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4935 : četrtek, 11.09.2014 : 21:03:38 »

Luštna sta in čisto brez konkurence.. Moj Poppy tudi ne mara poležavat ob jutrih, on ko se zbudi me s tačko buca, češ dej se že zbudi in vstani... Smiley
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #4936 : petek, 12.09.2014 : 08:11:14 »

Kičkota.  Cheesy  Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #4937 : petek, 12.09.2014 : 10:05:40 »

Kičkota.  Cheesy  Kiss
Jep  Cheesy ljubezen
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4938 : petek, 12.09.2014 : 22:46:16 »

Ena sama ljubav. Kiss ljubezen Konkurenca je že zdavnaj ostala daleč zadaj!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4939 : sobota, 13.09.2014 : 03:02:29 »

Punce drage Kiss Pa kje za vraga je borbeni duh, halooooo! Dajmo, dajmo, midva vama redne posnetke treningov kaževa prav zato, da vas opogumiva!
Valjda ne boste vrgle puške v koruzo samo zato, ker sem jaz pač razvajena edinka, ki mora vedno imeti prav in zmagat Tongue Ejjjjj!

Če ne mislite doma trenirat, bova namesto LoUskega Siminarja organizirala Foto Selfi Safari - pa da vidimo Evil Cool

Ajde, telefone in fotoaparate v roke, pa gas! Pa ne ravno sredi noči vstajat in slikat, takrat je slaba svetloba, itak Tongue

Za vzpodbudo vam predstavljamo novega člana naše olimpijske ekipe, NVMM osebno! ljubezen ljubezen



Ker sva z Rokotom s treningi tolk zaposlena, vam še nisva utegnila povedat, kake carske obiske smo imeli dva dni nazaj. Haha! Štiri (4) borderje in dva (2) Človeka! In nihče ni bil pojeden, pogrickan ali kako drugače oškodovan! Na našem dvorišču, v naši hiši. Cool Nobenega incidenta ni bilo, si lahko mislite!!! Woooohoooo!
Ene par telefonskih dokazov (fotk) imamo, bomo jutri poskrbeli za rAportažo.
V glavnem - fajn smo se imeli in Roko je preživel, vsi ostali pa tudi

No, torej - če si Roko upa gostiti štiri pse hkrati!!! v svoji hiši, si boste pa ja tudi vi upale brez mejkapa in gela v laseh slikat za dobro jutro, a ne Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #4940 : sobota, 13.09.2014 : 07:51:05 »

Draga MamaF, če jaz začnem s tem v postelji, bo od ljubosumja totalen ravs z Ditko (ki misli, da sem bolj njena kot od ostalih Roll Eyes) na čelu.
Itak vsi spijo ob meni, da je pa pravici zadoščeno, se  takrat vzdržim mečkanja posameznikov (No, Jaco je izjema, ker spi stisnjen ob meni kot doječek, ampak šele ko vsi zaspijo).

Ful ste luštni Cheesy ljubezen
 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4941 : sobota, 13.09.2014 : 11:38:01 »

Jaz sem probala ene parkrat, ampak pri meni fizijologija dela tako, da se ob vstopu v posteljo možgani izklopijo in posledično nisem zmožna naredit slike, na kateri bi bil zadani motiv. Zmazkov na katerih se popolnoma neostro vidijo kovter, stene in deli mačje anatomije pa raje ne bom objavljala. Tega še naivci ne bi mogli prodat pod umetnost Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4942 : sobota, 13.09.2014 : 14:02:49 »



@Cats, v 20. stoletju smo se že dodobra navadili na abstraktno umetnost, hiperrealizem je zgolj ena od opcij, ne pa obvezna Evil

@Sanco1a, postelja NI pogoj (je pa najbolj udobna), zabuhle selfije je dovoljeno slikati kjerkoli, morda še najmanj zaželeno je to početje v javnosti Cool Wink

PS. Kaj si dostojanstvenik NVMM misli o stiskanju, je razvidno iz desne spodnje fotke. Njegov pogled je precej zgovoren  Evil Takoj po tistem je jezen skočil na okensko polico, ker Njegovega Veličanstva pa že ne bo nihče stiskal k sebi kot oguljen povšter Tongue Evil

PPS. Glede na vse vrste izgovorov resno razmišljam, da na Siminarju izvedemo šnelkurs "Selfi za Telebane in Blondinke". Tam se bomo naučili raznovrstnih veščin, od tega, kako v tresoči toki sploh obdržati telefon, da ne pade po tleh, do tega, kako ga prav obrniti, kako brez očal najti gumb sprožilca kamere in še kaj! Cool Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #4943 : sobota, 13.09.2014 : 16:22:25 »

Jaz ne vem, kako se sploh spomnite, ko se zbudite, da se je treba fotkat  kdo
Meni zjutraj možgani še eno urco do urco pa pol ne delajo sploh predaja
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4944 : sobota, 13.09.2014 : 18:45:54 »

Avtomatizem je to, ne možgani Grin
 Sama imam budilko naštimano na telefonu. In potem, ko ga že prav obrnjenega držim v roki (da jo skenslam), sem v teh tednih trdega treninga toliko napredovala, da sem ga sposobna brez očal!!! vsa zalimana kontra obrnit in gumb za slikanje pritisnit Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4945 : sobota, 13.09.2014 : 21:03:12 »

Dragi MOji Navijači!

Ali se vi Spomnete tega prizora ot Lanskega leta Cool


No, te kuŠke je Moja šla lani obiskat, letos pa je imela Čast da so nekateri ot Njih prišli obiskat njo in Mene Osebno!

Koso prišli me je malo stisnilo in sem začeu Protestirat ampak Ona je rekla "kaj misliš, da je prišla Bajka pejt pogledat!" in naj Jih grem kar počaaasi u miru pogledat! Potem sem biu tiho in sem rekeu "Prihajam u Miru!". In nobeden me ni pojedeu, čeprav so bli 4 (štirje)

Oni se niso n-č Uznemirili jast pa sem bil malo šokiran ker sem misliU da vidim 4 Bajke naenkrat ampak nisem piu alkohola! Tolk sem biU presenečen, da sem pozabiu da bi jih Nalajau ker so šli kar u hišo mojo vodo pit in lulat na mojo Trauco!.
Moja je rekla, da sem prišeu k Pameti in dasem Priden kerne Lajam in Odganjam Gostou!
Z njmi sta prišla tudi 2 človeka. Tudi njih nisem Pojedeu in Nalajau, ker jh najprej sploh nisem Opaziu. Potem pa sem ju šeu povohat in sta me zilo lepo Pocartala in rekla da sem Lep in Prijazen kuŠek.
Tudi Moja je bila Zadovolna ker nisem zganjal Panke in Histerije ampak sem se Lepo obnašau!

Potem smo šli malo laufat ampak oni niso dosti laufali z mano kerso se rajši igrali z gnilimi jabkami ot Soseda, ki je biu tam in je pohvaliU kako smo usi lepi in Pridni kuŠki.



Oni so iskali Gnile Jabke po travi Jast pa sem nekaj trave pojedeu in potem še en Drekec na skrito Wink


Tudi potem Pret hišo ko so Človeki pili Kafe sem se lepo obnašau in sem hoteu pokazati dasem jast tukaj doma zato sem siliu u Naročje k atuF in mami in Obiskom! Usi so razumeli da me morajo Čohat! Borderjem pa ni bilo mar ker so imeli eno mojo staro žogco in so se zabavali sami.

Obisk je miniu lepo, ko sem ratal malo zmatran in žiučen je rekla moja da lahko grem u Hišo če hočem in sem šeu in bil lepo u Kuči, borderji pa u svojem Autu.
Tastari (Človeki) paso še malo Opravljali in pili Pivo in Teran.
Tako je miniu ta dan.

Ušeč mi je da sem ostau žiu in da so na svetu prijaSni kuŠki ki nočejo pojesti Mene! Zato sem se odločiU da bom PrijatelJ z Njimi za zmeraj Smiley

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4946 : sobota, 13.09.2014 : 21:10:59 »

Wau, Roko, kolk si ti en Pogumen kuŠek! bravo 
Jast, če bi k meni prišli štirje Borderji naEnkrat bi se verjetno skrila Mami poT Kiklo. Upam da nam boš na naslednjem Siminarju oTpredavau kašne Nasvete o Samozavesti. Pa še to, kako branit Kućo in se zraven delat da ti je ubistvu vseeno, ker so Usi Obiski tvoji Perjatli. Wink

Se že veselim Predavanja!  Cheesy
Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4947 : sobota, 13.09.2014 : 22:08:51 »

Roko, ti si res en prijazen, pogumen kuža in luštne prijatelje imaš. Smiley
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #4948 : sobota, 13.09.2014 : 23:23:12 »

Pa Roko ti si cel car in tolk pogumen... Naš Sky bo redno bral tvojo temo, da bo zrastel v takega pubeca kot ti... Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4949 : sobota, 13.09.2014 : 23:31:02 »

Joooj, to je morala mamaF biti velika do stropa od Ponoca in Casti zaradi takih obiskov!  Cheesy Zelo si pameten, da si jih lepo sprejel, ker bi bila Tvoja ziher Huda in bi uporabila Na Glas, ce jih nebi,   Wink

Kar se tice selfie tekmovanja imam pa jaz (pa tudi vi) veliko sreco, da ne morem sodelovati, ker pri meni zivali ne spijo v isti sobi z mano in je prakticno nemogoce narediti jutranji selfie! 
Logiran
Strani: 1 ... 325 326 327 328 329 [330] 331 332 333 334 335 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines