mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:05:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 330 331 332 333 334 [335] 336 337 338 339 340 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782568 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #5010 : nedelja, 09.11.2014 : 10:19:53 »

U, šarmantna sivina pod smrčkom Kiss. Roko, želim ti vse najboljše, uživaj na primorskem koncu happy birthday
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #5011 : nedelja, 09.11.2014 : 10:43:25 »

 drink Na tvoje zdravje, dragi Roko, in se na mnoga leta!  happy birthday Milijon  Kiss od vseh nas od dalec!
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #5012 : nedelja, 09.11.2014 : 12:05:28 »

 Kiss Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5013 : nedelja, 09.11.2014 : 20:17:37 »

Vsenajnaj Roko Levjesrčni  Kiss Kiss Kiss  upam, da si poleg tortice za rojstni dan dobil en velik merjaščev parfumiran kupček
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5014 : nedelja, 09.11.2014 : 21:59:49 »

Vseeee najboljše (drekce)!  Kiss Kiss Kiss Kiss happy birthday happy birthday happy birthday
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #5015 : ponedeljek, 10.11.2014 : 15:11:38 »

Čestitke ob obletnici. Naj jih bo še veliko  praznovanje drink ljubezen
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #5016 : ponedeljek, 10.11.2014 : 17:40:07 »

Roko vse najboljše in še na mnogooo drekcov. Tvoj občudovalec Sky s priveski... Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5017 : ponedeljek, 10.11.2014 : 20:19:51 »

Roko, ful me veseli tale tvoja zavednost in spoštovanje tako pomembnih praznikov Cheesy.
Uživaj vsak dan v svojih revirjih, skrbno čuvaj kakce, bodi zdrav in skrbi za možgansko telovadbo svoje šefice. Ampak ne preveč, ravno toliko, za njeno dobro. Cool objem dopust
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #5018 : torek, 11.11.2014 : 08:40:04 »

Pred štirimi leti je bil tole (verjetno) zelo srečen dan Cheesy, Roko želim ti še veliko posebnih dni, srečnih trenutkov, dooolgih sprehodov, na katerih boš pošnofal veliko drekcev Grin Kiss Kiss in ljubezni. Uživaj.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5019 : ponedeljek, 17.11.2014 : 20:33:06 »

Raport o samotnem Vikendu in posledicah u Slikah!

Najprej naj Povem, dase mi je godila Krivica ker mameF ni bilo doma in to več kod 24 ur! To se ne dela, er je to KaznJivo! Angry

Ona mi je povedala op Povratku daje šla v tujo državo kise ji reče LJubLijana. Tam je dosto stvari za videt kod so: dosti vode u reki, dosti mostovou, šteng in tudi velike hiše. Najhujše pa je daje tam baje orjaško število Ljudi za Katire ni nobeden 100% da niso Neprijatelji.

Ona je bila sicer v Gosteh pri Črnemu Regratu in Samotu in Ščurki - če mene uprašate, hvala lepa za tako gostolJubnost če je zraven doma še Nemška šefica! Jas bi se bau bit tam! Pravtako me niti malo ne Zanimajo potenciJalni neprijatelji u tej državi, mogoče bi šeu gdaj pogledat samo dosti LoUnih živali ki se imenujejo Nutrije. Ampak nisem 100% ker je rekla, dase lahko tudi u vodo vržejo in potem naj se lovec pod nosom obriše ali celo Utopi! Shocked

Še prej aje bila na Žuri in to u Gostilni! Kjer so baje Tetice zilo prijazne talale Pribolške kuŠkom in kuŠki so bili usi lepo uzgojeni in Prijazni. Ampak mene to ne prepriča kar, kot bi rekeU kolega Sonny in kolegica Jagi: nikoli ne veš u katerem kelnarju se sktiva Terorist in pod katerin Stolom u Gostilni je nataknjena Bomba!
Jas mislim daso Gostilne Nevaren kraj za kuŠke še posebej če noter pridejo tudi vedno nove Sumljive Osebe!

Zaenkrat sem Veseu da me ne vlači is sabo u take grozne Kraje. Sem žalosten kadar je ni doma ampak potem pa sem zIlo veseu ko pride nazaj in je Ona zilo vesela ker me spet Vidi.
Mi je povedala po Pravici da me je prevarala is kuŠkom Regratom. Kar pa ji ne zamirim, ker hvala lepa za sprehod po tavžentih Strahotah te tuje države kjer sta hodila skupaj iS Regratom! In med Neprijatelji pri katerih nikoli ne veš če te ne bo Gdo ukradeu! Ali napadeU Sad Lips Sealed

Za Uteho pa sem dobiu prijazno Regratovo pismo, ki sem ga is Zanimanjem prebrau:





Potem pa je prišlo na vrsto nekaj zilo neverjetnega, da ne rečem Groznega. Mislim, da me bo u tej temi samo Jagi razumela, kaj mislim. Še posebej kaj si mislim na sliki št. dve:







Upam da se Vam kaj smilim!

Vaš Roko Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #5020 : ponedeljek, 17.11.2014 : 21:00:31 »

Roko, uh ogromno kost si dobil, ne je preveč kazat naokol, da ne bo še moj Kylie eno tako zahteval zase. Wink Ti pa uživaj. Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5021 : ponedeljek, 17.11.2014 : 21:11:21 »

MamaF Roko Kiss hvala, hvala, hvala za smeh iz srca in do solz. objem

Jagi te iskreno zastopi in apsolutno poTpira. Zatu je bla tudi ona doma u soboto. In tudi u petek (ker črni leteči je mogu tudi u petek ležat zraven šefice in poune mize Roll Eyes). Una država Ljubljana je res grozna, ti rečem. Ni za loUce Undecided. Sami Neprijatelji in tudi če bi srna tekla umes, ti nč ne pomaga ... Lips Sealed sram

Ampak Roko, tale KOST. Ja bogami, od tega bi pa Jagi živela! To pa ni neprijatelj, pes božji Shocked! To je za JEST! Huh butnglavc
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #5022 : ponedeljek, 17.11.2014 : 21:11:46 »

Roko, a ves, da v Ljubljani niso sami neprijatelji.Pridi enkrat na obisk, bos videl koliko lepih pasjih punc je tu. In koliko pasjih trgovin z njami njami priboljski...
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5023 : ponedeljek, 17.11.2014 : 21:19:12 »

To sploh nima veze, punce pa priboljški wtf. Razen če prej zatulijo sirene za napad, da se Neprijatelji skrijejo v zaklonišča. Roll Eyes Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5024 : ponedeljek, 17.11.2014 : 22:33:32 »

Oprosti Roko, te nisem hoteu prestrasit iz Doziulensko Kustjo. Meni se moja zelo dopade in sem se tebi poslau eno. Le pogumno puskusi je zelo Dobra in se Zobe cisti, pravi moja nemska Sefica! Lahko pa ti jo ataF razreze iz Cirkularko na kuSkom bolj prijazno velikost in potem se je ne bos vec bau!  Smiley

Ti pa povem, da imas Super Sefico, jasd se ze dolgo nisem tako zelo lepo imeu na izsprehodu!  Kiss Lahko mi jo se gdaj posljes, jo bom veseu!  Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 330 331 332 333 334 [335] 336 337 338 339 340 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines