mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:43:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 334 335 336 337 338 [339] 340 341 342 343 344 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783466 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #5070 : sobota, 13.12.2014 : 11:24:26 »

Kakšni krasni kolaži  ljubezen
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5071 : sobota, 13.12.2014 : 11:27:27 »

Z Loucem takoj poTpiševa z vremenom pogodbo za takšnole letošnjo zimo v Revirjih Cheesy

KESE TO POT PIŠE DAGREMO MITUT POT PISAT?
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #5072 : sobota, 13.12.2014 : 11:29:21 »

Nč podpisvat, mi hočmo sneeeeg!!!  Cheesy Evil
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5073 : sobota, 13.12.2014 : 12:59:43 »

Nč podpisvat, mi hočmo sneeeeg!!!  Cheesy Evil

Mi pa neeeeeeee! Tud če ga nikol več ne vidimo - razen na razglednicah - pa hvala lepa za rože.  Tongue 

Pritečemo poTpisat u revir!  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #5074 : sobota, 13.12.2014 : 13:31:52 »

Pritečemo poTpisat u revir!  Cheesy

Mi tudi, mi tudi  Cheesy
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5075 : sobota, 13.12.2014 : 14:20:00 »

A boš prinesla, da na popivanju podpišemo za tako zimo?  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5076 : sobota, 13.12.2014 : 14:37:49 »

Nč podpisvat, mi hočmo sneeeeg!!!  Cheesy Evil
PoTpišemo tut za SNEK samo u Hribih in na DoleJnskem za Polarce, iz veseljem Kiss Cheesy

Bom sestaviU PgoTbo dajo boste poTpisale u Državi na Popivanju! Ena točka bo tut za Branko in Bučkota za SneK zanju ampak to ne pri nas! Afro

Roko!!
 Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #5077 : sreda, 17.12.2014 : 11:37:47 »

PoTpišemo tut za SNEK samo u Hribih in na DoleJnskem za Polarce, iz veseljem Kiss Cheesy

Bom sestaviU PgoTbo dajo boste poTpisale u Državi na Popivanju! Ena točka bo tut za Branko in Bučkota za SneK zanju ampak to ne pri nas! Afro

Roko!!
 Kiss Kiss

O, super Roko!  Kiss Kiss Kiss Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5078 : ponedeljek, 22.12.2014 : 03:37:10 »

Kaj vse morate vedeti o potovanjih v tuje Države!

Potovanja v tuje Države so vedno nepredvidljiva in zato se človek nanje nikoli ne more dovolj dobro pripraviti! Človeka nemalokrat doletijo presenečenja in celo nevarne okoliščine! (s klicajem) Tongue
Navadno se vse začne v idiličnem objemu popotnikove mehke tople postelje v Hobitskem brlogu


Nadaljuje pa na železnici oziroma cesti. Avtobus prijazno brunda, popotnik pa se predaja sanjarjenju o skodelici močne kave v emimentni rezidenci "Villa Mila" na koncu prve etape svoje poti. In nato o Mačjemu taxiju, ki ga bo popeljal novim Pivskim dogodivščinam naproti pevka drink


Sanjarjenje grobo prekine zaviranje avtobusa in pogled na neskončno, praktično stoječo kolono avtomobilov pred njim!   wtf Prve ovire na poti proti cilju so se že pojavile! Angry
Popotnik potrebuje zgolj nekaj trenutkov, da se zbere in se poveže z obveščevalno službo v Državi. Glede na podatke izračuna, da tokrat, ne glede na hitrost stoječe kolone, prvega cilja (obisk Milinega hotela) ne bo mogel izpolniti  jezen

Na srečo čep na avtocesti nekako odmaši in kolona se premakne proti Državi. Aleluja!
Čas se sicer izteka, vendar izkušenemu potniku kljub temu ne prekriža vseh načrtov. S pomočjo obveščevalne službe na zvezi in ponudbe Pasjega taxija, uspe, kljub uradni zamudi, pridobiti še nekaj dragocenega časa za:
- bliskovito plenjenje po RevirjuH
- dve skodelici močne kave v Samotovem PrenRočišču
- vkrcanje v Pasji taxi
 Afro

In potem koooončno. Sprostitev od vseh popotniških naporov - Popivanje! drink In DarilE! darilo
 



Trud je poplačan! Nekaj ur veselega druženja, nekaj piva in ogromno smeha, popotnik se s prijatelji prijetno utrujen odpelje s Pasjim taxijem proti Prenočišču, v Samotov Hotel Cheesy

Noč mine mirno in zgodaj zjutraj se popotnik spočit zbudi ob močni sončni svetlobi, ki buta skozi okna. Ker je popotovanje potrebno dodobra izkoristiti, je poležavanja konec in začne se četrta etapa, turistični ogled Centra Države pod vodstvom Regrata in Guspe Cats, domorodke. Samotova šefica ima še druge, nočne opravke, zato je v načrtu, da je ne motimo.
Vse poteka kot po maslu. Popotniku se uspe držati vseh točk Samotovega hišnega reda, pozajtrkuje skupaj s Samotom, Ščurko in Regratom ne ba bi zbudili Šefico ali naredili kak drug incident in ravno ko je vse pripravljeno na naslednji korak - oblačenje plašča, je potrebno še očistiti popotnikova očala in takrat ...
 trmoglavka huh
takrat se zgodi katastrofa! Katastrofa velikih, usodnih razsežnosti, pravzaprav zadeva, ki bi potek Popolnega Popotovanja postavila popolnoma na glavo!
Kot zvesti bralci že dolge veste, se je dve leti nazaj eno Hobitsko Popotovanje prav tako zapletlo zaradi ene Katastrofe:
 http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,39343.msg888371.html#msg888371

Tokrat pa je bilo  skoraj še huje. Kaj je bolje, da človek sredi zime ostane bos ali napol slep?
No, tokrat bosa ne bi bila, so se mi pa med čiččenjem polomila očala! Zlomil se je var na okvirčku in stekelce je zletelo ven. Konc veselja!
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa butnglavc trmoglavka butnglavc jezen kdo

Sama sreča, da so v Samotovem hotelu izjemno dobro opremljeni z vsemi vrstami koristnih predmetov, kar pomeni, da smo morali sicer prekiniti Šefičine nočne opravke za nekaj minut, potem pa zmagoslavmo odkorakali novim zmagam naproti s popravljenimi očali! Afro Duct tape reši vse zagate!




V stilu NičNasNeSmePresenetiti sva še z Regratom poklonila spominu na našega črnogorskega guruja Njegoša, potem pa v odlični Catsini družbi odšla naprej uživat popotniško-turistično življenje! Cheesy

 

Regrat je bil spet priden kuŠek, ki je s svojo veselo pojavo razveseljeval naju in ostale ljudi, ki sva jih srečevali po poti. Takole smo se afnali na umetniški tržnici, na obisku pri moji bivši sošolki Diani:
 

Srečali smo orjaško kapo s cofom (niti pomisliti si ne upam, kako bi Roko tole srečal) Evil Grin
in ves čas izvajali nemško šolo
 

Ko se je Regrat nadelal najedel priboljškov in midve načvekali ter napili kave in čaja, je prišel čas za odhod proti domu, da se popotnik počasi odjavi iz Samotovega hotela in Cats pohiti skuhat kosilo za svoja mačja veličanstva.

In tako se je končala še ena Velika Hobitska Avantura z veliko Katastrofo in Zmagoslavnim koncem! (s klicajem)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5079 : ponedeljek, 22.12.2014 : 08:28:40 »

 Afro Afro Afro
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5080 : ponedeljek, 22.12.2014 : 10:08:31 »

Nadvse me veseli, da se je včerajšnji zabavni večer zavlekel v tole po defoltu neprijazno ponedeljkovo jutro.  veselje bravo V bistvu si nisem mogla kaj, da ne bi zvečer ob tazadnji kavi počekirala, ali je reportaža že online. Grin Medtem pa je MrSD poškilil na ekran, zaznal nerazumljiv forumski jezik žargon Medcelinske sestrice Kokte in potem ob pomoči vešče prevajalke še kakšno uro točil solze in packal ekran mojega dragocenega prjatla laptopa ob prebiranju Rokotovih in Coctinih dogodivščin. Pa naj mi še kdo reče, da to ni boljš kot TV. Tongue Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5081 : ponedeljek, 22.12.2014 : 10:59:11 »

Glede na to, da so nam Bežigrajčanom Cool pustolovščine v krvi, smo se spremno odzvali vabilu mameF in se lotili raziskovanja skrivnostnih območij ob urbani Ljubljanici. Na Regratovo žalost unutrij ni bilo kaj dosti, zato so pa priboljški rastli iz žepov in torbic in le včasih je bil razočaran, če bi roka iz skrivališča potegnila na plano, denimo, robec za smrkav nos. Cheesy

V taki odlični, lepo vzgojeni in na splošno izbrani družbi se odpravim na naslednjo pustolovščino takoj prec! Četudi brez dobrega glasu in še česa (glej poglavje o Pepsi).

SunnyDay bi svetovala, da, preden bo MrSD začel z branjem o Ma Čkotu in Mili in stanovalceh Mačjih zgodb, podstavi pod njega ene dve plenični. Nikoli ne veš  Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5082 : ponedeljek, 22.12.2014 : 11:00:11 »

Aja, pa Jutro Poezije o Mačkah sva imeli kar na ulici, lepo prosim  Cool
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5083 : ponedeljek, 22.12.2014 : 11:10:11 »

SunnyDay bi svetovala, da, preden bo MrSD začel z branjem o Ma Čkotu in Mili in stanovalceh Mačjih zgodb, podstavi pod njega ene dve plenični. Nikoli ne veš  Evil

Točno to je moj naslednji plan. Cool Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5084 : ponedeljek, 22.12.2014 : 16:09:03 »



V taki odlični, lepo vzgojeni in na splošno izbrani družbi se odpravim na naslednjo pustolovščino takoj prec! Četudi brez dobrega glasu in še česa (glej poglavje o Pepsi).


Srčno si želim, če mi No Jinx za naslednjih nekaj novoletnoih, rojstnodnevnih in kar-je-tega Darilov, podari darilni bom za prenočevanje in sprehoT z Regratom! Drugega ne rabim, res, tele Avanture so balzam za mojo dušo, Država je ob nedeljah dopoldan pravljično lepa in kavice v najboljši družbi najboljšega okusa.

Hvala vama, NoJinx in Cats za to krasno predbožično darilo, vsaka minuta z vama je bila ZAKON! objem ljubezen

Pa Cats je, poleg znanstvenega pristopa, presenetila s poznavanjem kulturnih znamenitosti, kot je Mačja poezija na Trubarjevi, in poetičnimi opisi raznih Državnih kavarnic in lokalov jaaaaa (y) Boljšega turističnega vodiča si popotnih težko predstavlja. Lav ju Kiss

Pa želim si, da v Bežigrajsko-Hobitsko turistično navezo naslednjič dobimo še Guspo Pepsi s Košarco in lepo vzgojenimi Kužikami, mislim, da bi bila Pustolovščina potem še zabavnejša in na višjem, bolj damskem nivoju Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 334 335 336 337 338 [339] 340 341 342 343 344 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines