mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:34:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 336 337 338 339 340 [341] 342 343 344 345 346 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782969 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #5100 : nedelja, 28.12.2014 : 19:27:02 »

Dragi Roko, tudi mi imamo sneK in smo ga neizmerno veseli  Cheesy guncagunca (no ja, Šefla, ki je že zjutraj, ob 6h, iz višine obrisala na svojo, sicer dobro podloženo, zato pa že rahlo osteoporozno rit, niti ne  trmoglavka Angry)

Naša babi Čara poskakuje po neshojenih travnikih kot bi bila v drugi puberteti in se tudi zadovoljno valja  Kiss, Bindi pa si obeta božični dodatek za pluženje z gobcem in iskanje malih, pritlehnih sovražnikov  Tongue  huh
Skratka, sneK je ZAKON tudi za pucanje dlake, za boljšo vidljivost črnih kuŠkov ter nabijanje krogov v trikrasne in nabiranje kondicije  veselje

Veliko veselja in slastnih dobrot (v skledi in na Revirskih travnikih  njami) tudi v prihajajočem letu, želimo Tebi, tvoji Šefici in ostalimi Krdelnikom tudi iz Rudniškega Revirja  objem drink
Logiran
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #5101 : nedelja, 28.12.2014 : 21:45:54 »

Mi pa nimamo, MamaF!!!  Cry
Vas pridemo obiskat, ko malo burja pojenja... danes nas je skoraj odpihnilo! Uhe sta imeli navpično, kot nemci Smiley Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5102 : ponedeljek, 29.12.2014 : 09:20:59 »

RoKo! Snek na Krasu pa ni kar tako! To je dogodeK! In SKORAJ je pokril travo super (to je bila moja otroška merska enota za meritve ustreznosti sankaške proge Smiley). Uživaaaj! Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5103 : ponedeljek, 29.12.2014 : 15:15:43 »

RoKo! Snek na Krasu pa ni kar tako! To je dogodeK! In SKORAJ je pokril travo super (to je bila moja otroška merska enota za meritve ustreznosti sankaške proge Smiley). Uživaaaj! Kiss



V zametih je bilo snega po standardni vseslovenski merski enoti za sneK Gorkiju do kolen! Cheesy

Travo (standardno, košeno, ne šope starine) je pa povsod popolnoma pokril, tle na slikah vidiš med drugim ven štrleti vrzote in radič na njivi, pa še spihano je tule precej Wink

@Cookie, vi kar! Samo sneK se manjša ... Undecided
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5104 : ponedeljek, 29.12.2014 : 20:38:57 »

NOVA  PESEM O ZIMI!





Zima se iS Drekom rima!

Ko zapade beli SneK
je za LoUca teŠki čas.
naredit si mora gasz,
da gre lahko iskat Drek.

Usaki dan je vse bol mraS
včasih tudi zmrzne SneK.
LoUc pa išče, išče Drek!
Kje je zdaj pomladni čas? Undecided

Matra Lovec se iS Snegom,
huda stiska ga pesti,
kaj bo, če ne najde Drekca
pod tem belim, mrzlim Stvorom, ki ga niGdar konca ni! Shocked

A LoUc pravi ne obupa!
teče u dol in strmi breK.
Prau korajžno lukno skoplje,
za nagrado najde - DREK Afro

 bravo

To čudovito LoUsko Junaško pesem sem spisau u Trenutku Naudiha danes poPoudan!

RabiU bi kompozitorja da bi mi jo uglaZbiu za Gusle! Mislim dabi znala Voukca od SinM lepo zapet melodijo, Sonny pa tenor u Vokalu! Cool

(u iskanju naUdiha)





Še zdaj sem Ponosen nase! Roko! (is Klicajem)

Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5105 : ponedeljek, 29.12.2014 : 20:42:59 »

O jebemti Roko tole je huuudoooo  Shocked  Afro bravo objem
Kad se sretnu Crnogorac, joga in poetrija, je rezultat lahko samo DreK  Evil
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5106 : ponedeljek, 29.12.2014 : 20:43:50 »

 

Jast sem čist Fascenirana in vate Roko! (s klicajem!) zalubljena!  ljubezen plesalec 

Če boš pa tole Poezijo še Uglasbiu bom pa kr u Komo padla. Bom u Prvi vrsti na tvojem Koncertu - mal poglej kje sem, če se boš kej metau iS Odra med oPčinstvo  Cool

Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5107 : ponedeljek, 29.12.2014 : 20:59:06 »

Cockta ljubezen Najraj imam OboževaUke Kiss


POZOR POZOR!!!

Dobiu sem eNmajl ot Cockte:

Draga mamaF moja Tastara trenutno ni pr Tavelikem Računalniku pa nemore obJavit tegale u naši temi.
Zato ti pošiljam Jast en emajl in prosimČe lahko ti tole obJaviš pri nas pa pri Rokotu?

IN, IN, če lahko Roko oceni našo družinsko Tekmovalko u Črno Gorski Jogi prosimlepo? Ker ona bise Zilo Rada priDružila klubu Črnih Črnogorceu joga-expertov.

No ja. Črna je res  (vsaj pribljižno); črnogorsko jogo pa bolj Retko trenira, ker jo preveč razGanja.  Ampak včasih ji rata :-))

Čau
oT Cockte!

Upamda nisem sljike obernila naglavo ampak to tale Ajped naredi ponavad kar sam!




Moja ocena: odlično sedi 5! (pet) s klicajem!

Tamaja je iSredno Nadarjena to se vidi že oT daleč Afro
SplJoh če računamo da je sicer stalno pod gasom Cool Supet treninK in super poza!
KvalEfikacije je iZmazala kod za Šalo! Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5108 : ponedeljek, 29.12.2014 : 22:46:17 »

Ajme, Roko, kakšen Talent! (s klicajem! Grinbravo
To bi lahko bila Himna od LoUskega Siminarja, ker te pa še nimamo (!) in bi bilo fajn, da na začetku prireditve ubrano zapojemo Roll Eyes, preden se vržemo na hrano in pijačo Lips Sealed

/Sonny se že uči besedilo na pamet in pravi, da se bo zelo potrudil in svoj sopran znižal na zaželeni tenor Azn
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5109 : torek, 30.12.2014 : 00:00:43 »

Roko, tale pesem je tak hud biser, da jo niti kodeljevski slavček niti Jani Kovačič ne bi znala zapet. Matrvola. To je še za Wernerja preveč teksta. Sploh ne vem, kdo bi lahko temu bil kos. Mogoče kak Rambo Amadeus.  Cool

Lp, DJ Mush
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5110 : torek, 30.12.2014 : 00:09:50 »

Sporočam, da je Moja Tastara enkrat is Milanom Jesihom (mogoče pa ni bilo samo enkrat (1x) za vaškim Šankom popivala. Takrat še ni bilo Mene na svetu dabi Ljudi ot Šanka odganjau! Evil  Mogoče se je česa oT Njega nalezla in sem Jast to vse PodedovaU!
Tamala Omladinka je tudi nekaj podedovala in je Enkrat dobila nagrado "Mlada Vilica" (mogoče še reče Žlica, nevem točno). Samo ona je napisala bol Klasično pesem s naslovom "Moja Nona".
Jast sem tudi Klasik po Formi kod vidite, ampak Sporočilo imam pa bolj Moderno!!!


Hvala Usim za Komplimente za Mojo PoJezijo!

@Cats - kaj Meli in Muš bi tole znala na Gusle zaigrat?
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5111 : torek, 30.12.2014 : 00:18:29 »

Meli in Muš sta bolj za klape. To je tisti mačo đir, ko vsak malo po svoje tuli ampak istočasno. Sploh so Muševe sanje, da bi enkrat bil take aerodinamične oblike, k je bil Coce.  Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5112 : torek, 30.12.2014 : 00:21:27 »

JasT se strinjam tudi s KLAPNO isvedbo moje Pesmi!

U tem stilu bibilo krasno! Umjetničko! Nije u šoldima sve. Muš - začni trenirat koreoKrafijo,s Melijem bosta izvrstem par Afro

Roko! Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5113 : torek, 30.12.2014 : 00:35:32 »

Na tole bi dosti bolj šlo, sam bi blo treba mal preuredit verze. Če se rava javi, lahko naredimo duet
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5114 : torek, 30.12.2014 : 01:56:10 »

Ehmmmm, a komentarje spodaj si prebrala? Evil Evil Evil

Ker mi deluje, da sta vidve z ravo tole že posneli, pa ljudstvo tisto komentira, ne tega, kar tle gledamo Grin Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 336 337 338 339 340 [341] 342 343 344 345 346 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines