mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 12:50:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 331 332 333 334 335 [336] 337 338 339 340 341 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782892 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5025 : torek, 18.11.2014 : 00:04:07 »

Ona mi je povedala op Povratku daje šla v tujo državo kise ji reče LJubLijana. Tam je dosto stvari za videt kod so: dosti vode u reki, dosti mostovou, šteng in tudi velike hiše. Najhujše pa je daje tam baje orjaško število Ljudi za Katire ni nobeden 100% da niso Neprijatelji.
...
Še prej aje bila na Žuri in to u Gostilni! Kjer so baje Tetice zilo prijazne talale Pribolške kuŠkom in kuŠki so bili usi lepo uzgojeni in Prijazni. Ampak mene to ne prepriča kar, kot bi rekeU kolega Sonny in kolegica Jagi: nikoli ne veš u katerem kelnarju se sktiva Terorist in pod katerin Stolom u Gostilni je nataknjena Bomba!
Jas mislim daso Gostilne Nevaren kraj za kuŠke še posebej če noter pridejo tudi vedno nove Sumljive Osebe!

Dragi Roko, jast vsak dan živim u tej Državi in je res grozno butnglavc. Sami Sovražniki okol špancirajo in kar naprej kuŠke strašijo Angry Se ni za hecat! Undecided
In prav maš, u Gostilne ni za hodit stop, ker se Nevarne Osebe tam najrajši zadržujejo . Jaz sem tudi ostal doma pod dekco in rajši gledal otroško Eurovizijo Smiley. Ni blo bohve kaj zanimivo Tongue, ampak vseeno boljše kot ponoč okol po Državi hodit Lips Sealed
Te pozdravlja prijatelj Sonny objem
PS Zelo junaško si tole darilo prenesel super Če bi jaz to kost u živo vidu, me tri dni ne bi blo izpod dekce sram 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5026 : torek, 18.11.2014 : 00:06:14 »

Roko, a ves, da v Ljubljani niso sami neprijatelji.Pridi enkrat na obisk, bos videl koliko lepih pasjih punc je tu. In koliko pasjih trgovin z njami njami priboljski...
To sploh nima veze, punce pa priboljški wtf. Razen če prej zatulijo sirene za napad, da se Neprijatelji skrijejo v zaklonišča. Roll Eyes Tongue



Ja, enkrat bo treba en kompromis skleniti Grin

Puncama pošilja Roko poljubčke  Kiss Kiss, Jagici se pa zahvaljuje za srčno razumevanje ljubezen

Oprosti Roko, te nisem hoteu prestrasit iz Doziulensko Kustjo. Meni se moja zelo dopade in sem se tebi poslau eno. Le pogumno puskusi je zelo Dobra in se Zobe cisti, pravi moja nemska Sefica! Lahko pa ti jo ataF razreze iz Cirkularko na kuSkom bolj prijazno velikost in potem se je ne bos vec bau!  Smiley

Ti pa povem, da imas Super Sefico, jasd se ze dolgo nisem tako zelo lepo imeu na izsprehodu!  Kiss Lahko mi jo se gdaj posljes, jo bom veseu!  Cheesy
Regrat dragi, saj počasi bo dojel, n-č bat Wink Magari bova en kliker znucala prej, ampak, saj veš ... kaj je to proti večnosti, ki jo nudi DoŽiUlenska KOst!

Je pa res, gledati tebe, kako si s tole kostjo zvečer u pižami zobe pucaš, je velik užitek  veselje Pridem še kdaj na obisk, morava prehodit še nekaj mostov pa cik-cakov po Ljubljani, zadnjič sem jaz obcagala. Drugič bova šla pogledat gužvo na bolšjaka, če bo ravno nedelja Wink
NVMM se zahvaljuje za "Aplavz" in ti bo jutri poslal fotko Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5027 : torek, 18.11.2014 : 00:10:50 »

Ampak Roko, unutrije so ful špas za lajat nanje in preganjat in cvilt in tekat k zmešan in vlečt Tvojo okol k da nima sto kil (ok, Tvoja nima, Js bom raje tih  Lips Sealed ) Sam da veš. Lp, Poper
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5028 : torek, 18.11.2014 : 00:22:42 »

Ampak Roko, unutrije so ful špas za lajat nanje in preganjat in cvilt in tekat k zmešan in vlečt Tvojo okol k da nima sto kil (ok, Tvoja nima, Js bom raje tih  Lips Sealed ) Sam da veš. Lp, Poper
Poper, Jast mislim, da so Unutrije edina zares vredna stvar u tej vaši Državi Sploh! Ampak a si ti 100% ziher da Unutrija ni tolk nevarna kot Jež? Shocked Ker tle mamo Ježe, sam ti povem, Jast lajam kt zmešan in zadnjič me je eden tako u r*t brcniU, da sem zvezde vidu! Se jih bojim kt hudič križa!
A one n-č u r*t ne brcajo pa n-č NaGlas ne kričijo?
OK, Moja je rekla, da je vidla tudi vrane in race.
Samo race plavajo na vodi, to je bolj za Regrata in Flyja in NVMPja delo, oni baje znajo plavat.

Ej, dej ti men povej, pa ti se n-č ne bojiš, da te voda noter potegne tko kot Urško is Podvodnega Moža?
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5029 : torek, 18.11.2014 : 00:30:09 »

Ah, Ješ, gdo se pa še njega boji  Roll Eyes še Kura je bolj grozna  Evil ti si pa res en kmečki bunk, boš mogel prit mal v Mesto, da boš vidu, kaj je Prestolnica Kulture  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5030 : torek, 18.11.2014 : 00:36:40 »

A ti se n-č Ješa ne bojiŠ Shocked Matr si frajer Afro
Moj prjatu Boris je že trikrat Ješa od Blizu videU, pol mu pa ni blo prav, ker sta mu Tastari dve trofeje (bodice ot Ješa) is žnablov ukradle! Pa Na Glas sta se drle! Jast sem mu pomagau sam pol ko me je jeŠ našutirau u tazadno sem pa vidu da ni heca is Njim Lips Sealed

Is tabo bi blo pa res kul enkrat it na LoU.
Sam - kako bi to ustimala, da bi Tastare doma ostale? Mojo bi mogoče lahko zvabu u Pivovarski Kulturni Muzej, to bi bla varjanta! Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5031 : torek, 18.11.2014 : 00:42:16 »

U lou na JeŠa greš tko, da počakaš, da gre, potem se pa u njegou drek vržeš Cool. Botice so zan-č, drek pa nebeško diši Azn
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #5032 : torek, 18.11.2014 : 01:01:25 »

Oh, kako je to fino, ko se imate tako fino! Cheesy ljubezen
 ljubezen Doziulenske Kosti, pa Ješi, pa drek za not valanje, pa srecne Sefle, ki jih psi ubogajo - sicer ne lastni,  Wink ampak malenkostni pa ne bomo...       
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #5033 : torek, 18.11.2014 : 14:34:06 »

Roko, če te no preuč strah te dožiulenske kosti ti lahko pridem pomagat. Jo prec skrajšam za ene pol metra... Tako dve tri minute bi rabil. Še vidu ne bi kak hitro.

A veš pa ne smeš se bat drugih držav, so kar kul.. čeprav tukaj v tej naši baje živijo eni hudobni ludje in morejo moji zilooo pazit, kje hodim pa da kaj hitro ne pojem. Baje pol ni fajn. Sam veš, morš sam zaupat šefom oni ži vejo SmileySmiley  Tvoj oboževalec Sky
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5034 : torek, 02.12.2014 : 01:42:56 »

krivica na Svetu!

Jast sem slišaU te novice o kuŠkih ki kašlajo. In sem slišau Mojo da se ji taki kuŠki zilo Smilijo in da jh usi Šefi cartajo.
Ker nisem biU nikjer na Obisku da bi dobiU kašeL tudi jast sem pomisliu dabi kr tako Kašljau da bi se MOji bolj smiliu inbi morda dobiu Pašteto tako kot usi drugi kuŠki is Kašljem!
Ampak kašlanje mini šlo Prepričlivo ot Gobca ker Jast znam bol kihat. In potem sem se spomniu dabi lahko Mojo vrgeu na finto kako sem bolan!

Enkrat te dni ko me ni videla sem požrl en res O-g-r-o-m-e-n drek!.Res je biu tako ogromen dami je zasedeu Ceu Želodec in sem se moraU prau matrat da sem celega u Želotcu domou prineseu! In ko sem prišeu domov sem se Ulegeu u Kučo. In potem sem tam na Brisačo izbruhau ceu ta drek!
Moja je ponorela, da sem Čist Nor in Ogaben! Ker je smrdelo use po dreku u kuhnji je znorela do konca - me je poslala VEN da sem še bogi jast zunaj na Travo Bruhau in potem sem se delau bogega! Cry

Gledau sem s tanajbolj bogibogibogi pogledom in se delau dabom še Bruhau in da Kašlam! Misliu sem da bo padla na Finto pa ni Angry Sad

Nadrla meje da sem Bedak in da mi je prav kr naj mi bo Slabo in naj me zdaj Boli Trebuh! Niti mi ni skuhala Čajčka in ponudila Paštete in meda Lips Sealed
Jast sem misliu, da sem zdaj tapravi Bolnik in da bo takoj poklicala koga na Forom naj pošle kake Priboljške ali Paštete za Kušni KaŠel od kuŠkov! Ona pa nič Angry
Še več! Rekla je da Sem smotan do konca in da bom imeu POST! Shocked
In tako ceu dan nisem dobiU NIČ za jest. Je rekla da kuŠki ki imajo Bolan Želodec ne smejo Jest.
In tako nisem dobiu ne Paštete in ne HrenoFke še najman pa meda Cry Cry

PopoUdan sem pojedeu malo trave in si nisem upau več Kašlat in Bruhat ker sem si mislu da potem celo do Sobote nebom nič dobiu za jest.
Tako sem se smiliU sam sebi da sem skoraj Umrl od žalosti.
Ampak slišau sem pa namesto "bogibogi moj kuŠek" besede kod so: "Budalo trapasto ogabno kaj takega si pa lahko samo ti Zmisliš. Namesto dabi Jedelj Dožiulensko Kost in Uživau žreš dreke, jao jao!"

Tako je žalostno miniu moj dan ko sem biu skoraj tudi jast bogi Bolan in ko sem skoraj dobiu Pašteto.
Ki jo verjetno nikoli u Žiulenju ne bom videu kako je dobra Cry Cry Cry

Še Miškotu sem se zasmiliU dame je prišeu potolažit Cool



Tole pa Miško pošilja Samotu in celi klapi - tukaj je op škatli Aplausa čakal še na AplauS v živo Cool

Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #5035 : torek, 02.12.2014 : 08:01:39 »

Ja ti ubogi LoUc, nooo...  Shocked Sad Angry
Midva ti predlagava, da greš k Koki okrevat, ker ona je ta prava medCelinska sestra, ne pa tale tvoja.  Angry Lips Sealed
Ona bi ti ziher vsaj kakšen brobiotični jogurt zrihtala, če ne kej drucga.  Angry
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #5036 : torek, 02.12.2014 : 08:51:02 »

 

Ubogi Roko, sočustvujemo s tabo Cry Roll Eyes Grin.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5037 : torek, 02.12.2014 : 08:59:49 »

No, Roko, upam, da si se zdaj naučil za drugič - ko boš bruhal, pobruhi Njeno kučo, ne pa Svoje, te bo dostibolj resno vzela  Evil

Lp, M.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5038 : torek, 02.12.2014 : 10:30:01 »

Ja ti ubogi Roko, to je pa res Višek da si morau imet Post!!! Zilo soČustvujem iz tabo. Bom Jast  doma s pulta pajsnila eno Pašteto in ti jo bom Poslala po Pošti ker topa res ni Za Nikamor.  Angry

Drž se, Perjatu!

medCelinska sestra
    Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #5039 : torek, 02.12.2014 : 10:45:08 »

Roki tvoja je pa ful hudobna, da veš. Ji kr povej, da kuški smo bogi in da če bi ona dala več u skledu ti zihr ne bi drekou jedu... in da bi ti ona juhico mogla skuhat, tisto iz pipike... Ne pa da moreš takelele poslušat. En liz na tvoj fris Sky  Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 331 332 333 334 335 [336] 337 338 339 340 341 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines